Opinie o Randstad Polska Sp. z o. o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Randstad Polska Sp. z o. o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Randstad Polska Sp. z o. o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Randstad Polska Sp. z o. o. w Katowice

Nie wiem co mnie pokusiło żeby złożyć aplikację do randstad. Generalnie omijam wielkim łukiem tego typu agencje. Miejsce pracy niedaleko ale już na wstępie mnie ciągnięto do Katowic na rozmowę, którą można odbyć przez telefon. Pojechałam. Rekruterka na oko zaraz po studiach i mało co znająca życie kazała mi udokumentować moją pracę na zlecenia do czego nie ma prawa zgodnie z przepisami rodo. Owszem miła na siłę robiła z siebie profesjonalistę. Obok stażystka. Nikt nie zapytał czy wyrażam zgodę na jej obecność przy rozmowie. Dla mnie żenada. Rozumiem, że jakoś trzeba się uczyć ale wypadałoby kandydatowi przedstawić taką osobę i wyjaśnić kto to jest. Rozmowa nie wyszła poza ramy szkolenia. Rekruterka po moich 20 latach doświadczenia w zawodzie proponuje mi szkolenia na co się tylko uśmiechnęłam i podziękowałam. Jednym słowem szkoda mojego czasu i pieniędzy na dojazd to był pierwszy i ostatni raz jak współpracowałam z agencją pracy.

Randstad

Droga Pani, Bardzo dziękujemy za przedstawioną opinię dotyczącą funkcjonowania naszego biura. Odnosząc się do Pani zastrzeżeń, chcielibyśmy poinformować, że z uwagi na dążenie do najwyższej jakości usług, staramy się aby wszystkie rozmowy odbywały się w naszym biurze, aby zarówno Kandydaci, jak i my mieliśmy możliwość swobodnej rozmowy. Dodatkowo znając przepisy RODO, zdajemy sobie sprawę, że nie możemy prosić o świadectwa pracy, więc poprosiliśmy jedynie o zaktualizowanie CV oraz ewentualne wskazanie osób, które mogą udzielić referencji. Każde CV traktujemy, jako dokument potwierdzający posiadane doświadczenie, więc w przypadku brakujących informacji, prosimy o uzupełnienie nazwy poprzednich pracodawców, nazw stanowisk, zakresu obowiązków. Takie informacje nierzadko są wymagana przez Klientów, dla których szukamy kandydatów, aby upewnili się co do posiadania przez nich odpowiednich kompetencji. Jeśli doszło do niewłaściwego zrozumienia się z Konsultantką najmocniej za to przepraszamy i życzymy powodzenia w życiu zawodowym.

@Randstad

Moje CV jest aktualne i w pełni profesjonalne do tego bardzo dokładne i tylko i wyłącznie u Państwa w agencji miałam przesłać mailem dokumenty potwierdzające doświadczenie zawodowe. Jak powiedziałam, że prześlę referencje to pani rekruterka wyraźnie poprosiła mnie o ostatnie umowy zlecenia, które zawierałam z moimi klientami. Od lat pracuję jako specjalista HR i z trendami w tej branży jestem na bieżąco, więc proszę nie wmawiać mi że coś źle zrozumiałam. Składałam CV jeszcze do kilku agencji i nigdzie tak nieprofesjonalnie nie zostałam potraktowana. Co do swobodnej rozmowy to można się spokojnie umówić na rozmowę telefoniczną albo wideokonferencję. U Państwa w agencji nikt mnie spytał o zdanie czy na rozmowie może być osoba ucząca się dopiero. Nawet mi jej nie przedstawiono,ani nie powiedziano kto to jest, więc nie mówmy tu o swobodnej rozmowie.

bezrobotna

Dlaczego w Randstad w Bytomiu nie ma ofert pracy za granicą??? Tu jest naprawdę wielu chętnych do wyjazdu bo nie ma pracy na miejscu a nikt nie będzie dojeżdżać za 15 zł brutto na godzine do Gliwic.

@bezrobotna

Kontaktowałaś się może w tej sprawie bezpośrednio z firmą Randstad Polska? Jeżeli nie, to może warto zasugerować temu pośrednikowi pracy, aby lepiej przyjrzał się lokalizacji, którą podałaś w komentarzu? Napisz proszę, czy próbowałaś robić coś w tej dziedzinie.

