counter
2 418 1169 5 1

Popularne opinie

Łukasz

Miałem kiedyś dziewczynę i napisałem jej list a ona ten list dała innemu ...

Tak48Nie
Zenada

SWIETA BORZEGO NARODZENIA Z TA FIRMA SA WSPANIALE TAK BARDZO AZ CHCE SIE WYMIOTOWAC NIE DOSYC ZE ZARABIAMY TU SMIESZNE PIENIADZE W POROWNANIU DO INNYCH KORPORACJI TO PROSZĘ ..... MACIE SWOJA WSPANIALA FIRME KTORA PRACOWNIKOM DALA OCHLAPY Z FUNDUSZU SOCJALNEGO 550ZL ZABRALI PIKNIK TO DALI TERAZ ,A OD FIRMY ILE DOSTALISCIE JENDO WIELKIE NICCCCC. .... TO JEST SMIECH NORMALNIE !!!!!! DZWIE SIE WAM PRACOWNICY ZE NIE ROBICIE Z TYM NIC TYLKO PODWIJACIE OGON .... A FIRMA ROBI Z WAMI CO CHCE!!!! MILYCH I SPOKOJNYCH SWIAT ZYCZE WAM PRACOWNICY ZEBY STARCZYLO WAM NA KARPIA I PREZENTY DLA DZIECI!!!!!!!

Tak12Nie

dzik

No premia była rewelacyjna.... Fabryka produkująca miliony euro dziennie - 7 dni w tygodniu, płaci pracownikom premie w wysokości 100 zł - 200 zł na rękę za kwartał - po prostu jakiś żart. Oczywiście premia wypłacona po cichu bez ujawnienia jakichkolwiek wyników, wskaźników - nikt nic nie wie.... Dyrektor od roku (od czasu spotkania kiedy jeden z pracowników W II odważył się powiedzieć mu w oczy smutną prawdę) nie pojawia się już w ogóle na fabryce i omija wszystkich którzy mają coś mądrego do powiedzenia. Podzielam zdanie kolegi piszącego wcześniej - nie pozwólmy na to... zbierzmy podpisy, złóżmy pisma związkom i dyrektorowi i jeżeli będzie trzeba wyjdźmy strajkować . Zarabiamy i wytwarzamy dla tej fabryki miliony dziennie - za co??? za marne 100 zł premi ??? za pierogi pod namiotem??? czy może za te baty i codzienne poganianie na granicy mobbingu???

