Opinie o Unilever Polska SA w Bydgoszcz

Nasza fabryka jest na etapie kolejnego dużego rozwoju. Rozbudowa Wydziału Produkcji Kostek Toaletowych oraz nowe inwestycje na Wydziale Produkcji Kosmetyków wiążą się z dynamicznym wzrostem zamówień – i nie jest to wzrost sezonowy! Na stałe zwiększamy naszą załogę o 50 nowych pracowników. Dołącz do naszego zespołu! Więcej informacji o fabryce w Bydgoszczy zamieszczamy na naszym fabrycznym FB: https://www.facebook.com/UnileverPolskaFabryki.


Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unilever Polska SA w Bydgoszcz

Dorywcza spedycja
Pracownik

Ooo widzę gadka o Panu Robercie. Przez niego nikt nie chce przychodzić do pracy i wybieraja inne zmiany. Gość toskyczny jak mało kto. (usunięte przez administratora)

7
Nie znany
Były pracownik
@Dorywcza spedycja

Najgorszy zakład nie dość z umowa Agencja 1.5 roku potem dowiedzenia chore to jest ze trzymają nie robów a ludzie dorzucić muszą odejść bo umowa się kończy to jeszcze zapomnieli jak byli kiedyś Randstad a teraz wielki Unilever szok ja mówię nigdy bym nie poszła tam wolała bym iść rozkładać towar teraz przynajmniej mam umowę a miałam agencje ale zakład przejął. Odradzam ten zakład bo zapomial wól jak cielęciem był porażka Unilever pracownicy szkoda ze Agencja ani nikt z kierowników tam nie robi bo połowa tam to ludzie na zwolnię nie dość że teraz robią na 3 zmiany tylko garstka w systemie co ładnie donosi bez komentarza i gadają ze Randstad zarabia 2 500 dla waszej wiadomości nie bo w systemie miałam ponad 3.800ale nie warto tego wolę na 2 zmiany robić bez tego 1000 a wy lepiej spójrzcie na siebie Unilever raczej Randstad bo byliście nim kiedyś a nas teraz poniżacie szok

Mrs L
Były pracownik

Nie rozumiem tego waszego narzekania na Unilever. W porównaniu do innych produkcji w Bydgoszczy tam wcale nie jest tak zle. Przede wszystkim wszystkie stanowiska pracy sa siedzące, chyba ze ktoś pracuje na palecie. W innych firmach zazwyczaj pracuje się 8h na stojąco, praca jest bardzo lekka, ale jeśli ktoś nie potrafi nałożyć kapsla na butelkę albo spakować do kartonu 6 tubek czy butelek to już chyba z nim coś jest nie tak a nie z firmą. Jeśli dobrze pracujesz i angażujesz się w swoje obowiązki które są naprawdę banalne to będzie dobrze. Jedynym minusem jest system pracy po 7 dni ale dzięki temu można zarobić więcej niż w innych firmach. Obgadywanie i dramy sa wszędzie także od tego raczej się nie ucieknie. Czasami nie dziwie się ze przełożeni nie maja cierpliwości do pracowników którzy nie potrafią nawet miotły trzymać a co tu mówić zamiatać. Dlatego najpierw proponuje spojrzeć na siebie a później oceniać firmę. Pozdrawiam

Kama
Były pracownik
@Mrs L

No wcale nie jest tak źle , przyjmują przez randstad obiecują złote góry a jak nie ma pracy to wysyłają na wolne

Zygi
Pracownik
 Pytanie

Jak tam propozycje systemu się podobają? Będzie coś z tego czy nie? Chyba że macie inne propozycje to piszcie tutaj

XXX
Inne
@Odklejony biurowiec

Tak, Pani dyrektor nie ma co robić tylko chodzić i każdego pytać o opinie na każdy temat. Od takiej komunikacji są liderzy, związkowcy, UniVoice, HR oraz kaskada na którą możesz przyjść i się odezwać.

