Unilever

Katowice

Opinie o Unilever

Marek

Co się dzieje z margarynami z krótkim terminem - nadwyżkami magazynowymi, można to kupić?

@Kamila 04.10.2017 21:26
Zadzwoń do mnie to porozmawiamy +48 795 607 721 , Kamila piramidki .

Jeżeli chcesz żebym do ciebie zadzwonił to podaj swój właściwy numer telefonu, jeżeli nadal jesteś nagrzana biurowiec.....

Twój kochany Wacek
@Kamila 04.10.2017 21:26
Zadzwoń do mnie to porozmawiamy +48 795 607 721 , Kamila piramidki .

Witaj cześć Kamila z piramidek wyślij swój numer telefonu, a ja oddzwonię, bo jestem rozpalony

HUB Katowice ul Chorzowska

Jestem doświadczonym pracownikiem Unilever Service, pracuję od paru lat, obserwuję transformację dzialów, powstawanie nowych, olbrzymią rotację pracowników. Generalnie Unilever Poland Services ma tendencję spadkową, atmosfera pracy fatalna. Mobing wśród pracowników na wszystkich szczeblach, plotkarstwo, szydzenie, negatywne emocje, bardzo ciężko się pracuje. Przełożeni, w większości team liderzy (pozycja C) bez kompetencji absolutnie nie powinni zarządzać ludźmi. Zawsze trzeba mieć plecy, żeby nie zostać zatopionym dodatkowymi obowiązkami 'taskami'. Zresztą 'plecy' to podstawa istnienia w Unileverze. To moja czwarta firma - zdecydowanie najgorsza. Jeśli chodzi o płace, są nieadekwatne do stopnia odpowiedzialności i ilości obowiązków. Premie dla osób ze szczególnymi osiągnięciami - na poziomie kilkudziesięciu zł na kwartał jednorazowo. Tak to nie pomyłka, obraza w stosunku do pracowników i ich zaangażowania. Nie polecam nawet dla osób zaraz po studiach - jest jakieś minimum poniżej którego nie warto schodzić. Zachęcam byłych i obecnych pracowników do wyrażania swoich opinii na temat HUBa.

odp
@HUB Katowice ul Chorzowska 10.11.2017 19:30

żeby zobaczyć jak się pracuje w Unileverze wystarczy wejść na pracuj.pl cały czas kogoś szukają a liczba etatów jest stała

Wacław

Która z koleżanek napisze do mnie .? , tylko SMS na telefon oddzwonię lub napiszę +48 535 215 478 , bo jestem nagrzany . ?????

anonymous

Wacław

Która z koleżanek napisze do mnie .? , tylko SMS +48 795 607 721 , bo jestem nagrzany . ?????

Tomasz

Kto jest dyrektorem w zakładzie w Mysłowicach?

ciekawy

odpowie mi ktoś ile się zarabia w unileverze przez randstad

@ciekawy 07.09.2017 15:51
odpowie mi ktoś ile się zarabia w unileverze przez randstad

Aby się przekonać jaka jest praca i ile zarobisz w tej firmie, i z jakimi ludźmi pracujesz to podejmij pracę a sam się przekonasz, a nie sugeruj się tym co ludzie piszą na forum, bo jeden drugiemu kopie dołki.

Baska

Panie Marku czy dostal pan juz reszte wyplaty?bo ja dalej czekam.Niewiem co się porobilo z ta firma ale chyba przeginaja.Moze sprawe trzeba naglosnic.Sad pracy czy pip.

@Baska 22.08.2017 12:10

Marek tak otrzymałem resztę wypłaty dzisiaj.......

Marek

Ja tez czekam na reszte wyplaty bo dostalem tylko 300zl za serwis 88 godz.

Baska

Witam mam pytanie czy dostaliscie wyplaty bo ja czekam od 10 tego.W ksiegowosci mydla oczy ze przelew juz robią to slyszalam w piatek 11 i do dzis nie dotarl.Dzisiaj dzwonilam i pani Martyna M stwierdzila ze ona niewie jak to mozliwe bo wszystkie przelewy wyszły z firmy.

