Opinie o "DELIA COSMETICS DISTRIBUTION" Sp. z o.o. (Firma zamknięta) w Rzgów

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie "DELIA COSMETICS DISTRIBUTION" Sp. z o.o. (Firma zamknięta). Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie "DELIA COSMETICS DISTRIBUTION" Sp. z o.o. (Firma zamknięta) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "DELIA COSMETICS DISTRIBUTION" Sp. z o.o. (Firma zamknięta) w Rzgów

Kotek

Nie które osoby zajmują się życiem prywatnym a niech zajmuja się pracą robią to ploty a przede wszystkim jedna osoba najgorsza że wszystkich na zmianie dziwna ta osoba purchawka co ma przezwisko uważajcie na tą oobe

Zdzisław
@Kotek

Podaj proszę chociaż imię albo inicjały tej purchawki

Nowa

Witam mam pytanie proszę tylko o szczere i poważne odpowiedzi. Moje pytanie brzmi jak wygląda praca w dellia cosmetics ciężka łatwa przyjemna itp.czy firma daje możliwość dłuższej współpracy czy tylko szuka ludzi na chwilę z góry dziękuję za odpowiedź

Goska
@Nowa

Można pracować wiele lat

nowa

Poproszę o opinie jak pracuje sie w dziale kontroli jakości,, zakres obowiązków, atmosfera,, zarobki?

Ona

Witam, A jak przebiega rozmowa kwalifikacyjna? Po polsku czy po angielsku? Czego można się spodziewać. Pozdraiwam

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie "DELIA COSMETICS DISTRIBUTION" Sp. z o.o. (Firma zamknięta) na stanowisko Grafik - Projektant Grafiki 2D bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Obserwator

Sklep w Porcie zlikwidowany??? Jak to? Przecież wszyscy znajomi Założycieli Mentorów pytają dlaczego nie ma nigdzie produktów Delia bo tak bardzo chcą je kupić a ich nie ma. Pewnie tłumaczą że napór klientów był tak wielki że trzeba było non stop naprawiać drzwi wejściowe od napierania tłumów przed otwarciem. Albo znowu Ci źli pracownicy co nie potrafią sprzedawać..... Resztki produktów w Rossmannie, parę sztuk SuperPharm i spektakularny sukces w Hebe. Taki bilans celującej w pieszą piątkę krajowych firm. Okres pychy mamy już za sobą, teraz kolejna faza - upadek. Jakoś brak informacji że sklep zlikwidowany, a tak dział marketingu lubi się chwalić wszędzie i wszystkim......

były pracownik sklepu
@Obserwator

Utrzymanie sklepu w galerii handlowej w czasie pandemii mija się z celem. Ludzie robią zakupy w sklepach online. Polecam sklep internetowy tej firmy. Szczęśliwego Nowego Roku.

Na jakiego rzędu wynagrodzenie można liczyć w dziale marketingu? Brand manager i product manager)

@Kandydat

Odpowiedzi na tego rodzaju pytania można uzyskać w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej. Nie sądzę, żeby ktoś udzielił odpowiedzi na GoWorku. Zazwyczaj wysyła się CV, a później rozmawia się o wynagrodzeniu.

Obserwator

Śpieszmy się poznawać Managerów Delia na stronie internetowej...... tak szybko odchodzą. Z rynku krajowego twórczyni strategii piękna i intrygantki dyrektorki pożegnano jakiś czas temu. Teraz nawet wygnanego kiedyś Grzesia pogonili wraz z braciszkiem. Czas na eksporcik się zbliża i chyba "jak Ci to Karol wytłumaczę" przestanie działać. Czekamy na kolejne usunięcia Managerów ze strony internetowej. Ale wszystko będzie dobrze, Pani z czerwoną marynareczką sterowana przez łysego poprowadzi ku kolejnym prestiżowym nagrodom i statuetkom, bo przecież on jest jak "syn który ojca nie miał"....

@Obserwator

Praca w Delii jest w porządku. Uważam, że GoWork nie jest miejscem do wylewania żali. Jeśli komuś nie odpowiada praca, obowiązki, zarobki, atmosfera...droga wolna. Nikt nikogo na siłę nie trzyma. To nie jest (usunięte przez administratora). Chcesz pracujesz - nie chcesz, szukaj nowych rozwiązań, lepszej pracy. PROSTE. Nie bądźmy (usunięte przez administratora) Nie stawiajmy w złym świetle ludzi, którzy pracowali w tej firmie i tych, którzy nadal tworzą jej zespół. Zachowajmy jakąś klasę i godność. Firma jest na rynku ponad 20 lat. Kawał życia.. i duży wkład każdego z pracowników. Szanujmy się nawzajem, a energię przeznaczmy na coś dobrego, motywującego, pozytywnego i konstruktywnego.

chyba pisał szef - ewidentnie!