Sypacz Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie

Do czego doprowadziliście z tym zakładem, że za każdym razem człowiekowi odechciewa się wszystkiego. Pracownicy zdjęci z systemu - "spokojnie pracy w weekendy będzie mniej" jedziecie cały czas tak samo, a obsada jest ucieta. Zabieranie ludzi na inne działy, każdy pracuje za dwóch. Musimy zasypywac coraz więcej zasobnikow sami. Paletyzacja na każdej brygadzie nie pamięta kiedy zjadła normalnie śniadanie. Jedzą jak takie biedaki przy komputerze. Najlepszy "lider" jednej z brygad ( nie będę pisał jakiej) dobierze się w parę z kolegą z budynku A i chodzą jakby byli dyrektorami. Obudzicie się kiedyś jak nie będzie komu robić, bo traktujecie nas jak s m i e c i. Inwestujcie dalej w biura. A maszynami sami będziecie jechać. U góry na liniach macie to samo? Bez pozdrowień...

Ooo Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie
@Sypacz

Człowieku u góry nie lepiej.. Ludzi ciągle brakuje. Zdjęli ludzi z systemu, a ludzi z ranstadu zatrudniają do systemu, weź człowieku zrozum kierownika zagrywki... A może tak pracownikom z biura obciąć pensje o 1000 zł? Nikt nas nie pytał czy chcemy zejść z systemu.

Sypacz Nowy wpis
Były pracownik
@Ooo

Na produkcji jest tak samo,od ludzie są okropni pała od nich nie nawiść do drugiego człowieka.Non stop narzekania aż się słuchać tego nie chce ,jak się nie podoba to się nich połowa zwolni.A najlepsze zwalniają się i wracają z powrotem z podkulonym ogonem A bzdury gadać i obgadywać to jesteście na pierwszym miejscu a w szczególności jeszcze coś dodać od siebie to jesteście znakomici.????????????

Ej Nowy wpis
Pracownik
@Sypacz

Ale przerwa to jest obowiązkowa według kodeksu pracy. Włączasz grzyba i idziesz jeść. A lider łysa niedorajda - Ja wiem- niech się obraca za siebie bo przyjdzie i czas na niego. Za krycie złodziei, podpier.alanie i bycie zwykłym ujem.

rapek
Były pracownik

Dział Techniczny DT. Arystokracja interesuje się tylko sobą i firmami zewnętrznymi :). A te są bardzo ulubione. Dowiesz się, że jesteś nie.po.trzebny, ze jesteś tylko ko.sz.tem dla firmy. Brak rozwoju, albo trzeba mieć dobre relacje z arystokracją, a ogłoszenia piękne. Pozdrawiam rapek zul.

rapek
Pracownik
@rapek

Pamiętam. Jak automatycy byli karani np: brakiem premii za nie branie udziału w pracach firm z.....

Wkurzony
Pracownik

Jak chcecie utrzymywać taka produkcję to zatrudnijcie więcej ludzi !!!! A nie, że ludzie na przerwy chodzić na mogą bo ciągle pracują !

Pracowity
Pracownik
 Pytanie

Nie długo zaczynają się urlopy... Jestem ciekawy kto będzie pracować skoro ciągle brakuje ludzi. Nadal Pan kierownik uważa że ludzie walą drzwiami i oknami żeby pracować w tej fantastycznej firmie? Jakoś nie widzimy tych chętnych ludzi do pracy.

Lolo
Pracownik
@Pracowity

Ludzi z systemu wywalili a teraz się pali przy tyłkach to zatrudniają nowych z randstadu żeby to dźwignąć zabawne to

Jogi
Pracownik
@Pracowity

Nie ma dnia, żeby nie musiała być jakaś linia zatrzymana aby inna jechała... Absurd goni absurd. Szykujcie $$ na nadgodziny w wakacje ;)

Ooo
Pracownik
@Jogi

Kierownik nie zapłaci, co najwyżej da wolne... Kasa jest na remonty biur a nie dla pracowników P4 i P5.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Aplikowałeś do Unilever Polska SA na stanowisko Elektryk-Elektromechanik? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Rozbieracz
Ostrołęka
Zakłady Mięsne Pekpol Ostrołęka S.A.
(31 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
(450 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Elektromechanik
Wykroty
Logiserv Group Sp. z o.o. sp.j.
(46 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Jula
Inne

Jaki teren ma pod soba przedstawiciel handlowy? W ofercie którą czytałam podkreślili, że trzeba dobrze go znać, mam nadzieję że to jest możliwe i dlatego chciałam poznać szczegóły, co obejmuje etc.

