Unilever
2 405 1045 5 1
Tonik Nowy wpis

Jaką macie atmosferę i na jakie zarobki można liczyć?

unileverova Nowy wpis
@Tonik

Ludzie są rózni ja zarabiam 3300zł netto w 4 bryg .Na 3 zm maja trochę mniej. Nowym nie wiem ile dają na początek.

Bodzio Nowy wpis
@Tonik

Najlepsza atmosfera jest na nockach...

Karolinka
Nazwa działu: Produkcja

Jutro mam rozmowę kwalifikacyjna jak się przygotować?Słyszałam że stawka jaką i zaproponowano jest indywidualna i nie mam nikomu m,owić to normlne i praktykuje się u Was?

ZMIANOWIEC MIERNY
@Karolinka

Jakie stanowisko?

Piotr Nowy wpis
@Karolinka

Jeśli jesteś już po spotkaniu rekrutacyjnym, to może coś więcej na temat jego przebiegu?Czego trzeba się spodziewać?

Dani alves

Naucz się czytać ze zrozumieniem jeśli to zbyt wiele dla Ciebie to idealnie trafiłeś ????W już tu nie pracuje.

Kuraki

Z Tego co słyszałem nadal pracuje

Kosa
@Kuraki

Pracuje wczoraj był na 2zm widziałem go na mokrych

@Kosa

Od 01.10.2019 rozpoczął pracę w jednej z firm związanych z produkcją przekąsek mieszczącej się w okolicach Tarnowa Podgórnego, widziano go na pierwszej zmianie więc... Może pracuje w dwóch firmach jednocześnie ????????????????

Kosa
@Likwidator

To chyba o kogoś innego chodzi.

@Kosa

"@Karol Na każdej zmianie pracują tacy ludzie ze tragedia. Jak możesz to omijaj szerokim łukiem ten dzial. (usunięte przez administratora) Jeśli chodzi o to nazwisko to osoba o imieniu Grzegorz i tym nazwisku dziś rano była widziana na hali u nas firmie.. Krepej budowy ok 180..184 cm wzrostu w okularach... To on.???

Tragedia
Nazwa działu: Produkcja

Praca w Unileverze to tragedia i patologia. Radzę kandydatom dobrze się zastanowić i unikać tej firmy jak ognia. Kultura pracy jest bardzo niska. Komunikacja żadna. Zarządzania brak!! Firmą rządzą sfrustrowane kobiety z hiszpanem na czele.... Ludzie z produkcji zostali pozwalniani przez konsulting wynajęty za grubą mamone a kasy na remonty i wyposażenie brak!! Biurowi sami się zwalniają i uciekają gdzie pieprz rośnie. Atmosfera jest beznadziejna.

Tak16Nie1
Dziecioł

Cała prawda 100% realna sytułacja

100% PRAWDY

IGA
@Tragedia

Jakoś ludzie pracują na produkcji u was i zarabiają w granicach 3 ty zł na rękę przy 3 zmianach .Do tego dochodzą premie kwartalne i socjal .

TakNie2
Bolo
@IGA

Ludzie pracują nie dlatego, że im tak dobrze w tej firmie i zarabiają dobrą kasę...

Ele
@Bolo

Szczerze? Pieniądze marne ale jest luz człowiek się nie narobi tylko to trzyma mnie w tej firmie w innym wypadku dawno bym się zwolnił.

Mania
@IGA

A gdzie bo ja też tu pracuję i nie mam tyle to chyba z premierą

Mania
@Ele

A już uciekam bo mnie Michał M z makaronów gno.. ale się nie dawałem. Doszlem do wniosku że nie ma sensu

kicia.
@Mania

A w 4 bryg ma się 3 tys zł na rękę .

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Karol

Hejka mam pytanko jak tam wiara i koordynatorzy na majo ?? Dostałem propozycje pracy na majonezach stąd moje pytanko Na którą brygade wart sie wbić nie lubię nadgorliwych ludzi i koordynatorkow wazelinarzy jakas podpowiedź ??

Wsad
@Karol

Jeśli dostałeś propozycje pracy to faktycznie chodzi o majo, jedyny dział na którym się pracuje.

