Opinie o Inkubator Eksportu i Innowacji Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Inkubator Eksportu i Innowacji Sp. z o.o., i Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Inkubator Eksportu i Innowacji Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inkubator Eksportu i Innowacji Sp. z o.o. w Łódź

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Adam Nowy wpis

Uwaga. Tak jak wspominał przemówca- firma wałek. Nastawieni tylko na pobieranie opłaty licencyjnej od franczyzobiorców. Mimo, że współpracowałem z nimi trzy miesiące i nie wstawiłem żadnej faktury właśnie dostałem pismo z US w Łodzi z wezwaniem do złożenia wyjaśnień co do wystawianych faktur :) ciekawe. W skrócie- typowy 'biznes' w Łódzi.

Były pracownik Nowy wpis

Nie wiem czy ten twór jeszcze działa ale nikomu nie polecam współpracy. Dno. Omijać szerokim łukiem. Firma wałek.

Czekamy na nowe info. Napiszcie co nowego słychać w firmie Inkubator Eksportu i Innowacji Sp. z o.o. w miejscowości Łódź, bo nic jeszcze nie wiadomo.

Zostaw merytoryczną opinię o Inkubator Eksportu i Innowacji Sp. z o.o. - Łódź

Inkubator Eksportu i Innowacji Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Traktorowa 126 lok. 402
    91-204 Łódź
  • NIP: 7712874526 REGON: 101312023 KRS: 0000402616

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Inkubator Eksportu i Innowacji Sp. z o.o.