Opinie o "DELIA COSMETICS DISTRIBUTION" Sp. z o.o. (Firma zamknięta) w Rzgów

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie "DELIA COSMETICS DISTRIBUTION" Sp. z o.o. (Firma zamknięta). Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie "DELIA COSMETICS DISTRIBUTION" Sp. z o.o. (Firma zamknięta) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "DELIA COSMETICS DISTRIBUTION" Sp. z o.o. (Firma zamknięta) w Rzgów

Nela

Jak wygląda praca na stanowisku kontroler jakości w tej firmie?

Ben

Czy ktos napisze jakie sa zarobki na stanowiskach kierowniczych? Jakies widelki od.. do..?

Lebrun

tyle negatiwe komentarz nie czytalem niegdzie jedyne pozytyw to pani HANNA nawet nie jest pracownikiem firme powodzenia pozdrawiam

Przedstawiciel Handlowy

Wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma. Ja pracuje w firmie jako PH i dobrze mi się pracuje a jak dobry miesiąc to i pensja ładna.... kierownik moj super człowiek, a Pani dyrektor najmilsza kobieta jaka znam. Nie wiem skąd tyle negatywnych opinii ale zazwyczaj konsole odchodzi z pracy to ma się żal do firmy. Każdy by chciał siedzieć i nic nie robić a dostawać pieniądze, ale tak to nie działa...

Śmiech na sali
@Przedstawiciel Handlowy

O którym z kierowników mowa ze taki z niego super człowiek? ? Jest ich dwóch przydupasow niezastąpionej pani dyrektor, którzy nic nie robią...

Śmiech na sali
@Przedstawiciel Handlowy

Ps: powodzenia z toyota yaris motor 1,0... ciekawe jak długo ujedziesz ;)

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie "DELIA COSMETICS DISTRIBUTION" Sp. z o.o. (Firma zamknięta) na stanowisko Grafik - Projektant Grafiki 2D bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Hanna

@byly pracownik, w swoim wpisie wspominasz o wyzysku, możesz powiedzieć, co dokładnie masz na myśli? Piszesz też o braku rozwoju, czy firma nie organizuje żadnych szkoleń ani kursów? @Pracownik, jaki rodzaj umowy zaoferował Ci pracodawca? Czy miałeś możliwość wyboru godzin pracy?

Ja pracowałem fakt tylko przez ferie od 6:00-14:00 ale można się przyzwyczaić można szybko się dokadac z innymi osobami

byly pracownik

Wypowiem sie o pracy na produkcji i w biurze. Tam pracowalem przez 2 lata i uwazam te dwa lata za nic nie wnoszace do mojego CV i mojego rozwoju zawodowego. Firma rodzinna ale z na pozor rodzinnej atmosfery po kilku miesiacach pracy wychodza brudy i intrygi. Osoby z zewnatrz sa pod obstrzalem intryg i plotek zwalczajacych sie frakcji rodzinnych. Brak decyzyjnosci, brak organizacji pracy. Praca na umowe, ale z czescia placona pod stolem. Baaardzo niskie pensje. Wyzyskiwanie pracownikow. Na plus pensja wyplacana na czas. Zadnej satysfakcji z pracy ani z zarobkow. Bo knucie i donoszenie na innych to nie moja bajka. Chcialem pracowac i miec z tego satysfakcje oraz pieniadze na zycie. W Delii Cosmetics zadnego z tych elementow nie znalazlem.

nobodyone

Pracowałem na magazynie i nie widziałem takiego bałaganu nigdzie indziej, kierownik wycięty z PRLu jak i cały ten magazyn, wszystko analogowo, zamówienia robione z kartkami w łapie o lokalizacji towarów decyduje przypadek, brygadzista z ADHD ! Straciłem tylko czas i nerwy ,byłem zatrudniony przez agencję obiecanki że dostane umowę z Delią oczywiście nie spełnione, wszyscy walą ściemę a o BHP to można pomarzyć , kawał metrowej blachy którą kładzie się po między rampą a tirem lub naczepą,i wszech obecny mobbing którego nikt nie widzi trzeba być desperatem by tam pracować!!!

zuza 53

Kosmetyki do henny mają fatalne, kolor czarny na jasnych brwiach jest ledwie widoczny, ma odcień lekkiego brudu.Ponowne nałożenie henny też nie daje lepszego efektu, a można się narazić na wypadanie włosków z brwi.Nigdy nie kupię już tej henny i nikomu jej nie polecę. Sama dałam się nabrać kilka razy, ale ten był ostatni Wydałam ok.15 zł.za żelową i nadaje się tylko do kosza.Przykro mi bardzo - taka jest prawda.Znak -najlepszy produkt -jest w tym przypadku oszustwem,albo był nadany przez pomyłkę.

ale się rozbawiłem
@zuza 53

było myśleć przed zakupem jak i teraz przed wystawieniem komentarza.To jest forum całkowicie poświęcone pracy w tej firmie a nie jakości kosmetyków.Szok

haha
@ale się rozbawiłem

Produkty do (usunięte przez administratora) to i praca taka sama xD

Hanna

@Am czyli dla Ciebie to jest dobra praca? Płatności w terminie powinny byc w Polsce standardem, a jednak niestety nie są. A Ty piszesz, że w firmie Delia Cosmetics zawsze dostaje się pensję na czas. To chyba duży plus, że wiemy, że zawsze o stałej porze mamy napływ nowych środków na konto i możemy te wydatki sobie zaplanować?

