Opinie o Randstad Polska Sp. z o. o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Randstad Polska Sp. z o. o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Randstad Polska Sp. z o. o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Randstad Polska Sp. z o. o. w Katowice

Olo

Witam czy Randstad wypłaca wynagrodzenia na czas i płaci tyle co być powinno? Pracuje ktoś pod agencje i może się wypowiedzieć na ten temat? Mam przykre doświadczenia z agencjami pracy nw czy się w to pakowac ???? pozdrawiam

Valmet

Wiem że ranstad rekrutuje do Valmet automotive Finlandia. Pracowałem tam i szczerze odradzam. Zarobki marne (chociaż pewnie wam oferują góry złota), warunki mieszkaniowe okropne za które będziecie płacić 450€.I tak by można wiele wymieniać negatywów, ale jeżeli macie pytania to piszcie. Pozdrawiam

Mark

Widzę że dają ogłoszenia o pracę do pracodawców gdzie praca nie jest lekko a pieniądze marne a pracodawca ma swoich stałych pracowników i żeruje na pracownikach tymczasowych a umowa o pracę na 14 to dajcie na miesiąc a dla mnie dobra firma nie ogłasza się w agencjach i umowa na 3 miesiące a z agencją do zmiany nie można się dogadać i wynagrodzenie niskie

Witam nie polecam pracy w dpd Veenendal ponieważ zwalniają ludzi bez powodu a kordynatorzy nie odbierają ani nikt z firmy wczoraj ludzie mi mówili że zostali zwolnieni i to w dużej grupie wyłącznie z Polakami ,Hiszpanami ,Włochami i wszystko bez przyczyny ja kończąc dziś nockę rano też zostałem zwolniony z kilkoma osobami też bezprawnie próbując kontaktować się z firmą tempo team oraz ranstad zero odezwu jest ponad 40 osób w tym momencie na bruku i nikt nie chce nam pomóc nie ufajcie tej firmie ostrzegam wszystkich żeby nie było

Monter

Rekrutacja ( a może raczej spęd lub łapanka ) kompletnie nieprofesjonalna, kompletny brak szacunku dla ludzi, poprzez sms spędzono kilkadziesiąt osób w małym przedsionku na jedną godzinę, wymagano wydrukowanego CV lub wypełnienia ankiety pomimo wysłania CV w formie elektronicznej. Przypuszczam, że jakbym wysłał eboka zamiast CV to również zostałbym "zaproszony" na ten spęd. Dziwi mnie, że firmy chcą korzystać z takich agencji zatrudnienia, a później są zdziwione, że mają takich pracowników jakich mają - dramat. Dobrze, że o 13.00 mam indywidualną rozmowę w innej agencji zatrudnienia :)

Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Justyna

Orientuje się może ktoś jak skontaktować się z prezesem, dyrektorem, kimś kto tym wszystkim zarządza?

Przez całe swoje życie nie spotkałem tak źle zorganizowanej agencji pracy. Nigdy nic nie wiedzą, nie potrafią odpowiedzieć na na zwykłe trywialne pytania, nie wspominając już o ważnych kwestiach, związanych z podjętym zatrudnieniem. Stacjonujace biuro na terenie firmy Amazon, to dosłownie żart . Zatrudnieni tam pracownicy , zachowują się jak pod wplywem narkotykow. Nie potrafią merytorycznie odpowiedzieć na żadne pytanie. Masakra

Miałam zostać przyjęta do Amazonu z rekruterem rozmawiałam wszystko było w porządku kazał mi się zwolnić z obecnej pracy i obiecywał że mnie przyjmie. Przedczoraj dostałam wiadomość że zapraszaja mnie na day 0 a wczoraj zadzwonila Pani z randstadt i powiedziała że jeżeli jestem zainteresowana to w przyszłym roku będzie wznowiona rekrutacja. Po czym jak zadzwoniłam o co chodzi Pani zapewniała że wszystko jest w porządku że nie zdążyli wpisać w bazę i a pytałam czy to znaczy że wszystko aktualne mam nie przedłużać umowy z obecną firma A ona że tak. Dzień przed Day 0 zadzwoniłam czy napewno wszystko okej bo nie dostałam linka do zalogowania się na co odpowiedzieli mi że zostalam odrzucona. Po wyjaśnieniu wszystkiego zrobili weryfikację i okazało się,że tam już" pracowałam" i nie przyjmą mnie z tego względu choć nigdy tam nie byłam. Omijajcie tą agencję pracy,bo naprawdę narobicie sobie tylko kłopotów.

