Opinie o Panda Sp. z o.o. w Zgierz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Panda Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Panda Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Panda Sp. z o.o. w Zgierz

Oferty Pracy

Ślusarz PANDA Trzebnica Sp. z o.o. 2016-02-11 Żródło: Gowork.pl Wrocław (dolnośląskie)   Ślusarz Miejsce pracy: Trzebnica Opis stanowiska: Przygotowanie stanowiska pracy. Praca przy produkcji elementów i konstrukcji mebli, wykonywanie prac według rysunku technicznego. Przygotowywanie elementów do spawania Obsługa maszyn i urządzeń ślusarskich. Dokonanie pierwszego odbioru elementu po wykonanej pracy (samokontrol

@Oferty Pracy

Mnie nie chodziło o pieniądze że są na czas,tylko o inne sprawy co się dzieją na tym konkretnie oddziale, a jeśli chodzi o umowy to po kilku miesiącach pracy dopiero je dostajesz,przez pierwsze miesiące pracujesz w niepewności czy dostaniesz ją czy nie i na ile? Pensje są tam na czas , to się zgadza.Dobrze że już tam nie pracuje. ufff. wielki szacun dla ludzi któży jeszcze tam pracują -POWODZENIA.

@Oferty Pracy

Mnie nie chodziło o pieniądze że są na czas,tylko o inne sprawy co się dzieją na tym konkretnie oddziale, a jeśli chodzi o umowy to po kilku miesiącach pracy dopiero je dostajesz,przez pierwsze miesiące pracujesz w niepewności czy dostaniesz ją czy nie i na ile? Pensje są tam na czas , to się zgadza.Dobrze że już tam nie pracuje. ufff. wielki szacun dla ludzi którzy jeszcze tam pracują -POWODZENIA.

łebek

Ja pisze o firmie Panda hurt wedliny.

Ata

Panda ma siedzibę tylko w Trzebnicy !!! Nie mylcie firm o takich samych nazwach :)

łebek

To co się dzieje w tej psełdo firmie ,,PANDA"to masakra. Nie wiem jak , jest na innych oddziałach,ale moge trochę opowiedzieć co dzieje się w oddziale Skierniewickim. ,,Pan kierownik" nie ogarnia obowiązków jakie nad nim ciążą, wszystko zgania na pracowników,chociaż to on zawinił i na jego polecenie dane rzeczy są robione. Stosuje mobing w pracy,pewnie sam nie jest w pełni świadom co jemu za to grozi, albo co najgorsze wie co mu za to grozi ,ale jest takim kretynem,że to stosuje. Wszystkie te sytuacje wynikaja z jego bezradności,nieodpowiednia osoba na nieodpowiednim stanowisku. Swoich pracowników ma za guwno,nie liczy się z ich zdaniem jako z ludzmi. Oszukaniec i kłamca, mówi i robi wszystko pod siebie, żeby to jemu było wygodnie i żeby to on (usunięte przez administratora) nie umoczył,a inni to już go nie obchodzi. W normalnym zakładzie gdzie człowiek ma styczność z żywnością osoby chore idą na zwolnienie,ale nie w oddziale w Skierniewicach tu kierownik dzwoni i mówi że jego to nie obchodzi i gorączka nie gorączka ma się stawić pracownik w pracy bo inaczej straszy że go zwolni, kto mądrzejszy to zwalnia się i odchodzi , jeszcze trochę i sam ,,PAN KIEROWNIK" będzie składał towar na magazynie, a póżniej za kierownice i jazda,bo ludzie mu odchodzą jeden za drugim.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Panda Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Operator wózka widłowego
Zgierz
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
logo firmy Audytor w banku (tylko dla firm)
QualitySite

Ata

Tak, w Panda Trzebnica na dobrych fachowców czekają cały czas. Dla DOBREGO, sumiennego ślusarza, stolarza, tapicera drzwi firmy ZAWSZE "stoją otworem" :) Beata

fifi

adam jesteś śmieszny. Może jeszcze zatrudni: POMOCNIK MASYNI PRAC.GODZINOWO PŁATNY ODLEWACZ ŻYWIC OBIERACZ CEBULI OBSŁUGA SPALARNI MROŻONKOWA LINIARZ OBSŁUGA SORTOWNI jaj PERFUZJONISTA PODDŹWIGNICOWY OPERATOR WYTRYSKARKI ZALEWACZ PALACZ W SUSZARNI WYKRAWACZ-ROZBIERACZ RYBAK STAWOWY UBOJARZ ZAPINACZ ODBIORCA KOŃCOWY RUR

Pracowałem w tej firmie...towar wychodzi na lewo, łapówki itp ...kierownictwo chce sie dorobić na plecach pracownikow...sprzedają towar po terminie jako dobry...gdzie sanepid? Sprzedają samo siano co mój pies tego nie chce ruszyć....szynki po 10zl-no prosze...Klienci sie od nich odrawcaja. Myślą ze zrobią imprezę raz do roku-postawia paletę wódki i bedzie ok.....ale to nie te czasy, n

Filip

Brak słów. Opinie powyższe mało odbiegające od rzeczywistości i faktów

oooo

Przemysław Wille rzadzi w Pandzie!!!Kto trzyma takiego człowieka który ma problem z alkoholem i osmiesza tylka ta firme??? Z tego co wiem to na Kaliszu juz syf i wodorosty pozostały...Firma zamiast sie rozwijac schyla sie ku upadkowi...Ale co sie dziwic jak daje sie władze pijakom...

qqqq

Najwiekszy syf jest na pandzie w kutnie ale wszyscy udaja ze nic sie nie dzieje. Malec to idiota a pani monika siuda ktora tam pracuje w biurze daje mu (usunięte przez administratora) Ludzi zwalniaja a za chwile szukaja nowych. Pojebani.

tttt

Firma ostatnimy czasy spada na psy!!! Dyrektor tanczy jak marionetka pod dyktando prezesow i bedac kiedys czlowiekiem na poziomie staje sie sciemniaczem ktory boi sie o swoj stolek!!!Firma wtopiła kase w jednym z oddziałow i chce na gwalt kosztem pracownikow szybko to odrobic!!! Panie dyrektorze czy bedac czlowiekiem szanowanym przez wielu pracownikow warto sie tak szmacic???Obiecuja wiele a daja gowno ludzie omijajcie tych oszustow z daleka(usunięte przez administratora)

głos

Firma normalna co sie mało zdarza w dzisiejszych czasach! wiadomo temat ślizgi bo to mięso ale jak sie starasz i uczciwie pracujesz to zapłacą jak należy! polecam

Nie ma co narzekac na Pande!!! Patrzac na inne firmy to pensje calkiem calkiem i w sumie jak sie wykarzesz to uczciwie zaplacą!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Panda Sp. z o.o. - Zgierz

Panda Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 27 ocen.
  • Chemików 10/12
    95-100 Zgierz