Don't go there for longer

Hej, Pracowałem w HUBie na Chorzowskiej w Katowicach prawie 1,5 roku; przypomnę, że firma zatrudnia pod agencją pracy najdłużej, jak się da. Zero kredytu w banku. Dużo zależy od działu, do jakiego się trafi. Pierwszy był związany z finansami i płatnościami, spokojna, biurowa praca, manager doświadczony, przykład szefa; traktujący z szacunkiem pracownika. Chciałem rozwoju i miałem; nowy dział, kilkukrotnie większa ilość pracy, ilość godzin i stawka ta sama, komentarz przełożonego: "wychodź z pracy jak wszystko zrobisz", zero wypłacania nadgodzin - najlepiej w ogóle się nie przyznawać, że siedzimy wieczorami nad laptopem w domu. Na kartce 8h i do widzenia. Przełożony dobry na kolegę, nieodpowiedzialna osoba. Manager to dwudziestoparolatek, świeżo upieczony student z zagranicy, bez doświadczenia. Ktoś wyżej pytał o pracę planisty materiałów; praca jeszcze bardziej stresogenna i wymagająca niż w obsłudze klienta, a zarobki przypominam słabe i niezmienne. Firma, zamiast zainwestować w dwóch pracowników więcej, wykorzystuje obecnych do ostatniej nitki, tnąc w ten sposób jakość pracy i wydawane pieniądze na ładunki. Można by zainwestować w parę osób, uczynić pracę wydajniejszą, oszczędzając każdy grosz na sprzedaży towaru firmy przewoźnikom. Ale kto z nich na to mógłby wpaść. Jeden szef jak Kaczyński, ma swoją wizję i prędzej HUB zamkną, niż firma wyjdzie na proste i zyska. Parę miłych słów: Unilever to dobra firma dla osoby chcącej zdobyć doświadczenie: ja zdobyłem go tam wiele. Na dłużej: "kolesiostwo" i, jak to inny były pracownik powiedział: "umiejętność podlizywania się". Pozdrawiam tych, którzy do "liżących [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot; nie należą.

Wacek

Która z koleżanek napisze do mnie .? , tylko SMS +48 795 607 721

Loka2

Też myślałem o pracy w tej firmie, ale nie spodziewałem się takich słabych opinii. Na brak pracy raczej nie powinniśmy narzekać, bo na śląsku bezrobocie jest teraz bardzo niskie. Tutaj http://slask-praca.pl/ znajdziecie sporo informacji o tym w jakich branżach i zakładach szukają pracowników.

odp
@Ja 05.08.2017 10:23
Aby się przekonać jaka jest praca w tej firmie, i z jakimi ludźmi pracujesz to podejmij pracę a sam się przekonasz, a nie suger...

skoro ludzie kopią dołki to jak wytłumaczysz fakt że w ciągu miesiąca potrafi się zwolnić hurtem 50 osób? nie określiłabym tego nawet masowym zwolnieniem tylko exodusem pracowników, odchodzą zarówno pracownicy liniowi jak i kierownicy. co do zarobków na start 3200 brutto i często jest to stawka na koniec. niektórzy po roku pracy nie dostali nic tylko przedłużenie umowy a jak już to są to kwoty rzędu 100zł brutto. co do samej pracy tempo gorsze niż na produkcji przy taśmie, nie dość że trzeba szybko pracować to jeszcze ogarniać kilka rzeczy na raz. jeżeli ktoś jest pracoholikiem którego pociąga szybka prosta praca i nie ma jakiś specjalnych wymagań to na pewno będzie zadowolony trzeba tylko znać angielski b1, 1-2 letnie doświadczenie w branży nie jest wymagane

