Unilever

Poznań, Al.jerozolimskie 134

Unilever

Opinie o Unilever

Srajtaśma

Nie matura lecz chęć szczera,zrobią z ciebie Tapicera Pierdziela.

mateusz 1987

Witam jak wygląda praca na pomocnika operatora produkcji? pozdro

Gość

Panowie co z tym zapisywaniem i ewentualnym strajkiem każdy potrafi tylko pisać jak tu jest źle a nikt nic z tym nie robi. Panie i panowie związkowcy jeśli czytacie te forum weźcie sobie do serca te wpisy i przejdzicie się po działach na pewno większość ludzi się zapisze i zacznijcie działać. Napiszcie nowe postulaty i trzymajcie się ich twardo a nie tak jak ostatnio. Jak wy nic z tym nie zrobię to nikt nie zrobi i badał będzie pisane ja tu jest źle.

Onnnnn
@Gość 30.10.2018 08:33

Szczera prawda..... związkowcy nie robicie nic nawet wam się nie chce po działach przejść porozmawiać z ludźmi żeby się zapisali ruszcie te tylki bo ludzie są chętni się zapisać tylko napiszcie nowe postulaty przekażcie je ludziom do wiadomości żeby wiedzieli o co chcemy walczyć i do dzieła !!!my się zapiszemy ale róbcie coś bo narazie nie robicie kompletnie nic tylko się dziwicie że ludzie nie chcą się zapisywać PROSTE nik nie będzie wam płacił jak wy nie robicie NIC !!!!nowy dyrektor nowe możliwości a nie jak ostatnio wielkie postulaty a zmiekliscie odrazu i nie osiągnęliście NIC trzeba być twardym a może wkoncu zejdźcie z tych stołków i niech inni usiądą na wasze miejsca co będą się o ludzi starać i walczyć!!!!!!

kasia
@Onnnnn 31.10.2018 08:12

JAK UWAZASZ ZE ZA MAŁO ZARABIASZ RO ZMIEN PRACE IM WIECEJ LUDZI ZACZEŁO BY SIE ZWALNIAC TYM LEPIEJ BO WTEDY FIRMA NIE MA PRACOWNIKOW A NIE ZWALAC WSZYSTKO NA ZWIAZKI TO JEST FIRMA PRYWATNA I ONI USTALAJA ZAROBKI ITP A JAK LUDZIE ZA TYLE ROBIA TO WIDOCZNIE WSZYSTKO PASUJE .

Qwerty
@kasia 01.11.2018 16:41

To dlaczego ty jeszcze tam pracujesz

kura
@Gość 30.10.2018 08:33

panowie i panie do pracy a nie strajk

@kasia 01.11.2018 16:41

Taka mądra bo na milion procent siedzi w tych żałosnych związkach nie umie zrobić nic .... I najłatwiej napisać zmień pracę ....żałosna jesteś kobieto!!!!

@kasia 01.11.2018 16:41

Dziwne że w innych prywatnych firmach np. VW związki walczą o pracowników żeby mieli lepiej a tu hmmm....tyle lat tu pracuje i nawet nie wiem jak oni wyglądają bo żadnemu się nie chce pochodzić po działach porozmawiać z pracownikami hmmm.... Brak słów na Was związkowcy od siedmiu boleści!!!!!

kasia
@Qwerty 02.11.2018 21:47

Mnie już od dawna nie ma w tej firmie bo poszłam do nivei a tam zarabiam więcej dwa lata temu odeszłam i w nivei już mam prace stała a w unilever 7 lat pracowałam.

@kasia 08.11.2018 12:07

To po co tu się udzielasz na tym forum ....udzielają się w Nivea!!!!!!

izka
@Onn 06.11.2018 14:35

W MAŁYCH FIRMACH NIE MA ZWIAZKOW tymbardziej prywatnej ja pracuje w grupie rpc w zakładzie produkcyjnym i u mnie jest rada pracownicza po prostu 4 osoby wyznaczone i oni wszystko z szefem rozmawiają i załatwiają a szef jak to szef roznie z tym bywa ale jest ok .

kura
@kura 06.11.2018 12:14

pan urbaniak powinien strajkowac

Luźny Stolec
@Onn 06.11.2018 14:28

A Tapicer Pierdziel strajkuje?