@ja

Dzień dobry. Nie sądzę, żeby szef, który zatrudnia ponad kilkaset pracowników angażowałby się w takie sprawy. Zwyczajnie nie ma czasu nawet na czytanie tych wpisów. Nie mówiąc już o pisaniu. Życzę każdemu z ludzi, żeby poprowadził taką dużą firmę chociaż przez parę miesięcy, by mogli się przekonać jak ciężki jest to kawałek chleba. Zapewnia pracę wielu rodzinom. A jak komu nie pasuje praca - czmychaj chyżo. )

Oj , oj nad godzinki proszę państwa , ale gdzie zapłata za te nad godzinki ?????

eref

Oddział Konstantynów. Plusy: * praca od poniedziałku do piątku * kierownik Pan Teodor świetny człowiek na właściwym stanowisku * czynności pracownicze nie są trudne ani męczące Minusy: * umowa zlecenie * brak możliwości rozwoju, brak rozwojowych prac, prace statyczne i monotonne *atmosfera przy maszynach na "zmywaczach" tragiczna *zarobki niewiele większe od najniższej krajowej * brak zmniejszenia kosztów uzyskania przychodów za pracę poza miejscem zamieszkania * ogromne problemy z ubezpieczeniem członka rodziny nie będącego we wspólnym gospodarstwie domowym (sprzeczne z ZUS) * brak dodatku za szkodliwe warunki pracy (zapachy acetonu, mozliwe zagrożenia wybuchem, substancje skrajnie łatwopalne) - Zakład bazuje na jakimś kruczku prawnym jako chemia spożywcza * kierowniczka straszna służbistka, czepia się nawet o minutę odejścia że stanowiska pracy *brak szacunku dla pracowników * narzucenie pracy po 10 h wg. prawa pracy bez konsultacji z pracownikami * słowa kierownictwa "Jeśli zauważy Pani/Pan jakieś nieprawidłowości, źle wykonywaną pracę lub niedociągnięcia pracowników proszę od razu zgłaszać kierownictwu" - innymi słowy "nadają na innych a będziesz dobrze postrzegany" Najtragiczniejszy zakład pracy z jakim miałem do czynienia. Przedmówcy napisali "wysysk", to prawda.

Rekrutacja

Firma podobno szuka kandydatów na stanowisko regionalny i key account do sieci, na jakie warunki finansowe można liczyć? oraz teren działania?

Jadzia

Mam pytanko, jest rekrutacja na stanowisko biurowe w dziale handlowym w Konstantynowie, macie jakieś opinie? Warto aplikować? Jacy ludzie? Jakie warunki? Bo w ogłoszeniu wszystko pięknie a jakie mogą być realia?

coca cola

uważajcie na niezrównoważoną psychicznie kierowniczkę działu kard, wariatka drze ryja na pracowników traktując ich jak (usunięte przez administratora) czego się spodziewać od pani ogrodnik ( z wykształcenia)

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Delia Cosmetics Distribution Sp. z o.o.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Oczywiście że jest kariera "rozwoju" - wystarczy na wszystko odpowiadać "TAK JEST PANIE..... J., A. K." Przykład dyrektorek który wrócił po wyrzuceniu.

detronizacja

Detronizacja to jedyna dobra rzecz która uratuje firmę

Rozczarowana

Brygadzista J rzadzony du..ą kochanki pani M nie umie samodzielnie podejmować decyzji przez co popełnia mnóstwo błedów i zamiast to on kontrolować pracę podwładnych to niestety podwładni muszą go pilnować na każdym kroku i chronić jego siedzenie niestety zdrosna kochanka zgania wszystko na pracowników ubliżając im i wyzywając od najgorszych czyżby to mobbing.? A może czas na zmiany?