Szok
Pracownik
@Jula

Daj sobie spokój, nie nadajesz się do tej roboty skoro zadajesz pytanie na forum dla pracowników. Poważny człowiek chcący się dowiedzieć o warunkach pracy powinien udać się bezpośrednio do pracodawcy

...
Pracownik
 Pytanie

Orientuje się ktoś z was cebulaki czy ruszy praca w tym (usunięte przez administratora),czy jednak mamy się nastawiać na prace w systemie pon-pt przez caly rok.

Q wa
Inne
@...

Dobre pytanie, tylko odpowiedzi brak. Ludzie na 3 zmianowej się męczą tymi 5 nockami. W systemie nie mieli nigdy tyle nocek, tylko po 2 i najwięcej 3. Biurowcowi to nie przeszkadza ale ludziom na 3 zmianowej tak. Robią więcej nocek niż w systemie. I gorzej zarabiają. Jak zwykle podejście do ludzi to równia pochyła.

Xzx
Pracownik
@Q wa

Ludzie którzy pracują na 3 zmiany pon-pt powinni zarabiać tyle samo co ludzie w systemie. Większość została zmuszona to zejścia z systemu. Nikt nie pytał czy chcą zejść z systemu tylko zostali postawieni przed faktem dokonanym i tyle.

Ok
Pracownik
 Pytanie
@Xzx

Teraz się uśmiałem tyle samo chciałeś zarabiać? A Wy dalej swoje zamiast szukać innej pracy zeby sobie polepszyć to płaczecie ciągle mam nadzieje ze zakład zrobi krok w przód i nie będzie już więcej nawet randstadu potrzeba bo tylko same problemy z wami..pozdr

ktoś
Pracownik
 Pytanie
@Q wa

Ciekawe a jak ci w miesiącu takie dwa tygodnie nocek wpadnie to ile masz za nie dodatku? Bite 10 nocek w systemie max 8 w miesiącu. Druga sprawa, ci co na systemie teraz niestety na weekendy biorą wolne bo za dużo zleceń nie ma i przeważnie wszystko stoi. Więc sobie wszystko dobrze przelicz bo my systemowi teraz rzadko mamy pełen dodatek za system. A takie weekendowe pstrykanie się z wypychów i urlopów też nam nie pasuje.

Q wy
Inne

Teraz każdy operator/lider z 4 zmianówki zrzeka się systemowego z dnia na dzień. Jesteście tacy mądrzy to dalej. Dla was to nic. Zrzekajcie się systemowego co daje około 1k więcej. Pochodźcie w 5 dniowym trybie po 5 nocek.

Xzx
Pracownik
@Q wy

Kasa to jedno ale da się też odczuć ze ludzie którzy zostali zdjęci z systemu są gorzej traktowani niby pracownicy Unilever ale...

Nnn
Pracownik
@Xzx

A Świeżaki z randstadu od razu na system 4 brygadowy xD zamiast starych przywrócić to biorą nowych i śmigają w weekendy normalnie,thats what I like dziękuję pani dyrektor czy kto tam decyduje o tym Sajgonie.

Ktoś
Inne

Ruszyły nabory na staże, mnie zainteresował ten w dziale utrzymaniu ruchu. Dyspozycyjność to 20h tygodniowo, wiecie coś o możliwosci odbycia stażu na pełen etat? Studiuję zaocznie, a płacą od godzinówki, więc byłoby mega spoko:)

Bony
Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.
Pracownik
 Pytanie

Ktoś wie kiedy w końcu magazyn i pakownia dostaną zaległe bony sodexo?? Zdajecie sobie sprawę, że wytwarzanie dostało kilka miesięcy temu? A nas wyciulali?

Nowy pracownik
Pracownik
 Pytanie

Jak to jest? Ludzie którzy zapier.dalaja dostają mała podwyżkę a liderzy, kable i lizusy którzy siedzą w telefonach dostają największą. Chore to jest.

Nowy operator
Pracownik
 Pytanie

A po co podwyżka dla pracowników którzy siedzą ciągle w telefonach?