Tak6Nie

Madafaka

Po pierwsze to nie jest chęć „zemsty” za ostatnie wydarzenia które miały miejsce w Unilever. Zarzucono nam, ze mścimy się na jednym z pracowniku, ze chcemy się go pozbyć. W tym ostatnim jest trochę racji bo ile można poprawiać błędy po innych? Zgłaszaliśmy nie raz swojemu koordynatorowi, ze mamy z nim problem. Były przeprowadzane nieefektywne rozmowy, które kończyły się zawsze tym samym, poprawą na kilka dni, a później wszystko wracało do normy. Na koniec nasz, były już, koordynator wyparł się w twarz, że do niego żadne wiadomości nie dochodziły i on o niczym nie wiedział, wszystko po to by nie ponieść odpowiedzialności. Po naszym zwolnieniu dowiedzieliśmy się, że było ono już planowane wcześniej (a konkretniej w momencie, gdy zaniepokojeni swoim bezpieczeństwem na hali M&F wysłaliśmy zdjęcia hali do działu BHP mając nadzieje, że odpowiednio zareagują). Dla niektórych z naszych przełożonych miało to przykre konsekwencje. Skoro wiec ludzi, którzy pracują, którzy poświęcają swój wolny czas pracując ponad normalna ilość godzin traktuje się w taki sposób to nie do końca jestem przekonany o waszych wartościach. Wszystko jest na chwile: 1: tylko 4 oktabiny przygotowane na hali do produkcji? 2: tylko dwie palety z kartonami do producji JOKER? 3: swobodny dostęp do wyjść ewakuacyjnych? 4: bezpieczeństwo na wózkach czołowych? 5: palety na hali ustawiane tylko do pierwszego rzędu kolumn? Wymyślając zasady powinno się ich przestrzegać przez cały czas, a nie tylko wtedy jak schodzi na obchód BHP czy jest wizytacja. Rysując na marketach pasy, gdzie powinny stać palety tez powinno to dłużej trwać niż tydzień. Albo trzymacie się swoich zasad przez cały czas albo ich w ogóle nie wprowadzajcie. My już z Wami nie pracujemy, a szkoda, praca nie była zła, ale większość przełożonych nie nadaje się na swoich stanowiskach: 1: brak przestrzegania, ostatnio wprowadzonego, RODO? 2: szantaż o to, ze jak nie zostanie na nadgodzinach to nie dostanie urlopu na imprezę urodzinowa dzieci? 3: naśmiewanie się i głupie minki za plecami obgadywanych pracowników? 4: brak przerw śniadaniowych, jeść musieliśmy w ukryciu przy śmietniku albo przy komputerze. A jak już napisaliśmy maile o to ze chcemy przerwy to powiedziano nam ze nie ma ludzi przeszkolonych na nasza maszynę i ze po cichu możemy jeść na hali (tylko, ze dostając notatkę za to, przełożeni nie potwierdziliby, ze nam na to pozwolili) Myśle ze nie tak chcieliście być postrzegani jako międzynarodowa firma. Mam nadzieje, że w logistyce zwolni się sporo dobrych chłopaków i wtedy otworzycie na oczy i pożałujecie tego, ze nas straciliście. Bo często o tym zapominacie: my jesteśmy dla Was, a nie Wy dla nas.

Tak26Nie

Wszystkie opinie

Natka Nowy wpis
Kandydat

Dzień dobry :) mam pytanie dotyczącą wynagrodzenia w firmie Unilever, jak wychodzicie pod koniec miesiąca bo słyszałam różne opinie ale nie jestem do końca pewna czy aplikować :D z góry dziękuję za szczegółowe info :)

B Nowy wpis

(usunięte przez administratora) i tyle. Pracując na niektórych stanowiskach można się czasem wyspać, ale to by było na tyle jeśli chodzi o zalety. Jak źle trafisz, to będziesz na czworakach wychodził. Dotyczy nie tylko Randstad - oddelegowania i kaprysy "życzliwych" koordynatorów też się zdarzają. Nie znasz dnia ani godziny. Brak ogarniętej kadry kierowniczej, organizacji pracy, pełnej obsady stanowisk, sensownego wykorzystania zasad BHP, rozsądnych i możliwych w realizacji na co dzień procedur, socjalu, godziwych zarobków, rozwoju osobistego, szacunku do pracowników. Żywych robotów się nie szanuje - naprawiać nie trzeba, można zwolnić wedle uznania. Ale taka polityka - zero wypadków, zero awarii, zero absencji, zero premii. Ogólnie szkoda życia, depresja gwarantowana. Jak nie wpadniesz w nią przez monotonną robotę to pomogą wiecznie marudzący i narzekający współpracownicy. Nie polecam, 1/10.

Tak4Nie
...
Kandydat

Witam, możecie napisać jaka podstawa jakie premie i jak z podwyżkami ogólnie o zarobkach na produkcji i czy pracownikom dziecka do lat4 przysługuję 8h czas pracy?

@...

marna premia czekaliśmy 4mc a tu szkoda gadać ceny w gòre a zarobki marne

ona
@pracownik

Ja nie narzekam na 3 zm na produkcji mam 3300zł netto bez sb i ndz .Jestem kobietą i taką mam wypłatę co miesiąc .

Tak1Nie1
pytam
@ona

który raz już to piszesz ???

unia Nowy wpis
@pytam

A który raz ludzie piszą ze zarobki są marne a wcale nie jest najgorzej z tym .