Onn

LUDZIE ZACZNIJMY WALCZYC O LEPSZE JUTRO BO INACZEJ TU LEPIEJ NIE BEDZIE TYLKO GORZEJ I NADAL BEDZIEMY NARZEKAC !!!!! W NAS SILA A MY TYLKO NARZEKAMY I NICCCCC NIE ROBIMY A TE OS...... Z GORY TYLKO SIE CIESZA !!!!!!!!

Onn

Najlepszym rozwiązaniem tego wszystkiego jak związki nie umieją nic zrobić trzeba iść na L4 jak policja i straż ..... Jakby poszło z 300osob na tydzień na elkę oczki by się otwarły dyrekcji ...auta z towarem by nie wyjeżdżały linie by stanęły może wtedy by doszło do nich co jest nie tak a tak mają nas w (usunięte przez administratora) Głęboko!!!!!!

Babiczka

Firma pożal się Boże . Brak słów i kilometr gnoju .

Stefan Batory

Wszedzie w TV zapraszaja do swietowania 100lecia niepodleglosci a unilever co? Do pracy!! Sklepy pozamykane pol miasta ma wolne ale te majonezy, melkity, makarony, ketchupy sa tak pilne, ze ta zalosna firma nawet nie moze dac swoim pracownikom wolnego! Moze odrobmy juz sobie wigilie w 2022roku? Czemu nie? ŻAŁOSNE!

benia
@Stefan Batory 07.11.2018 14:06

Ja pracuje w 4 bryg i tez nie mam wolnego tylko ze w innej firmie 11 i 12 jest dniem wolnym od pracy tylko wszystko zależy od zakładu pracy .

Paweł

To co piszecie tutaj (pomijając personalne wycieczki i obrzucanie się (usunięte przez administratora)) to jakiś dramat fryzjera. Aż dziwne, że jeszcze ktoś chce tam pracować. 2700 po wielu latach pracy?? Niech ktoś normalny się wypowie, bo nie mogę w to uwierzyć. W tym tyg mam rozmowę u Was. Na ten czas zarabiam ponad 3k bez nadgodzin. Jest szansa na utrzymanie takiego poziomu, po przejściu do Unilever? Tylko normalnie piszcie, w miarę możliwości.

@Paweł 22.10.2018 20:16

Witam ... Pracuje tu 15lat i mówię Ci szczerze zarabiam tu 2700zl na rękę ....a atmosfera w tej firmie hmmm.....żenada !!!więc jak zarabiasz ponad 3tys to tam zostań......jak pójdziesz na rozmowę te baby z biurowca powiedzą Ci to co chcesz usłyszeć nie to co źle....

Paweł
@On 23.10.2018 09:00

Dzięki za info. Może niedyskretne pytanie, ale co Was tam - takim razie, jeszcze trzyma? Przyzwyczajenie, czy coś innego? Nie mogę tego ogarnąć...

kama
@On 23.10.2018 09:00

Chyba zartujesz 2700zł na jakim stanowisku pracujesz ja pracuje na produkcji w nivei koło tez 15 lat jestem zwykła pracownica na 3 zm u nas kobiety maja 3 koła na reke w granicy a ja 3200zł mam na reke bo chodze w 4 bryg tylko ze u nas jest po 12 godz na 3 dni do pracy 3 dni wolnego jak robia czesem 4 bryg do tego niezły socjal dwie premie jedna swiateczna druga od wynikow i 400zł bony na swieta prywatna opieka medyczna i siłownia nivei za 25 zł msc.

Okonamaroko
@Paweł 22.10.2018 20:16

Wszystko co tutaj napisali odnośnie zarobków i atmosfery to szczera prawda.Niestety ta firma to już wrak. A ludzie pracują tu jeszcze bo .....W Amazonie też pracują,bo mają obiad za złotówkę?

izka
@Okonamaroko 25.10.2018 18:50

TE 2700ZŁ NA REKE to chyba dziewczyny tak zarabiają bo operatorzy bądź multi i mechanicy zupełnie inne maja zarobki większe na 3 zm bądź na 4 zm i jeszcze jak macie premie kwartalne to tez się liczy w zarobek i dużo osob w tamtym roku jak ktoś wspomniał przyszli z kimbala i pracują tu.

mich sur
@Okonamaroko 25.10.2018 18:50

obiad za1zł ale za 10 godzin pracy

Wsiur z Unilever
@kama 25.10.2018 16:36

3 koła to masz przy taczce.

