Unilever

Poznań

Unilever

Opinie o Unilever

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Sraka

Czy to prawda ze pan Slawek z mealkity zwany pierdzielem tapicerem maca chłopców ?

Srajtaśma
@Sraka 17.08.2018 19:47

Maca i to ostro.Pierdzi jeszcze ludziom przy śniadaniu,obrzydliwiec pfffuuj.

kasia

Jakos ludzie niektórzy tutaj przyszli z kimbala i sobie chwala bo mieli porównanie jak mieli a jak maja i przyszli tu za więcej .

@vw 07.08.2018 16:22

No to Ci niezłych bredni ktos nagadał !!! Operator ma 2700zl netto czy to pracujący 5lat czy 15lat mają tyle samo bo u nas nie ma czegoś takiego jak starzowe....a multas ma 400zl więcej od operatora .....a co do premi kwartalnej to jest od widzimisię góry zawsze coś wymyślą żeby ją zabrać.....więc nie porównuj VW do unilever bo unilever to jeden wielki (usunięte przez administratora) !!!!!!

biurowy

zarobki na III Zm pomocnik-2100 netto , operator 2600 netto, multioperator-3000 netto elektryk -3200 netto , automatyk-3500 netto jak pracujesz w 4 zmianach dostajesz dodatkowe 300zł. Praca jest cięzka trzeba się napracować , żeby zarobić nic za darmo. Co do patologi w każdej firmie zdarzają się takie incydenty... wpisz sobie jaką chcesz firmę wszędzie jest , że labo to dziw.... , że palą , piją , kradną, mobinguja itd..... także nic tu nadzwyczajnego najcześciej osoby które nic nie robią wymyslają bzdury żeby oczernić zakład.

ewa
@Xxxxx 03.08.2018 15:18

JA mam kolezanke i ma 38 lat i tam u was pracuje po prostu sa osoby które pracują x lat i się zasiedziały i znaja ta prace bądź boja się zmian w innej firmie zaczyna się od początku.

Firma dno

.....a co powiecie o tych dziadowskich związkach w naszej firmie ???? tyle postulatów było i co !!! Żadnego nie wywalczyli 500zl brutto a dostaliśmy 200brutto żenada a co z resztą brak słów a oni się dziwią dlaczego ludzie się nie zapisują do nich bo nic nie umieją osiągnąć bo o własne tylko się boją ..... Żałosne na taczkę z nimi i za brame

Czorny
@Firma dno 28.07.2018 14:46

Racja.Zwiazki to żenada totalne dno.Pani Hania jak była robolem to tyle obiecywała a teraz wielka dama z manicure tandetnym.Punk widzenia zależy od punktu siedzenia się to potwierdza

....

(usunięte przez administratora) i dno nie polecam.

Cyrk

Ten oddział został po cichu sprzedany nie wiecie jeszcze o tym dlatego dyrektorek pan p.m od 1sierpnia już nie jest dyrektorkiem .... Jest nowy teraz zacznie się cyrk w tym (usunięte przez administratora) jeszcze wieksze !!!!

Zuzanna

Unilever poszukuje studentów i absolwentów uczelni technicznych, którzy dołączą do zespołu produkcyjnego w ramach praktyk. Czy ktoś z Was brał w nich udział? Jak wygląda ich przebieg? Myślę, że wskazówki dotyczące praktyk w firmie pomogą osobom będącym na początku ścieżki zawodowej.

Były Praktykant
@Zuzanna 24.07.2018 21:45

Niepolecam.wykorzystyja praktykantów specialnie do prac bo ludzi niemaja..a Pozatym firma to wielka kpina

O.N.A

Ta Firma to jedno wielkie nieporozumienie... Omijać tą firme i te dwulicowe (usunięte przez administratora) !!

PRACOWNICA
@Niki 18.07.2018 23:21

TE 3600ZŁ TO BRUTTO NA REKE TO CHYBA MA OPERATOR.

Zuzanna

@adam, a co z pakietem socjalnym? Czy jest udzielany? Co jest w nim zawarte? Jakie wymagania należy spełnić aby otrzymać wspomnianą przez Ciebie premię? Czy długość stażu pracy w Unilever wpływa na wysokość wynagrodzenia?

