Opinie o "DELIA COSMETICS DISTRIBUTION" Sp. z o.o. (Firma zamknięta) w Rzgów

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie "DELIA COSMETICS DISTRIBUTION" Sp. z o.o. (Firma zamknięta). Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie "DELIA COSMETICS DISTRIBUTION" Sp. z o.o. (Firma zamknięta) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "DELIA COSMETICS DISTRIBUTION" Sp. z o.o. (Firma zamknięta) w Rzgów

Monia

No zobaczymy ja właśnie zaczynam pracę w Deli w konstantynowie lodzkim.pozdrawiam

Natalia
@Monia

Monia, jako nowy pracownik możesz ocenić ,jaka panuje atmosfera w firmie Delia Cosmetics Distribution Sp. z o.o.? czy praca jest ciężka?

Delia jak: D - jak dyktatura(usunięte przez administratora) E - efektywne zarządzanie czyli dziel i rządź L - lewackie poglądy czyli płacenie najlepiej miską ryżu I - innowacyjność produktu czyli jak najtaniej, kupowanie dyplomów i statuetek reklamami płatnymi (usunięte przez administratora)

Aga

Byłam na rozmowie na stanowisko laboranta. Zaproponowano mi stawkę około 2 tyś złotych. No coz zenada. Nigdzie nie zaproponowano mi tak niskiej stawki.

@Aga

Pracodawca w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej informował może, po jakim czasie stawka ta może wzrosnąć? Może kwota, którą podałaś, obowiązywałaby tylko w okresie próbnym? Jeżeli możesz, to podaj więcej szczegółów z rozmowy kwalifikacyjnej. Będę wdzięczny.

Onyx
@Aga

Może na tyle wycenili Twoje kwalifikacje :-)

@Aga

ależ to ogromne pieniądze! jak ktoś ma więcej w tej firmie to jest na cenzurowanym bo mu za "dobrze". Globalna firma działająca na tylu rynkach, a płace poniżej każdej montowni w strefie. zresztą, wystarczy zobaczyć na stan uzębienia założyciela skoro żałuje sobie na dentystę to dlaczego ma płacić ludziom godne pieniądze?

@Onyx

Myślisz, że są szansę na to, aby otrzymać lepszą propozycję początkowych zarobków w firmie Delia Cosmetics Distribution? Twój komentarz zabrzmiał tak, jakby tak właśnie to wyglądało, jednak mimo wszystko wolę się upewnić, czy poziom wynagrodzenia podlega negocjacji.

Onyx
@Aleksander

Negocjować można zawsze, albo coś ustalisz i przekonasz pracodawce na jaką stawkę zasługujesz albo szukasz dalej. Teraz jest tyle pracy na rynku że można wybierać. Na tej firmie świat się nie kończy. Pokaż że jesteś wart więcej. Frustracje i gorzkie żale niepotrzebne, albo decydujesz się na pracę albo nie. Proste.

@Onyx

Masz rację, ale zmiana pracy często wiąże się też z innymi niedogodnościami i lepiej by było móc pracować dalej, ale mieć możliwość rozwoju i szansę na podwyżkę. Czy ktoś z pracowników negocjował nowe warunki umowy i miał możliwość zmiany ich na bardziej korzystne?

Ola
@Aleksander

Pracownicy którzy pracują tam ponad 10 lat dostali maksymalnie od początku pracy 8 zł podwyżki.. Wiec niech nikt nie mówi że można negocjować bo akurat góra ma gdzieś pracowników, oby jak najwięcej robili za jak najmniej a podwyżkę to co roku jak najniższa krajowa rośnie na dodatek liczy się ona dopiero od lutego.. Cały czas ludzie odchodzą z tej firmy a mało kto chce pracować. Najwięcej pracuje tam osób którym mało brakuje do emerytury albo na emeryturze, reszta po czasie ucieka z tej firmy

Natalia
@Ola

W takim razie wielka szkoda, że w Delia Cosmetics jest aż tak duży problem, jeśli chodzi o podwyżki. One sprawiłyby bowiem, iż pracownicy czuliby się nieco bardziej zmotywowani do jeszcze efektywniejszego działania. A jak rzecz ma się, jeśli chodzi o dodatki pozapłacowe? Można na jakieś liczyć?