Ramstain
Nazwa działu: Produkcja

Woliego już nie ma został oddelegowany na wieczny odpoczynek:)

On
@Karol

Nie polecam pracy u Goziunia ten to dopiero jest .... poza tym wszystkie inne brygady były w miarę Ok chyba ze trafisz do jebalskiego ...

Likwidator

Witam. Mógłbyś coś więcej powiedzieć na temat tego "Super" koordynatora. Bo chyba będzie próbował swoich sił w naszej firmie. Pozdrawiam.

Mmm
@Likwidator

Miał swoją wizję zarządzania. Wyniki osiągał za wszelka cenę .... Ja tam się cieszyłem zawsze miałem maksymalna premie u niego no a pracować trzeba przecież wszędzie.

Wsad
@Likwidator

Do jakiej firmy go wywiało?

Miś
@Wsad

FM Logistic w Robakowie

Michal
Nazwa działu: Produkcja

Cześć idę na rozmowę o prace nastaniwisko multioperatora jakiego wynagrodzenia mogę się spodziewać ? Na zupy mam iść czy to dobry dział ?

Tom
Nazwa działu: Produkcja

Hej orientuje się ktoś ile zarabia lider produkcji? Czy stawka jest wyższa niż dla kierownika zmiany? Pozdrawiam

Uni
@Tom

Około 5000 na rękę powinieneś dostać bez nadgodzin.

Majo
@Uni

Hehe jasne,,,,, nawet 7000 na rękę

Surdlak
Nazwa działu: Produkcja

Dlaczego na Mealkicie pracują sami leserzy? Najwięksi leserzy sa na transporcie. Dlaczego Giermach ma caly czas malego ? A Aga wielka (usunięte przez administratora) ?. Świat schodzi na psy. Dyrektor powinien przyjrzeć sie tam pracy wszystkich z załóg. Operatorki caly czas sa glodne, i chodzą co 20 min na przerwe

ona

Ja jestem zadowolona z pracy ja zarabiam 2700zł na 3 zmiany i nie narzekam a 4 bryg ma się 3 tys zł netto,

Tak1Nie15
@ona

Ja też jestem zadowolona,2500 bo mam pożyczkę. Miło,towarzysko, super zakupy w kiosku.Nie wiem na co narzekać. Mam też blisko bardzo.

Tak4Nie9
Babka
@ona

znam kilka osób, mają dużo mniej Te zarobki TO PROWOKACJA ? Poza tym teraz zwalniają i to hurtowo

jak blisko masz

POLKA
@ona

Kłamstwo .ogromna większość ma mniej . Poza tym masowo mają zwalniać. Ile to osób Podobno nawet 200. ? Czyli fatalna kondycja musi być.

Tak6Nie2
kim
@POLKA

To do kimbala mogą się zatrudnić tam sa teraz większe zarobki od unilevera bo na 3 zm zarabiaj a po 3 tys zł netto a nawet na 2 zmiany teraz tak mają.

lenka
@Babka

Dlaczego zwalniają ja mogłam kiedyś podjąć u was prace ale wybrałam inny zakład i nie żałuje bo jak widać praca niestabilna jak co jakiś czas są zwolnienia u mnie w pracy tego nie ma.

vandamianos
@kim

Pracowałem w kimball elektronik 6 lat temu jakies 6 miesiecy jako operator lini smt niezapłacona praca i odpowiedzialnosc do tego dojazdy jak ktoś mieszka na płotem firmy to tak,albo jak do pracy cały rok jezdzi rowerem 3.300 brutto na dzien dobry bez fajerwerków chyba ze pracuje na 4 brygady nie wróciłbym do tej firmy po tym jak robią ludzi w konia z umowami o prace jak ma dostac na stałe 3 umowe to mówią adios i pa pa.... żenułaaa...

Danuta
@ona

Skoro polecasz pracę w Unilever ze względu na zarobki jakie tam można otrzymać to może zechcesz wymienić jeszcze kilka innych plusów związanych z pracą w tej firmie? Interesuje mnie na przykład sposób premiowania i bonusów. Czy takowe przywileje w ogóle istnieją?

kim
@vandamianos

Ale 3300 to podstawa i do tego dochodzą dodatki A TERAZ TAM BYŁY podwyżki więc teraz więcej zarabia się tam niż tutaj.