Jaja Nowy wpis
@ona

Tylko dostać się trudno, pomimo wystawiania ogłoszenia przez srandstad gdzie jest napisane nawet bez doświadczenia, że przyjmują, dowiadujesz się po aplikacji że odrzucili ????

bitka

Bhp ogarnietych śmiech na sali onaczej kaza robić inaczej jest tylko polują kazdy wie co pracuje o co chodzi

@bitka

Możesz napisać to jeszcze raz, ale po polsku, i używając polskich znaków??? Dzięki...

Tak3Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ada

Mówcie co chcecie firma spoko. Pracowałam. Odeszłam. Bo lepsze pieniądze dawali. I żałuję. Bo pieniądze do niewszystki. A unilever ma chociaż ogarniętych żarzących. I przestrzegają. BHP. Oraz jakości. I to się chwali. Odeszłam. Bo miałam zarobić więcej. Mam więcej. Ale atmosfera fatalna nikt niczego nie przestrzega tak że proponuję odejść sprawdzić. I wrócić i narzekać. Pozdrawiam

TakNie5
Ukasz
@Ada

A widzisz jednak kaska to nie wszystko . Przynajmniej jednego nieroba z biura mniej

Tak4Nie
@Ada

bhp w tej firmie? Gdzie? Kwestia czasu kiedy będzie KOLEJNY wypadek.

Bbb

Co to za jaja z tym zakazem korzystania z komunikacji publicznej

Tak6Nie
@Bbb

Jest zakaz wejścia do zakładu pracy jeśli do niego dotarłeś komunikacją zbiorową. Tak samo z powrotem. Nawet trzeba wypełnić ankietę przed wejściem na zakład w której potwierdzasz, że nie jechałeś takim środkiem transportu. Dlatego też przed 6 wychodzi z autobusów komunikacji miejskiej TŁUM ludzi idzie do fabryki. Generalnie wszyscy mają to w (usunięte przez administratora)

Tak1Nie

Co wchodzi w socjal Unilever?

alf
@Pytanie

kawa na jadalni ...:-)))

Tak4Nie2
@alf

I herbata.

nowik
Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 dni.
Klient

Mam pytanie na jaką wupłate moge liczyć? przez biuro Ramsztad z wzwoazku ze przeprowadziłem sie do Poznania szukam pracy. w Popszednim zakladzie nowo przyjeci maja 3600 na reke z uprawnieniami na wozki + dodatki za nocki i premie po roku 300 podwyżka a jak u was?

Ala
Kandydat

Mam pytanie czy dojeżdża ktoś z Wrześni?

Ola
@Ala

Od przyszłego tygodnia będę dojeżdżać z Wrześni.

pracuś
Użytkownicy czekają na odpowiedź 22 dni.

Czy związki maja coś do powiedzenia w kwesti podwyżek np za system 4 brygadowyj- jakieś postulaty będa rozmowy na ten temat? za chodzenie na okrągło w soboty niedziele 300 zł dodatku to hyba nie halo

Surdyk

Uważajcie na Giermacha. Chodzi i maca chłopców w galerii malta.

koniko

jaka bedzie premia czy ktoś wie? chodzimy w maseczkach okularach zaparowanych, narażamy życie w okresie pandemi czy jakiś dodatek?

pracuś
@koniko

u gòry dali sobie premie dodatkowe po 5tys ( tak po cichu cichaczem) spowodu koronawirusa my nic nie dostaliśmy my tylko do roboty bez zadnej pochwały

Tak2Nie1
@koniko

Praca w maseczkach staje się standardem na całym świecie i trudno musimy się do tego przyzwyczaić, bo nikt nie wie jak długo to jeszcze potrwa....narażać życie to będziemy jak pracodawca nam nie zapewni środków ochrony... no ale podziwiam Twój heroizm...

Tak2Nie2
DzinTwo
@Pracownik

Idź wyliż do końca , bo jeszcze pomiędzy zębami resztki ci zostały . Za każdym razem kiedy wychodzisz z domu i masz kontakt z innymi osobami narażasz siebie i swoją rodzinę. Ale co ja będę tłumaczyć pelikanowi.