zadowolony pracownik

Ludzie przestańcie się opluwać.Na rozmowie o prace poznajecie warunki i jeżeli je akceptujecie to znaczy że pasuje wam ta praca.Skoro jesteście tacy nie zadowoleni z warunków to proszę iść do kogoś z dyrekcji i poprosić o podwyżkę.Jesteście tacy odważni przed komputerem i potraficie tylko narzekać a pracować się nikomu nie chce.Ja wole zarbiać pieniądze niż marzyć o pieniądzach.Co z tego że są małe ale są.Marzyciele spotykają się na Milionowej i Kilińskiego (usunięte przez administratora) Śmieszy mnie forma wypowiedzi ludzi którzy udają że nie znają i nic nie wiedzą o tej firmie a znają ludzi pracujących w niej i ich prywatne życie. Do \"Labolatorium\" doskonale wiesz kim jest Joanna Smih a tyłumaczysz się teraz że jak przeczkolak.Jak jesteś taka odważna to powiedz jej to prosto w oczy.Pozwodzenia

RLY
@zadowolony pracownik

Na rozmowie o pracę nie mówią Ci o tym co się dzieje pod biurkiem przeszedłem przez wszystkie działy DCD i sama delie. Na rozmowie nie mówią że musisz mieć przynależność do jednego z dwóch obozów. Nie mówią o tym że niektórzy biorą sobie premię w postaci kosmetyków. Nie mówią że twoja psychika będzie siadać po 2 tygodniach bo pani brygadzistka ma Ciebie gdzieś i będzie się na tobie wyzywać. Później opiszę wszystkie działy w Rzgowie i jak to wyglądało. Dziękuję Bogu że miałem odwagę i zrezygnowałem z tej pracy.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie "DELIA COSMETICS DISTRIBUTION" Sp. z o.o. (Firma zamknięta) na stanowisko Grafik - Projektant Grafiki 2D bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Młodsza pakowaczka

Szanowny Panie Prezesie .Firma Delia zdobywa szereg nagród .Odpiera pan te nagrody w światłach fleszy podczas uroczystych kolacji. Oto przykład. Zdobyliśmy Nagrodę Grohmana 2018 Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A., wzorując się na postawie Henryka Grohmana, chce wspierać artystów oraz zachęcać przedsiębiorców do inwestowania w sztukę, mecenatu oraz wdrażania społecznej odpowiedzialności biznesu. Od 2012 roku, Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. przyznaje nagrodę imienia ich patrona w kategoriach: Inwestor-Mecenas oraz Ważne dla Łodzi. W czwartek, 20 września 2018 roku podczas uroczystej kolacji podsumowującej konferencję Niepodległa 4.0, wręczono już po raz 7. te niezwykle prestiżowe nagrody. Delia Cosmetics została wyróżniona tytułem Inwestora - Mecenasa za działalność filantropijną. Ta nagroda szczególnie nas wzrusza, ponieważ niezwykle miło jest zostać docenionym za działanie tak bezinteresowne, jak pomaganie potrzebującym. Delia Cosmetics od zawsze starała się wpisać działalność filantropijną w standardy funkcjonowania firmy i planujemy wciąż poszerzać zakres udzielanej pomocy. Standardy funkcjonowania i tutaj bym na Pana miejscu spaliła się ze wstydu i oddała te nagrody.Ludzie pracują po 12 godzin ,16 godzin na dobę i to są standardy chyba te z Bangladeszu.Jestem zniesmaczona i patrzę na to z obrzydzeniem. Oto cała plejada nagród. Srebrna Perła Rynku Kosmetycznego dla dwufazowych zmywaczy do paznokci z serii Coral[5] Piękność Roku 2012 – Nagroda serwisu www.pieknosc-dnia.com.pl w kategorii kosmetyki polskie dla Akrylowego Konstruktora Paznokci Coral GEL LOOK[6] 2012 r. Qultowy kosmetyk – nagroda magazynu Kosmetyki za Jedwab Brązujący do ciała Delia Dermo System[7] Nagroda w międzynarodowym konkursie Prix de Beaute Cosmopolitan 2012 za serię Delia BIO Kozie Mleko[8] 2012 r. Produkt roku 2012 – nagroda portalu DlaZdrowia.pl za serię Kozie Mleko[9] Piękność Roku 2011 – Nagroda serwisu www.pieknosc-dnia.com.pl w kategorii kosmetyki polskie dla Onyx Delia Lipgloss błyszczyk do ust[10] Wyróżnienie w kategorii Moda i Uroda wybrany przez Kapitułę w konkursie Polski Internet 2011[11] Laureat Polski Internet 2011 w kategorii Moda i Uroda. Wybrany przez internautów[11] 2010 r. Laur Konsumenta – Odkrycie Roku 2010 za farby do włosów www.delia

