Opinie o Venita" Fabrka Kosmetyków w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Venita" Fabrka Kosmetyków. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Venita" Fabrka Kosmetyków na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Venita" Fabrka Kosmetyków w Łódź

Aktualnie szukają elektromechanika maszyn pakujących. Prócz uprawnień elektrycznych do 1 kV i doświadczenia właściwie żadnych innych wymagań. A jak płaca bo o tym też nie ma żadnej informacji. jeszcze w zeszłym roku ktoś pisał o minimalne. Teraz się poprawiło i można lepiej zarobić?

Halo

Pensja nizsza od najnizszej krajowej i zla atmosfera w pracy

Monia Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 31 dni.

Pojawiły się ogłoszenia na stanowisko operator maszyn ,czy nadal nie przedłużają umowy lub dają umowie na dłuższy okres a później zwalniają ? Jak obecnie wygląda sytuacja w Venita?

Chciałam podpytać was o stanowiska magazyniera albo operatora ale piszecie, że problem z umową i zwalniają jak nie ma pracy:( Czyli nie ma co pytać o prace j wysylac cv? Czy to są jakieś stare doświadczenia i na ten moment TK jakoś prosperuje. Jak to mniej niż najniższa krajowa?? A premie za wykon itd.. nie wiem czy to żart? Czy serio tak mało zarabiacie ..

Halo Nowy wpis

Pensja nizsza od najnizszej krajowej i zla atmosfera w pracy

Magda

98,2000"2004 to w odstępach takich pracowałam zawsze 3 mce ani razu nie dostałam umowy pomimo tego że mam grupę inwalidzka i mogli zawsze dofinansowanie dostać, tam to tulko same znajomości. To jest najgorsze co może być przychodzi pracownik pod wpływem alko po 2h i nic mu nie robią. A ja raz się spóźniłam dosłownie 15 już musiałam być u kierownika i najgorsza firma jaka może być

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Venita" Fabrka Kosmetyków. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Laura

Pracowałam w tej firmie 98 dali mi umowę na 3 mce potem na rok po dwóch miediac rozwiązali ze mną umowę twierdząc że nie mają zleceń. Dramat

@Laura

piszesz, że twierdzili tak tylko... czyli ostatecznie były te zlecenia czy nie bardzo? to biznes się tu kręci tak właściwie czy z jakimś marketingiem problemy mogą być? kojarzycie liczbę obecnie zatrudnionych? rok temu ile osób było?

Klaudia

Przyznam, że bardzo się cieszę, że moja przygoda z firmą Venita (stanowisko PH) skończyła się równie szybko jak zaczęła. Po miesiącu pracy w Venicie dostałam ofertę pracy nie do odrzucenia więc się zdecydowałam. Kiedy 10tego otrzymałam wynagrodzenie za przepracowany miesiąc (często po 10-11h dziennie) myślałam, że to jakaś pomyłka albo słaby żart. W rezultacie okazało się, że żadne z w/w. Dyr. handlowy pan. M. A. poinformował mnie, że umawialiśmy się, że pozostanę w firmie dłużej niż faktycznie się okazało, więc nasze ustalenia odnośnie wynagrodzenia i prowizji uległy zmianie. Jaki z tego wniosek? To co zostało mi obiecane jako składniki mojej pensji (w akcie zemsty jak się domyślam za moje zwolnienie) zostało porzucone w niepamięć. W rezultacie otrzymałam uwaga !1844 zł! Aż wstyd! Dodam, że Fiat Panda, który dostałam miał przejechane 330000 km i był w fatalnym stanie. Żeby auto nadawało się do jazdy musiałam wymienić w nim całe przednie wahacze, pogrzebać przy dopływie paliwa do silnika bo kompletnie nie miał mocy (hahaha jak tu można z drugiej strony mówić o mocy silnika w tym wypadku), nie było żadnych świateł pozycyjnych ani tablicy rejestracyjnej, brudny i śmierdzący. Istny złom. Za wszystkie naprawy, oleje i przegląd musiałam założyć z własnej kieszeni bo firma nie daje żadnej zaliczki na tego typu wydatki, więc w rezultacie, żeby mieć czym pracować musiałam zainwestować przez miesiąc ok 1000 zł prywatnych pieniędzy. Jak można dawać takie narzędzia pracy ludziom? Wmawiano mi, że kierownik transportu sprawdził auto przed oddaniem go w moje ręce. Aha dobre sobie, chyba przekręcił kluczyk i jak się okazało, że pali to może jechać i tyle było sprawdzania. Dużo by pisać ale zanudziłabym chętnych do uzyskania opinii n. t. tej firmy. Szczerze odradzam bo zarobki są uwłaczające a pracownik sam musi się martwić z czego zapłacić za wszystko co w między czasie trzeba kupić lub zrobić. Nie wszyscy tam pozostawiają po sobie złe wspomnienia (większość ekipy jest naprawdę fajna i przyjazna) natomiast kilka osób (szczególnie dyr.) jest skazą tego przedsiębiorstwa. Bardzo nieodpowiednia i nieprofesjonalna osoba, zupełnie źle obsadzona w strukturze firmy.