Bulka

Czy to prawda że pani kierownik (usunięte przez administratora) Dała wypowiedzenie? ;P haha

Bonio

Kurcze ten tapicer naprawdę robi się sławny bo ciągle o nim piszą na tym portalu. Tylko czekać aż założą mu fanpejdż xd Ten zaklad to jedna wielka patologia. Cieszę się, że już tam nie robię. Białe czepki siedzą i się opierdalaja a niebieskim każą (usunięte przez administratora) Największe patałachy udają, że pracują na mroźni. Tylko by wino chlali na nockach.

MK
@Bonio 03.10.2018 01:30

Niebieskie czepki ,to powinni ich wysłać na badania do psychiatry ,bo każdy jeden ma łeb zryty.

Stefan
@MK 12.10.2018 21:49

Też byś miał łeb zryty gdyby agencja toba rzucała od działu do działu albo nie wypłacała terminowo hajsu.

Gruby

Dzieki za informacje ????szkoda ze tak traktują ludzi i ze za takie pieniądze trzeba (usunięte przez administratora) nocki

unia
@Gruby 06.10.2018 12:41

To zatrudnij się w takim kimbalu i zobaczysz jak tam płaca i traktują ludzi niektórzy stamtąd przyszli do unilevera i nie narzekają az tak .

@unia 11.10.2018 12:16

Przestań już z tym kimbalem żałosnym co ty porównujesz ...... Ta firma to jedno wielkie dnoooooo.....

unia
@On 11.10.2018 14:29

No dużo osob stamrad przyszło do unilevera i jakos nie narzekają az tak w porównaniu do tego co mieli wiadomo sa lepsze firmy i gorsze od unilevera.

Cienki

Wiara powiedzcie czy warto isc do unilevera na pracownika transportowego czy nie ?????????????????

Pimpuś
@Cienki 05.10.2018 20:29

. Na jaki wydział. ^_^ ??

Cienki
@Pimpuś 08.10.2018 02:43

Makarony

MK
@Cienki 05.10.2018 20:29

Warto poznasz fajną wiarę,same przygłupy.

Gruby

Witam co powiecie o stanowisku pracownik transportowy na makaronach bo chciałbym sie zatrudnić

Kamiński
@Gruby 05.10.2018 10:10

Nie polecam. 2300 na reke oczywiście z nockami. Strasznie dużo pracy przy liniach. Musisz tez znosic menopauzy operatorek. Koordynatorzy tez wredni. Szczególnie (usunięte przez administratora)oraz (usunięte przez administratora). Śmieją sie ludzi i poniżają ich.

IZA
@Kamiński 05.10.2018 16:30

A TO JEST NA 3 ZM 2300ZŁ NA REKE CZY PRACA W 4 BRYG TO NA PRODUKCJI LASKI TAK ZARABIAJA ZWYKŁE PRACOWNICE JESLI TAK ZARABIA SIE TO TROCHE MAŁO BO JA PRACUJE W INNYM ZAKŁADZIE W 4 BRYG I ZARABIAM 3 TYS ZŁ NA REKE BEZ NADGODZIN .

Kamiński
@IZA 05.10.2018 18:15

Tak na 3 zmianach.

@Kamiński 05.10.2018 18:49

A MNIE SIE WYDAWAŁO ZE U WAS DZIEWCZYNY PODOBNIE ZARABIAJA JAK JA 3 TYS ZŁ Z PAROMA ZŁOTYMI JA MAM NA REKE 4 BRYG PLUS SOCJAL I JESTEM ZWYKŁA PRACOWNICA WIEC SIE DZIWIE BO MAM SASIADOW CO TAM PRACUJA X LAT I KIEDYS MI MOWILI ZE DOBRZE PŁACA BO PREMIE KWARTALNE OPROCZ PENSJI WCZASOWE ITP.

@iza 06.10.2018 10:11

Dobrze zarabiają blahaha bo walne a co mają ci powiedzieć im poprostu jest wstyd że mało zarabiają i mówią ci że tu jest tak pięknie...... Wczasowe 650zl na rękę na święta bozego narodzenia 250zl co miesiąc na rękę 2600zl 3zmiany premia kwartalna od widzimisię kierownictwa ......no to naprawdę jest tu (usunięte przez administratora) blahaha ....