@kura

Z koziegłów.A dlaczego pytasz?

pytam bo blisko to znaczy 500 metrów tak jak ja

Bartosz
@kura

Z tego co piszą uczestnicy dyskusji wynagrodzenie jest w miarę dobre. A Ty co mogłabyś o tym napisać i czy możesz liczyć na jakieś benefity takie jak premie?

PONO

ZAKAZ PALENIA OBOWIĄZUJE TAKŻE W MĘSKICH TOALETACH NA TERENIE ZAKŁADU

Tak7Nie4
@PONO

ale w damskiej na mealkit można palić

a kto to jest mich sur

@PONO

Również elektrycznych w szatni męskiej na makaronach Panie (usunięte przez administratora)

@kura

a zgaduj zgadula ekspedycja mealkit

Frank
@PONO

Ale w szatni męskiej można na makaronach. Nikomu to nie przeszkadza, koordynator nie reaguje, pan wiemy jaki pali codziennie

Bartosz
@Frank

Poruszyliście temat palenia, dlatego przyłączę się do dyskusji. Mianowicie chciałbym wiedzieć, czy są może wyznaczone przez pracodawcę strefy, w których palenie jest dozwolone? Chodzi mi o to, aby nie narazić się pracodawcy pod tym kątem. Napiszcie, proszę, jak to wygląda.

Asd
@Bartosz

Tak,jest jedno za bramą poza godzinami pracy

Kierowniczka
Nazwa działu: Produkcja

Dzień dobry. Zwolnienia, krzyki i donosy. To ostatnio można spotkać w Unilever. Dopóki nowy Dyrektor nie zrealizuje swojego planu to dalej tak będzie. Szkoda tylko ludzi, którzy odchodzą.

jarrczek
@Kierowniczka

multioperatorzy, szykujcie sie. waz tez czekaja zwolnienia. na kuchniach szczegolnie

Słomka

A pan (usunięte przez administratora) ma chyba urlop,bo dawno portiernia nie interweniowała o czujki dymu w szatni męskiej.

a kto psuje czujki

TakNie2
Fgh
Nazwa działu: Produkcja

Zadziwiajacy jest fakt ze ludzie chca być zwolnieni by dostac odprawe :) zaproponowali by to ochotnicy sami się znajdą, a nie wyzwalają tych pracowitych

Kurczak
Nazwa działu: Produkcja

Mam nadzieje ze ekipaz Porsche weznie sie za leserow z Mealkity. Oni wiecznie chodza na przerwę co 20 minut. Wiecznie uwazaja ze sa zmeczeni i ze muszą jeść bo sa glodni.

@Kurczak

a kto jest tam taki głodny

@Kurczak

Takie lesery co chodzą wiecznie na przerwę to raczej transport z makaronów i operatorzy tłoczni na makaronach. Godzinę na jadalni, pół na hali i ponownie godzina jadalnia pół godziny hala.

Stefan
@Słomka

No musze z toba siemęża nie zgodzic. Transport na Mealkicie to największe lesery w Unileverze. A szczególnie ten Karol ,wiecznie zmęczony bo musi biegac. Operatorki co pół godziny chodza na przerwy na zmiane. Jedna grypa idzir na 30 minut i kolejna, i tak do końca zmiany. Mam nadzieje ze grupa Porsche uszczupli ta mealkite i zaczna wreszcie robic a nie ze musza isc jeść a dupska rosną. Tak jak Giermachowi cycki juz urosly z tego nygustwa.

Joe
@Stefan

(usunięte przez administratora) Panu juz dziekujemy. Prosze wiecej nie pisac takich bzdur. Nie pracujesz- nie wiesz co sie dzieje, wiec nie komentuj.

Stefan
@Joe

Ale ja jestem Stefan,drogi kolego....

Małgorzata
@Kurczak

Twój wpis nie wnosi zbyt wiele do dyskusji na temat pracodawcy. Rozumiem, że są aspekty, które Ci nie odpowiadają, może warto porozmawiać o tym z przełożonymi? Już kilka osób pisało tutaj o przerwach, jak to w praktyce wygląda? Czy są jakieś wyznaczone godziny? Może każdy dział ma przerwę w innym czasie?