Mam pytanie odnoscie pionu technicznego bo jest oferta na elektryka automatyka. Jak zqrobki? ELEKTRYK – AUTOMATYK Lokalizacja: Fabryka Poznań Do głównych obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało: zapewnienie sprawności urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych w zakresie układów automatyki i instalacji elektrycznych, zapewnienie sprawności maszyn i urządzeń produkcyjnych w zakresie elektrycznym, usuwanie awarii elektrycznych maszyn i instalacji produkcyjnych, zapobieganie powstawaniu awarii elektrycznych i układów automatyki. Od kandydatów oczekujemy: wykształcenia zawodowego lub średniego technicznego, minimum 2 letniego doświadczenia na stanowisku, posiadania uprawnień elektrycznych do 1 KV, umiejętności posługiwania się przyrządami pomiarowymi i elektronarzędziami, umiejętności korzystania z dokumentacji technicznej, gotowości do pracy w systemie zmianowym, chęci nauki i podnoszenia kwalifikacji zawodowych, umiejętności pracy w zespole. Oferujemy: stabilną pracę w znanej, dynamicznej organizacji, szerokie możliwości rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych, pracę w systemie zmianowym, miłą atmosferę w dynamicznym zespole, szeroki i atrakcyjny pakiet socjalny, atrakcyjny pakiet benefitów ( kartę multisport, Pracowniczy Fundusz Emerytalny, pakiet opieki medycznej). Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swoich zgłoszeń (CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych) za pomocą przycisku. Aplikacje należy przesłać do 31.01.2017 r.

adam
@Pytanie 28.01.2017 16:38

Daj sobie luz z ta firmą szacunku dla ludzi żadnego premie kwartalną dostaniesz lub nie zależy od np wypadku i premii już nie widzisz na oczy. Podwyżki jak i szacunek do pracownika taki sam. Zastanów się dlaczego taka dobra fucha i brak chętnych.

iva

Weź nie opowiadaj ze nie ma podwyżek bo 15 lat temu zarabiałam mniej niż teraz co roku jest inflacyjna podwyzka jak w każdym innym zakładzie produkcyjnym np. nivea bebo czy Wrigley nie słyszałam żeby gdzies co roku były podwyżki w zakładach takie po 300zł jak sa to po 100zł co roku jakos z kimbala przyszły laski tu pracować wiec chyba za więcej tu przyszły.

OLA
@Alina 04.07.2018 15:36

ALE OPROCZ PENSJI MACIE PREMIE KWARTALNE DODATKOWE PIENIAZKI I PAKIET SOCJALNY WCZASY POD GRUSZA NA WAKACJE DOSTAJECIE PIENIADZE JAKIES WIEC ZLE NIE JEST BO CZYTAŁAM W OGŁOSZENIU O PRACE .

azja

mokre patologia majonezy pijanstwo kechupy i melkita kurestw,,, na makaronach i standartach nie bylam

Zuzanna

@blady, a jak ty postrzegasz pracę w Unilever? Czy warunki zatrudnienia są dla Ciebie satysfakcjonujące? Jak one się prezentują? Co oceniasz w pracy w tym miejscu na plus? Odpowiedzi na te pytania, pomogą osobom zainteresowanym aplikacją do firmy.

Arek

Czy tapicer nadal maca chłopców??

blady

Jak się komuś nie podoba nie musi pracować firm jest dużo. Ktoś widzę się mści pewnie został zwolniony za pijaństwo albo palenie papierochów po kryjomu...

....

Zapraszamy na majonezy mozna kraść pic gdzie wam bedzie lepiej. Serdecznie zapraszamy.

Chora Firma

Jeżeli szukasz pracy stanowczo zrezygnuj z pracy w Unilever.... Młodym , ambitnym ludziom polecam omijać tą firme.. !!! Coraz wiecej młodych ludzi odchodzi... przyjdzie czas ,że zostaną ludzie przed emeryturą taka ta firma ma ambicje... Ludzie po 50+stce podpierprzają bo boją sie stracic prace w ich wieku.A każdy dla nich to zagrożenie.. Tak fał...szywej firme jeszcze nie spotkałem w żadnym zakładzie... A Kierownictwo nie potrafi docenić ludzi którzy sie starają dlatego już jakiś czas temu olałem tą firme bo tutaj tylko nerwowo sie wykończysz...Co miesiąc te same nazwiska jako pracownik miesiąca czy kwartalnie.. kordynatorów nazwiska sie zmieniają tylko a zapominają ,że to dzieki pracownikowi tam te nazwisko figuruje.. NIc dobrego OMIJAC TA PRACE

Aaa
@Chora Firma 06.07.2018 07:32

Przecież ta firma nie jest zła ludzie chorują na potęgę aby móc dorabiać sobie na taryfach, biegach, rozworzac żarcie a kierownictwo nic nie robi. Szkoda tylko tych co nie chorują bo później pewno nie mają....