Randstad_tragedia

TO w jaki sposób potraktował mnie Randstad przechodzi wszelkie opinie... Pomijając brak zaangażowania opiekuna. Kończąc na przejściu do drugiego etapu rekrutacji i olanie mojej osoby. Przeszedłem do 2 etapu w Korpo wKatowicach. Firma przekładała 2x termin 2 etapu. Trzecia zmiana niepasował mi termin to anulowali moją kandydaturę. Opiekun Randstad mnie całkowicie olał i nic nie pomógł. Zostałem olany prez tą agencję. Prace znalazłem sobie sam. Nie poleam

Najgorsza agencja pracy z którą nigdy nie przyszło mi pracować. Bardzo nieprofesjonalne podejście do kandydata. Rekrutacja trwa bardzo długo; otrzymuje się wiadomości, że ktoś się odezwie w ciągu 2 dni roboczych - tak się nie dzieje. Kiedy dzwoni się do agencji, nikt nie wie o co chodzi. Albo nikt nie odbiera telefonu. Brak informacji o przebiegu czy zakończeniu rekrutacji. Miałam okazję współpracować z kilkoma agencjami w swoim życiu - nigdy nie było problemu; nawet jeżeli rozmowa nie kończyła się pozytywnie, mogłam liczyć na zamknięcie sprawy. Niestety w firmie Randstad nie można nawet myśleć o tak wysublimowanym traktowaniu kandydata jak powiadomienie go o statusie aplikacji na stanowisko.

Były pracownik.

Ale jak Randstad (usunięte przez administratora) ludzi pisząc przy przyjęciu do Magny w DG super, praca, wspaniała atmosfera wolne weekendy!!! Bujda na resorach i czyste kłamstwo zmuszanie przed końcem dnia pracy w piątki, aby podpisywać listę przyjścia do roboty na sobotę i niedzielę, a nawet na 12 godzin. Różnie podchodzą do przyszłych pracowników kłamstwem aby tylko zachęcić , bo z tego mają kasę a za kasę wszystko napiszą i powiedzą!!!

Nie rozumiem tego portalu, człowiek chce sobie sprawdzić opinie o danej firmie, a oni oczekują że sam taką zostawisz żeby mieć wgląd...

szok

na kołodziejskiej w randstadt w unilever pracuje taka nie miła pani nawet się wysłowić nie umie dobrze chyba była wstawiona tak albo po imprezie kompletny brak szacunku dla człowieka

Witam; Jaką umowę oferuje Randstad w zatrudnieniu na produkcji Katowice (montaż przełączników itp.) Pozdrawiam

ela

Zgadzam się z osobą,która pisze o tej p.Alicji.Ta Pani nie powinna pracować na takim stanowisku.Dokładnie tak samo było ze mną.Rekruter oczekuje,że odpowiedzi będą na najwyższym poziomie,a sam prowadzi rozmowę byle jak.Kiedyś brałam udział w rekrutacji na stanowisko specjalisty ds HR - byłam nawet na 2 etapie i po wszystkim nikt nawet nie napisał dziękujemy za poświęcony czas,ale wybraliśmy kogoś innego.Brak informacji zwrotnej to największy minus tej Agencji Pracy.A po latach oczekują,że na dane stanowisko znajdą kogoś kto spełni wszystkie wymagania z ich ogłoszenia.Chyba nikt nie uczył ich,że profil stanowisko może się różnić od kandydata i można znaleźć kogoś o podobnych umiejętnościach,a nie odrzucać wszystkich jak leci.Jeśli Agencja uważa,że nie ma Polaków,to niech szuka obcokrajowców-z nimi na pewno będą mieli mniej pracy:D NIE POLECAM ŻADNEJ PRACY W TEJ AGENCJI.

