Opinie o Delikatesy Delisso w Chybie

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Delikatesy Delisso . Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Delikatesy Delisso o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delikatesy Delisso w Chybie

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Delikatesy Delisso ?

Lulu

Byłem pracownikiem w sklepie Delisso Niestety po kilku latach pracy zostałam zwolniona bo dopadł nas covid ???? Ja po covidzie byłam jeszcze na L4 bo miałam niestety powikłania Po tym wszystkim przyszłam do pracy i niestety zwolnił mnie szef???? Ale najgorsze że bez słowa wyjaśnienia Aco sie dowiedziałam to zwolnił mnie bo cyganilam ale nie wiem w czym ???? Tak tam jest Bardzo mi brakuje tej pracy ????

Były pracownik Nowy wpis
@Lulu

Jesteś pewna że zwolnił cie szef? Nie wiem czy on wie co się dzieje, ma wazniejsze sprawy na głowie. Zastanawiam się kto robi za Pana Figurskiego, mam 3 typowania....

KOS Nowy wpis
@Lulu

Powiklania zglos do posla Grzegorza Brauna i staraj sie o odszkodowanie. Koniecznie!!!

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Delikatesy Delisso odbywa się w siedzibie firmy?

Wiola Nowy wpis

W sklepie nie siedzibie

figurski

A może trzeba być dobrym pracownikiem bo firma jest dobrym pracodawcą!!

rox

Jeszcze jakiś czas temu byłem pełen zachwytu pod względem smaku wędlin kupionych w tym sklepie .Chodzi dokładnie o produkty z Bobrownik .W tej chwili pod względem smakowym budzą odrazę ,ohyda .Skład mięsny plus przyprawy a w zasadzie złej jakości sól spowodowały że nigdy już tam nie zrobię zakupów .Jak można stosować takie podchody .LUDZIE TO ŻYWNOŚĆ DLA LUDZI .Na ręce Prezesa składam moje wyrazy ubolewania .Nie tędy droga drogi Panie .

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Delikatesy Delisso ? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Babcia .R.

Pracowałam tam i jak widze co ludzie za gupoty piszą to mie szlak trafia dziewczyny sa mega super nikt nikogo nie obraza obsługa super a najlepsza zawsze była zmiana nocna .Pamietajcie dziewczyny Gwiazda jest tylko jedna.

@Babcia .R.

To ja było tam tak fajnie to dlaczego pani już tam nie pracuję

@Mika

A czy Ty obecnie jesteś zatrudniona u tego pracodawcy? Jakie jest Twoje zdanie dotyczące firmy? Jesteś zadowolona z oferowanych warunków, czy też coś chciałabyś zmienić? Ktoś wspomniał, że pracuje się również w nocy, czy wtedy stawka godzinowa jest wyższa?

@Babcia .R.

wyzysk grafik na ponad 200 godz zmuszaja do kupowania po terminie produktow , kaza skladac sie na mandaty z sanepidu mobing ,nadgodziny i premia pod stolem . bede zglaszac to do sadu

@Babcia .R.

zapomnialam dodac o pani anitce s uk a ktora wszystkich ma du pie , i menadzerach ktorzy zachowuja sie jakby rozumy pozjadali a sa niekometentni po zawodowie totalne dno. jak sie zatrudnic chcecie to sprobujcie sie dowiedziec jak sa placone nadgodziny i czy grafik mozecie dostawac z podpisem kadrowej [pytajcie sie anitki hahah]

@Babcia .R.

oglaszaja sie z praca przez urzad pracy ,bo jak nie ma chetnych do syfu to moga zatrudniac ukraincow /zapomnialem dodac o hot dogach ] bardzo smaczne zwlaszcza warzywa w nich ktore sa z odpadow warzywnych poobkrawane nadpsute warzywa hahah

@Babcia .R.

slodycze z opakowan po terminie sa wrzucane na towar z waga [ opakowania rozrywane i do pojemnikow z ze slodyczami na wage]. i pracownicy musza kupowac towar po terminie

@koli

Teraz były podwyżki dla wybranych he he a reszta niech robi

@Babcia .R.

Nie polecam pracy w tym sklepie w Rudzie śląskiej

Teresa

Przez długi czas nikt nie wypowiadał się na forum odnośnie do pracy w Delikatesach Delisso. Na stronie internetowej pracodawcy nie znalazłam ofert pracy, wiecie może, czy obecnie potrzebne są nowe osoby? Czy wymagana jest znajomość obsługi kasy fiskalnej? @Lili, możesz coś powiedzieć o zakresie obowiązków? Czy są one rozdzielone, czy każda osoba zajmuje się wszystkim po trochu?

Daniel

Albo dużo pracujemy i dużo zarabiamy albo siedzimy w domu. Każdy ma wybór!

Lili
@Daniel

Dużo pracujesz ale mało zarabiasz

Teresa

@Henry, a jakie stanowisko Cię interesuje? Aplikowałeś już do pracy w Delikatesy Delisso? @Bez, czy nie ma problemów z uzyskaniem płatności za nadgodziny? Długo już pracujesz w Delikatesy Delisso? Co jeszcze możecie powiedzieć o pracy w Delikatesy Delisso? Jaki rodzaj umowy oferuje ten pracodawca?

Henry

Podpowiedzcie czy firma prowadzi może rekrutacje?