Pol
@bezrobotna

Poczekaj, prędzej czy później pojawią się nowe oferty pracy. Najwidoczniej w tej chwili wszystko zajete.

@Pol

Wiesz może, w jakim okresie najczęściej pojawiają się nowe oferty pracy dodane przez firmę Randstad Polska? Czy może jest to trudne do oceny i w każdej chwili mogą pojawić się nowe miejsca pracy? Napisz proszę, jak to wygląd na podstawie Twoich doświadczeń.

Joanna

@Jerzy jaką pracą jesteś zainteresowany? Chcesz wspomóc koordynatorów pracowników tymczasowych czy szukasz zatrudnienia przez Randstad Polska? Jeśli szukasz wolnych wakatów na terenie Katowic zajrzyj na: https://www.randstad.pl/znajdz-prace/slaskie/katowice/ Jeśli jesteś gotów do relokacji, wystarczy, że zmienisz nazwę miasta i będziesz mógł przeglądać oferty z innych obszarów.

Jerzy

Monter

Rekrutacja ( a może raczej spęd lub łapanka ) kompletnie nieprofesjonalna, kompletny brak szacunku dla ludzi, poprzez sms spędzono kilkadziesiąt osób w małym przedsionku na jedną godzinę, wymagano wydrukowanego CV lub wypełnienia ankiety pomimo wysłania CV w formie elektronicznej. Przypuszczam, że jakbym wysłał eboka zamiast CV to również zostałbym "zaproszony" na ten spęd. Dziwi mnie, że firmy chcą korzystać z takich agencji zatrudnienia, a później są zdziwione, że mają takich pracowników jakich mają - dramat. Dobrze, że o 13.00 mam indywidualną rozmowę w innej agencji zatrudnienia :)

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice
kaśka

Ciekawe kto i kiedy zrobi w końcu porządek z tą największą patologią rynku pracy, czyli tymi wszystkimi pasożytniczymi agencjami pracy z Randstadem na czele i powywala na zbity pysk na bezrobocie tych darmozjadów, którzy tam pierdzą w stołki w biurach? Przecież jak się spojrzy na przebieg "karier" tych nierobów, choćby w ich profilach na Linkedln, to zdecydowana większość z nich nawet się nie dotknęła prawdziwej i uczciwej roboty. Pasożytują tylko na ciężko pracujących ludziach jak jakiś rak. Ot, choćby ta wyszczekana smarkula B.P. (inicjały celowo jak u kryminalistki, bo łże jak pies i oszukuje już na rozmowie) z Randstad Bytom. Do wora z nimi, a wór do jeziora! Tylko wtedy na rynku pracy znalazłoby się pewnie i kilkanaście tysięcy tych leserów z dwiema lewymi rękami do pracy, którzy nic nie potrafią poza żerowaniem na innych.

Miro

Jaki jest powód, że nie piszecie?

Ulka

Zastanawiająca jest ta cisza na forum?

Czy ktoś pracuje na produkcji w Siemianowicach śl. Czy 3700brutto na cztery brygady czy to jest możliwe. Proszę o szczegóły przyjęcia i pracy czy warto zmienić dotychczasową pracę na tą Produkcji.

Wiki

Tak dobrze się pracuje , że rzadko tu zaglądacie?

Gonzo

Praca za granicą. Początkowo wszystko wporzadku, obiecywana pomoc we wszelkim zakresie podczas podpisywania umowy. Realia całkowicie inne. Nie odbieranie telefonów, brak wsparcia w załatwieniu formalności. We wskazane miejsce w Holandii dojechałem w nocy. Do 10 rano musiałem czekać z torbami, aż szanowna pani Monika odbierze telefon i pokieruje mnie dalej, gdyż nie dostałem zadnych innych informacji. Zostałem zapewniony, iż wada wymowy nie będzie żadnym problemem. Okazalo sie, że praca poleca na voice-pikingu tj. Zbieranie zamówień mówiąc do komputera w dokładny, nienaganny sposób. Zostałem na lodzie. Po 4 dniach zapronowano mi inna ofertę pracy na totalnie innych, gorszych warunkach, a co jeszcze zabawniejsze po drugiej stronie Holandii. Oczywiście transport musiałem organizować sam. Nie skorzystałem z oferty i zostałem bez zakwaterowania, bez pracy za zupelnie obcym terenie. Jedynie życzliwość innych Polaków za granicą pozwoliła mi stanąć na nogi i zorganizować powrót do kraju. Jeżeli osoba, która mnie w to wciągnęła kiedykolwiek to przeczyta niech wie, że tak nie wolno postępować. Nie polecam, a wręcz kategorycznie odradzam współpracy z ta firma. Pozdrawiam.