@Klaudia

prawda czysta prawda.

Miasto Września
@Klaudia

Dzień dobry Jestem z Wrześni,miałem rozmowę videokonferencje z tą firmą .Przeszedłem pozytywnie ,zaprosił mnie ten Dyrektor do drugiego etapu ,miałem jechać do tej firmy na ten drugi etap ... Natomiast jak zacząłem zadawać pytania ,Facet ten dyrektor strasznie się bulwersowal, zaczął krzyczeć ,że mam być na 12 ,że mam zabrać jakieś papiery o niekaralności,świadectwa pracy z poprzednich firm ,referencje od ostatniego pracodawcy . Dobrze że nie pojechałem ,coś czuję że tylko koszty bym sobie zrobił ,za które by mi nie zwrócili .do tego to drugi etap ,,chore,, podstawa 3100 zł brutto tak mi powiedział i auto z kratką. Po rozmowach z tym człowiekiem ,nie polecam tego pracodawcy ,już z rozmowy można wywnioskować ,że to czysty wyzysk ,a jak ktoś się szanuje ,nie pozwoli sobie na to,by jakiś facet darł pysk na dzień dobry Moja opinia jest zdecydowanie negatywna

Andrew

Te atrakcyjne wynagrodzenie to najniższa krajowa za pracę po około 10 godzin w terenie...że Wam nie wstyd pisać w ogłoszeniu o atrakcyjnym wynagrodzeniu...

@Andrew

No może i 10 w terenie ale to się chyba przekalkulowuje godzinowo? Raczej codziennie to się nie pracuje?

pytanie

tak wszyscy pracujący płaczą na tą firmę a w niej pracują. Trzeba znaleźć inną pracę bardziej płatną, z benefitami ,najlepiej lżejszą od leżenia. Przychodzą same tłumoki do pracy z ambicjami i wymaganiami .

@pytanie

No dobra to stwierdzenia chyba a gdzie to zapowiedziane pytanie? I czy w ostatnim zdaniu to się przypadkiem nie wyklucza?

piotrek

zakład jak zakład. ludzie z poprzedniej epoki, maszyny też. mentalność właściciela już jedną nogą na emeryturze co tworzy lekki dysonans do tego co jest konieczne do funkcjonowania. nakłady ograniczone do niezbędnego minimum. tylko czekać jak wystąpi jakieś zdarzenie typu zatrucie pożar, . jednym słowem kino - za (usunięte przez administratora) bardziej przestrzegano BHP a tutaj nic nie rządzi pełna UAWNIŁOWKA.

kandydat

znalaznem oferte prau na kierownika tychnicznego. można coś bliżej się dowiedzieć.dzieki

nowy

dramat to mało powiedziane należy spróbować samemu by tego doświadczyć dramat w 3 aktach.

Witold
@nowy

Współczuję że nie wspominasz dobrze tej firmy. Może jednak opiszesz co dokładnie sprawiło, że masz o niej takie zdanie? Chciałbym się dowiedzieć więcej :)

nowy

stanowczy przerost formy nad treścią aż dziw że Sanepid jeszcze nie zainteresował się sposobem produkcji "kosmetyków" albo tak hojni właściciele albo sanepid nie jest od tego.

nick

firma dla ludzi starych bez perspektyw i zawodu. potrzebni bierni ale wierni aż do emerytury niskiej jak robota tutaj.