Tak1Nie1
@Małgorzata

Tak tak,jedni przerwy godzinne np operatorzy tłoczni,transport.A operatorki 15 min .I pracy za dwie osoby.

kp
Nazwa działu: Produkcja

witam.prawda to że Unilever Poznan zwolnił 50 pracowniów i będzie zwalniał dalej.

tapicer
@kp

Tak zwolnil, że przyjął co poniektórych z powrotem bo nie m kto robic.

Zły
@kp

Tak i straszyli, że to początek zwolnień A TERAZ PRÓBUJĄ ODWRACAĆ. A szkoda, bo niektórzy chcieliby być zwolnieni.

@kp

Żenada, najpierw zwalniają a potem proszą się o powrót

Tak4Nie
Alutka

Witam. Czy posiadacie nr kontaktowy do firmy Unilever w Poznaniu ?

porsche
@Alutka

618764500 tel na portiernie tam cię połączą dalej

Dariusz
@Alutka

W jakiej sprawie będziesz kontaktować się z firmą Unilever? Czy ma to związek z Twoim zainteresowaniem pracą w tym miejscu, czy może jest to zupełnie inna sprawa? Przepraszam, że tak dopytuję, ale być może masz jakieś informacje, które mogą być przydane z punktu widzenia zainteresowanego pracownika.

Tomek
Nazwa działu: Produkcja

Dlatego ze ludzie sie z Giermach smiali i ze na wonsie mial caly casz śmietankę i dlatego z nim zerwal a Arek po tym incydencie mial depresie

Sławek
@Tomek

Ty sie cofnij do podstawówki lepiej,twoja stylistyka pisania to jeden wielki niezrozumiały bełkot,o interpunkcji nie wspominając.

@Tomek

chciałbym wiedzieć kto podszywa się o kure ja byłem wtedy szpitalu bo to jest mój nick kura tam brak było internetu

ToNieJa

Ktoś celowo albo z głupoty naraża firmę na straty, najpierw zwalniają ludzi bo im Porsche tak podpowiada (sami nie umieją stwierdzić ilu pracowników im trzeba) a potem nie będzie rąk do pracy. Linie będą stały z braku obsady, reakcje na mikro postoje będą dłuższe co generować będzie straty większe niż pensje tych zwolnionych pracowników. Obcinając obsadę do minimum ciekawe co zrobią jak w tym samym czasie jeden weźmie urlop a drogi L4.

Tak16Nie
Oko DEMONA
@ToNieJa

Jestesmy posmiewiskiem razem z tym Pseudo Dyrektorkiem

Szkodas
@ToNieJa

Na to nikt nie zwraca uwagi bo to nie jest istotne. Istotne jest to żeby zrobić to co sobie Matador wymyślił , czyli zwolnić tyle osób ile Porsche zaproponowało wkońcu nie po to wydali 150 tys za 3 miesiące pracy pseudo firmy . .....1/3 Załogi pracuje już za dwie osoby a co będzie do września , jak do końca Lipca ma wylecieć następne 18 osób.

Bunia
Nazwa działu: Produkcja

Bartas już nie pracuje w Unilever..zwolnił się

@Bunia

a dlaczego się zwolnił

Zyrandol
@kura

Dlaczego się zwolnił...??nie udawaj debila nowa pracę ma 2 km od domu a nie jak do Uni... 35 km i dużo lepsza kasę Mądra decyzja

Tapicer pierdziel
Nazwa działu: Produkcja

Czy to prawda ze pana Przemysława B z wydzialu 1 kopna kon w glowe i od tego czasu ma zeza ? Czy nadal multas z mealkity Sebastian szczela slepakami i nie wie jak zrobic dzieciaka ? Moze mu ktoś podpowie...

Tak2Nie2
@Tapicer pierdziel

ja mu w tym pomoge

Frytek

Wkońcu Pato nierobów cwaniaków z Aseptyków poszło z dymem . Brawo Unilever więcej takich zwolnień nieróbstwa. !!!!