Nie wiem czemu usunięto moją opinie na temat tego zakładu. Fakt , nie mogła być pozytywna bo dość długi staź pracy pozwolił mi wyrobić sobie opinie dość szczególową.Niestety ani organizacja pracy , ani zarobki , ani też postawa nowego " gospodarza" nie dają mi podstaw bym mógł napisać cokolwiek pozytywnego. Wydaje mi sìę że nie złamałem regulaminu tego serwisu. Teraz napisałem bardzo ogólnikowo , być może wpis zostanie. Najbardziej oderwane od rzeczywistości są tu płace i podejrzenia kierowane do pracowników. Zaznaczam źe jest to moja opinia , którą wyrobiłem sobie przez naprawdę spory okres czasu

Pracowałem tam dość długo , ciągle naiwnie licząc na normalizacje warunków pracy i płacy. Niestety prawdą jest nagminne zatrudnianie na czarno. Stawka jest śmieszna ( przekonałem się o tym odchodząc do innej firmy). Brak szacunku dla pracowników to norma. Nie piszcie głupot o jakiś pozytywnych rzeczach w tej firmie bo pakujecie ludzi w kanał. P.S. Dla jasności odszedłem sam by zacząć zarabiać godnie i podobnie być traktowanym

dla

Dajcie już spokój z tymi wpisami to nic nie da , chyba ,że sobie trochę ulżycie , po nich spływa co kto myśli tak było, jest i będzie, sukces nie jest zauważony ,nikt nie widzi,że się starasz , ale jak się zdarzy słabszy dzień , jakieś potknięcie, bo każdemu może się zdarzyć , to wtedy jest się złym pracownikiem ,psy na człowieku wieszają , chociaż tak na prawdę zawsze się staramy jak najlepiej wywiązać ze swoich obowiązków.Przydałoby się trochę empatii i ludzkiego podejścia , a gwarantuję, że pracownikom będzie się pracować lepiej i będzie to efektywniejsza praca . Panie Prezesie Jr. jeśli chce Pan być dobrym ,nowoczesnym pracodawcą i oczywiście odnosić sukcesy to proszę zacząć mieć ludzką twarz i traktować swoich pracowników tak jak Pan by chciał być traktowany przez innych , bo to co osiągnęła pańska rodzina to tylko i wyłącznie dzięki tym wszystkim ludziom, których Pan nie potrafi docenić i traktuje jak tanią siłę roboczą .

zabolało
@dla

dlaczego dać spokój? To że spływa po nich wszystko, to Ci pracują długo dobrze wiedzą, pomimo dwulicowych i fałszywych rozmów w pokoju, udawanie troski i zadowolenia. Niech Ci którzy szukają pracy się dowiedzą z jakimi złymi ludźmi będą mieć do czynienia. Poziom płacy też "robi wrażenie". (usunięte przez administratora) Ci którzy chcą tyrać za 10 zł na godzinę pod opieką (usunięte przez administratora) zgłaszajcie się do pracy.

@zabolało

Mógłbyś skonkretyzować swoją wypowiedź o zarobkach za pracę w firmie Delia Cosmetics Distribution? Chcę konkretnie dowiedzieć się, na jakie wynagrodzenie można liczyć oraz czy poza podstawową wypłatą są jeszcze różnego rodzaju dodatki w postaci benefitów? Proszę o odpowiedź.

Maggie

Witam serdecznie. Mam pytania :jak kształtuje się wysokość pensji na produkcji dla kobiety? Jaka panuje atmosfera? Jestem zainteresowana tym stanowiskiem w Rzgowie lub Konstantynowie Łódzkim. Za wszelkie odpowiedzi z góry dziękuję.

ZABOLAŁO????

Firma Delia to najlepszy pracodawca w regionie. Wysokie zarobki, mega premie, systematyczne chwalenie oraz przedstawianie wszystkich sukcesów każdego pracownika. Prezes Jr to osoba o wysokich kompetencjach i kulturze osobistej, zawsze dostępny, zawsze wyrozumiały, zawsze mający czas dla każdego, rozwiązujący wszystkie problemy każdego pracownika, dzień i noc. Atmosfera w firmie, to raj przyjaźni i szacunku każdego wobec każdego, zero plotek, złośliwości, czy antagonizmów. Firma wzór, liczne nagrody, wyróżnienia, i udział Pana Prezesa Taty w wielu organizacjach biznesowych to dowód na WIELKOŚĆ tego człowieka. Liczyliśmy nawet na start w wyborach, może te prezydenckie..... Polecamy tę firmę wszystkim. Teraz chyba nie będziecie usuwać mojej opinii..... na prośbę JR?