@odp 05.08.2017 16:12

Ty ośle , skąd masz takie statystyki o zwolnieniach pracowników fizycznych i biurowych.???,wykąp się w zimnej wodzie, a jak to nie pomorze to włóż łepetynę do piekarnika.

xyz

Unilever Katowice Chorzowska Ciągła rotacja pracowników, niskie zarobki nieadekwatne do wymagań i ilości pracy, bezpłatne nadgodziny. Ogólnie firma nie dba o pracowników, są traktowani jako zło konieczne. Plusy opieka medyczna, nowe biuro, umowa o pracę

Ja

Drodzy koledzy i koleżanki obchodziliśmy 25 - lecie Unilevera dostaliśmy prezenty w postaci tabletów co myślicie o tych prezentach . ? ? ? ?

xyz

A jak wygląda praca w biurze?

@xyz 29.06.2017 10:54
A jak wygląda praca w biurze?

Wszyscy się kochają...

Anna.

Dlaczego obecnie jest taka rotacja przez agencje?Złote gòry obiecują.Czy to tylko sezonowa potrzeba?

@Anna. 27.06.2017 17:33

Kocham Cię !!!!

Xxx

Np..mechanik z operatorka????

xyz

Od jakiegoś czasu notorycznie pojawiają się ogłoszenia do Unileveru w Katowicach na stanowisko Planisty Materiałowego, dlaczego? Jest tam taka rotacja ludzi czy firma się tak rozwija? Zadziwiające jest to, że co raz to ogłoszenie ma inna Agencja Pośrednictwa Pracy. Jest tam aż tak źle? Z góry dziękuję za odpowiedź.

z
@xyz 13.06.2017 10:32

tak, pracownicy się zwalniają, liczba etatów jest stała

@z 05.08.2017 16:23
tak, pracownicy się zwalniają, liczba etatów jest stała

Weś się za robotę , i przestań biadolić lewusie.

Jon

Jak się robi w Krafcie. Margaryniarze.

Jestem pracownikiem i nie mam czasu na gdybanie .
@Jon 08.06.2017 12:12
Jak się robi w Krafcie. Margaryniarze.

Pisz jaśniej o co Ci chodzi Cioto.???

Piecyk

Pracuje w Unilever od dobrych kilku lat. Zacząłem swoją pracę w fabryce, a obecnie jestem zatrudniony w HUB na Chorzowskiej i o firmie mogę się ogólnie dobrze wypowiadać. Osoba świeżo po studiach może się tutaj sporo nauczyć, jeśli tylko będzie chciała. Na plus: co jakiś czas pojawiają się nowe projekty ( mniej lub bardziej ciekawe), luźna atmosfera, przełożony nie stoi i nie patrzy mi na ręce, szkolenia ( jest ich mało, ale w dziale wewnętrznie sami się szkolimy). Minus: zarobki zdecydowanie za niskie, za wczasy pod gruszą można pojechać do Zakopanego ( ale tylko w jedną stronę chyba), ciągłe cięcia. Ogólnie sporo się nauczyłem i chce dalej się rozwijać, ale już w innej firmie.

Jestem pracownikiem i nie mam czasu na gdybanie co

Jestem pracownikiem i nie mam czasu na gdybanie co by było. Czy wy ludzie macie czas na pracę? Najlepiej będzie jak każdy będzie robił to co do niego należy a rządzenie sprawami firmy zostawcie szefom!

Lestek

Dobra firma. Jak na korpprację stosunkowo mało korporacyjna. Dobre benefity i atrakcyjne wynagrodzenie. Miła atmosfera w biurze

Lolo

Witam, to prawda, ze zamykają oddzial Unilever Katowice?

Marek Kondrat
@Lolo 10.04.2017 06:53
Witam, to prawda, ze zamykają oddzial Unilever Katowice?

Bolo ty kretynie zastanów się co piszesz , bo jak cię znajdę to ciebie zamknę.!!!!!!!

