Opinie o Unilever w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Unilever. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Unilever o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unilever w Katowice

Nowy now

Czy może ktos napisać jaka tam jest praca jakie zarobki i jak to z tymi Indiami jest czy juz to przejęli czy jeszcze nie

Ewa89

Witam Jutro idę na rozmowę o pracę na produkcji. Jest tu ktoś kto może powiedzieć coś więcej o firmie? Jak wygląda atmosfera Czy wogole warto się podjąć tego zatrudnienia? Czy tutaj tak jak wszędzie "wyscig szczurow"

UNILEVER/GENPACT - KATO HUB

Hej wszystkim, Dostałem ofertę pracy w planningu dla UL ale pracowałbym pod Genpactem. Stawka obiecująca, benefity te same co UL a nawet dodatkowe od GP. Czy ktoś z Was już tak pracuje lub coś słyszał? Warto zatrudnić się pod Genpact?

zainteresowany

Czy w Unilever są organizowane jakieś durne zbiórki pieniężne z prywatnych wypłat pracowników np. na urodziny/rocznicy pracy/śluby dzieci/imieniny męża? Nie ukrywam że to dla mnie ważne przy wyborze firmy, jak i pewnie dla 50% osób, które nie chcą uczestniczyć w durnych zbiórkach a mimo to krzywo się uśmiechają przy takich okazjach i nie odważą się mówić o tym głośno udając, że wszystko jest ok i chcą to robić.

Firma Unilever poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice
Luk

Witam, dostalem zaproszenie na rozmowe, na stanowisko planisty w Katowicach. Powiedzcie prosze, na jakie zarobki na start można liczyć.

bula

ok 7500-9500 brutto, kandydatow ktorzy slabo sie cenia odrzucaja od razu

Planista
@bula

Czy na stanowisku Category Demand Planner jest szansa dostac 13-14K brutto jesli ma sie solidne doswiadczenie?

nowy
@Luk

Witam, możecie mi powiedzieć czemu to ogłoszenie tak długo jest aktualne?

Ala
@Luk

Jesteś po rozmowie? Widzę ze dalej szukają na stanowisko planisty, zastanawia mnie dlaczego tak długo nie mogą nikogo znaleść

Xyz

Na jakie zarobki można liczyć pracując bez nadgodzin na produkcji ?? Da się wyciągnąć 3000netto?

bula
@Xyz

z nadgodzinami i dodatkiem swiatecznym sie da

zzuza

Czy na zarobek 3k netto można liczyć ?? bez nadgodzin

Ght
@zzuza

Nie

Zainteresowana

Witam. Dostałam propozycję pracy w Unilever. Opłaca się? Jak wyglądają zmiany? :)

Jaca44

Pip po stronie pracownika!Pracodawca nie może zmuszać ani nakłaniać ludzi zdrowych co się dobrze czują do testów i do okularów które można nosić do 3 godzin na dobę!

Kierowca

Omijajcie szerokim łukiem firma dno kłamcy ochrona w dupach im się przewraca piwko papierosy złodzieje szczególnie jedna gruba baba z ochrony potwór z bagien

Kk

Cześć. Headhunterka z Hays kontaktowała się ze mną w sprawie otwartej rekrutacji na stanowisko Junior Managera w dziale obsługi, dobrze by znał niemiecki ale nie jest to warunek konieczny, ponoć firma przechodzi duża przemianę polegająca na redukcji w dziale o połowę kadry w dziale, obecny Manager nie podołał presji, proponują 11k brutto. Czy ktoś z was jest w stanie powiedzieć jakie zmiany są w firmie ? Chętnie przyjęłabym propozycje ale mam obawy

kato
@Kk

firma idzie pod młotek indie przejma naszą pracę za 2 lata

Barrel
@kato

Czyli nie warto się tam teraz zatrudniać? Jak wyglądają opcje?

Basia

Hej. Napiszcie jak ze świętami Bożego Narodzenia, też się pracuje na produkcji czy zakład może stoi przez te 2 dni.