Hanna

@Best regards nikt mi nie obetnie pensji, bo nie jestem pracownikiem firmy Delia Cosmetics Distribution i nie mam z tą firmą żadnego związku. Jako, że nic o niej nie wiem to dopytuje, by by wszystko było jasne i klarowne. Nie chce nic zmieniać, tylko chce mieć pewność czy o to konkretnie chodziło danej osobie.

Best regards
@Hanna

Pewnie, a udzielasz się na tym forum od dnia "Hanna 06.04.2017". Kimkolwiek jesteś zejdź na ziemię i daj ludziom się wypowiedzieć a nie dopisujesz filozoficzne pytania, które wskazują że ludzie piszący tu kłamią. Nie pozdrawiam.

tak samo myślę
@Hanna

jak na człowieka który tu nie pracuje to dopytywanie przez rok czasu jest co najmniej dziwne.Wystarczy iść na rozmowę żeby dowiedzieć się że dostajemy najniższą.Osoba ta dostała rolę poprawienia wizerunku firmy tylko że to aż kole w oczy.Trzeba mieć inteligencję kamienia przy drodze żeby tego nie widzieć.Plus tego że ma pracę i z niej się wywiązuje.

¥£€
@Hanna

Lepiej nie dopytuj tylko czytaj ze zrozumieniem

tak samo myslę

czyli jest to firma jedna z nielicznych jak nie jedyna o których tak dba obca osoba - haha.Ludzie piszą prawdę więc co tu prostować,co tu wyjaśniać.Trzeba zwyczajnie rozumieć tekst który się czyta.Jeżeli jedna osoba napiszę,że jest źle to może się mylić ale jeżeli jest kilkadziesiąt wpisów to należy się zastanowić co jest nie tak.Nie spotkałem się na goworku żeby ktoś "obcy" tak zaciekle wyjaśniał i prostował wpisy i to bezinteresownie.Szok

¥£€

Naprawdę?????

Krol

(usunięte przez administratora) ,KIŁA, MOGIŁA, MOBBING, NIC DOBREGO NIE MOŻNA POWIEDZIEĆ O TYM ZAKŁADZIE I PRACODAWCY, ONI NIE LUBIĄ LUDZI A ZWŁASZCZA SWOICH PRACOWNIKÓW ,KIEROWNICTWO LEPIEJ NIE MÓWIĆ SŁOMA Z BUTÓW WYSTAJE ITD ITP ...

Pakowaczka

Chciałabym podzielić się moją opinią o tej firmię. Pracowałam w Deli Cosmetics 1,5 roku i powiem, że praca sama w sobie nie jest zła. Głównie chodzi o podejście do pracownika a tak naprawdę brak. Pani (usunięte przez administratora) jest osobą arogancką i nie potrafi rozmawiać z pracownikiem. Patrzy się na ręce, najważniejsza jest dla niej ilość, jak przy pracy na akord. Stosunek do dziewczyn z którymi była kiedyś koleżankami też jest fatalny. Ta pani przez awans, przez swojego wujka, którym jest prezesem tej firmy, zapomniała czym jest szacunek do ludzi.Pieniądze w życiu nie są najważniejsze.

KTOŚ

ALE JAJA! ????

Angie

Witam jaką jest stawka w delia w konstantynowie na produkcji np pakowanie..ile zmian?.Tyle złych wpisów że zastanawiam się czy wogole jechać wiec przydala by mi się opinia sczera nie kierowana emocjami lub złością na kierownictwo itd pozdrawiam