Lolo
@Marek Kondrat 12.04.2017 21:58

Naucz się czytac! A jak nie jestes w temacie to zamknij paszczura! Banino przeniesli do Poznania, a Katowice ponoc sprzedali, lub zamkna..to pytam czy to prawda!

Adam Wyleżał

Adam mam pytanie czy są jakieś przyjęcia , na produkcję mam doświadczenie w tej dziedzinie , szukam pracy . ? Bardzo proszę uczciwe i szczere osoby o odpisanie , gdzie się mam zgłosić w sprawie pracy .

Adam Wyleżał

Czy na tej ulicy Kołodzieskiej jest Zakład Kołodzieji produkcja kół do furmanek .??????

Randstad

Bestio!!..co kusisz i rozpalasz moje żądze uśpione,przez Ciebie staje się niegrzeczną chłopakiem,moje myśli owładnięte Tobą,moje ciało rozpalone czeka...byś zawładnął nim,ustami,językiem co spragniony w pot i nektar.Niech utonę w Twych silnych ramionach,niech poczuje Twój kobiecy zapach,wilgotna skórę...chce usłyszeć Twój szybki urywany oddech! Chce słyszeć Twój krzyk ekstazy ,wykrzyczane moje imię! Moje ciało nadal rozpalone,czeka...

Sonia
@Bober 10.03.2017 23:09
Unilever jest super!

Szkoda że Erika B. odeszła :(

Gość
@Sonia 17.03.2017 23:10
Szkoda że Erika B. odeszła :(

Gość ale ja się nie dziwię że ludzie odchodzą z tej Firmy , bo musi być coś na rzeczy , albo z waszymi móżdżkami , bo nie szanujecie ludzi........

Małgorzata

Czy może mi ktoś wytłumaczyć z pracowników Unilevera , dlaczego jest tak że zamawiani są ludzie z ran stadu w każdy piątek ( wystawiany jest grafik ) , a później są jakieś poprawki nie dociągnięcia grafiku , odwoływane i odprawiane z kwitkiem ludzi . Co jest przyczyna takiego stanu rzeczy ? - maszyny się psują ? , za dużo mają ludzi ? , przekręty ? , albo swoimi pracownikami z Unilevera obstawiają zmiany . ?

Pimpuś

Odnośnie nagrywania: Przepisy prawa pracy nie regulują tej kwestii. Nie ma jednoznacznych wytycznych, według których pracodawcy mogliby stwierdzić, czy stosują te metody zgodnie z prawem. Zgodnie z wyrokiem Europejskiego Trybunału Praw Człowieka z dnia 3 kwietnia 2007 roku zastosowanie monitoringu w miejscu pracy powinno być proporcjonalne do celu i w możliwie jak najmniejszym stopniu ingerować w życie pracowników. Przy instalacji kamer powinno się wziąć pod uwagę kilka reguł: -kamer nie można instalować w miejscach, gdzie osoba monitorowana może zasadnie oczekiwać zachowania swojej prywatności np. w szatniach, toaletach; -o prowadzeniu monitoringu należy uprzedzić osoby, które mogą znaleźć się w jego zasięgu np. umieszczając w widocznym miejscu tabliczkę “obiekt/teren monitorowany” oraz piktogram; -zapisy powinny być przechowywane jedynie przez czas niezbędny dla celów zapewnienia bezpieczeństwa i w warunkach zabezpieczających je przed dostępem osób niepowołanych.

Pole

Jakie to jest śmieszne co tutaj piszecie... W jakiej firmie będzie lepiej niż tutaj ?? Wątpie, że gdzie indziej będziecie mieli taki lajt... Jedyne co jest minusem to brak pracy dla ludzi z Randstadu i przyjmowanie ludzi z Madeja i Lambertz gdzie zaśmiecają ten Zakład Pracy i psują opinię ,ale gdyby był grafik od pon do pt to nie byłoby tak źle... W innych firmach za tą samą kasę trzeba zapier..... ,ale było by dobrze żeby dali ludziom zarobić i dźwignęli te płace Pozdrawiam!

