Opinie o "DELIA COSMETICS DISTRIBUTION" Sp. z o.o. (Firma zamknięta) w Rzgów

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie "DELIA COSMETICS DISTRIBUTION" Sp. z o.o. (Firma zamknięta). Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie "DELIA COSMETICS DISTRIBUTION" Sp. z o.o. (Firma zamknięta) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "DELIA COSMETICS DISTRIBUTION" Sp. z o.o. (Firma zamknięta) w Rzgów

Brak informacji

Pewnie główny dowodzący "imperium" pojawiłby się pierwszy. Wystarczyło powiedzieć że w dole są jakieś monety. On lubi grzebać dziurach..... przepraszam pojemnikach na (usunięte przez administratora) do których zresztą wpadł kiedyś. A Łysy nawet by pomógł z łopatą, ma doświadczenie z zakopywaniu i ekshumacji kosmetycznej.

Pracownik Nowy wpis

Jak można wykorzystywać śmierć koleżanki do siania nienawiści....!!! jest to nieprawdą! Prezes senior był na pogrzebie, a mlodszy prezes chciał uczestniczyć w pogrzebie, ale był wtedy na kwarantannie. Przypominam mamy pandemię!! A kto kierował leczeniem onkologicznym tej pani? żona prezesa ! niestety choroba wygrała .... uszanujmy jej śmierć [*] i nie siejmy nienawiści

Ha Ha Ha Nowy wpis

Nie siejmy nienawiść.... to może opiszmy procedurę "grilowania" wszystkich osób, którzy nagle z dobrych pracowników, stają się już nie dobrzy i wszyscy są informowani z dużym wyprzedzeniem że ich czas już w firmie minął. Oprócz samej osoby która na końcu zostaje zniszczona emocjonalnie i dostaje wypowiedzenie. Bez względu na staż i zasługi dla tej "korporacji"

@@ Nowy wpis

Witam, ja z takim pytaniem. Co sądzicie o pracy przy pakowaniu w Konstantynowie Łódzkim. Jak zarobki, warunki. Czy jest zapewniony jakiś transport. Z góry dziękuję za każdą odpowiedz ????

Mlody Nowy wpis

Witam jak wygląda praca w Rzgowie na stanowisku operator maszyn?

Handlowiec

Jak wyglada sytuacja z praca na stanowisku przedstawiciela ? Warto aplikować ?

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie "DELIA COSMETICS DISTRIBUTION" Sp. z o.o. (Firma zamknięta) na stanowisko Grafik - Projektant Grafiki 2D bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.

Do Ha Ha Ha Proponuję prowadzić pamiętnik i spisywać w nim swoje "przemyślenia". Dyrektorek wspomniany pracował w tej firmie przez kilka lat. Wykazał się pracą. A ty? Chciało by się popracować na wyższym stanowisku? Co? Aplikować zawsze można. W pracy się, człowieku, wykazuj. Pokaż na co Cię stać. Te zgryźliwe komentarzyki zachowaj dla siebie, bo szkoda czasu na czytanie tego typu wpisów. Ani to zabawne, ani to rzeczowe.

Ja nie narzekam na pracę w Delii. Pensja jest naprawdę przyzwoita. Dodatki na święta i wakacje. Czasami można się wkurzyć, ale to jak wszędzie. Najważniejsze to pokazać na początku swoje warunki - nie dać sobą pomiatać bo jak raz się pozwoli to już zostanie tak do końca.

Kk

W jakich godzinach pracuje się w biurze w Konstantynowie? Jaka atmosfera w dziale zaopatrzenia w Konstantynowie?

Biedra
@Kk

Praca w godz. 8.00 - 16.00. Atmosfera bardzo przyjazna i miła.