Bryk
@Hanna

NIE POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE JAKO PH!!!!!!!!!!!!!!!! UNIKAJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hanna

@Jasio w jaki sposób odczułeś, że w Deli mydlono Ci oczy? Może to było tylko takie wrażenie, a wcale tak nie było? Czy deputatem miały być kosmetyki? Czy kiedykolwiek Ci to obiecano czy tylko zatrudniając się w tej firmie myślałeś, że je dostaniesz?

Best regards
@Hanna

Widzę, że dostałaś nowy etat w Delia Cosmetics i komentujesz wszystkie negatywne opinie na temat firmy. Prawda jest prawdą i nic swoimi komentarzami na tym forum nie zmienisz. No ale cóż, musisz robić co Ci każą bo Ci obetną pensje, za złe opinie na temat pracy w tej firmie. "Delia Cosmetics jest najcudowniejszym pracodawcom w Polsce, lepszego nie znajdziesz". Jednym zdaniem żenada.

Jasio

Unikaj pracy w tej firmie na stanowisku PH. Podstawa najniższa krajowa (nie licz na podwyżkę), stare narzędzia pracy o deputacie zapomnij. Ludzie zarządzający niekompetentni jak i zakłamani (mydlenie oczu) . Nie polecam nikomu kto nie chce sobie psuć opinii wśród ludzi, szkoda waszego czasu oraz niepotrzebnych stresów.

Hanna

@Neutralny a Ty co byś powiedział o pracy w Delia Cosmetics Distribution, bo rozumiem, że też jesteś pracownikiem. Czy Twój nick oznacza, że masz stosunek neutralny do firmy? Mógłbyś się uargumentować? Czemu ani dobry, ani zły tylko neutralny?

Hanna

@wwww co masz na myśli za niewolnictwo? To mocne określenie, dlatego chciałabym, żebyś wytłumaczyła. W końcu nikt siłą nie trzyma w pracy. Czy ktoś również ma takie odczucia związane z pracą w Delia Cosmetics? To ważne informacje dla osób, które myślą nad pracą w tej firmie.

wwwww

Nie polecam pracy W tej firmie , wyzysk , złe traktowanie , niskie pęnsje, niewolnictwo.

Neutralny
@wwwww

Nygusom wszędzie jest żle.

Am
@wwwww

Bzdura, praca jak wszedzie, chyba że ktoś chce zarobic a nic nie robić

byly

Nie polecam w tej firmie pracy na stanowisku handlowca. Kiepskie zarobki nie szanują pracownika itd itp

aaaa
@byly

A jak z pracą w laboratorium? I zarobki?

przedstawiciel

Jest ogłoszenie na przedstawiciela handlowego, czy ktoś może napisać jakie to są pieniądze? plany, samochód i czy obsługuje się resztkę sklepów czy sieci? Ile można zarobić w delia?

Hanna

@Q, o jakim stanowisku piszesz?

Q

Odradzam prace w tej firmie zarobki słabe atmosfera do kitu ogólnie wyzysk. Praca ta jest tylko dla rodziny właścicieli. Wszyscy inni to mięso armatnie i jak pisali wcześniej do kitu. Teraz pracy jest sporo to lepiej omijać tę firmę.

Ciekawa

Jest teraz ogłoszenie na stanowisko w dziale eksportu - młodszy specjalista. Czy ktoś mógłby napisać, doradzić, czy warto aplikować, bo jestem zainteresowana. Przeczytałam wcześniejsze opinie i nie są zbyt zachęcające - ale to głównie opinie o pracy na produkcji. A jak wygląda sytuacja w biurze? Skończyłam studia i zależy mi na znalezieniu ciekawej pracy, czy warto startować do Delii?

• Jak się pracuje w "DELIA COSMETICS DISTRIBUTION" Sp. z o.o. (Firma zamknięta)?

Zobacz opinie na temat firmy "DELIA COSMETICS DISTRIBUTION" Sp. z o.o. (Firma zamknięta) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "DELIA COSMETICS DISTRIBUTION" Sp. z o.o. (Firma zamknięta)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

"DELIA COSMETICS DISTRIBUTION" Sp. z o.o. (Firma zamknięta)

"DELIA COSMETICS DISTRIBUTION" Sp. z o.o. (Firma zamknięta)