@On 11.10.2018 14:34

No ok 2600zł to najgorzej to u mnie na start tyle dawaja teraz dziewczyna na produkcji mniej więcej tylko ze ja 4 bryg pracuje ja tylko zapytałam niestety ja wczasowego w pracy nie mam bo dostają ci którzy maja dzieci i w zaleznosci od sytuacji materialnej ale na koniec roku mam bony za 500zł i premie roczna stazowa 1500zł ja mam a na Wielkanoc bony mam 200zł i tez mam lux med i karte multi sport .

@On 11.10.2018 14:34

To te 2600zł jak na dziewczyne to najgorzej nie jest bez nadgodzin sory bo tam zle napisałam z tym .

Gruby

Makarony spoko transport rąk sobie nie wyrywa chyba mają 2500 na rękę gorzej z zmianami bo na niektórych pracują świry koordynatorzy Iza oki Michał nerwus tej nowej to nie znam A Krzychu oki ale zrobili co w jajo i teraz poszedł za operatora a tak w sumie oki

surd mich
@Gruby 09.10.2018 12:16

jacy są kordynatorzy na standardach bo chce iść do pracy jako pracownik ekspedycji jakie zarobki znam SAPA

B.d.

Tapicer zrobil kupe na stołówce. Czy sanepid zrobi cos z tym ?

kola

co w tej firmie robi logistyka wewnętrzna?

Mjetek
@kola 03.10.2018 19:54

Lecą w kulki i sączą whiskey na nockach xd

Słyszeliście że do unilever od stycznia będą zatrudniani Ukraińcy ???!!! Teraz już Jest (usunięte przez administratora) w tym zakładzie a jak oni zaczną zatrudniać tych cwe.....low to ku..... Będzie dopiero gn......j !!!! Nie dadzą podwyżek Polakowi lepiej zatrudnić brudasów ŻENADA!!!!!!

John
@Pracownik 25.09.2018 20:44

Skąd takie informacje

Blyat
@Pracownik 25.09.2018 20:44

Bzdura jakich mało nie siej fermentu .

@John 25.09.2018 20:50

Z dobrego źródła !!!!! Zobaczycie i się zdziwicie ......!!!!!

Nick
@Pracownik 26.09.2018 08:32

Nie ma opcji żeby przyjęli do branży spożywczej Ukraińców Oni wogule nie są szczepieni na podstawowe choroby zakaźne

Oni
@Nick 26.09.2018 11:29

Co ty gadasz za brednie ....wystarczy wyrobią sobie książeczkę sanepidu i jazda do roboty..... A Ukrainki pracujące w sklepach spożywczych np. na mięsnym w Piotr i Paweł hmm.... To nie branża spożywcza....więc nie gadaj głupot

Tadziu
@Pracownik 26.09.2018 08:32

Hindusów podobno też

mam dosyć

są dwa wyjścia albo się zwolnić albo strajkować zwolnić się jest łatwiej do strajkowania potrzebne jest więcej osób niż jedna

Jestem z Tobą bo ja też mam tej firmy dość po 15layach pracy

Zenada
@mam dosyć 30.08.2018 16:38

Większości leserom się podoba w tym (usunięte przez administratora) bo nie robią nic a siano na konto wpływa .....unilever to żenada całe kierownictwo nie umiejące nic tylko się wymarrzajace i nie słuchające pracowników taka pani malczewska żenada nie słucha nic co się do niej mówi!!!!!

@mam dosyć 30.08.2018 16:38

Aaaaa wypłaty dostajemy gorsze niż w Biedronce !!!!! Taka jest prawda ale górze się to podoba że bydło tu robi

@Zenada 30.08.2018 22:58

I Sławek Tapicer co pierdzi przy śniadaniu i dotyka za du...e facetów.

Hol
@On 30.08.2018 23:00

To idź pracować do biedronki jak Ci nie pasuje

Onnnn
@Hol 31.08.2018 17:37

Tobie pasuje ??!!hmm.... To napewno siedzisz któremuś pod biurkiem!!!!!