Hot Dog

Przy ulicy Chorzowskiej 58 w Nowym Bytomiu. W dellisso obsługa od hot dog'ów jest umysłowo zacofana, na podstawie tego iż: Byłem z kolegą zamówić hot dog'i, kolegę obsłużono prawidłowo natomiast mnie nie z racji na to że zamówiłem hot doga bez cebuli i sałaty, a dostałem z tymi składnikami. Upomniałem kasjerkę, lecz kasjerka ukraindkiego pochodzenia powiedziała, że jej nie chce się robić następnego hot doga i odrzekła niech pan je, a nie wybrzydza.

Bez

Wyzysk!!! Nadgodziny płatne pod stołem grafik na 200 h i ta premia

Oceniacz

Wydaje mi się, że będzie znacznie lepiej jak każdy zajmie się swoja pracą!!!

C.D.

Czysty (usunięte przez administratora).Wykorzystuja pracowników.Pracownicy pracują po 200 przeszło godzin.wmawiaja pracownikom że nie odbijają kart żeby tylko ich uwalić na urlopie .Mimo że się odbije kartę to i tak wmawiają że się nie odbiło i zabierają dzień urlopu.I tak się zdarza często.A pracownice regionalne to już szkoda gadać.One już wprowadziły czysty mobbing.Chodzi o delisso w Rudzie śląskiej na Chorzowskiej.

miałeś chamie złoty róg...
@C.D.

tak to prawda, po przeliczeniu wychodzi się tam naprawdę śmieszne grosze! Ludzie są tam nie doceniani. No chyba że maja układy z władzą(anitka, śmieszny dyrektorek) Panie Prezesie odeszło już Panu wielu dobrych pracowników a dlaczego? Proszę się zastanowić komu pan zaufał i kogo pan obsadził w zarządzie i tu Pan znajdzie odpowiedż. Czasy proszenia o pracę się skończyły jeśli ktoś chce pracować to trzeba to DOCENIĆ a nie gnębić jak to robią Pana pracownicy : zawistna zakompleksiona Sabinka jej przyjaciółka Anitka tak samo nie lepsza manipulatorki kiedy widzą zagrożenie to trzeba się kogoś pozbyć i zniszczyć za wszelką cenę. i dlatego zawsze będziecie nieszczęśliwe grube brzydkie tak jak wasze sumienia i serca. i Ten pionek Dyrektorek, bez własnego zdania, jak pies. Kij ma dwa końce. Kiedyś ktoś udowodni Wam ten mobbing. "Dopóty dzban wodę nosi, dopóki mu się ucho nie urwie." A temu co zrobi tą sprawę życzę powodzenia i wygranej sprawy i ubiegania się o bardzo duże odszkodowanie bo Prezesa na to stać i na pewno nie zbiednieje tylko być może się wkońcu zastanowi

franik

Dlaczego przez google opini nie można dać X nawet po zalogowaniu X

Mr40

Moim zdaniem warto aplikować, bo atmosfera jest dość przyjemna @natalia, więc możesz wysłać swoje cv :) Powodzenia!

KLIENT

POWIEM TAK. Towar mają oki. Często kupuję tam mięso wędliny. te bzdury co piszą o tym sklepie to piszą panie z "bochena" konkurencja. Zazdroszczą że powstał taki sklep na dziedzinie, gdzie w końcu można zobaczyć coś innego , sklep ładnie się prezentuje. Wędliny są na prawdę pyszne , a nie takie jak są sprzedawane w pobliskich sklepach , gdzie na drugi dzień są oślizłe i cuchną. Może fakt nie jest tani towar , ale za jakośc niestety trzeba płacić, jak to mówią "tanie mięso psy żerą " Jestem zadowolony z tego sklpeu , a to że mówią żę [usunięte przez moderatora] itd , widzieliście [usunięte przez moderatora] bo ja nie !!!!!!!!

Edyta

Panie pracujące w sklepie sympatyczne, obsługa fachowa a wyroby wędliniarskie pierwsza klasa

anonim - 2010-11-17 21:29:16 Atmosfera żałosna z [usunięte przez moderatora] na czele,pracownicy i sklepniczki są bezczelni do klientów.Jest to [usunięte przez moderatora],zarobki żałosne,[usunięte przez moderatora] to burak.Jak dla biedniejszych ludzi to tam jest za drogo.Niektóre rzeczy spożywcze są przeterminowane.Ten sklep to wielki syf,zarobki żałosne,tylko garba się tam dorobisz. za to w leszczynach delisso super

Ja polecam ten sklep a szczególnie towary mięsne. Głęboki ukłon w strone Pań obslugujacych stoisko mięsne- super fachowa obsługa:) P/S Szefie ,pomyśl o świątecznej premii dla tych Pań... Józef

anonim - 2010-11-17 21:29:16 Atmosfera żałosna z[usunięte przez moderatora]ą na czele,pracownicy i sklepniczki są bezczelni do klientów.Jest to [usunięte przez moderatora],zarobki żałosne,[usunięte przez moderatora]r to burak.Jak dla biedniejszych ludzi to tam jest za drogo.Niektóre rzeczy spożywcze są przeterminowane.Ten sklep to wielki syf,zarobki żałosne,tylko garba się tam dorobisz. Pensja najniższa,zero kultury osobistej,za dużo jest[usunięte przez moderatora] kamer,wolna amerykanka.

Zostaw merytoryczną opinię o Delikatesy Delisso - Chybie

Delikatesy Delisso