Thx
Pracownik

Serdecznie dziękujemy za tropiki jakie nam gwarantujecie na p4. Chociaż namiastkę egzotyki dzięki wam możemy zaznać. 30 stopni przy pracy fizycznej w długim rękawie, rękawiczkach - miodzio

Ada
Pracownik
@Thx

Nie rozumie tego jak koordynator ze zmiany D każe pracownikowi zabierać wszystkie wiatraki z hali i z schować jak temperatura wynosi na hali 30 stopni.To jest nie poważne ,najważniejsze że w biurze klima działa a my możemy się pocić.Brak słów

...
Pracownik

Czego się spodziewacie od tego (usunięte przez administratora) xD tutaj produkcyjni nie mają żadnego znaczenia,macie realizować cele firmy bez względu na warunki elo

Wizyta
Pracownik
@Thx

Dobrze, że ta wizyta się odbyła, bo byśmy w tych tropikach kolejne tygodnie siedzieli. Chociaż jakiś pozytyw z tego latania przed wizytami.

anonim
Inne

Czy liderka obszaru produkcji, na która ogłaszają, ma duzo ludzi pod sobą? Pytam, żeby nie pójsć do pracy, w której będę obciążona ilością osób, tak jak to było w poprzednim zakładzie niestety. W ogłoszeniu nie ma podanej tej informacji. Pozdrawiam.

Majk
Pracownik
@anonim

Proszę do kadr zadzwonić, tam znają odpowiedź.

Parking
Pracownik
 Pytanie

Ogarną w końcu ten parking? Wszystko robią byle utrudnić nam życie. Na prawdę nie trzeba tęgich głów, żeby trochę przeorganizować miejsca i sposób parkowania...

Zygi
Pracownik
 Pytanie

Jak tam propozycje systemu się podobają? Będzie coś z tego czy nie? Chyba że macie inne propozycje to piszcie tutaj

Kolo
Pracownik

Będzie testowany nowy system zapewnie 6 dni pracy krótszy urlop wolny weekend raz na 2 miesiące pewnie jeszcze krótki , ale pewnie liderstwo te no lify żeby się podlizać się na to zgodzi

OJOJ
Inne
 Pytanie

System 6 dniowy, to powinno raczej wydłużać wolne pomiędzy zmianami. Dołożyć po wolnym dniu między systemowym wolnym. Inaczej stracicie ludzi którzy będą chcieli pracować w tej firmie. Pani dyrektor ma ciężki czas, jak wywala ludzi na 3 zmianowa, to teraz dziwne zmiany w systemie, których nawet sama nie przyjdzie porozmawiać z ludzi w cztery oczy. Tylko siedzi w biurowcu i się chowa. A czekolada na 3000 dni to wyrób czekoladopodobny. Nie było stać na lepszą czekoladę, lub premie dla pracowników?

anonim
Inne
@Kolo

I co, ten system pracy wszedł w życie? Jeśli pracuje się w weekend, to jest szansa na jakieś ekstra wynagrodzenie? Proszę o informację.

Prawie
Pracownik
@anonim

Niee my w Bydgoszczy pracujemy 7 dni w tygodniu na pełnych obrotach na 3 zmiany za 800 zł dodatku do najniższej krajowej

Odklejony biurowiec
Inne
@Prawie

Powinni wyrównać wszystkim kase na 3 zmianowych jeśli potną system, do poziomu jaki był w systemie. Biurowiec jaśnie ruszcie tyłki do ludzi ze schowana w czeluściach przyrody pomalowanych trawnikow fabryki Unilever Bydgoszcz i ścian biurowca Panią Dyrektor która wszystko podpisuję na ostatnią chwilę by utrudnić ludziom życie. Pani dyrektor nie ma "jaj" wyjść do ludzi. Tylko utrudnia życie, taka jest prawda. Ludzie obudźcie się.

Dobry człowiek
Pracownik
@Odklejony biurowiec

Pani '' dyrektor'' pisze tylko e-maila. Ma pracowników w głębokim poważaniu. Przykre. Miało być lepiej, jest gorzej. Oczywiście że powinni wyrównać kasę pracownikom zmianowym.

Odklejony biurowiec
Inne

Biurowiec jest zawsze odklejony, bo nie słucha ludzi. Wierzą w swoje odklejone pomysły, które w życiu nic nie dają. Pani dyrektor tu jest największym przykładem. Jakim można być i pokazuje jak się jest zepsutym człowiekiem, nie słuchając ludzi.

