Delikatesy Delisso

Chybie

Opinie o Delikatesy Delisso

C.D.

Czysty (usunięte przez administratora).Wykorzystuja pracowników.Pracownicy pracują po 200 przeszło godzin.wmawiaja pracownikom że nie odbijają kart żeby tylko ich uwalić na urlopie .Mimo że się odbije kartę to i tak wmawiają że się nie odbiło i zabierają dzień urlopu.I tak się zdarza często.A pracownice regionalne to już szkoda gadać.One już wprowadziły czysty mobbing.Chodzi o delisso w Rudzie śląskiej na Chorzowskiej.

franik

Dlaczego przez google opini nie można dać X nawet po zalogowaniu X

Mr40
użytkownik zarejestrowany

Moim zdaniem warto aplikować, bo atmosfera jest dość przyjemna @natalia, więc możesz wysłać swoje cv :) Powodzenia!

KLIENT

POWIEM TAK. Towar mają oki. Często kupuję tam mięso wędliny. te bzdury co piszą o tym sklepie to piszą panie z "bochena" konkurencja. Zazdroszczą że powstał taki sklep na dziedzinie, gdzie w końcu można zobaczyć coś innego , sklep ładnie się prezentuje. Wędliny są na prawdę pyszne , a nie takie jak są sprzedawane w pobliskich sklepach , gdzie na drugi dzień są oślizłe i cuchną. Może fakt nie jest tani towar , ale za jakośc niestety trzeba płacić, jak to mówią "tanie mięso psy żerą " Jestem zadowolony z tego sklpeu , a to że mówią żę [usunięte przez moderatora] itd , widzieliście [usunięte przez moderatora] bo ja nie !!!!!!!!

Edyta

Panie pracujące w sklepie sympatyczne, obsługa fachowa a wyroby wędliniarskie pierwsza klasa

anonim - 2010-11-17 21:29:16 Atmosfera żałosna z [usunięte przez moderatora] na czele,pracownicy i sklepniczki są bezczelni do klientów.Jest to [usunięte przez moderatora],zarobki żałosne,[usunięte przez moderatora] to burak.Jak dla biedniejszych ludzi to tam jest za drogo.Niektóre rzeczy spożywcze są przeterminowane.Ten sklep to wielki syf,zarobki żałosne,tylko garba się tam dorobisz. za to w leszczynach delisso super

Ja polecam ten sklep a szczególnie towary mięsne. Głęboki ukłon w strone Pań obslugujacych stoisko mięsne- super fachowa obsługa:) P/S Szefie ,pomyśl o świątecznej premii dla tych Pań... Józef

anonim - 2010-11-17 21:29:16 Atmosfera żałosna z[usunięte przez moderatora]ą na czele,pracownicy i sklepniczki są bezczelni do klientów.Jest to [usunięte przez moderatora],zarobki żałosne,[usunięte przez moderatora]r to burak.Jak dla biedniejszych ludzi to tam jest za drogo.Niektóre rzeczy spożywcze są przeterminowane.Ten sklep to wielki syf,zarobki żałosne,tylko garba się tam dorobisz. Pensja najniższa,zero kultury osobistej,za dużo jest[usunięte przez moderatora] kamer,wolna amerykanka.

Atmosfera żałosna z[usunięte przez moderatora] na czele,pracownicy i sklepniczki są bezczelni do klientów.Jest to [usunięte przez moderatora]zarobki żałosne,[usunięte przez moderatora] to burak.Jak dla biedniejszych ludzi to tam jest za drogo.Niektóre rzeczy spożywcze są przeterminowane.Ten sklep to wielki syf,zarobki żałosne,tylko garba się tam dorobisz.

Zostaw opinię o Delikatesy Delisso - Chybie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Delikatesy Delisso