Na jakie benefity można liczyć w Venita" Fabrka Kosmetyków?

stały uszczerbek na zdrowiu

janek

rostrój zdrowotny i nerwowy

kolargol

Dla stałych pracowników to dobra firma. Z pewnością wpadający na krótko nie potrafią docenić zalet firmy!

janek
@kolargol

jakich zalet? można bliżej?

ewa

Czy są teraz przyjęcia do pracy na produkcji?

@ewa

odradzam pracę w tej firmie

Oj dawny

Pracowałam 98"dluga przerwa potem 2000 i 2005 zawsze na okres 3 miesięcy lub 1 najczęściej przyjmują tych co mają (usunięte przez administratora) nie polecam tej firmy

@Oj dawny

dodam do wypowiedzi, ze w latach o których Pan pisze bhp w firmie stało na poziomie mniej więcej takim o jakim wiemy z fabryk indyjskich, albo gorzej. Kadra ,,kierownicza,, na niezwykle niskim poziomie. Byłam świadkiem jak jedna z Pan kierowniczek tak wrzeszczala na pracownika bez specjalnych powodów tylko wyłącznie w celu pokazania wyższości. Bardzo odradzam prace w tej firmie. Byłych pracowników zachęcam do składania wniosków o odszkodowanie za pracę w bardzo szkodliwych warunkach. Obecnie pracujących do rejestrowania wszelkich przewinien w firmie w których naruszono bezpieczeństwo ich zdrowia w celu składania wniosków o odszkodowania. Taką pracę w takich warunkach jak oferuje venita znajdziecie wszędzie.

Dominik

@Noe Jeśli masz takie kwalifikacje to może załóż własną firmę i pokaż jak to się robi?. Ja jestem zadowolony z pracy i polecam!!!

GG

Jak dla mnie to targety sa do wyrobienia wiec nie przesadzajcie.

xxx
@GG

no tak jak masz połączony teren bo kogoś zwolnili i to jeszcze w lepszym regionie polski to taki kozak jesteś. a te 1500 netto na rękę bez premii to też niezły ponos dokładnie wychodzi 1300 zł z małym hakiem czysty rachunek skoro podstawy brutto jest 2000. drugi etap rozmowy jest z wielkim bratem Panem M. głównie polega ona na tym że wielki brat chce uchodzić za pana wysoce wykwalifikowanego również specjalistę od rekrutacji. Powodzenia koledzy

xxxxxxxx
@xxx

tan pan wydaje sie byc osobą mało kompetentną i myśle,że szkodzi wizerunkowi firmy. Dziwie sie,ze on tam jeszcze pracuje . Ogólnie pracuje się źle,ale jak ktoś nie ma nic to w między czasie niech szuka.

xxx
@xxxxxxxx

Tak dokładnie jest, mało tego, wydaje mi się że większości PH tak myśli: nieodpowiednia osoba na nieodpowiednim stanowisku, ale niestety jak się umie mydlić oczy zarządowi to ciepłą posadkę się trzyma. Z kadry kierowniczej jedynie regionalni byli osobami kompetentnymi, ale jak wiadomo już ich tam nie ma, a szkoda bo swoimi kwalifikacjami coś sobą reprezentowali. Pozdrawiam koledzy

gred
@xxx

i własnie dlatego mysle ze firma raczej chyli sie ku upadkowi

Janusz
@GG

co to są targety bo ja z Polski i nie wiem

Agata
@Janusz

@Janusz Target jest to w potocznym języku pracownicza norma do wyrobienia na dany miesiąc. A czy Venita" Fabryka Kosmetyków oferuje jakieś benefity przy zatrudnieniu? Opieka medyczna, karta Multisport? Z góry dziękuję.

Amanda

Cisza na forum to jasny sygnał, że dobrze się pracuje!!

Zostaw merytoryczną opinię o Venita" Fabrka Kosmetyków - Łódź

• Jak się pracuje w Venita" Fabrka Kosmetyków?

Zobacz opinie na temat firmy Venita" Fabrka Kosmetyków tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Venita" Fabrka Kosmetyków?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Venita" Fabrka Kosmetyków