XXX
Inne
@Odklejony biurowiec

Tak, Pani dyrektor nie ma co robić tylko chodzić i każdego pytać o opinie na każdy temat. Od takiej komunikacji są liderzy, związkowcy, UniVoice, HR oraz kaskada na którą możesz przyjść i się odezwać.

anonim
Inne

No cześć wszystkim, widziałem ze firma ma bardzo dużo ofert pracy do swoich oddziałów w Polsce, ale tu do fabryki w Bydgoszczy bardzo biednie jest pod tym względem. O co chodzi, nie wiecie, czy nie szykują się jakieś rekrutacje? Interesuje mnie stanowisko Koordynatora ds. efektywności organizacyjnej fabryki. Trochę słabo że oczekują 5 lat doświadczenia, mi trochę brakuje. Myslicie że mimo to warto mieć na oku firmę, czy raczej nie mam po co startować w naborze, jesli się pojawi?

..
Pracownik
@anonim

Nie poszukują do pracy poniewaz jest mało zamówień,dużo ludzi było zmuszonych zejsc z systemu 4 brygadowego na system pon-pt a niektórzy nawet na system dorywczy (pakowacze z agencji).

Dobry człowiek
Pracownik
@..

Owszem pakowaczy zatrudnionych przez Levera zdjęli z systemu ale pakowaczy z Ranstadu zostawili w systemie gdzie jest to absurdalne zagranie. Ciekawe co będzie od maja

....
Pracownik
@Dobry człowiek

Paradoksalnie,niektórzy randstadowcy są w systemie 4 brygadowym podczas gdy leverowcy pakowacze są od pon do pt,taka polityka firmy.

Lol
Pracownik
 Pytanie
@....

Mało tego, że zostali to Randstad dodaje ogłoszenia, że przyjmują do 4brygadowki, to jak to jest Panie kierowniku? Ludzie zeszli z systemu, bo nie ma pracy, czy jednak praca jest skoro zatrudniacie do systemu przez pośrednictwo pracy? O co tu chodzi? Chyba trzeba wybrać się do odpowiednich instytucji zapytać :)

Aga
Pracownik

Mam umowę do końca kwietnia i też cisza nic nie wiadomo. Z tego co widać trzeba będzie chyba iść do randstadu bo tam bardziej się opłaca pracować, a nie od poniedziałku do piątku jak pracujemy teraz

Robert
Pracownik
@Aga

Przeniosą fabrykę Unilever na Ukrainę bo już się o tym mówi, koszty pracy tam są kolosalnie mniejsze i chętnych do pracy dużo .Skończy się narzekanie i zostanie płacz i kredyty.

resor
Pracownik
@Aga

Tak na prawde to pracownicy randstad są wywalani na weekeny i tez ich niema

Nowy pracownik
Pracownik
 Pytanie

Będzie ta zmiana systemu?? Zastanawiam się co zrobią z tymi pakowaczami co mają umowę do końca kwietnia. Jak im nie przedłuża to w ogóle nie będzie rąk do pracy.. :/

anonim
Były pracownik
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

Jo
Pracownik

Tak jest,pracodawca dba o mój rozwój i bezpieczeństwo na terenie firmy,zarobki starczą na moją kawę I herbatę która przynosi mi ukojenie w czasie mojego 2 dniowego (czasami 1,5) weekendu.Oprocz tego mamy stołówkę gdzie możemy wypić barszczyk za 70gr który posili nas na kolejne 4h pracy.W takich warunkach to można pracować codziennie,dlatego też tu przychodze 7 dni z rzędu a gdyby to było możliwe to bym w ogóle wolnego nie brał.

Seba
Były pracownik

@ EGO Już dawno zrobiłem wypad z firmy bo nie szło tego systemu wytrzymać. I masz rację bo w większości zakładów jest lepiej. Polecam bo zmarnowanegoo czasu nikt wam nie odda.

