Opinie o Venita" Fabrka Kosmetyków w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Venita" Fabrka Kosmetyków. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Venita" Fabrka Kosmetyków na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Venita" Fabrka Kosmetyków w Łódź

CV można wysłać mailem i umówić się na spotkanie. PS.Ludzie opamiętajcie się w swoich krytycznych osądach, z Waszych tekstów wynika zarówno, że ciężko jest wyrobić limity a z drugiej strony - praca jest spokojna i nie męczą psychicznie. Jak ktoś chce "spokojnie" pracować to raczej trudno będzie mu wyrobić limit... Moim zdaniem firma OK.

były ph

Jest to dobra firma na start, tak, aby w cv zaistniało doświadczenie na stanowisku PH lub po prostu na przeczekanie. Pensja marna, ale za to spokojna praca. Samochodem można jeździć też prywatnie - oby nie przesadzać. GPS też można obejść. Coś tam pomarudzą o zwiększeniu sprzedaży, ale nie męczą psychicznie. RKS na zachodnią część całkiem w porządku, dyrektor handlowy - szkoda gadać, ale z nim nie ma się za wiele wspólnego.

x

Nie do końca prawda, choć nie wiem, kto pisze.... Najczęściej tych 100 zł ci nie zabierają, bez przesady! Dopiero wtedy jak masz prowizję, a wypłacają od 25000 netto. Nie musisz się martwić, rzadko kiedy uda ci się ją przeskoczyć! Na papierze to ci kierownicy i dyrektor da takie warunki, że bierzesz w ciemno, a jak dojdzie do reala to przeje..... Minimalka pensja, telefony zabytki, w sklepach zbierasz pieczątki, bo musisz udowodnić, że w nich byłeś (obrót nie jest dla nich żadnym dowodem), samochody po 200000, 300000 przebiegu, klimatyzacja tzw grawitacyjna (opuszczasz sobie szybę), targety z sufitu - takie same na warszawe jak na Koszalin czy inne miasto, o zrobieniu zapomnij! Jkaieś tabelki, raporty, listy obecności (przy zadaniowym systemie pracy - NONSENS!!!) Za internet nie płacą! Zatem jak ci proponują pracę, to - jak masz wybór olej ich, bo do tego się tylko nadają! A jak nie, to bierz i szukaj innej roboty. Tak jak reszta towarzystwa!!! Nawet nie poznasz innych PH, tylko kierownicy będą cię na trasie niespodziewanie kontrolować i patrzeć, co masz w bagażniku, by cię z roboty [usunięte przez moderatora] Wycisną cytrynę i wyrzucą do kosza, bez sentymentu!

PH

Możesz jeździć prywatnie, tankujesz na "flotę" w Orlenie, jak gdzieś dalej to do pełna za venitę a po powrocie za swoje. Jak gdzieś bliżejto się, jak na razie, nie czepiają. Ale czy jeździsz, czy nie, to i tak ci stówkę zabierają za samą możliwość... Jakbyś się nie odwrócił to [usunięte przez moderatora] zawsze z tyłu! I dzięki temu mają cię gdzie kopać...

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Venita" Fabrka Kosmetyków. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
PH

Zarobki minimum podstawa. Prowizja od obrotu- w zależności od regionu, najczęściej niewykonalne. Laptop??? A co to jest, jak RKS ma zabytek sprzed 10 lat??? Auto - bez klimy najczęściej, zatem życzę sukcesów. Przełożeni patrzą jak na złodzieja, zwalniają na ulicy. Telefon z limitem, wmontowany GPS by można było śledzić PH... Ale jak nie masz wyjścia bierz na przetrzymanie!

zainteresowany

Witam, czy może ktoś napisać jak wygląda praca na stanowisku przedstawiciela handlowego ? jakie są zarobki czy targety są do wyrobienia ?

Paruffka

Zmieńcie [usunięte przez moderatora], bo nic innego nie robią tylko przesiedzą w kantorku i plotkują.

Wbrew pozorom to nie ja, choć data na to by wskazywała... Ludzie w Venicie są naprawdę fantastyczni - a reszta - pewnie jak wszędzie, a na pewno jak w większości.. Były RKS...

Jeśli mam być szczery to kiedyś może było fajnie, ale teraz ta firma to jedno wielkie nieporozumienie. Nie kompetentne osoby na wysokich stanowiskach, które de facto rujnują firmę, zamiast ją rozwijać, podejście do przedstawicieli kary godne, zarobki doprowadzają do ruiny, stosunek dyrekcji do pracowników i klientów przez dyrekcje uwłacza ich godności.

dyktando

Po pierwsze Jacku zdania sie nie zaczyna od JA !!! Po drugie ,pracujesz w dziale handlowym na stanowisku innym niż PH i Twoja opinia jest mało obiektywna ! Po trzecie , nie piszę się handlować tylko SPRZEDAWAĆ , bo tak wygląda bardziej profesjonalnie ,a handluja to babcie na bazarze ! No cóż ,jak firma takie kadry menagerskie !!! Co do samej Venity ,to jej czasy świetności juz mineły ,zarobki marne i opinie na rynku też !!! pozdrawiam

Jacek

Ja jestem bardzo zadowolony. System pracy wynagrodzeń jest prowizyjny, więc jak chcesz pracować i umiesz handlować... to wyjdziesz na swoje :))

venetta

jak to polska firemka ...zarobki marne ,samochodziki to kia picanto ,fima mało rozwojowa !!! swoje czasy świetności już maja za sobą !!! Na przeczekanie może być ale na dłuższą metę to kicha !! zarobki 1500-2000

Proszę o jakieś info dotyczace pracy na stanowisku ph w tej firmie.Zarobki,narzędzia pracy,targety - cokolwiek pomocnego. Z góry dziękuję pięknie.

pracuś

firma ok, zarobki fakt, niskie ale ja pracuje jakis czas i dobrze sie tu czuje, uwazajcie tyko na jednego [usunięte przez moderatora] z 1 pietra.. prawdopodobnie ma zolte papiery a trzymaja go ze wzgledu na dotacje.. [usunięte przez moderatora]

Witam! Czy ktoś może napisać kilka słów jak pracuje się w tej firmie i jakie są zarobki w przybliżeniu.Dzieki pozdrawiam

aga

Firma ogólnie może być, jednak zarobki bardzo niskie.

Zostaw merytoryczną opinię o Venita" Fabrka Kosmetyków - Łódź

• Jak się pracuje w Venita" Fabrka Kosmetyków?

Zobacz opinie na temat firmy Venita" Fabrka Kosmetyków tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Venita" Fabrka Kosmetyków?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Venita" Fabrka Kosmetyków