Opinie o Millenium Marketing w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Millenium Marketing. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Millenium Marketing o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Millenium Marketing w Katowice

angel

dokładnie to co piszecie! ta firma to jakaś porażka. nie warto w ogóle marnować swojego czasu! aplikowałam na team leadera, przeszłam profesjonalną, uprzejmą rozmowę kwalifikacyjną, świetne zarobki, super praca, ale po rozmowie telefonicznej i kwalifikacyjnej dalej nie wiedziałam CO to za firma i CZYM sie zajmuje (oprócz tego, że sie wielce rozwijają i tyle na świecie oddziałów). oczywiście przeszłam rozmowę "jako jedna z nielicznych", zaprosili mnie na 2 etap od 11 do 19 (kto robi takie etapy ?! szkolenie jak już ale nie etapy!). śmierdziało ale przyszłam. dali jakąś liderkę, wyszliśmy z biura po czym kierowaliśmy się w stronę centrum. po drodze pytania odnośnie wcześniejszych prac (baaaardzo w nieprofesjonalny sposób). zaczęłam pytać gdzie w ogóle jedziemy, powiedziała "do mysłowic", ani po co, ani na co. zaczęłam wypytywać ale w ogóle czym się zajmuje firma, czy to jest sprzedaż, czy po domach, co w ogóle sprzedają, co to jest za firma to dostałam odpowiedz "mówiłam, że pytania na lunchu" no jakaś kpina! w końcu juz byłam tak nieuprzejma i ciągnełam za język (zeby nie stracić dnia i biletu na autobus do mysłowic!), że sama mi powiedziała, że mi dziekuje :) chłopak, który był ze mną, zaraz po mnie odszedł, bo wiadomo było, że krętactwo. NIE MARNUjCIE SWOjEGO CZASU!

Ira

Dziękuję..byłam na rozmowie i właśnie jutro miałam jechać do Katowic na kolejny etap rekrutacji, coś mi tu nie odpowiadało i wydawało się podejrzane. O tym jak będzie wyglądać sama praca mówiono było abstrakcyjnie, z czego po rozmowie nie wiedziałam żadnych konkretów

xyz

PORAŻKA!!!!!Pani (usunięte przez administratora) pseudo osoba, która umawia osoby na rozmowę nie ma pojęcia o czym mówi. Wykorzystują ludzi i ich naiwność.

aga

Dziękuję nie jadę.zaproponowali mi stanowisko koordynatora.pozdrawiam

Doradca Klienta

5 minut, calkowity balagan, nic wspolnego z prawidlowa firma

nic nie pytaja

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
nowy

Oferują: - Szkolenia handlowe i produktowe - czyli w terenie goniąc za akwizytorem - Realne możliwości rozwoju w dziale sprzedaży - nie doszłam do tego etapu - Niezbędne narzędzia potrzebne do wykonywania pracy - czyli podróż autobusem do jakiegoś miasta. Wszystkie rozmowy ze swojego prywatnego telefonu - Atrakcyjny system wynagrodzeń - umowa zlecenie lub o dzieło, o umowie o pracy nie było mowy - Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie - na naiwności ludzi - Elastyczne godziny pracy - czyli od 10 do 20, od pn do pt Może komuś pasuje forma marketingu bezpośredniego (ponoć można poznać fajnych ludzi) ale mnie zdecydowanie nie.

NATI

Zauważcie moi mili, że nikt nie wciska kitu, Oni już w ogłoszeniu ostrzegają/zaparaszają- wierzymy, że najlepszym sposobem promocji naszych usług jest kontakt bezpośredni. Więc jest dokładnie jak wspomnieli, kto czyta uważnie ten wie, że wysyłając cv, zgadza się z polityką firmy.

karolina

Dobrze że trafiłam na forum. Byłam dziś na rozmowie kwalifikacyjnej pierwszego stopnia i wszystko się pokrywa z tym co piszecie, jak zapytałam o to co bym miała robić, to powiedzieli, że dowiem się w drugim etapie, żenada. Wiedziałam że coś tu smierdzi ale nie wiedziałam że to aż takie gówno, odradzam

kandydat

Dziękuję za informację! Zostałem zaproszony na rozmowę ale z tego co tutaj wyczytałem, zaoszczędzę sobie trochę czasu.

mmmm

Dzięki za ostrzeżenie-dzisiaj miałam jechać na rozmowę właśnie pod wyżej podany adres. Przez telefon pytalam się czy to przypadkiem nie jest call center to stanowczo zaprzeczyła i powiedziała, ze to praca biurowa... ogłoszenie było na gumtree

szybki

Byłem na rozmowie i mogę potwierdzić że jest to marketing bezpośredni (czyt. akwizycja). Na 2 etapie kwalifikacji: marektingowa gadka że gratulacje, wybraliśmy Panią/Pana z 300 kandydatów i teraz z 30 kandydatów wybierzemy 10 do dalszego etapu. Niby szybka ścieżka kariery, firma należy do koncernu Credico, działają w sektorze Energii, Bankowości i Telefonii. W kolejnym etapie (dzień roboczy 11-19) miałem chodzić z liderem po mieszkaniach/firmach i szukać klientów dla dostawcy energii... podziękowałem. Aktualnie biuro mają w Katowicach ul. MIelęckiego 10 pok.402.

Zostaw merytoryczną opinię o Millenium Marketing - Katowice

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Millenium Marketing?

Kandydaci do pracy w Millenium Marketing napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Millenium Marketing
1.5/5 Na podstawie 64 ocen.
  • Dietla 50 lok. 12
    31-039 Katowice