Witom
Pracownik

Ludzie od zawsze są bardziej skłonni wyrażać negatywne opinie niż pozytywne bo nigdy im nie dogodzisz,zawsze będzie ludziom za mało.Znajda sie tacy co zarabiaja 8k a i tak beda narzekac,nikt nie wyrazi pozytywnej opinii.Obszedlem wiele firm przemysłowych w tym mieście i unilever w porównaniu do innych firm ma mocną pozytywna stronę,mianowicie taka że jest tutaj porządek jeśli chodzi o pracę i 5s na wysokim poziomie,np nie ma zbytecznych narzędzi na stanowiskach pracy które wprawiają w zaklopotanie,wszystko ma swoje miejsce.Przerwy 30 minut i dodatek za pracę w systemie czego nie ma w innych firmach.Duzym minusem natomiast jest polityka firmy,podejście do pracownika jakoby miało go zaraz nie być w tej firmie,brak szacunku.

itp
Pracownik
 Pytanie

Kolesiostwo będzesz miał wszędzie. Skąd takie przekonanie, że były by tak nie zrobił? Polecenie z góry - oszczędzaj - to by musiał zrobić, to korporacja, nie maly rodzinny zakład.

anonim
Inne
@Jo

Wydaje mi się, że rozumiem Twoją ironię... ;p Możesz mi napisać, ile w takim razie jest się w stanie tutaj zarobić? Jeśli chodzi o pracę w weekendy, to jest ona jakoś lepiej wynagradzana? Napisz proszę.

anonim
Inne

W sieci znalazłem ofertę pracy na stanowisko mechanika utrzymania ruchu. Firma oferuje pracę na jedną zmianę, bądź w systemie 4-brygadowym. Można samemu zadecydować, jak chce się pracować? Czytam, że można dostać jakieś dodatki za pracę zmianową. W jakiej wysokości one oscylują? ;) Dopytuję, bo jestem zainteresowany tym ogłoszeniem...

Dorywcza spedycja
Pracownik

Ooo widzę gadka o Panu Robercie. Przez niego nikt nie chce przychodzić do pracy i wybieraja inne zmiany. Gość toskyczny jak mało kto. (usunięte przez administratora)

7
cermex
Pracownik
 Pytanie
@Dorywcza spedycja

Każdemu przeszkadzają osoby które wymagają a taki jest właśnie Robert! Zajmijcie się pracą a nie plotkami jak do tej pory. Nie rozumiem dlaczego nie poszukacie sobie innej lepszej pracy skoro tutaj Wam tak źle? No tak, bo w innej pracy trzeba (usunięte przez administratora) a tu można w ciula walić na co Robert wam nie pozwala i stąd ten wasz jad.

Kacha
Pracownik
@cermex

Najwyższy czas żeby kierownictwo przetarło oczy i przeniosło Roberta jak najdalej. Koniec z faworyzowaniem jednyc kosztem innych. Koniec z umawianiem się na (usunięte przez administratora) z najbardziej lubianą pracownicą. Poprośmy o spotkanie z kierownictwem.

1
….
Były pracownik
@cermex

Drogi Panie nikomu osoby wymagające nie przeszkadzają. Proponowała bym by ten Pan zaczął wymagać od siebie kultury bo mu jej brak i nie ma nic wspólnego z wymaganiem w pracy. Chyba że mówisz o bezczelnych komentarzach odnośnie czyjegoś wyglądu, wieku, czy wagi itp których nie warto przytaczać bo są obleśne, niecenzuralne myślę ze gdybys w ten sposób odezwał się do którejś z kobiet w twoim otoczeniu (mama, siostra, żona czy kogo tam masz) bardzo szybko został byś sprowadzony na ziemie. Pracując tam wykonując swoje obowiązki słuchając obelg (oczywiście niewypowiedzianych wprost tylko gdzieś pod nosem) bardzo szybko zmienił byś zdanie. Już nawet nie nawiazując do tego co robi i jak traktuje kosztem innych pracowników swoją wybrankę. Wytrzymałam tylko kilka razy na tej zmianie pracuje na każdej innej brygadzie i nikt się nie skarży na wykonywaną prace oraz na sposób traktowania ludzi. A wymagane jest wszędzie tak samo.

1
Nowa
Pracownik
@Dorywcza spedycja

I tu się z Tobą zgadzam

Pat
Pracownik
 Pytanie

Często wchodzę na stronę i czytam. Nigdy nie było takiego brudu, jaki ten człowiek tu wylewa! I jest jedna osoba, która powoduje wszystkie problemy. Po co trzymać takich pracowników w pracy? Po co wchodzić wszystkim w głowy? Skoro w męskiej drużynie nie ma kontaktu, to weźcie mopa i w ciszy umyjcie podłogi, to dlaczego tu siedzicie oburzeni, że jesteście obrażani?