Xrx
@mam dosyć 30.08.2018 16:38

Tylko w tej firmie są same cykory i nikt nie pójdzie strajkować .... LUDZIE CHODZCIE WSZYSCY ZAPUSZEMY SIE TO TYCH ZALOSNYCH ZWIAZKOW NAPISZEMY JESZCZE RAZ POSTULATY JAK NIE WYWIĄŻĄ SIE Z NICH TO POJDZIEMY STRAJKOWAC NO WKONCU COS MUSI PEKNAC W TEJ FIRMIE!!!!!CO Wy na to????????

@Xrx 12.09.2018 10:40

jestem za kto jeszcze

Oniwiedza
@Xrx 12.09.2018 10:40

No wrescie ktoś to napisał , musimy spróbować , co wam szkodzi zapisac sie na miesiąc czy tam dwa , a może sie uda

Odbyciak

świnie z unilevera nikt was nie uczył jak sie sra ? Jak juz musisz (usunięte przez administratora) na małysza to chociaz wyczyść po sobie kibel a nie zostawiasz obsraną deske , muszle a czasem i ściane lub podłoge , ogarnijcie sie

@Odbyciak 07.09.2018 08:19

To pewnie tapicer pierdziel nawalił na klape,zwieracze już nie trzymają ciśnienia.

BrygadaC

Najgorsza Brygada na w2 to brygada D z logistyki...sami podpier..rdalacze . Współczuję pracować z takimi pustostanami. Nikt im niepomaga bo oni przecież robią 150%normy i podpier... jak zostawisz na MF troche zabitego szkła i niezalwazyles kawałka...odrazu piz...gaja zdjecia i leca na skarge ,że nie posprzatane...Patrza na innych a sami sa nie lepsi i chleja wina o kradną wino w butelkach wynoszą...Rusek wiecznie najeba...ny w robocie jeździ wozkiem przy chłodni ..pojeba...na brygada D.

Bambozoled

Bardzo dobrze , że czytają mi to nie przeszkadza wręcz przeciwnie....... A prawda zawsze w oczy kole

Pracownik już nie dlugo
@Bambozoled 04.09.2018 15:22

Tak jest niech czytają buraki ...pierdzące w te krzesełka i nie robią nic tylko się dziwią dlaczego ludzie się zwalniają hmmm.... Co tu się dziwić za te pieniądze to tu nikt nie będzie robił!!!!!!

@Bambozoled 04.09.2018 15:22

Prawda zawsze jest po środku ????A po za tym przyjmowali ostatnio takich gamoni ,że skutki są widoczne gołym okiem.????

Xxxx
@anonymous 05.09.2018 12:20

No właśnie ludzie z długim stażem pracy się zwalniają booo wypłaty żałosne ....firma zatrudnia byle kogo samych gamoni a później się dziwi że same wtopy są hmm...wystarczy podniesc pensje zacząć szanować pracownika a on nie odejdzie i będzie szanował was bo zaraz to nie będzie miał kto pracować w tej firmie bo starzy odejdą a młodzi nie umieją nic.....!!!!!

Uwaga

Alkomaty w Robocie !!! UWAGA !!!!

@Uwaga 09.09.2018 08:56

Jestem za ! Codziennie wyrywkowo

Annydominus

Kolego drogi co już nie pracujesz w U... Przestań wypisywać bzdury bo mogę pojechać z imienia i nazwiska ... W nowej firmie też się mogą dowiedzieć jaki jesteś kozaczek

Wladek
@Annydominus 01.09.2018 22:25

Gość nie pisze bzdur tylko całą prawdę !!!!

Pokak
@Annydominus 01.09.2018 22:25

To pojedź i nie strasz,pamiętaj tylko,że każdy kij ma dwa końce.

@Pokak 03.09.2018 12:36

Chętnie to zrobie jak Kij się złamie drogi Panie .....