Edyta
@Rozczarowana

Chyba nigdy nie czytałaś regulaminu tej strony. Na forum publicznym powinniśmy przecież wyrażać się w sposób nieco bardziej kulturalny. No i co więcej - prywatne sprawy (romanse, itp.), nas tu raczej nie interesują. Ale skoro twierdzisz, że w Delia Cosmetics stosuje się mobbing, to należałoby zgłosić to odpowiedniej instytucji. A jak do tej kwestii pochodzi Dyrektor firmy? Wie o tych ekscesach?

aaa
@Rozczarowana

to zróbcie coś z tym ,nie ma ludzi niezastąpionych ,tylko narzekacie i piszecie bzdury , czas się za to wziąć ODWAGI

Hiton

Masakra, zamiast żelu antybakteryjnego sprzedają zmywacz do paznokci

Niudi
@Hiton

Sprzedają żel antybakteryjny w opakowaniach po zmywaczu. Firma Delia informowała o tym. Jest obecnie taka sytuacja a nie inna-brakuje opakowań. Zamiast oskarżać proszę zaczynać dzień od doinformowania.

abc
@Hiton

Zanim coś napiszesz to sprawdź, widocznie nudzi ci się w domu na kwarantannie i trzeba się dowartościować i kogoś oczerniać. Napisali w oświadczeniu że to opakowanie zastępcze, że nie ma na rynku produktu którego wszyscy potrzebują i stąd podjęli decyzję o wykorzystaniu opakowań zastępczych, do tego sprzedają w niskich cenach i nie wykorzystują sytuacji żeby windować ceny żelu tak jak to robią inne firmy . Nie chcesz to nie kupuj albo oddaj i zwrócą ci kasę. Mam nadzieję że wezmą się wreszcie za hejterów i niedowartościowanych gawędziarzy którym się nudzi i piszą bzdety. Dziwię się że ich prawnicy jeszcze nie wzięli się za takich jak ty.

Marry

Wyzysk i jeszcze raz wyzysk. Na początku przez pierwsze pół roku praca na czarno( pomimo obietnic umowy o pracę) , płaca najniższa krajowa- więc taka jak wszędzie. Najlepiej zapieprzać i nic się nie odzywać, bo co 2 osoba jest z rodziny. Prezesa. Po urodzeniu dziecka, jeśli umowa dobiegła końca (usunięte przez administratora) nawet jeśli było się przez kilka lat wzorowym pracownikiem,zero zwolnień, dbają tylko o swoje (usunięte przez administratora). Kierowniczka o rudym kolorze włosów - dwulicowa i fałszywa osoba, jedno mówi a drugie myśli....żenada....

AITLM
@Marry

Potwierdzam

Ciekawa

Witam czy ktos moze cos napisać na temat stanowiska przedstawiciel handlowy jakie zarobki jaka umowa jaki samochód itd była bym wdzięczna ponieważ pokazało się ogłoszenie i zastanawiam się czy zlozyc

xyz

Witam , czy w Deli w Rzgowie są umowy o pracę czy umowy zlecenie ? Orientuje sie ktos jaka jest stawka brutto ,dla pakowaczki?

taki jeden

Praca jak na polu minowym. Firma BARDZO rodzinna. Większość istotnych stanowisk obsadzone rodziną lub osobami zasłużonymi. Trzeba bardzo uważać aby nie nastąpić komuś na odcisk. Nie polecam. Ja się sparzyłem.

Krzysztof
@taki jeden

Nie jesteś zadowolony z atmosfery i relacji w firmie. Czy inne aspekty zatrudnienia są zadowalające? Mam na myśli wysokość pensji i dodatkowych benefitów.

@Krzysztof

ja na pensje nie narzekałem. Miałem niezłe pieniądze.A negatywne strony opisałem powyżej.

Edyta
@taki jeden

Dobrze, że zarobki w Delia Cosmetics są na zadowalającym poziomie. Nie wspomniałeś jednak nic o benefitach pozapłacowych. Może zrobisz to jeszcze?

@Edyta

(usunięte przez administratora) A to że moja płaca była na niekiepskim poziomie nie oznacza, że większość też tak ma. Pochopne wnioski.

@taki jeden

(usunięte przez administratora)adałaś pytanie i ja odpowiedziałem. Dlaczego ukrywacie tego typu zachowania?

• Jak się pracuje w "DELIA COSMETICS DISTRIBUTION" Sp. z o.o. (Firma zamknięta)?

Zobacz opinie na temat firmy "DELIA COSMETICS DISTRIBUTION" Sp. z o.o. (Firma zamknięta) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "DELIA COSMETICS DISTRIBUTION" Sp. z o.o. (Firma zamknięta)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

"DELIA COSMETICS DISTRIBUTION" Sp. z o.o. (Firma zamknięta)

"DELIA COSMETICS DISTRIBUTION" Sp. z o.o. (Firma zamknięta)