Opinie o P.P.H. METPOL Jacek Lewandowski w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie P.P.H. METPOL Jacek Lewandowski. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie P.P.H. METPOL Jacek Lewandowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.P.H. METPOL Jacek Lewandowski w Warszawa

Kala

Pracuję. Nie narzekam. Umowa o pracę. Terminowo wypłacane wynagrodzenie. Firma się rozbudowuje, poszukują nowych pracowników. Wiadomo, że jak sie komuś nie chce pracować to zawsze będzie mu źle.

Menio

Stabilna i sumienna firma a ja tu pracuje i wiem co piszę. Dziwi tylko, że ludziom nie chce się pracować i jeszcze oskarżają firmę o złe traktowanie pracowników.

Mundzio

Pewnie jest Pan właścicielem albo "kumplem Janosika, tudzież na stanowisku, które znajduje się wyżej od innych... :-) "...jak komuś źle może zawsze zmienić..." no własnie tak sobie myślę, że dużej grupie ludzi już było źle, skoro taka rotacja. Ostatnio obserwuję ogłoszenia z czystej ciekawości -nawet dzisiaj to samo: i na magazyniera i pracownika do obsługi prościarki i zgrzewarki. Non stop, kilka razy w miesiącu. To na pewno nie jest przypadek i ta firma nie żaden rarytas - mówiąc eufemistycznie, Panie Właścicielu :-)

Mundzio

Jeśli to taka dobra firma to dlaczego od dość długiego czasu na Praca.pl dwa razy w miesiącu dają ogłoszenie o rekrutacji na magazyniera, na pracownika do obsługi prościarki do drutu, do obsługi zgrzewarki? Taka dobra, stabilna firma tyle czasu nie może skompletować sensownej załogi? Czy ktoś może mi to racjonalnie wytłumaczyć?

Mentor
@Mundzio

Pracuję w Metpolu i jestem z pracy bardzo zadowolony. Jak komuś źle może zawsze zmienić i po co to pisanie?

@Mentor

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie P.P.H. METPOL Jacek Lewandowski? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Supply Operations Coordinator - East
AmeriGas Polska Sp. z o.o.

Mundzio

Fajnie to wszystko brzmi... wygląda na to, że firma zajefajna.... Tylko coś mi tu zgrzyta: jeśli taka fajna i stabilna firma - czemu dwa razy w miesiącu na Praca.pl pojawiają się ogłoszenia o rekrutacji na magazyniera - operatora wózka widłowego i pracownika do obsługi zgrzewarki i do obsługi prościarki do drutu? Jestem na bieżąco ponieważ szukam pracy na produkcji. Czy jest jakieś racjonalne wytłumaczenie takiego braku stabilizacji w tak chwalonej firmie?

krasnal

Powiedzcie czy umowę o pracę dają czy tylko obiecują że będzie?? Mój mąż tam pracuje i co miesiąc na być za miesią. Jak to jest

romek

Może oprócz tego umowa i tak się trafia dla każdego.

kasik

witam a kobiety przyjmują tam?pracują tam jakieś kobiety

sonar

do hgf. kiedyś już o tym pisali. Na takie stanowisko tylko z konkretnym doświadczeniem bo praca w tej firmie szybko zweryfikuje tzw. kierowników. jak siedzisz w tym kilka lat to dasz radę

nana

pracuję w tej firmie i większych zastrzeżeń nie mam, stabilne zatrudnienie, pensja na czas, firma stawia teraz duży nacisk na rozwój, nowe stanowiska, nowe rekrutacje, ogólnie polecam

michał

Dziwi mnie tylko fakt, że praktycznie od kilku już lat co dwa, trzy miesiące pojawia się to ogłoszenie. Ciekawe co za tym się kryje ....?

Ogólnie polecam składaj CV stabilny pracodawca , wiadomo czasem nóż się w kieszeni otwiera ale firma sie rozwija i jest pewność że można podjąć pracę długoterminową za przyzwoitą kasę ogólnie polecam

fuksiarz

do xexo: pracuje w Warszawie, jak masz duże doświadczenie w proszku dawaj do nas nie pożałujesz

fuksiarz

marti: Pracowałem w wielu firmach ale takiego kierownika nie miałem, wie czego chce jest uparty ale zapieprza od samego rana a to podstawa w pracy gdy przełożony szanuje swoich ludzi i możesz z nim o wszystkim porozmawiać w kilka lat taki postęp.... tylko kasa trochę mała

marti

już drugi rok tu pracuje i jest bez większych zastrzeżeń, kierownik wymaga ale jest konkretny, wie czego chce, szefostwo wprowadza coraz większy ład na produkcji, aż miło popatrzeć jak w krótkim czasie firma może się tak bardzo zmienić pod kątem organizacyjnym i to na plus

drugi obecny pracownik

ciągle gdzieś tą firmę obsmarowują na forach chociaż większość to kłamstwa. jest ok kasa na czas pracy dużo i ciągle przybywa ,kierownik czasami daj nam w (usunięte przez administratora) ale widać że mu zależy porządek musi być,przynajmniej raz w roku są podwyżki więc czego więcej chcieć

Men

Mam inne zdanie i mogę tylko pochwalić firmę !!!!!

obecny pracownik

pracuję w tej firmie kolejny rok i nie ma na co narzekać, wynagrodzenie zawsze na czas, szef wymaga ale to normalne w prywatnych firmach, jak się komuś nie chce pracować i tylko liczy na pensje i premie niech aplikuje do budżetówki, jest dużo zamówień, firma wybudowała nową halę i muszą uzupełnić pracownikami nowe stanowiska stąd te rekrutacje

ziutek

jak nie masz doświadczenia i wiedzy o tej branży to nie startuj na takie stanowisko, znam kierownika z tej firmy z tego co wiem to nadal tam pracuje więc nie wiem dlaczego szukają drugiego, ale słyszałem że mocno się rozwijają

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H. METPOL Jacek Lewandowski - Warszawa

• Jak się pracuje w P.P.H. METPOL Jacek Lewandowski?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.H. METPOL Jacek Lewandowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.P.H. METPOL Jacek Lewandowski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 14 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

P.P.H. METPOL Jacek Lewandowski
3.6/5 Na podstawie 97 ocen.

P.P.H. METPOL Jacek Lewandowski