AM

Pracowalam kiedyś i się nie zgadzam z ta opinia, Dorota jest bardzo przyjazna i pomocna, w zasadzie lubi się ja od pierwszej chwili

@Kk

Pracowałem w Delia niecały rok i mogę się podzielić tylko informacjami na temat pracy (usunięte przez administratora) o jakiekolwiek premiach trzeba zapomnieć. Niestety na wysokie, ani nawet średnie zarobki nie ma co liczyć - w Delia płacą skromnie. Zarząd jest zainteresowany przede wszystkim zyskami , jak naprawdę wygląda praca i w jakich warunkach to nikogo nie interesuje byle produkcja była duża , bez nadgodzin.

M
@AM

Nie jest to prawdy, wszyscy wiedza to, na produkcji czy to w biurze. Pracuje na hali i każdy wie ze z ta osoba nikt nie pracuje dobrze.

Pracownik biurowy
@Kk

Odradzam bardzo słabo jest.

Pracownik biurowy

Lepiej poszukaj sobie innej pracy bo tutaj stracisz tylko czas i pieniądze. Płacą najniższą krajową dla pracowników biurowych, przedstawicieli itp. o produkcji nie wspomnę bo tam to już jest wyzysk całkowity. Jak nie spodobasz się z byle jakiego powodu Karolowi SZ. bo tak tylko można o nim napisać to już przestałaś pracować. Warunki jakie proponuje ta firma to podłoga - najniższe jakie są nawet w woj. łódzkim. Zdecydowanie nie polecam

Ulubieniec

I po Waldku...... bye bye. Śpieszmy się poznawać mamagerów na stronie internetowej..... tak szybko są usuwani. Takie oh i achy jaki Waldek profesjonalistą i znowu go pożegnali.... Waldek warto było.....

Krzysztof
@Ulubieniec

Tylko managera zwolnili czy więcej osób poleciało? Bo chciałem się przyjąć do firmy a teraz już nie wiem czy zwalniają, czy przyjmują?

Co jaki czas w Delia Cosmetics Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

wkurzony

tak, obowiązków

Krzysztof
@wkurzony

Czyli nie ma szans na wyższą pensje w najbliższym czasie? Inflacja galopuje to przydałoby się pare złotych więcej, nie. A co z premiami? Są wypłacane?

Witajcie, czy jeśli pracownik ubiegający się o pracę w firmie Delia Cosmetics ma wykształcenie wyższe związane z kosmetologią to może liczyć z tego tytułu na jakieś benefity? Np. na wyższe wynagrodzenie na start? :)

Iza
@Anna

Jak nie jesteś z rodziny albo znajomą prezesa to nie licz na wyższe zarobki. Możesz nie mieć nawet matury, a co dopiero studiów a zajmować kierownicze stanowisko. Nie takie rzeczy się w tej firmie wyprawiały haha. Jak nie masz układów to będą tobą pomiatać i płacić marne grosze. Na szczęście nie musze się już tam męczyć, a wszystkim radzę omijanie tej firmy bo tylko stracą zdrowie i czas.

Ryszard
@Iza

Od zawsze było tak jak to opisujesz? Myślisz że w końcu coś się zmieni na lepsze?

Dan
@Ryszard

A kto wie, oby tak było

Malutka

Witam chciałam się dowiedzieć jak wygląda atmosfera pracy w konstantynowie Łódzkim?

Ciii

Mija kilka latek jak już tam nie pracuję. Boże jakie to szczęście bez tych wszystkich przydupasów, donosicieli, piętolizów, krewnych i pociotków! Ciekawe czy choć część pozdychała?

Ryszard
@Ciii

Dlaczego aż tak źle oceniasz pracę w Delia? Co sprawia że Twoja opinia nie jest najlepsza? A co możesz powiedzieć o poziomie wynagrodzeń w tej firmie? Ciekawi mnie ta kwestia, liczę że mi odpowiesz. :D

Pracownica

Nie polecam a najbardziej pracy w Konstantynowie. Mobing na który pozwala prezes. Bardzo mało płacą. Jak nie jesteś z rodziny to traktują Cię jak scierwo. A kierowniczka najgorsza z najgorszych. Zapomniała że kiedyś też tam pracowała a teraz myśli że jest niewiadomo kim a tak naprawdę jest nikim. Gorzej już nie mogą o niej mówić pracownicy. Żenada.

