Opinie o "DELIA COSMETICS DISTRIBUTION" Sp. z o.o. (Firma zamknięta) w Rzgów

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie "DELIA COSMETICS DISTRIBUTION" Sp. z o.o. (Firma zamknięta). Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie "DELIA COSMETICS DISTRIBUTION" Sp. z o.o. (Firma zamknięta) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "DELIA COSMETICS DISTRIBUTION" Sp. z o.o. (Firma zamknięta) w Rzgów

olala

Proszę o opinię czy warto aplikować do tej firmy do kontroli jakości bo jestem zainteresowana?

woeoe

Świetnie, że można liczyć u nich na zatrudnienie w ramach umowy o pracę @waros. O stabilne zatrudnienie jest dość trudno, a tak można być przynajmniej pewnym, że dorzucą tutaj jeszcze odpowiednie benefity socjalne do podstawy zarobków. A wypłata jest terminowa?

Am
@woeoe

Zawsze w terminie

Q

Praca.kiepska. produkacja,wszechobecny mobbing każdy widzi ale nikt nie zareaguje. Traktowanie pracownika jak szmatę ..... Brygadzistki ogólny brak zastrzeżeń po za jedną purchawa chyba mąż jej nie dogadza to wyzywa ze na pracownicach. Firma strikte rodzina. Palone śmieci chemikalia straszna sprawa. Wyścig szczurów. Bez możliwości podnoszenia kwalifikacji wręcz odwrotnie . Tam ludzie stają we własne gniazdo. Jedynie co to pensja na czas mizerna bo mierna ale już to jeden plus. Reszta strasznie zakłamane towarzystwo nie wchodzisz w dupe komuś to generalnie jesteś do wyrzucenia.

GOŚĆ

Praca w tej firmie to pomyłka, wszyscy się nawzajem oszukują, kierownictwo nie kompetentne, właściciele zarozumiali i interesuje ich tylko kasa, pensje głodowe, często bez umowy, wszyscy na siebie donoszą żeby sie podlizać właścicielom. Duży K zrobi wszystko żeby utrzymać sie na fali, mały K zarozumiały niekompetentny dzieciuch, KJ to niekompetentne hieny które zrobią wszystko żeby nic nie robić a zwalić winę na innych. Jeśli nie jesteś protegowanym właścicieli to nie masz szansy na nic.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie "DELIA COSMETICS DISTRIBUTION" Sp. z o.o. (Firma zamknięta) na stanowisko Grafik - Projektant Grafiki 2D bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Kitka

Ja jestem zatrudniona przez agencje, stawka najnizsza ( najnizsza krajowa 1750 zl brutto ),ale wyplaty na czas,praca lekka,siedzaca,pakowanie kosmetykow,panuje chaos nie powiem,ze nie,ale w porownaniu z innymi firmami źle nie jest :)

Kitka

gość

Masz rację.Ja też się zastanawiam jakim zdesperowanym trzeba być żeby pracować za 5.60.Teraz prawie wszędzie płacą 12 zł na godzinę brutto oczywiście.Odwagi

Płacą 5.60 za godzinę pracy,umowy nie chcą dać mimo że w ogłoszeniach o prace oferują umowę o prace sponsorują programy w telewizji wydają na to ogromne pieniądze a ludzią płacą grosze żenada,wstyd

krolik szablozebny

Odradzam ta firmę, śmierdzi strasznie pełno brudu każdy audyt przechodzą dając w łapę audytorom. Beczki z przeterminowana masa chowają za magazynem na czas audytu, a po audycie wszystko wraca i produkcja trwa nic się nie marnuje. Normy nie zrobisz pracownicy z długim stażem są faworyzowani. Królikowi wydaje się że kieruje wielka korporacja a tak naprawdę to on nic nie wie o swojej firmie. Ludzie niepełnosprawni zarabiają owiele więcej od zdrowych ludzi mimo że zdrowi robią 2 razy więcej roboty. Brak odpowiedniej wentylacji doprowadza do tego ze ludzie truja się pyłem chemicznym aż tak tam śmierdzi ale da się przyzwyczaić, parę osób już umarło od tego smrodu. Śmieci codziennie są palone na tyle firmy o 5 25 rano w wielkim wykopanym dole gdzie pala się różne resztki chemikali itp juz nie raz policja ze strażą wpadala i dawała wysokie kary. Ludzie pracują na czarno jak kiedyś wpadła inspekcja ze skarbówki do kadr to nagle 50 osób bocznym wejściem musiało wyjść i produkcja stop. A z kontrolą jakości nie zaczynaj bo rządzi tam rodzinka prezesa nawet jak coś będzie z ich winy to i tak zgonia na kogoś z produkci