Tak2Nie2
...

Cześć.Pracuje już 2 lata w tej firmie i już miesiąc nie pracuje ktoś wie ile to potrwa?

Paweł
@...

ja tez nie pracuje juz 3 tygodnie ranstad nie kontaktuje sie ze mna

kura
@Paweł

jeszcze 1 rok

@kura

Z tego co piszesz wynika, że jesteś pracownikiem biura pośrednictwa - Randstad..... więc nie pisz, że pracujesz w tej firmie i nie wprowadzaj zamieszania. Agencje pracy tymczasowej rządzą się swoimi prawami. Ja jestem pracownikiem Unilever i pracę mamy stabilną

nokito

co " rolu" podwyżka inflacyjna ile a ile wsztstko drożeje

Nowa

Hej a jak jest z praca na.dzialach dla kobiet na produkcji? Ogolnie ,praca,zarobki ,mysle o zlozeniu cv :)

nika
@Nowa

Ja pracuje x lat i mam 3 tys zł netto ja nie narzekam.

Tak1Nie1
Anonim
@nika

Hej jak można tam się dostać i złożyć cv bo może była bym tam zainteresowana praca

kura
@nika

chyba jako operator bo pakowacz tyle niema

nika
@kura

Operator ma więcej niż 3 tys zł netto ja jestem maszyniarka i tyle mam 3 tyś zł netto.

kp

Witam.Mam pytanie co dzieje się w firmie Unilever?

....

Możesz rozwinąć pytanie?

@kp

Nic się nie dzieje . To samo co zawsze . Nie ma na co narzekać .

uv
@6969

No pewnie ze nie bo co rolu mamy inflacyjną podwyżkę i nasze zarobki nie stoją w miejscu. Ja jestem zadowolona.

unia od lat x
@uv

No bo jest ok to prawda ze co roku jest podwyżka inflacyjna jak w każdym dużym zakładzie pracy produkcyjnym .No nie stoi wypłata w miejscu bo teraz mam 3300zł netto bez nadgodzin.

kp

witam.na W 2 mają zlikwidować następną linie,a co za tym idzie następne zwolnienia stałych pracowników.Pracownikom z rs juz podziękowali w kwietniu i maju..

Stary pracownik
@kp

A jakie to linie mają zlikwidować nie pracuje tam od kilku lat a staż miałem dość długi i jak pamiętam były 4 linie na mokrych później aseptyk sosy i ochmic no i cały MF na Lini szklanej i plastikowej co teraz z tego zostało?

Miki
@kp

Potwierdzam co prawda jestem nadal pracownikiem rs (nie zwolniłem się jeszcze) a nie pracuje już od początku Maja wydaje mi się że chodzi o "aseptyki".

una
@kp

A tych stałych pracowników może przeniosą na inne linie działy a ile osób może stracić pracę.

....
@una

Do mnie dzwonili w piątek czy chce przyjść po 2 miesiącach do pracy????

Nowa
Użytkownicy czekają na odpowiedź 88 dni.

Domyslam sie.ze.teraz.nie przyjmuja do pracy, ale moze mi ktos powiedziec zeby tam sie.dostac to gdzie wyslac eventualnie cv ?? Czy przez agencje trzeba ?

a 13 nie dają? emeryci dostają kiedyś dawali w zakładach

Surdyk

Grzegorz Giermach z w1 ma koronowirusa!!!!!

Tak3Nie1
Tapicer
@Surdyk

Odrazu widać że nudzi wam się na tych makaronach. Więcej roboty muszą wam ogarnąć , wasz kierownik niech się wami zajmie a nie łazi jak smr0000D po gaciach na innych wydziałach .

Surdyk

Co Ty gadasz jak wczoraj z nim się wstałem w robocie xd

Zostaw merytoryczną opinię o Unilever - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Unilever
2/5 Na podstawie 418 ocen.