Xxx
@anonymous 03.09.2018 20:43

No to dawaj jak jesteś taki cwaniak!!ciekawe czy trafisz blahaha

@anonymous 03.09.2018 20:43

Kija to ty stale masz w d.u.p.i.e od Tapicera Pierdziela pajacu.

mam dosyć

związki w tej firmie nie istnieją to ich rola jeśli nie idzie dogadać się z zarządem nie dali podwyżki tyle ile się należało żeby podjąć następne kroki A nie podwinac ogon teraz powinni walczyć jak tyle ludzi odchodzi PANOWIE I PANIE ZWIĄZKOWCY BRAĆ SIĘ DO ROBOTY

Ma

Chodzą słuchy że będą zwolnienia na majonezach

Ket

PLACA NEDZA LUDZIE OMIJAJCIE TA FIRME

Żenada

Unilever otwórz oczy bo zaraz nikt tu nie będzie robił a Wy związkowcy jesteście żałośni gorzej niż gówn........ O jesteście!!!!!!!chcecie ludzi do siebie to cos zróbcie bo robię tu 15lat a żadnego z was nie widziałem!!!!!

MAMY DOŚĆ

MAMY DOŚĆ TEJ FIRMY !!! KPINA !!! KONFIDENCI !!! BARANY !!! BRAK ZAROBKÓW A LUDZIE JESZCZE (usunięte przez administratora) INNYCH TO SĄ DOPIERO DEBILE !!! DWULICOWE (usunięte przez administratora) NA ASEPTYKACH !!! 4 BRYGADA NA WII Z LOGISTYKI TO SAMI KONFIDENCI KTÓRZY SĄ NAJLEPSI W FIRMIE !!!

@MAMY DOŚĆ 30.08.2018 16:59

=] hihihhhiii

LubiePorto
@MAMY DOŚĆ 30.08.2018 16:59

Logistyka wstyd za 4 Brygade. Czekam z utęsknieniem kiedy dowim się,że Waldemar K.oraz oraz jego kuzynalek z przydupasem są na l4 bo mają pysk obity.

olo

Dlaczego tyle ludzi zwalnia sie z Unilever Poznan?

@olo 25.08.2018 11:12

Bo tu jest straszny (usunięte przez administratora) ....ludzie się skarżą a kierownictwo nie widzi nic bo dla nich tylko słupki się liczą .....przekłamane zresztą .przykład w oponach ludzie na start mają 4500brutto a tu po 15latach pracy 4020brutto bo w tej firmie pracownik nie jest doceniany i ludzie mają już tego dość i odchodzą !!!!

@olo 25.08.2018 11:12

Firma dala by większe wypłaty premie to skończyło by się złodziejstwo i leserstwo a tak każdy ma w nosie ta firmę !!!! Za nie chorowanie dali 100zl miesięcznie śmiech wolę chorować blahaha???? kiedyś kierownictwo dawało dodatkową premie jak ktoś dał z siebie więcej niż inni hmmm.... To też zabrali no to mam w du..... Czy jakaś linii stanie czy też nie ....brak słów zreszta

Majoneziak

Parówa najwięcej notatek służbowych pisze po to aby zataić swoje złodziejstwo.

Ketchupy

Sławek z Mealkity to pikuś przy Ekspedycyjnych z 4 Brydady na WII.Szymon z tym swoim przydupasem Boberem to chodzące konfitury.Napisali Meila podpieprzajac swoich kolegów z innych brygad ,że oni tylko pracuja w tej firmie bo inni nic nie robią i siedzą w biurach.Podobno 110%normy robią w firmie.Meil nawet byl wysłany do najwspanialszego byłego dyrektora.To trzeba być łbem,żeby podpier......olic cała logistyke z kierownictwem włącznie że nic nie robią z tym i wysłać jeszcze go do dyra...

Hahaha
@Ketchupy 24.08.2018 20:59

To podobno rodzinne i podpierd....alanie ma we krwi ten Szymon bo to rodzina Waldemara K.

@Ketchupy 24.08.2018 20:59

Jak można zrobić 110%% skoro czasem jest 5aut do rozładunku +z dwa trzy auta na załadunek a czasem jest z dwa trzy na rozładunek i zero na załadunek bo auta są przesunięte na później bo nie ma towaru. Bober i zyzol wytłumaczcie nam jak robicie 110%% normy jaka jest definicja na takie zajebiszcze osiągi. Rozumiem że jedzenie w biegu i stanie w wózku to najpewniej według was.:-)

Hahaha
@Ketchupy 24.08.2018 20:59

Kowal to leser i podpier***dalacz do potęgi.. myśli ,że jest kimś a to zwykły dzbanek... Nie pozdrawiam go :P

Zostaw opinię o Unilever - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Unilever