krolik

Odradzam ta firmę, śmierdzi strasznie pełno brudu każdy audyt przechodzą dając w łapę audytorom. Beczki z przeterminowana masa chowają za magazynem na czas audytu, a po audycie wszystko wraca i prodykcja trwa nic się nie marnyje. Normy nie zrobisz pracownicy z długim stażem są faworyzowani a nie tylko

Normalnie_pracujacy

Dawanie pracy godne szacunku..? (usunięte przez administratora)

student

@Sonia Na praktyki to musisz mieć skierowanie ze szkoły. Raczej filmy o zakupach Ci nie pomogą.

ktos2

Władze firmy to tragedia, prezes za każdą złotówkę to by do chin gonił, oszukiwanie na pensjach itd, ogólnie nie polecam...

ktos

Cała ta firma to jeden wielki rodzinny kocioł. Rodzina i przyjaciele a pomiędzy nimi niewolnicy pracujący za parę groszy. Jeśli ktoś nie ma pracy a pilnie potrzebuje, to może się załapać na trochę, ale ogólnie firma jest kiepska, a kadra albo niekompetentna, albo zarozumiała. Szkoda czasu i zdrowia.

PRAWDA tylko czy dyrekcja będzie miała taką odwagę.

ktoś

Wiele przekomarzań tutaj piszecie, dobrze było by, żeby ktoś obiektywnie napisał o pracy w Delia. Domyślam się, że wiele osób starających się o pracę przegląda to forum. Ja osobiście po tych opiniach nie mam ochoty na współpracę z ludźmi tam pracującymi. Wiele złośliwości, żalu tutaj widzę - chyba nikt nie chce wchodzić w takie klimaty w pracy. Jest jedna recepta na poprawę klimatu, starą kadrę wymienić w szybkim czasie żeby nie zainfekowali nowych pracowników

Czarna

Wiecie że na P0 macie 2 kamerki 1 to B. a 2 A. Wróciły tylko dla tego żeby sprzedawać Łysemu co się dzieje i kto kradnie Na tych zasadach wróciły do pracy Żenada! KOLEŻANKI

czarny

(usunięte przez administratora)z P-0 to(usunięte przez administratora)Fałszywa osoba UWAŻAJCIE NA NIĄ!!!

galanonim

to prawda co pisze nick nawet jak mały się pyta czy mamy pytania i ktoś je zada to każe iść do biura i jakiś taki obużony się robi

galanonim

chce tylko napisać że to trochę dziwne że osobę która najwięcej wynosi towaru z firmy trzymają nadal a jak ją zwolnili to przyjęli ponownie ponoc donosi na innych i pan Dyrektor wierzy jej na słowo.

E...

Praca jak każda inna.Pieniądze niestety słabe do tego zła organizacja pracy na pomadkach związana z niekompetencją brygadzistki.Pieniądze zobligowane normą niestety ciągle przestoje(ok.30 min na 2-3 godziny pracy)powodują iż ludzie wprowadzają w kartach pracy nieprawdziwe dane.Kultura osobista brygadzistki pozostawia również wiele do życzenia. Jeśli chodzi o Pana dyrektora (usunięte przez administratora).zastrzeżeń nigdy nie miałam ale niestety nie jest on wtajemniczony we wszystkie rzeczy jakie odbywają się na produkcji.

• Jak się pracuje w "DELIA COSMETICS DISTRIBUTION" Sp. z o.o. (Firma zamknięta)?

Zobacz opinie na temat firmy "DELIA COSMETICS DISTRIBUTION" Sp. z o.o. (Firma zamknięta) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "DELIA COSMETICS DISTRIBUTION" Sp. z o.o. (Firma zamknięta)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

"DELIA COSMETICS DISTRIBUTION" Sp. z o.o. (Firma zamknięta)

"DELIA COSMETICS DISTRIBUTION" Sp. z o.o. (Firma zamknięta)