Delikatesy Delisso

Opinie o Delikatesy Delisso

Paulina

A jak Delikatesy Delisso reprezentują się w 2017 roku? Jakie macie doświadczenia z firmą? Podzielcie się swoją opinią z przyszłymi kandydatami!

pokor

sdk, z tego co wiem u nich raczej się nie da zarobić zbyt wiele. Podobno coś więcej się dostaje po awansie czy udowodnieniu swojej przydatności ale to w ten sposób myślą wszyscy :)

turoń

szukasz naprawdę możliwości rozwoju na stanowisku sprzedawcy ? wybacz , ale akurat na tym stanowisku powiedzmy , że możliwości rozwoju są bardzo, ale to bardzo ograniczone. Po za tym osoby na tym stanowisku interesuje przede wszystkim regularna wypłata, na którą na szczęście może liczyć również tutaj

xxx
@turoń 25.01.2015 03:24

i to najniższa z najniższych

xxx

żal mi tych ludzi :-(

xy

to tylko pozory

Ktoś

a nie mówiłam........że tam już nikt nie chce pracować !!

ona

W tej firmie tylko garba się dorobisz!!!!! (usunięte przez administratora)

kasia
@ona 08.03.2014 20:35

porażką to jesteście wszyscy wy którzy macie tyle do napisania ale żaden z was nie potrafi się podpisać własnym imieniem. Pozdrowienia dla was wszystkich tchórze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

JA

PIERDOŁY CZY NIE.......TAK SIĘ DZIEJE NA TYM SKLEPIE!!!!Pracownicy chyba wymodlili ciążę( usunięte przez administratora )............ ( dla własnego spokoju)

marek 2

he he Marek !!!! widzimy się w poniedziałek . pamiętaj

krystek
@marek 2 05.03.2014 22:02

Modlitwa czyni cuda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ania

myślę że zmiana personelu już dużo zmieniła na lepsze, ale jeszcze parę osób szło by wymienić i będzie ok.

ja

no dziewczyny, teraz może będzie lepiej, teraz jakoś damy rade. Zmiana kierowniczek napewno dobrze wpłynie na sklep. Miejmy nadzieję że ta zmiana to na stałe!!!!!

były pracownik

zapomniałam dodać .......koszty!!!!!! nie wypada tak długo przebywać na L-4.

były pracownik

Jako były pracownik mam nadzieję że pani (usunięte przez administratora)zaraz po porodzie wróci do pracy.

Julita

NO TAK BARDZO NIEELEGANKCO !!!!!! wstyd wstyd wstyd

Ktoś

Ludzie tam juz nikt nie chce pracować. Człowieku dostaniesz umowę na zastępstwo albo na kilka miesięcy. Dajesz z siebie wszystko, pracujesz jak wół po kilkanaście godzin, a oni po paru miesiącach i tak Cię zwolnią. Zero szacunku, mobbing. Nie możesz chorować(dotyczy tylko zwykłych pracowników, biuro oczywiście luzik).Przychodzisz z gorączką , a oni Cię straszą "WYLECISZ!!!!!" Sklep się sypie no tak , ale czy ktoś się zastanawiał "dlaczego" a może z powodu "kogo".Pracownicy wiedzą ale nikt nic nie powie bo... WYLECI!!!!i....dalej zapieprzaj na sklepie a Anita kawke pije i historie opowiada....Wiola wdzięcznie słucha i potakuje..."tak, oczywiście".Reszta niech utrzymuje bo taka polityka w tej firmie.

penelopa

ludzie o co te spory,ten sklep się sypie,lada nieczynna,śmierdzi mięsem,nieaktualne ceny,brud,braki w personelu,a było tam fajnie dobre wedliny szybka obsługa,a teraz przyjechałam i co sklep zamknięty,przyjęcie towaru,albo stoisko mięsne nieczynne przyjęcie towaru,albo szybko przybiegajaca ekspedientka,bo robi coś innego,w piatek kolejka mówię nie już tam nie robie zakupów

klient
@penelopa 29.01.2014 21:25

kiedyś to był sklep ......................