aaa
@Pracownica

Ja kierowniczkę wspominam bardzo dobrze ,musiała ludzi gonić bo tego od niej wymagali, ale jak był z czymś problem , czy nawet pracownik miał jakiś problem to zawsze można było na nią liczyć .To była odpowiednia osoba , konkretna , nie tak jak teraz obecna pani kierownik ,to jest dopiero żenada ,dla niej dobro pracownika zupełnie się nie liczy , no cóż kobieta boi się własnego cienia

@Pracownica

Dużo słyszałam na temat tej firmy niestety złego......

@Xmen

Ja też niestety .....

@Pracownica

(usunięte przez administratora) się skończył w całym zakładzie, w obydwu oddziałach. Przełożeni nadal gonią ale gnoić nie mogą bo trochę aferek przez to było. Nadal się trafia na (usunięte przez administratora) na kierowniczych stanowiskach ale teraz to są (usunięte przez administratora) ze sztucznym uśmieszkiem przyklejonym do buziek. Czyli jak wszędzie na świecie. Jak się potrafisz wtopić w tło i nie pyskować to można pracować. Nadgodziny są często. Podobno w Rzgowie dużo więcej. Warto też mieć podstawową znajomośc języka ukraińskiego żeby się dogadać z koleżankami z pracy hihi

....

A co cie to interesuje, skąd możesz wiedzieć czy nie została zabezpieczona w inny sposób. A poza tym to ich prywatne sprawy. Nic ci do tego.

Kotek

Barbara k.ze zmiany pani Ani jest podła dla ludzi fałszywa bardzo wredna nie da się nią pracować i plotkarą uważajcie na nią

...

Po co wypisujecie takie bzdury, skoro was tak bardzo w oczy kole, droga wolna. Nikt na sile was tam nie trzyma. Zajmijcie się lepiej praca, piszecie na kogoś a same nie jesteście lepsze????????????????

HELLO

Przepraszam, skoro tak bardzo rażąca dla Ciebie jest postawa tej osoby, to czemu nie podejdziesz i nie powiesz jej wprost, tego co myślisz? Łatwo jest hejtować w sieci nie patrząc na to ze strony drugiej osoby, Czytając te wpisy, dochodzę do wniosku, że być może problem tkwi nie w brygadzistach, tylko w podlegającym ich personelu...

Pracownica

O trosce o pracowników w firmie Delia świadczy fakt, że Prezes funduje pracownikom przed świętami dwa tygodnie "urlopu"... covidowego, przychodząc do pracy ze wszystkimi objawami koronawirusa. Na efekty nie trzeba było długo czekać - kilkanaście osób ulega zakażeniu, a kolejni lądują na kwarantannie. Taki prezent na święta.

Dobrze mi

Jestem szczęśliwa w tym roku nie biorę udziału w składaniu życzeń wielkanocnych i spędzać czas z tymi ludźmi którzy są zwyczajnie podli, fałszywi i liczy się dla nich tylko pieniądz, gardzą wszystkimi, a ci którzy się im przeciwstawiają usuwają z pracy. jak mi dobrze że nie patrzę na te 3 gęby..... wreszcie

New

Witam, jakie są warunki pracy jako przedstawiciel handlowy?

Pracy nie ma

Sponsorujemy wybory miss marką cameleo, a pracy przy produkcji farb jak nie ma tak nie ma, tak się świetnie farby sprzedają

• Jak się pracuje w "DELIA COSMETICS DISTRIBUTION" Sp. z o.o. (Firma zamknięta)?

Zobacz opinie na temat firmy "DELIA COSMETICS DISTRIBUTION" Sp. z o.o. (Firma zamknięta) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "DELIA COSMETICS DISTRIBUTION" Sp. z o.o. (Firma zamknięta)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

"DELIA COSMETICS DISTRIBUTION" Sp. z o.o. (Firma zamknięta)

"DELIA COSMETICS DISTRIBUTION" Sp. z o.o. (Firma zamknięta)