Tak5Nie13
znajomy
@Frytek

Brawo wazelina. Twoje zwolnienie w następnej kolejności, już jesteś na liście

Małgorzata
@znajomy

Chciałabym Wam przypomnieć, że na forum GoWork.pl skupiamy się na dyskusji o aktualnych warunkach pracy w danej firmie - w tym przypadku w Unilever. Słyszałam, iż firma jest organizatorem programów stażowych dla studentów - ostatni taki program mieli w zimie. Może wiecie, czy w najbliższym czasie planują go ponownie? Będę wdzięczna za odpowiedź z Waszej strony.

Tak1Nie5
Rozsądny
@Małgorzata

Witam, obecnie jest już prowadzony program stażowy w dziale Logistyki oraz Manex (Focused Improvement). Dodatkowo mają być przyjmowani stażyści do projektów związanych z Digitalizacją Fabryki.

qwerty

Praca przez Jobman w unileverze to totalna porażka, zero wprowadzenia, zero przedstawienia obowiązków na produkcji, zostajesz zostawiony sam na pastwę losu. Kobieta operatorka na omagach nic nie robi tylko wysługuje się nowymi pracownikami obrażając ich i wyzywając, że czegoś nie wiedzą. Tempo pracy bardzo duże, a pieniądze stosunkowo małe. Nie polecam

as

Nadal wam tak dobrze jak operator ma stawkę 2800 netto po 15 latach pracy a w innej firmie na dzien dobry tyle dostaje.

Abcd1234

Witam . Na jakie zarobki można liczyć na start jako operator wózka widłowego?

Tak1Nie5
dj

Tak4Nie2
Wózkowy
@Abcd1234

Na 4 brygadach z nockami 2.6-2.8 Na start. Po 3 miesiącach teraz bodajże podwyżka do 3k+. Dodatkowo premie, nadgodzinki bo wakacje idą. Są tacy co średnio dostają ponad 4k na rękę. Dodatkowo... nie przepracujesz się.

TakNie6
Justyna
@Abcd1234

Super, że jesteś realnie zainteresowany pracą w tej firmie. Unilever jest bowiem jednym ze światowych liderów w branży towarów konsumpcyjnych. Produkuje i sprzedaje około 400 marek w ponad 190 krajach. Przypuszczam zatem, że praca w tym miejscu może być inspirująca. Czy wobec tego zdecydujesz się ostatecznie na aplikowanie? A może już jesteś w trakcie rekrutacji? Opowiedz nam o swojej aktualnej sytuacji.

TakNie13
@Wózkowy

chyba w innej bajce jestes 3k ale brutto chyba. 4k z nadgodzinami operator zarabia 3k z doswiadczeniem po 10 latach pracy

@Justyna

Praca w tej firmie to jedno wielki nie porozumienie . Pracuje tu 14lat zero poszanowania dla pracownika przez tą firmę , człowiek robi za 3osoby a zarobki jak za jedną ,teraz zaczęli zwalniać ludzi chodź przez 3ostatnie lata kierownictwo trąbili że nie ma ludzi do pracy (kim pracować) a teraz nagle zwalniają to jest żałosne .do pracy linii są np. potrzebne 4osoby a na obecną chwilę są 3 a jak ktoś zachoruje pójdzie na urlop hmm... Otym nie myślą kierowniczki wstrętne .największemu wrogowi nie polecam tej firmy!!!!!!

baran

3200brutto !!! jak chcesz zostać baranem w logistyce to zapraszamy

@dj

a mozeniecałe2 tys

Edward
@baran

Obrażanie innych osób nie jest w najlepszym tonie i chyba wiesz to najlepiej. Obecnie Unilever nie szuka nikogo do działu logistyki. Są inne oferty rekrutacyjne na stanowisko mechanik, automatyk i do działu finansów. Więcej można znaleźć na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/unilever-polska-sp-z-o-o,31/oferty-pracy. Czy ktoś z Was był na rozmowie rekrutacyjnej i może przybliżyć jej trudność i etapowość?

Rts
@Justyna

Co za brednie kobieto wypisujesz

@dj

2200 ale z nadgodzinami

@Abcd1234

ale jakiego wózka typu choć za mną czy jade na nim choć zamną 2000 zł,jade na nim 2300 zł

paula

Ciekawe po ile dostaniemy w bonach na swieta i czy jakas premia roczna będzie bądź 13 pensja jak w innych zakładach.

