Opinie o Delikatesy Delisso w Ruda Śląska

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Delikatesy Delisso. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Delikatesy Delisso o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delikatesy Delisso w Ruda Śląska

ktoś z otoczenia Nowy wpis

Nie przesadzajcie że Anita jest po podstawówce, Anita ma 4 klasy i kurs tańca, oraz 150 cm w pasie :)

Wipla Nowy wpis

Sklep ok ale żeby s zef wiedział co kierownicy robią to zrobi z t porzadek on ma inne ważne sprawy na glowie.panie nikiel zaintersuj się kto na pana poczet się buduje

Michał Nowy wpis

Można w firmie używać telefonu? Macie telefony służbowe ?

Łukasz Nowy wpis

Bardzo rzadko wypowiadacie się na temat pracy w Delikatesy Delisso, może ktoś to zmieni? Ciekaw jestem, czy Waszym zdaniem wysokość wynagrodzenia jest konkurencyjna, jeśli wiecie coś na ten temat, to będę wdzięczny za odpowiedzi!

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
pokor

sdk, z tego co wiem u nich raczej się nie da zarobić zbyt wiele. Podobno coś więcej się dostaje po awansie czy udowodnieniu swojej przydatności ale to w ten sposób myślą wszyscy :)

turoń

szukasz naprawdę możliwości rozwoju na stanowisku sprzedawcy ? wybacz , ale akurat na tym stanowisku powiedzmy , że możliwości rozwoju są bardzo, ale to bardzo ograniczone. Po za tym osoby na tym stanowisku interesuje przede wszystkim regularna wypłata, na którą na szczęście może liczyć również tutaj

xxx
@turoń

i to najniższa z najniższych

xxx

żal mi tych ludzi :-(

xy

to tylko pozory

Ktoś

a nie mówiłam........że tam już nikt nie chce pracować !!

ona

W tej firmie tylko garba się dorobisz!!!!! (usunięte przez administratora)

kasia
@ona

porażką to jesteście wszyscy wy którzy macie tyle do napisania ale żaden z was nie potrafi się podpisać własnym imieniem. Pozdrowienia dla was wszystkich tchórze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

JA

PIERDOŁY CZY NIE.......TAK SIĘ DZIEJE NA TYM SKLEPIE!!!!Pracownicy chyba wymodlili ciążę(usunięte przez administratora)............ ( dla własnego spokoju)

marek 2

he he Marek !!!! widzimy się w poniedziałek . pamiętaj

krystek
@marek 2

Modlitwa czyni cuda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ania

myślę że zmiana personelu już dużo zmieniła na lepsze, ale jeszcze parę osób szło by wymienić i będzie ok.

no dziewczyny, teraz może będzie lepiej, teraz jakoś damy rade. Zmiana kierowniczek napewno dobrze wpłynie na sklep. Miejmy nadzieję że ta zmiana to na stałe!!!!!

zapomniałam dodać .......koszty!!!!!! nie wypada tak długo przebywać na L-4.

Jako były pracownik mam nadzieję że pani (usunięte przez administratora)zaraz po porodzie wróci do pracy.

Julita

NO TAK BARDZO NIEELEGANKCO !!!!!! wstyd wstyd wstyd

Ktoś

Ludzie tam juz nikt nie chce pracować. Człowieku dostaniesz umowę na zastępstwo albo na kilka miesięcy. Dajesz z siebie wszystko, pracujesz jak wół po kilkanaście godzin, a oni po paru miesiącach i tak Cię zwolnią. Zero szacunku, mobbing. Nie możesz chorować(dotyczy tylko zwykłych pracowników, biuro oczywiście luzik).Przychodzisz z gorączką , a oni Cię straszą "WYLECISZ!!!!!" Sklep się sypie no tak , ale czy ktoś się zastanawiał "dlaczego" a może z powodu "kogo".Pracownicy wiedzą ale nikt nic nie powie bo... WYLECI!!!!i....dalej zapieprzaj na sklepie a Anita kawke pije i historie opowiada....Wiola wdzięcznie słucha i potakuje..."tak, oczywiście".Reszta niech utrzymuje bo taka polityka w tej firmie.

penelopa

ludzie o co te spory,ten sklep się sypie,lada nieczynna,śmierdzi mięsem,nieaktualne ceny,brud,braki w personelu,a było tam fajnie dobre wedliny szybka obsługa,a teraz przyjechałam i co sklep zamknięty,przyjęcie towaru,albo stoisko mięsne nieczynne przyjęcie towaru,albo szybko przybiegajaca ekspedientka,bo robi coś innego,w piatek kolejka mówię nie już tam nie robie zakupów

klient
@penelopa

kiedyś to był sklep ......................

MINISTERSTWO

Luzik... SORRY , no taki klimat mamy ... Swoją drogą e no spoko :)

JA

WIDZĘ ZE DALEJ MAMY PROBLEM Z POWIEDZENIEM KOMUŚ PROSTO W OCZY CO SIĘ O NIM MYŚLI. NO TAK , PISAĆ JEST ŁATWIEJ ... MI TEŻ JEST PRZYKRO ŻE TAK WYSZŁO ... ALE CIEBIE TO WALI ,PRAWDA ????

Zostaw merytoryczną opinię o Delikatesy Delisso - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Delikatesy Delisso?

Zobacz opinie na temat firmy Delikatesy Delisso tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Delikatesy Delisso?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Delikatesy Delisso?

Kandydaci do pracy w Delikatesy Delisso napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Delikatesy Delisso