MINISTERSTWO

Luzik... SORRY , no taki klimat mamy ... Swoją drogą e no spoko :)

JA

WIDZĘ ZE DALEJ MAMY PROBLEM Z POWIEDZENIEM KOMUŚ PROSTO W OCZY CO SIĘ O NIM MYŚLI. NO TAK , PISAĆ JEST ŁATWIEJ ... MI TEŻ JEST PRZYKRO ŻE TAK WYSZŁO ... ALE CIEBIE TO WALI ,PRAWDA ????

KAROLA

e no spoko ; znowu może będą przyjęcia ; może tym razem mnie przyjmą - coś nie widać pani blondi na 1 kasie - może znowu 4 miesięczny urlopik z przepracowania??? a potem odwala i się pisze bzdury na forum z nudów. e no spoko :)

NN

MASZ ZAWODOWKE ::: STARTUJ NA KIEROWNIKA..... bo jezeli masz wyzsze to (usunięte przez administratora) ci nie pozwoli ha ha ha

KAROLA...
@NN 21.01.2014 23:28

A masz wyższe ??? nie wkręcaj tej co je ma na sklepie jako autora tego postu!!! TY GO NIE MIAŁAŚ I TERAZ MOZESZ JE ZROBIĆ Z POWODU WOLNEGO CZASU. Nie wystawiaj tej co je ma , Twoje metody znamy .

NN
@KAROLA... 22.01.2014 16:39

FAKT, ZAMIERZAM ZROBIĆ WYŻSZE, TYLKO CZASU MI BRAKUJE, ALE MOŻE KIEDYŚ. JA PISZE TO O CZYM WSZYSCY MÓWIĄ. BUZIACZKI DLA ZAŁOGI.NIKOGO NIE WYSTAWIAM.

MACIE RACJĘ . ALE ZE MNIE KRETYN, ZAMIAST PYTAĆ NA FORUM MOGŁEM PO TELEFONIE IŚĆ NA TĄ ROZMOWĘ. JUŻ NIE MA PRACY. TERAZ ŻAL ...ŚCISKA.

majka

jakaś ściema, byłam i mówiła mi kasjerka że nie przyjmują do pracy, nikt nic nie wie o wolnym miejscu, myślałam że mają więcej wolnych miejsc. Jak masz wtyki to się ciesz , ja też chcę tam pracować. Super sklep i od domu mam 200m.

Baśka

Ale masz farta. Ja o pracę w deliso staram się od 2 lat . I nic.Może i do mnie zadzwonią.

TO JUŻ NIE TEN SAM SKLEP CO KIEDYŚ, TOWAR PO TERMINIE, WARZYWA ZGNITE, A OGÓLNIE NA SKLEPIE SYF! NIE WSPOMNE O WÓZKACH KTÓRE AŻ SIĘ KLEJĄ DO RĄK. KIEDYŚ AŻ MIŁO BYŁO WEJŚĆ DO SKLEPU A TERAZ ... PERSONEL DOBIERANY CHYBA ZE SZKÓŁ SPECJALNYCH A KADRY ZARZĄDZAJĄCEJ TO CHYBA WOGÓLE BRAK

klient

Kierownictwo żałosne!! Nie wiem co to za baba ale w czarych włosach jest taką wredną ....!! Ceny na towarach sie nie zgadzają! A pani na kasie blondyna w kucyku jest ak opryskliwa że tragedia!! kok\\lejna rzecz czy [usunięte przez moderatora] baba z miesnego musi tak rzucać mięsem?! I musi być taka nie miła dla klientów?

ola

obsługa żałosna, wędliny krojone są bardzo gruba razem z zew. folią, sery tak samo. Jak się zwróci uwagę to mają głupie tłumaczenia typu że się dopiero uczy bądz maszyna jest słaba albo wędlina się będzie rozdwajać, totalna porażka jeżeli chodzi o presonel.

Zostaw opinię o Delikatesy Delisso - Leszczyny

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Delikatesy Delisso