Fastenal Europe Sp. z o. o.

Katowice

Opinie o Fastenal Europe Sp. z o. o.

Sylwia

Super firma. Wiele wyzwań, które rozwijają. Świetna atmosfera. Tu nie da się nudzić :) Polecam

Kris

Zgadzam się z poprzednikami. Firma o luźnych zasadach korporacyjnych, dobre podejście do pracownika, dobre warunki finansowe na start, co często ma decydujący wpływ dla ludzi wchodzących na rynek pracy. Brak doświadczenia nie dyskwalifikuje nikogo - często wpływ na rozmowie kwalifikacyjnej odgrywają cechy charakteru, a nie samo doświadczenie. Jeśli ktoś naprawdę chce pracować, jest chętny i zaangazowany w pracę - powinien się tam zgłosić. Polecam tego pracodawcę

Kamil

Zdecydowanie polecam tego pracodawcę! Swietna opcja, szczególnie dla młodych osób.

malffka

Przyjazna atmosfera w miejscu pracy aż się chce pracować

Stan

Świetna firma, można się wiele nauczyć. Bardzo przyjazna atmosfera, współpracownicy pomocni i wyrozumiali. Zdecydowanie na plus

Jarek

Dobre miejsce do pracy. Warto

mm

miła atmosfera oraz profesjonalne podejście do pracownika

Ja

Polecam ! Świetna firma !

Ku

Kompletna beznadzieja.

Zostaw opinię o Fastenal Europe Sp. z o. o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fastenal Europe Sp. z o. o.