samuraj

Dla mnie to fenomen że w kraju gdzie są tak niskie zarobki funkcjonują takie agencje. Pomyślcie jak dużą część wypłaty muszą zabrać Polakowi żeby to im się wogóle opłacało prowadzić działalność w takim kraju. To nie jest kwestia 3-4 euro na godzine jak w przypadku Niemca czy Holendra, tylko pewnie z 10 złotych wzwyż.

lukkol

Po przeczytaniu opinii , jednocześnie odpowiedzi firmy bazującej na 1 wypowiedzi, a nie wszystkich lepiej darować sobie te pracę . :)

Na rozmowach przedstawiane warunki są..... zatrudniają na gównianych warunkach obiecując i pokazując jak to przy kolejnych umowach będzie wzrastać.... Wszystko pięknie ładnie ale w rzeczywistości mija umowa i na nich co? te same warunki tłumacza że za chwilę to wyjaśnia i nic się nie zmienia. Na paskach nie liczą wszystkich nadgodzin lecą w ch. Porządnie. Kobieta która daje paski NIC nie wie nie potrafi powiedzieć jak jest to liczone.

PK

Kobieta która rekrutuje za granice do Holandii czy Niemiec nie ma pojęcia albo celowo zataja jakie tam są warunki. Hotele w których pokoje wyglądają jak więzienne cele, dzielone nie w 2 a 3-4 obce osoby a czesem więcej, kuchnie zbiorowe na kilkadziesiąt osób bez wyposażenia. Ubikacje na kilkanaście osób, brudne zasyfione, śmierdzące. Miejsce w którym nie da się normalnie funkcjonować, bo warunki są gorsze jak chyba w łagrach. Ale dla tej agencji wszystko jest OK i przedstawiają wam niemal wakacje w kurorcie z możliwością zarabiania pieniędzy. Jedno wielkie oszustwo i ciągnięcie ludzi z Polski na gehenne. A człowiek chciał tylko uczciwie popracować jakiś czas i mieć skromne, ale normalne warunki do spania.

Jolanta
@PK

Randstad pobiera za to zakwaterowanie jakąś opłatę? Jeśli tak to ile? Ciekawe, czy zawsze załatwiają hotele po kosztach.

Kolorowa93

Było że 90 dni przepracowane to za l4 jest płacone same kłamstwa opowiadanie

Jolanta
@Kolorowa93

@Kolorowa93 A jak natomiast wygląda kwestia ze zwolnieniem lekarskim w Randstad Polska? Trzeba przejść na umowę o pracę i bez problemu jest ono płatne? Odpisz proszę.

toi tamto
@Jolanta

Na umowie o prace niezaleznie czy przez agencje czy przez firme L4 jest płatne po 30 dniach pracy.

darek

byłem na spotkanie o praca każdy dostał prace tylko ja nie to jest chamstwo od tej firmy randstad w skoczów

Amelka
@darek

Po pisowni widać, że jesteś inteligentny inaczej albo masz grupę inwalidzką. W taki sposób, niegramatycznie jak ty piszą nieslyszacy. Moze jestes niepelnosprawny i dlatego cie nie zatrudnili? Randstad nie chce zatrudniać niepełnosprawnych

Joanna
@Amelka

Masz doświadczenia w pracy z Randstad Polska? Może przekażesz na forum swoje spostrzeżenia odnośnie jakości zatrudnienia, formy umowy i wynagrodzenia? Pracowałaś bezpośrednio przez agencję czy może byłaś/ jesteś zatrudniona przez pracodawcę?

Daria
@Amelka

Dlaczego źle oceniasz osoby niepełnosprawne, w ten sposób im uwłaczasz. Zastanów się nad tym co piszesz, bo chyba z Tobą jest coś nie tak.

Zostaw merytoryczną opinię o Randstad Polska Sp. z o. o. - Katowice

• Jak się pracuje w Randstad Polska Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Randstad Polska Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Randstad Polska Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 0 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Randstad Polska Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Randstad Polska Sp. z o. o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Randstad Polska Sp. z o. o.