Oni widziani w monotoni
@paula

Z funduszu socjalnego dostaniemy od 200zl do 600zl zależy ile zarabiasz i członek Twojej rodziny ....a tak nie dostaniemy NIC od firmy ....na to wszystko co się dzieje w tej żałosnej firmie to jest brak słów....a najlepsze jest to że firma nie da Polakowi pracownikowi żadnej podwyżki tylko zatrudnia 10ukraincow na próbę a jeszcze lepsze to że pezposrefnio przez unilever..... To jest normalnie cyrkkkkk!!!!!!!

madzia
@Oni widziani w monotoni

A premie kwartalne tez dostajecie bo mam znajomego co u was pracuje i mi mówił a to tez się liczy.

Xxxx
@madzia

Dostajemy ale to wszystko zależy od wielu współczynników zwanych słupkami ....a one są tak wymyślone przez kierownictwo żeby były jak najbardziej zaniżane żeby tej premium nie dostać..... To są poprostu ochłapy!!!!!

venus
@Xxxx

Ja pracuje 15 lat w gumach Wrigley i my premii swiatecznej mamy od 3 tys zł w gorę zależy ile lat kto pracuje ale 3 tys jest najmniej i zarobek mam ponad 3 tys zł na produkcji.

Venus
@venus

Oszukuje was w hoooooj żeby tylko wam gól skoczył.

Anka
@Venus

Ja tam wierze bo mam znajomą co tam pracuje i wiem po ile zarabiają i jaki socjal maja i po ile na swieta dostają .

Pan Ukrainiec
@Oni widziani w monotoni

Czemu nie? Jesteśmy dobrymi pracownikami. Kto chce pracować ten pracuje, kto nie chce, ten narzeka.

z gumy
@venus

To jest nie prawda co wypisujesz. Pracuję w gumach i mam 4000 na rękę. Premii świątecznej jaką podajesz nigdy nie było i nie będzie. W 2019 na święta w grudniu pracownik może liczyć na max 50% podstawy, ale to ma zależeć od kierownika czyli na pewno będzie mniej. Nagrody roczne krojone byle by mniej wypłacić. Mamy dostać za rok 2018 ok 5% rocznej podstawy.

unia
@z gumy

A i tak masz więcej niż tu nam płacą a te 4 tys zł to operator mechanik bo zwykła dziewczyna zarabia 3 tys zł bądź z hakiem.

z gumy
@unia

Tu nie chodzi czy mam więcej czy mniej, tylko o nie prawdziwe informacje zamieszczane przez niektóre osoby. To ma wzbudzać zazdrość, czy co? Ja swoją stawkę wypracowałem latami, lekko nie jest i nie było. Wy też w Uni nie macie lekko, wiem bo kiedyś pracowałem jako sezon.

zus daje 1100 na reke

13 dawno już niema w amino

ona

Ja pracuje tutaj 12 lat i nie narzekam 2700 zł mam na rękę na 3 zmiany a faceci maja więcej i tak płaczą.

Tak1Nie3

Ufo
@ona

2700 na rękę . I wszystko jasne... 10 lat temu bylo więcej kasy niz teraz tak prawda .

Tak4Nie

chyba z nadgodzinami

Tak1Nie1

@ona

tapicer jeszcze pracuje na mealkit i łapie za tyłki

Tapicer Pierdziel Mistrz
@ona

2700?To masz "wygórowane"wymagania,pewnie adekwatne do umiejętności.

na jakim stanowisku

zły

A co myślicie o naszych związkach zawodowych może pora się wypisać jak oni nic nie robia

Dzin
@zły

A co mają robić lepiej zajmować się pierdolami. Jak np. dlaczego koordynatorzy parkują na parkingu dla pracowników.

@Dzin

Bo koordynator to też normalny pracownik jak ty !!!

Sraka
@kura

No nie zgodze sie z toba. Bo jesli chodzi o Majewskiego tak zwanego Rudym to zwykla swinia jest a nie pracownik

@zły

po co się zapisywałeś

Kpina
Nazwa działu: Produkcja

Ciekawe jak daleko pan AU z Matadorem dojadą na tym swoim Porsche ????????