KIKI

-Przy umowie zlecenie - brak wynagrodzenia na czas. Trzeba się prosić o sprawdzenie, czy przelew poszedł i kiedy dojdzie. Zero szacunku do pracownika.Nikomu nie polecam tej firmy czysty [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

@Pole nie może być puste 05.11.2016 22:06
kiki burdel to ty masz w łepetynie , wypłaty są na czas , a ja nigdy niemiałem problemów z przelewem pieniędzy na konto , jeżel...

Hahaha pewnie liczyła że ktoś podrapie

Kowol
@Pole nie może być puste 05.11.2016 22:06

Nie masz racji ... Pracowałem na pakowaniu herbat i w jednym miesiącu 3 osoby nie otrzymały przelewu wogóle bo w kadrach się pomylili i przesłali je na inne konta a ja osobiście otrzymałem 1100zł za 166h pracy . Warunki beznadziejne a kierownictwo jeszcze bardziej ... Szkoda słów

zizi

Teraz się dziwicie, że w Anglii nienawidzą i atakują Polaków? Jeśli Polacy w Anglii zachowują się tak samo jak w Polsce, a na pewno zachowują się tak samo. Albo jeszcze gorzej. To przykre. Ale to od nas zależy, czy będziemy szanowani czy pomiatani. Niestety bezrobocie w Polsce spowodowało to, że trzymaliśmy się pracy jak mogliśmy i stąd ta patologia. A w dodatku przez te 8 lat rządów liberałów nauczyliśmy się, że człowiek się nie liczy. Nauczono nas pogardy dla drugiej osoby. Czytałam tu właśnie czyjąś taką pogardliwą opinię, chodzi o tych "nieudaczników". Otóż, "udacznik" jest na stanowisku przynajmniej dyrektora, a reszta to pracownicy, nie nieudacznicy. Taka jakaś liderka nawet pisać poprawnie nie potrafi ale wyzywać kogoś od nieudaczników, o to tak. Tak więc ludzie szanujcie się, bo jak sami się nie będziecie szanować to właśnie taka liderka, czy jakaś tam brygadzistka będzie jeździć po was jak po "krasym byku" i będzie z tego dumna, że wam dowaliła.

Zartownis

Pokojówka prosi chlebodawczynię o pożyczkę. Na pytanie o powód, przytacza argumenty: - Po pierwsze prasuję lepiej od Pani. - A kto powiedział, że prasujesz lepiej ode mnie? - Pani mąż. - Aha... - Po drugie, gotuję lepiej od Pani. - A kto powiedział, że gotujesz lepiej ode mnie?! - Pani mąż! - Naprawdę... - A trzeci powód jest taki, że jestem w łóżku lepsza od Pani! - Czy mój mąż tak powiedział?!!! - Nie, proszę Pani, to opinia ogrodnika.

Erotoman

Bestio!!..co kusisz i rozpalasz moje żądze uśpione,przez Ciebie staje się niegrzeczną dziewczynka,moje myśli owładnięte Tobą,moje ciało rozpalone czeka...byś zawładnął nim,ustami,językiem co spragniony w pot i nektar.Niech utonę w Twych silnych ramionach,niech poczuje Twój męski zapach,wilgotna skórę...chce usłyszeć Twój szybki urywany oddech! Chce słyszeć Twój krzyk ekstazy ,wykrzyczane moje imię! Moje ciało nadal rozpalone,czeka...

kotka

KL

Praca w UL Katowice ..... Proszę poszukać sobie gdzie indziej. Żeby nie było że nie ostrzegałem

Cap
@KL 05.10.2016 12:07

Jak jesteś taki mądry-a to sam-a sobie szukaj pracy ,daunie,cepie niedorobiony!!!!!!

potencjalny
@KL 05.10.2016 12:07

Ale jakieś konkrety? Podobno pracują w święta? Mnie oferują przez agencję a po pół roku bezpośrednio pod Unilever.

potencjalny

A jak wygląda praca na Chorzowskiej w Katowicach, w logistyce?

Umcia Umcia

Od wielu, wielu lat jeżdżę na rowerze, turystycznie. Po okolicach Chorzowskiego Parku przejeździłem tysiące kilometrów. Znam tę okolicę na wylot. Są przepiękne. Pływam, też od bardzo dawna. Przez ostatnie parę lat można mnie spotkać prawie w każdą sobotę i niedzielę na basenie w Siemianowicach. Znam wszystkich ratowników i oni mnie znają. Kocham las. Mogę godzinami chodzić po nim lub jeździć rowerem. Najwspanialsza w lesie jest wiosna, kiedy przyroda budzi się do życia. Ptaki zdzierają gardła, zwierzęta można spotkać na każdym kroku. Nie są jeszcze płoszone. Pisząc o swoich zainteresowaniach widzę las. Świerki, sosny, fotogeniczne brzozy. Wszechobecna zieleń. Bardzo lubię zbierać grzyby. Wiele lat temu zainteresowałem się fotografią. Z aparatem chodziłem prawie wszędzie. Lubiłem i lubię fotografię reportażową i podglądanie przyrody. Polska lustrzanka Start II towarzyszyła mi przez wiele lat. Później była Practika Super TL, mam ją jeszcze, ma 35 lat. Przestała robić zdjęcia ze starości. Dzisiaj robię zdjęcia Konicą - Minoltą. Mam wiele pudeł i albumów zdjęć. Moim hobby i pracą jest również rozwój miasta i jego okolic. To moja pasja zawodowo - prywatna. Nie będę jednak zanudzać, bo to temat rzeka. Czy część tych pasji zawodowo - prywatnych uda mi się niebawem realizować? Zobaczymy. Z aparatem chodziłem prawie wszędzie. Lubiłem i lubię fotografię reportażową i podglądanie przyrody. Polska lustrzanka Start II towarzyszyła mi przez wiele lat. Później była Practika Super TL, mam ją jeszcze, ma 35 lat. Przestała robić zdjęcia ze starości. Dzisiaj robię zdjęcia Konicą - Minoltą. Mam wiele pudeł i albumów zdjęć. Moim hobby i pracą jest również rozwój miasta i jego okolic. To moja pasja zawodowo - prywatna. Nie będę jednak zanudzać, bo to temat rzeka. Czy część tych pasji zawodowo - prywatnych uda mi się niebawem realizować? Zobaczymy. Moje zainteresowania przyszły same…. Od najmłodszych lat interesuję się elektroniką i elektryką. Lubię kombinować ze sprzętem RTV i komputerem. W ostatnim konkursie z fizyki ( 2012r.) na ciekawe doświadczenie zdobyłem 5 miejsce … otóż skonstruowałem KLIMATYZATOR. Interesuję się technologią i telefonami komórkowymi. Sprawdzam ich funkcje i płynność działania systemu. W wolnym czasie bardzo lubię jeździć na rowerze. Moim kolejnym zainteresowaniem jest fotografia. Często robię zdjęcia. Chodzę również na kółko fotograficzne w szkole. Bardzo dobrze wychodzą mi zdjęcia natury, jak i widoków : )

Premizlaus

Unilever to firma żydowska.

Premizlaus
@Beata Albatros 23.09.2016 11:29
(Premizlaus ) ,jak patrzę na monitor , to mnie się wydaje że nie w Unilewerze są żydzi , tylko ty jesteś właśnie żydem i coś ma...

Bank Rothschildów sponsorował Hitlera i napędzał całą machinę wojenną globalnego konfliktu w latach 1939-1945. Zginęła biedota żydowska, bogacze na wojnie się dorobili. Jak chcesz więcej informacji ode mnie, to podaj adres poczty, bo to nie miejsce, żeby wypisywać się na takie tematy. Tutaj pisze się o pracy w Unileverze.

@Beata Albatros 23.09.2016 11:29

Sezon zimowy otwarty, do pica trza dokładać

mila

A na cherbatach same sex afery

@On 24.06.2017 13:30
Chodziło o zdrady ????

Czy chodzi o zdrady damsko męskie.????

On
@Ja 24.06.2017 23:23
Czy chodzi o zdrady damsko męskie.????

No raczej on i ona????

Bardzo mnie to bawi to co wypisujecie na forum te prymitywy , kamienia łupanego jestem normalnym człowiekiem i wszystko mam na miejscu , ale nie spodziewałem - lam się , ze będę mieć doczynienia z daunami , bo nikt takich osobników w innych zakładach nie chce , i dlatego są tworzone takie zakłady pracy dla nieudaczników .

Pracownik Zewnętrzny

Mnie nie interesuje mnie unilever bo ja pracuje tez na produkcji ale w innej firmie na 4 zm z umowa na stałe i zarabiam 2700zł na reke bez nadgodzin plus fajny socjal tylko lubie sobie porównać zarobki od innych firm produkcyjnych ale wszędzie jest zapiepsz na produkcji u mnie nie mówiąc już o takich zakładach jak: Lambertz , Madej Wróbel , Zakłady Duda - Bis czy Unilever a wogule i duże korporacje zakładów pracy gdzie pracują same oszołomy np. wyjście się napic czy wyjście do wc jest na odbijanie się wiec zadługo sobie nie posiedzisz i palic nie wolno bo jest zakaz czujki sa itp.

Anonim

-Przy umowie zlecenie - brak wynagrodzenia na czas. Trzeba się prosić o sprawdzenie, czy przelew poszedł i kiedy dojdzie. Zero szacunku do pracownika. Ciągły chaos, nieuporządkowane sprawy firmy. - Sztuczna atmosfera, typowa dla korpo, na dłuższą metę można tam zwariować. -Ciągły stres, udawanie i koniecznosc bycia dwulicowym.

Woman

Riki Tiki - aleś ty niemądry synek

Obserwator Unilevera

Oj pada Wam powolutku cały zakład zwłaszcza herbata... Z takimi rządami to tylko równia pochyła w dolnym kierunku. Jedna wielka gonitwa i dociskanie ludzi...została ich juz garstka a niestety z tą garstką choćbyście szanowni szefowie niestworzone rzeczy wymyślali, wyniku nie osiągniecie. Zauważcie ze odchodzą ludzie.... odchodzą ludzie i to juz masowo a bedzie jeszcze wiecej zwolnień uwieżcie 60 - 70% % szuka nowej pracy aby to wiedziec trzeba wyjśc do nich a nie tylko zza biurka sterować zakładem. Także życzę powadzenia herbato i buy.

Gość
@Ania Wszechwiedząca 16.05.2017 18:22
Nie przepraszaj.Na margarynach co drugi to ciota.

Ty chyba piszesz o sobie i o swoich koleżankach.

@Ania Wszechwiedząca 16.05.2017 18:22
Nie przepraszaj.Na margarynach co drugi to ciota.

Jak faceci są ciotami , to wy kobiety jesteście cipami!!!!!!!

Helena

Po moim przeanalizowaniu tych trzech województw ,,Unilevera" Katowice Wałbrzych Poznań to wielkie badziewie dno bezmózgowców , a ludzie tam pracujący są bardzo dokuczliwi i mściwi, a sami są guwno warci, ale innym tyłki obrabiają i wywołują sztuczne konflikty między pracownikami, jest to szumowina wyciągnięta z rynsztoku gdzie nigdy nie widziała pracy, i nie ma się co dziwić ze jest to Zakład Pracy chronionej dla nieudaczników, bo inne Zakłady Pracy nie chciałyby takich zwierząt.