Joanna

@Halle Randstad, może po prostu firma źle wyliczyła zakres pracy na pracowników? Czy masz jeszcze do czynienia z Randstad? @j.g1@op.pl, może warto było po prostu chwilę poczekać? Czy zależało Ci na czasie? Jaką pracą byłaś zainteresowana? Ogólnie Randstad to bardzo duża firma z ugruntowaną pozycją na rynku. Dla zainteresowanych podrzucam link z ofertami pracy na różnych stanowiskach: https://www.randstad.pl/oferty-pracy/

Halle Randstad

Nie polecam tego biura szczególnie za granicą, pozatrudniali ludzi w okresie świątecznym koło 100. Po okresie świątecznym wszyscy dostawali wolne po to żeby wyzerować wszystkim Zeitkonto, które jest i tak stworzone po to żeby nie wypłacać nadgodzin. Pod koniec stycznia gdy wszyscy mieli Zeit kotna na minusie lub wyzerowane przez tą wspaniałą firme. w moim przypadku ze 150 nadgodzin zostało mi koło 12. Z czego ludzie na minusie byli straszeni że będą musieli te godziny spłacić. Dziękuje i Dobranoc

j.g1@op.pl
@Halle Randstad

Co za brak profesjonalizmu ,jestem przyjęta do pracy tylko nie mam pojęcia kiedy ,bo na razie dzwonię i czekam i znowu dzwonię i czekam .Brak jasnej odpowiedzi na moje pytania.Zrezygnowałam ,sama znalazłam pracę bez dziwnych pośredników ,a tak naprawdę to do czego oni są nam potrzebni???

j.g1@op.pl
@j.g1@op.pl

Mam za to mile doświadczenie z pośrednikiem Progresja naprawdę polecam Robisz badania i idziesz do pracy .Mam na myśli miasto Słupsk

Filip

Tak duża firma z pewnością jest bardzo profesjonalna w przeciwieństwie do wielu zgłaszających się o pracę

Ktoś

Jedynie mila ichętna do pomocy jest szefowa z Randstadu . Jedna z tych pań robi łaske. Szkoda gadać.

uprzejmy

szkoda gadać ludzie niekompetentni bardzo.

Zenek

Firma tragiczna.Rekrutują na kilka etapów,po to by napisać informację zwrotną,że nikogo nie zamierzają zatrudnić,bo wstrzymany został ich proces. Nie polecam tej firmy!

Brak słów

Kompletny brak profesjonalizmu. Na spotkaniu deklarowane poinformowanie do tygodnia o wynikach rekrutacji z zastrzeżeniem możliwego wydłużenia tego czasu. Po 9 dniach gdy zadzwoniłem usłyszałem, że jutro na pewno będą mieli informację od pracodawcy i poinformują wszystkie osoby które przystąpiły do rekrutacji o wynikach. Niestety nic takiego nie miało miejsca, a po telefonie 3 tygodnie później usłyszałem, że już dawno po rekrutacji. Podsumowanie: żenada.

darek

byłem na spotkanie o praca każdy dostał prace tylko ja nie to jest chamstwo od tej firmy randstad

XYZ

Wyjeżdzam pierwszego lipca do pracy w Waalwijk w firmie doc.data Jakies opinie? cokolwiek?

Nowaja

Wyjezdzam we wtorek do pracy w Holandii. Pracownik produkcji (ciastka, muffiny,słodkie bułki) miejscowosc Panningen. Jak praca? Da sie zarobic? Mam mieszkac w hotelu pracowniczym - Best Holandia. Jak z zakwaterowaniem? Ktos, cos?

Zostaw merytoryczną opinię o Randstad Polska Sp. z o. o. - Katowice

• Jak się pracuje w Randstad Polska Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Randstad Polska Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Randstad Polska Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 0 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Randstad Polska Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Randstad Polska Sp. z o. o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Randstad Polska Sp. z o. o.