Tak16Nie1
hahaha
@Kpina

noooo racja :) teraz ludzi do roboty nie ma ,a ich nowy system porsch mowi, ze trzeba zwolnic jeszcze ludzi blahaha ....na to sa pieniadze na bzdety na jakies dennne systemy ktore i tak o tylek rozczasl ..dlaeko na nim nie zajada ....dajcie pracownika wieksze pensje !!!!! OCZYWISCIE dla pracownikow nie ma ,ale nie zapomnijcie o tym ,ze my robimy dla was nie wy dla nas .....bo wy nie robicie nic zebysmy mieli ciut lepiej w tej firmie tylko martwicie sie o wlasne tylki o jakies dennne systemy zamias porozmawiac z ludzmi !!!!!!!!!! a Pan AU zmienil sie masakrycznie kiedys byl za pracownikami, a teraz hmmm....by oddal zycie za ta robote!!!!!!

Tak18Nie
Gość
@hahaha

Praca na majonezach najgorsza nie polecam atmosfera tragiczna

Tak9Nie1
olka
@hahaha

Po co ci podwyżka jak zaraz rząd da na wszystkie 500plus na wszystkie dzieci a singiel (usunięte przez administratora) lepiej żeby dali o 500 zł każdemu zarobić więcej .Jak ktoś ma dwójkę dzieci tys zł więcej a tutaj wypłata na 3 zmiany 2500zł na rekę bo ja taka mam.

Ukasz
@Kpina

Nie ważne czego chcą ludzie . Podwyżką nie zmotywujesz ludzi do pracy . Tylko karą i ciągłym strachem że stracą pracę z byle powodu . Był ostatnio przykład na W 2 , jak pozbyć się dwóch pracowników w 30 sec , a resztę (usunięte przez administratora) tak że odechce im się kupkę robić. Pamiętajcie nie po to zmienili (usunięte przez administratora)żeby wam było lepiej. Tylko żeby firma zarobiła jeszcze więcej wy jesteście po to żeby robić i siedzieć cicho , a jak nie pasuje to brama jest otwarta.

KURA
@olka

LUDZIE PROSZĘ WZIĄĆ SIĘ DO PRACY PRACOWAŁEM TAM TO WIEM ŻE TRZEBA PRACOWAĆ A BĘDĄ WYNIKI

Tak2Nie5
Xxx
@KURA

Do czego hmmm..... Mam w nosie brać się do pracy za taką wypłatę ... Przychodzę obijąm się 8h i do chaty jak większość ludzi by tak robiła towar by nie wyjeżdżał na czas i może wkoncu oczki by się otwarły dyrekcji kierownictwo że coś nie tak jest w tej dennej firmie!!!!!!!!

Logistyczne marzenie szefuńcia
@Ukasz

Hehe że niby kogo wywalono dla przykładu? Żeby zastraszyc? Tych z logistyki? Hahaha

Sebastian Bat
@hahaha

Gdyby wszyscy pracowali a nie lecieli w ch... To by moglo byc inaczej. Niepotrzebne bylo by porshe. Wez sie wreszcie do roboty!

@Kpina

tak długo aż cię nie zwolnią

rudy
Nazwa działu: Produkcja

Ta praca to praca moich marzeń. Codziennie przychodzę do U z uśmiechem na twarzy i z takim też wychodzę. Atmosfera miła koleżeńska zarobki też niezłe 2700 netto mi wystarcza. Nie dziwię się nowemy dyrektorowi , że nie chce dać podwyżej bo po co i tak będziemy dalej pracować z uśmiechem na twarzy i cieszyć się , że mamy gdzie przyjść do pracy. Zobaczymy co będzie dalej jak bedziemy pracować za 2 lub 3 osoby... Póki co jest to świetna firma w której często brakuje logiki i myślenia analitycznego co wywołuje u mnie uśmiech podobnie jak i pensja nie pozwala mi przestać się uśmiechać. :)

Tak14Nie4
@rudy

przychodzę tu bo mogę z uśmiechem dać buzi giermachowi i to mnie trzyma w pracy buzi loda

Piko

Wyrzucają wiarę jak grzyby po deszczu

Babka
@Piko

Z jakich działów i jak i powód podają

AUByczekMatadorEl
@Babka

Redukcja Etatów po Porsche.

Zostaw opinię o Unilever - Poznań

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie