Opinie o Panda Sp. z o.o.

brzoza

jest tut tuturu

pracownik roku

witam powiem krotko, panda skierniewice tylko pod młotek pozdro

Ppzdro dla kiera

Czytam ppwyzsze wpisy , oddzial skc , o kierowniku sama prawda kradnie pieniadze pracownikom , a co do tych wedlin zakopanych na terenie hurtowni to gdzie sanepid ... Pracowalem tam prawie ,3 lata i wiem co sie tam dzieje .

Ppzdro dla kiera

plmonp

Potwierdzam poprzedni wpis jeden wielki bałagan. To samo w Białymstoku ludzie zmieniają się jak rękawiczki. Zero szacunku dla pracownika, wyzysk i ten pseudo kierownik nie mający pojęcia o zarządzaniu tyle w temacie.

Były

Jeden wielki syf przynajmniej na oddziale w skierniewicach. Kierownik wgl. nie jest osoba kompetentna, kradnie pieniadze pracownika, sciaga z urlopow, kaze zakopywac wedline za hurtownia albo wywozic do lasu. Natomiast mieso po dacie kaze wyciagac z opakowan albo plukac I puszcza to na sklepy. JEDEN WIELKI ZA PRZEPROSZENIEM BU*DEL!

Do xxxxx

Kolego xxxxx to napisz proszę ile taki lojalny i sumenny pracownik zarabia i w jakich godzinach pracuje ?

xxxxx

Wiecie co jak tak czytam te wasze opinie to mam wrazenie ze pisza ja ludzie ktorzy wylecieli z tej firmy i teraz za wszelka cene chca ja oczernic... Ja pracuje w Pandzie juz jakis czas i zlego slowa powiedziec nie moge.Wystarczy byc sumiennym i lojalnym pracownikiem i jest ok.A jezeli chodzi o Przemka to jest to osoba mega kompetentna i oddana tej firmie.Ludzie ogarnijcie sie...robicie wpisy glupot zeby odegrac sie za wlasne niepowodzenie w tej firmie..slabo...a Panda byla jest i bedzie :-)

Oferty Pracy

Ślusarz PANDA Trzebnica Sp. z o.o. 2016-02-11 Żródło: Gowork.pl Wrocław (dolnośląskie)   Ślusarz Miejsce pracy: Trzebnica Opis stanowiska: Przygotowanie stanowiska pracy. Praca przy produkcji elementów i konstrukcji mebli, wykonywanie prac według rysunku technicznego. Przygotowywanie elementów do spawania Obsługa maszyn i urządzeń ślusarskich. Dokonanie pierwszego odbioru elementu po wykonanej pracy (samokontrol

łebek

Ja pisze o firmie Panda hurt wedliny.

łebek

To co się dzieje w tej psełdo firmie ,,PANDA"to masakra. Nie wiem jak , jest na innych oddziałach,ale moge trochę opowiedzieć co dzieje się w oddziale Skierniewickim. ,,Pan kierownik" nie ogarnia obowiązków jakie nad nim ciążą, wszystko zgania na pracowników,chociaż to on zawinił i na jego polecenie dane rzeczy są robione. Stosuje mobing w pracy,pewnie sam nie jest w pełni świadom co jemu za to grozi, albo co najgorsze wie co mu za to grozi ,ale jest takim kretynem,że to stosuje. Wszystkie te sytuacje wynikaja z jego bezradności,nieodpowiednia osoba na nieodpowiednim stanowisku. Swoich pracowników ma za guwno,nie liczy się z ich zdaniem jako z ludzmi. Oszukaniec i kłamca, mówi i robi wszystko pod siebie, żeby to jemu było wygodnie i żeby to on [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie umoczył,a inni to już go nie obchodzi. W normalnym zakładzie gdzie człowiek ma styczność z żywnością osoby chore idą na zwolnienie,ale nie w oddziale w Skierniewicach tu kierownik dzwoni i mówi że jego to nie obchodzi i gorączka nie gorączka ma się stawić pracownik w pracy bo inaczej straszy że go zwolni, kto mądrzejszy to zwalnia się i odchodzi , jeszcze trochę i sam ,,PAN KIEROWNIK" będzie składał towar na magazynie, a póżniej za kierownice i jazda,bo ludzie mu odchodzą jeden za drugim.

fifi

adam jesteś śmieszny. Może jeszcze zatrudni: POMOCNIK MASYNI PRAC.GODZINOWO PŁATNY ODLEWACZ ŻYWIC OBIERACZ CEBULI OBSŁUGA SPALARNI MROŻONKOWA LINIARZ OBSŁUGA SORTOWNI jaj PERFUZJONISTA PODDŹWIGNICOWY OPERATOR WYTRYSKARKI ZALEWACZ PALACZ W SUSZARNI WYKRAWACZ-ROZBIERACZ RYBAK STAWOWY UBOJARZ ZAPINACZ ODBIORCA KOŃCOWY RUR

Tra

Macie racje...Syf i wodorosty...porażka ta firma...za chwile upadnie jak juz wiele firm upadło...przeinwestowali i teraz z ludzi chcą sciągnąć...a juz taka jedna hurtownia na Łodzi była co przeinwestowała i sie...Zesrała.....PANDA ZNIKNIE Z RYNKU PRĘDZEJ NIŻ MYŚLICIE jak dalej te gęby bedą rządzić....

Pracowałem w tej firmie...towar wychodzi na lewo, łapówki itp ...kierownictwo chce sie dorobić na plecach pracownikow...sprzedają towar po terminie jako dobry...gdzie sanepid? Sprzedają samo siano co mój pies tego nie chce ruszyć....szynki po 10zl-no prosze...Klienci sie od nich odrawcaja. Myślą ze zrobią imprezę raz do roku-postawia paletę wódki i bedzie ok.....ale to nie te czasy, n

oooo

Przemysław Wille rzadzi w Pandzie!!!Kto trzyma takiego człowieka który ma problem z alkoholem i osmiesza tylka ta firme??? Z tego co wiem to na Kaliszu juz syf i wodorosty pozostały...Firma zamiast sie rozwijac schyla sie ku upadkowi...Ale co sie dziwic jak daje sie władze pijakom...

qqqq

Najwiekszy syf jest na pandzie w kutnie ale wszyscy udaja ze nic sie nie dzieje. Malec to idiota a pani monika siuda ktora tam pracuje w biurze daje mu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Ludzi zwalniaja a za chwile szukaja nowych. Pojebani.

tttt

Firma ostatnimy czasy spada na psy!!! Dyrektor tanczy jak marionetka pod dyktando prezesow i bedac kiedys czlowiekiem na poziomie staje sie sciemniaczem ktory boi sie o swoj stolek!!!Firma wtopiła kase w jednym z oddziałow i chce na gwalt kosztem pracownikow szybko to odrobic!!! Panie dyrektorze czy bedac czlowiekiem szanowanym przez wielu pracownikow warto sie tak szmacic???Obiecuja wiele a daja gowno ludzie omijajcie tych oszustow z daleka(usunięte przez administratora)

głos

Firma normalna co sie mało zdarza w dzisiejszych czasach! wiadomo temat ślizgi bo to mięso ale jak sie starasz i uczciwie pracujesz to zapłacą jak należy! polecam

Nie ma co narzekac na Pande!!! Patrzac na inne firmy to pensje calkiem calkiem i w sumie jak sie wykarzesz to uczciwie zaplacą!!!

Zostaw opinię o Panda Sp. z o.o. - Zgierz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Panda Sp. z o.o.