pyt
@Angie

są dwie zmiany, na początku pracuje się na czarno za stawkę minimalną ,po kilku latach można mieć odrobinę więcej.za nadgodziny płacą większości do ręki oczywiście stawkę o połowę mniejszą niż powinna być , gdzie mogą to okradają pracowników . nikt się nie odzywa wszyscy są zastraszeni i tak wegetują zresztą w większości pracują tu emeryci ,albo osoby tuż przed emeryturą , którym już się nie opłaca zmieniać pracy , żadna młoda osoba nie chce tu pracować a raczej wegetować . w delii nic się nie dzieje normalnie ,brak odpowiednich warunków do pracy zwłaszcza w Konstantynowie ,zakład prowizorka , brak odpowiednich i BEZPIECZNYCH warunków BHP, ale jak są kontrole to zawsze przechodzą pomyślnie , ciekawe jakim cudem , można się tylko domyślić .mobbing , brak szacunku dla pracowników nikomu nie zależy żeby pracowało się nam dobrze , spokojnie w odpowiednich , bezpiecznych warunkach my się nie liczymy tylko pieniądze na które ciężko pracujemy bez odrobiny wdzięczności ze strony właścicieli , zawsze jest źle , zawsze jest za mało, trzeba nas pilnować bo jesteśmy mezmózgimi leniami , którzy tylko naciągają zakład na koszty . po to żeby tych leni pilnować przyjęli pana może inaczej NADZORCĘ, który jeszcze bardziej nam uprzyksza i utrudnia pracę , człowiek ,który nie wie co to kultura i rzeczywiście jest bardzo przykry w zachowaniu i swojej powierzchowności , taki mały ich kundel.nie polecam nikomu pracy w tym przybytku szkoda zdrowia i czasu.

Czarna Dalia 30
@Angie

9,12 gr 2 zmiany

Czarna Dalia 30

Chciałabym się podzielić swoją opinią na temat firmy Delia Cosmetics na Janika. Myślę, że (usunięte przez administratora) to odpowiednie słowo. Organizacja pracy fatalna. Zarobki ? Mh nie wiem czy można gdzieś dostać jeszcze niższą stawkę. Soboty płatne 50 % ??? Wolne żarty. Brud, smród nie wiem w jaki sposób oni w ogóle audyty przechodzą ( chyba w łapę dają )Brygadzistki różne. Jednak nikt nie przebije powszechnie znanej ,, purchawki ,, nie potrafi rozmawiać z ludźmi, za to świetnie idzie jej zjadanie sucharów pod biurkiem. Od czasu gdy zatrudnili Pana Marka ( moim zdaniem jedyną nadzieję dla tej firmy ) troszkę atmosfera się zmieniła bo nagle po latach trzeba .... zacząć pracować :) Zdecydowanie nie polecam tego zakładu nawet dla desperatów. Trzeba mieć trochę godności .....niby żadna praca nie hańbi , ale człowiek powinien być traktowany jak człowiek w tym zakładzie szefostwo chyba o tym zapomniało.

To co teraz dzieje się w pracy przechodzi wszelkie granice wytrzymałości, niema dnia by było spokojnie, dochodzi nawet do tego że niektóre osoby nie wytrzymują psychicznie i porostu płaczą. Jak władzę przejął syn prezesa dlaniego liczy się tylko wydajność nie człowiek jak mówi przysłowie po trupach do Forsy. Ktoś zada sobie pytanie dlaczego jeszcze tam pracujemy to nie takie proste rzucić pracę i będzie ok. Ale wiele osób już rozmawia o szukaniu pracy mam nadzieje że uda nam się ją znaleźć.

Witam pracuję już prawie trzy lata do zeszłego roku jeszcze tak źle nie było. Teraz to koszmar zatrudnili jakiegoś fagasa na stanowisko kierownicze który ma ulepszyć pracę, to znaczy zwiększenie wydajności. Płacę mamy najniższą krajową a zasuwamy jak na akord dzień w dzień ciągle się czepia, a to produkcja zbyt daleko leży i zbyt często po nią chodzimy. Tego wszystkiego tak w jednym zdaniu opisać nieda się . Z nazwy jest to zakład kosmetyczny produkujący kosmetyki w takim zakładzie powinny być przestrzegane przepisy bhp to znaczy tam gdzie jest rozlew produktów w takim pomieszczeniu nie powinno się pakować gdyż z opakowań unosi się kurz nam karzą nosić czepki .

Barnaba

Jestem zadowolony z pracy.

• Jak się pracuje w "DELIA COSMETICS DISTRIBUTION" Sp. z o.o. (Firma zamknięta)?

Zobacz opinie na temat firmy "DELIA COSMETICS DISTRIBUTION" Sp. z o.o. (Firma zamknięta) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "DELIA COSMETICS DISTRIBUTION" Sp. z o.o. (Firma zamknięta)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

"DELIA COSMETICS DISTRIBUTION" Sp. z o.o. (Firma zamknięta)

"DELIA COSMETICS DISTRIBUTION" Sp. z o.o. (Firma zamknięta)