Baran

A jak tam Zibi z Margaryny, dalej tak puchnie?

ktos

Może ktos napiać jakie sa zarobki w tej firmie?? Szczególnie w biurze.

Ona
@ktos 28.07.2016 21:49
Może ktos napiać jakie sa zarobki w tej firmie?? Szczególnie w biurze.

Słuchaj ktoś zarobki są w biurach około 5,000 brutto, a resztę sam sobie oblicz ile dostaniesz na rękę.

Jaja

To co tu wypisujecie to jesteście ludźmi z rynsztoka ciulami i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] niedorobionymi.

TADM

Pracowałam tam niecały misiąc żeby zarobić sobie trochę pieniędzy na studia. CIESZĘ SIĘ, że nie muszę już tam wracać, bo praca tam to jakiś KOSZMAR! Naprawdę panują tam spartańskie warunki. Ludzie z pod firm nie są traktowani jak ludzie tylko liczby. Nowi pracownicy rzucani są na głęboką wodę. Kiedy pierwszy dzień pojawiłam się w pracy (trafiłam akurat na zieloną zmianę) dostałam podział na kartony. NIKT nie poinformował mnie gdzie mam iść i nie wytłumaczył co mam robić. Nie otrzymałam rękawic ochronnych (na szkoleniu BHP twierdzili, że je otrzymamy) na hali dowiedziałam się, że ich nie mają. Po 2 godzinach pakowania herbaty w kartony miałam pozacinane dłonie tak, że kartony wypadały mi z rąk. Przyszła brygadzistka, która miała szaleństwo w oczach (NAPRAWDĘ xD) i zaczęła się drzeć i rzucać hasłami do pracownika zatrudnionego na stałe: "Jakich mi pracowników przysyłają?! Do niczego się nie nadają!" wściekła zabrała mnie z przydzielonego miejsca i resztę dniówki mną "poniewierali" tzw. rzucali WSZĘDZIE. Pracownicy zachowywali się jak wariaci, każdy kazał robić co innego. Czułam się przytłoczona i upokożona - chyba do tego dążyli, na ich twarzach pojawiła się satysfakcja, miałam ochotę uciec z tamtąd z płaczem. Drugiego dnia poszłam tam jak na ścięcie - trafiłam na tę samą zmianę. O dziwo, dzień upłynął w miarę spokojnie ale to pewnie dla tego, że na taśmie przydzielona byłam z ludźmi z pod firmy, oni całkowicie inaczej podchodzą do nowych pracowników - chodziaż osoba zatrudniona z wagi czasem coś tam parsknęła, kiedy użyte wypraski czasem nie pojawiały się na czas. Idąc tam do pracy NIGDY nie wiesz co Cię czeka, tam wszystko może się zdarzyć, chwilę jest spokój, a kiedy coś nie wychodzi istne szaleństwo. Brygadzistki wyładowują na ludziach swoją frustrację, zauważyłam, że szczególnie na tych spokojnych, którzy nie odpowiedzą w ten sam sposób. Aaa i zapomniałam dodać, że pracujemy z ludźmi z Ukrainy, oni traktowani są jak święte krowy. Podobna sytuacja panuje w Unileverze , nic dodać , nic ująć.

@TADM 26.07.2016 20:31

Ja od 4 lat wiem co mnie czeka po przekroczeniu. Banda chuja na łączyć łapach. Nie powiem jest sporo spoko osób i znajomych. Ale zawsze trza tam wchodzić z założenia że koło chuja latają sprzedawcę konfitury i robić swoje.

ja

czysta patologia tam w tym zakładzie.....

Jac
@ja 25.06.2016 12:55
czysta patologia tam w tym zakładzie.....

czysta patologia tam w tym zakładzie..... a skąd wiesz jak jest w tym zakładzie pracujesz tam ? ,czy tylko piszesz to co usłyszysz od trzecich osób . ?

Zostaw opinię o Unilever - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Unilever