łezka

Każdy narzeka w czemu jeszcze ludzie w tym unileverze pracują bo z tego co się słyszy to praca nie taka za mało się zarabia to proszę pokazac niech wszyscy odejda za większe pieniądze do innych fabryk.

lala
@łezka 27.05.2018 10:14

cześć, odeszlam w 2016, sciagnelam do siebie koleżankę, nie jest lekko i bzstresowo ale nieporownywalnie lepiej. mysle ze z tej fabryki ul zrezygnuje

RS

Pozdrawiam Artura K. Gość udaje ze nie widzi co sie dzieje na chlodni. Wujaszki i reszta w uja leca. Wszyscy to widza i nic z tym nie robia.

Mealkit

Nie pozdrawiam Sławka zboczeńca z Mealkity. Zwykły tapicer jak naniego mowią.Dużo gada i obiecuje a potem i tak gów*** z tego wychodzi.Pierdzi i molestuje pracowników do tego kradnie pieniądze ktore dostaje na druzyne Unilever ktorej niema.Oszust !!!

Tapicer pierdziel
@Mealkit 04.07.2018 01:21

Na taczke z dewiantem homoseksualnym.

Melkit transport

Sama prawda. Sam sie z dyrektora smieje ze daje pieniądze na drużynę a kupuje za to haczyki na ryby.

Gdyby były tutaj zarobki powyżej 3 koła tys zł na reke dla kobiet toby było super chyba piszecie o innym zakładzie np. wrigleyu to tam tak maja i jakos chętnych tutaj do pracy nie widze bo ukraincy tu pracują i dużo osob stad odeszło a tam gdzie dobrze płaca to nikt nie odchodzi to raz a dwa unilever to wypłaty na poziomie marketu z tesco bo w lidlu już lepiej płaca od unilevera.

Niebieski

To ze na majonezach jest picie whisky to akurat prawda i zlodziejstwo tez za przyzwoleniem Mirasa.Smutna prawda a pracownicy tymczasowi to widzą....

poli

ha ha ha dobra praca na majonezach

Kupa.pl
@poli 29.06.2018 02:31

Podobno Tapicer lubi majonez nie koniecznie ze słoika

Kura

Tapicer z wydzialu mealkit lubi macac chłopców. Za brame z tapicerem burakiem

Kakało
@Kura 24.06.2018 20:52

Tapicer Pierdziel jest do tego parówką?

Batman

Na majonezach jedno pijanstwo i zlodziejstwo polecam.

MAŁA

Kur*** praca w tej firmie to dno . Pracowałam w tej firmie kilka lat . Ludzie z serwisu są traktowani gorzej niż świnie . Złe traktowanie ludzi przez innych pracowników jest codzienne A liderzy nic z tym nie robią pozdrawiam h*** Kami******K. I Jarcz***** K i Roberta S***** . I (usunięte przez administratora) dwie kur** z foche z wydziału pierwszego Sylwie S i A.P

Czorny
@1234 24.06.2018 16:55

Ale z tymi dwoma fochatymi to racja.Już pomału brak ludzi do współpracy z nimi.Psychika siada każdej co trochę z nimi popracuje.

Winiary

Najwiekszy (usunięte przez administratora) to tapicer z mealkity !!! Szanowyny związkowiec Solidarności pan S.Szymański... Tylko gadać potrafi i (usunięte przez administratora) średniomądry ,dużo gada a mało robi...tylko obiecywać potrafi a potem nic z tego nie wychodzi znany od lat... Już nie wspomne o tej jego śmiesznej drużynie i branie pieniedzy od dyrektora..Drużyna jest ale nikt niegra z Unilevera oprócz Jego i chyba kogoś z ketchupów bo reszta dawno zrezygnowała i grają jego koledzy z Koziegłów ...szkoda gadać (usunięte przez administratora) , (usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora) !!!!

kupa.pl
@Winiary 18.06.2018 16:33

Tapicer pierdziel stary.

On

(usunięte przez administratora) w tej firmie na maksa i dyrektorek nie widzi nic ....ślepy jest na maksa ale co tam odbiera co miesiąc grubą kasę to ma wszystko gdzieś!!!!!

Wieloletni pracownik

Takiego zlodziejstwa na masową skale to nigdzie nie widzialem plecaki sie uginają ale hit to towar pokitrany w samochodach ktore parkują na terenie zakladu ( rekordzisci Liderzy zmiany)

Zostaw opinię o Unilever - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Unilever