Fastenal Europe Sp. z o. o.

Katowice

Fastenal Europe Sp. z o. o.
4 18

Opinie o Fastenal Europe Sp. z o. o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Fastenal Europe Sp. z o. o. o opisanie aktualnej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Natalia

Miałam okazję pracować w Fastenal jako studenka i bardzo dobrze wspominam ten czas. Duża wartość edukacyjna a do tego fajny zarobek na start, polecam.

Czy są na forum pracownicy Fastenal Europe Sp. z o. o.? Powiecie coś o swojej pracy? Na jakie zatrudnienie można liczyć? Jaka jest atmosfera w pracy? Każda kwestia może być ważna.

Zofia

@E.B., @Aga, @Kamila, o jakich możliwościach rozwoju piszecie? Mogłybyście powiedzieć coś więcej na ten temat? Czy w firmie łatwo jest awansować? Może pracownicy wysyłani są na jakieś dodatkowe szkolenia, dzięki którym wciąż mogą podnosić swoje kwalifikacje?

Aga.
@Zofia 08.03.2018 22:37

samo wprowadzenie w obowiązki jest rzetelne i prowadzone pod okiem dedykowanego kolegi lub koleżanki z oddziału, następnie masz dostęp do szkoleń online prowadzonych przez pierwsze 3 miesiące aby poczuć się swobodnie przy pracy z naszym systemem. Po okresie próbnym, nowy pracownik wyjeżdza kilka razy w roku na szkolenia do Holandii, Wielkiej Brytani oraz Stanów Zjednoczoych. jest to dość dobrze zorganizowane.

E.B.

Wiele możliwości rozwoju, szybciej niż w innych firmach. Fajne jest to, że brak doświadczenie Cię nie przekreśla. Polecam jak najbardziej.

Aga

Polecam tego pracodawcę w 100%. Duże możliwości rozwoju w niesamowicie krótkim czasie. Przyjazna atmosfera i bardzo dobre zarobki.

Kamila

Dobrze zorganizowana firma z planem na każdego pracownika, od szkoleń do późniejszych awansów. Nawet jeżeli dłużej zostajesz na jednym stanowisku to zmiana zadań zawsze jest możliwa, aby uniknąć frustracji, dla mnie ok.

Andrzej

warto spróbować, przyjazna rekrutacja oraz podejście do drugiej osoby. polecam

Sylwia

Super firma. Wiele wyzwań, które rozwijają. Świetna atmosfera. Tu nie da się nudzić :) Polecam

Kris

Zgadzam się z poprzednikami. Firma o luźnych zasadach korporacyjnych, dobre podejście do pracownika, dobre warunki finansowe na start, co często ma decydujący wpływ dla ludzi wchodzących na rynek pracy. Brak doświadczenia nie dyskwalifikuje nikogo - często wpływ na rozmowie kwalifikacyjnej odgrywają cechy charakteru, a nie samo doświadczenie. Jeśli ktoś naprawdę chce pracować, jest chętny i zaangazowany w pracę - powinien się tam zgłosić. Polecam tego pracodawcę

Kamil

Zdecydowanie polecam tego pracodawcę! Swietna opcja, szczególnie dla młodych osób.

malffka

Przyjazna atmosfera w miejscu pracy aż się chce pracować

Stan

Świetna firma, można się wiele nauczyć. Bardzo przyjazna atmosfera, współpracownicy pomocni i wyrozumiali. Zdecydowanie na plus

Jarek

Dobre miejsce do pracy. Warto

mm

miła atmosfera oraz profesjonalne podejście do pracownika

Ja

Polecam ! Świetna firma !

Ku

Kompletna beznadzieja.

Zostaw opinię o Fastenal Europe Sp. z o. o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fastenal Europe Sp. z o. o.