Kacha
Pracownik
@Pat

Dlatego ze jego drużyna mężczyzn woli go kryć i mieć w (usunięte przez administratora) resztę, bo lepiej mieć spokój niż walczyć z kimś.

Pat
Pracownik
@Kacha

Poprawnie napisane, każdy woli spokój. Moja rada dla ciebie, najpierw naucz się normalnie zachowywać w zespole. Jego zespół nie obejmuje, ale szanuje i ufa! Ale ty nie masz szacunku i normalnego stosunku do kogokolwiek, jak ja to widzę!

Nie znany
Były pracownik
@Dorywcza spedycja

Najgorszy zakład nie dość z umowa Agencja 1.5 roku potem dowiedzenia chore to jest ze trzymają nie robów a ludzie dorzucić muszą odejść bo umowa się kończy to jeszcze zapomnieli jak byli kiedyś Randstad a teraz wielki Unilever szok ja mówię nigdy bym nie poszła tam wolała bym iść rozkładać towar teraz przynajmniej mam umowę a miałam agencje ale zakład przejął. Odradzam ten zakład bo zapomial wól jak cielęciem był porażka Unilever pracownicy szkoda ze Agencja ani nikt z kierowników tam nie robi bo połowa tam to ludzie na zwolnię nie dość że teraz robią na 3 zmiany tylko garstka w systemie co ładnie donosi bez komentarza i gadają ze Randstad zarabia 2 500 dla waszej wiadomości nie bo w systemie miałam ponad 3.800ale nie warto tego wolę na 2 zmiany robić bez tego 1000 a wy lepiej spójrzcie na siebie Unilever raczej Randstad bo byliście nim kiedyś a nas teraz poniżacie szok

Kra_us
Pracownik
 Pytanie

Hola hola. Co to ma być? Ściągnęli z systemu parę linii na pakowni, a dalej produkują w weekendy? Dlaczego w takim razie ściągnęli ludzi z systemu? Kto ma robić?

Tiger
Pracownik
@Kra_us

Ci co zeszli z systemu to najwięksi wygrani teraz , jeszcze trochę i się zaczną nadgodziny jak na p5 było

Dobry człowiek
Były pracownik
@Tiger

Przecież ciągle ludzi brakuje na zmianach xD strzelili sobie w kolano (dyrektorka)

Joj
Inne

Pani Dyrektor niech nie ośmiesza się tym listem o oszczędnościach. Jakie oszczędności skoro malujecie 5 razy te same miejsca, biuro na magazynie. Przywracajcie na brygady

Tede
Pracownik
 Pytanie

Kiedy wyplaca zaległe pieniążki? Czy to nie jest tak, że powinni zapłacić z odsetkami za swój błąd? Pozdrawiam

1
ODSETKI XDDD
Pracownik
@Tede

Widzę, że polska cebula ma się dobrze. Nie dość, że ci premię przyspieszyli o miesiąc i jeszcze do niej dołożyli, a ponadto zawsze wypłatę masz na czas, to szukasz afery i co najzabawniejsze, domagasz się... odsetek XDDD Możesz złożyć ponaglenie do pracodawcy, śmiało. I jeśli to nie pomoże, dopiero wtedy możesz się pożalić do PIPu. Tylko nie zapomnij się podpisać, odważniaku :) I radzę ci przemyśleć dyrdymały, które tu wypisujesz, bo aż się przykro czyta takie wypociny :)

anonim
Inne
@ODSETKI XDDD

no to w końcu było opóźnienie z wypłatą czy nie? to jakaś jednorazowa akcja, z tego co się orientuje to akurat odsetki ustawowe to jakieś grosze, więc moim zdaniem ubieganie się o nie jest stratą czasu. A co do premii to powiesz od czego ona zależy i ile wynosi?

Lilka
Pracownik
@anonim

Nie było żadnego opóźnienia z wypłatą. Pomyłka przy obliczaniu premii o kilka procent.

Zostaw merytoryczną opinię o Unilever Polska SA - Bydgoszcz

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Unilever Polska SA?

    Zobacz opinie na temat firmy Unilever Polska SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 378.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Unilever Polska SA?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 318, z czego 39 to opinie pozytywne, 85 to opinie negatywne, a 194 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
Unilever Polska SA
Przejdź do nowych opinii