Basia
@Basia

Ktoś coś napisze jak ze świętami wygląda tam praca?

Zapraszamy
@Basia

mamy wigilię na każdej linii, a herbatkę możesz sobie zaparzyć gratis

Anet
@Zapraszamy

Mam pytanie czy w święta Bożego Narodzenia się pracuje

Kiraka
@Anet

W święta są tylko 2 zmiany nocki nie ma

Firma i socjal ok. Tez zaskoczona jestem ze mozna zarabiac na stanowisku CF DACH 8700! Niestety problem tkwi w managemencie --> porażka. Nie sluchaja swoich pracownikow/ nie wstawiaja sie za nim.. na TL/ LM nie mozna zbytnio polegac- brak wiedzy merytorycznej, ciagle pytania do pracownikow o proces itd. (a to chyba TL/LM powinien miec i swiecic przykladem i wiedza). Jak masz problem z czyms, czegos nie wiesz to tylko hasla "jak mozemy Ci pomoc? co musi sie zadziac zeby bylo lepiej/ problem sie rozwiazal".. wiec tak naprawde najlepiej nie pytac TL/LM bo po co? Tylko czy tak powinno być, bo z tego co mi wiadomo i z dosw. z innych firm NIE. Robienie ankiet odnosnie pracy i oceny swojego TL- totalnie sztuka dla sztuki bo zadne akcje nie sa podejmowane. Nawet po rozmowach kazdego pracownika z zew. psychologiem-coachem- zero efektu. Zarzucenie, ze team nie jest zintegrowany i problem tkwi tutaj, co jest totalną bzdurą bo akurat team swietnie sie dogaduje (ale glwonie w rozmowach poza TL/ LM). Bo to LM wytwarza chora atmosfere i powoduje ze jest jak jest i "niby" tworza sie podgrupy w dziale- kolejna bzdura. TL/LM zupelnie nie slucha co pracownik mowi (slyszy ale nie slucha, albo podwaza opinie/ propozycje itd.) Tak naprawde praca sama w sobie- jako CF (na DACHu) akurat nie jest zła. normalny Customer Service. Najwiekszym problem jest niestety LM ( prywatnie osoba ok- bez zarzutów, natomiast niekoniecznie do pracy na tym stanowisku w tym dziale)... smutne ale prawdziwe..

korpoludek

Hej, całkowicie się z Tobą zgadzam. Zdaje mi się że my (inny dział O2C współpracujący z CF) również mieliśmy z tą osobą do czynienia, rozumiem że masz na myśli panią Barbarę ? Często zdarza się że zarzuca nam pewne zadania które leżą przecież w roli Managera waszego działu a nie naszej..

Anet

Mam pytanie czy orientuje się ktoś jak wygląda praca na piramidkach bo tam mnie przenoszą czy zmianowe są ok?

Kiraka

Widełki płacowe są na poziomie od 80 do 120 proc kwoty bazowej która dla Senior CF wynosi 8000 plus dodatek językowy wiec możesz dostać nawet 10500 brutto. ;)

Ufo

Pracowałam teraz w tej firmie ludzie byli okropni, fałszywi i liderzy wiecznie nie obecni i tak naprawdę mają wszystko gdzieś. Ludzie w tej pracy są tak konfliktowi że zniszczą człowieka psychicznie. Kasa marna obowiązki ogromne tempo pracy szybkie.

Ola
@Ufo

A najgorsza jest ta managerka niemieckiego zespołu nie dość ze ponoć gnębi swoich podwładnych to jeszcze zrzuca swoje zadania na członków innych zespołów a góra wszystko toleruje

Ciekawski

Nie pamiętam ile już temu na magazynie na herbacie pracował taki duży dwumetrowy typ. Za co dostał buta?

odp
@Ciekawski

Podobno nie chodził w butach po hali.

Wiesiek
@odp

Nie trzymał się poręczy na schodach

Agnieszka

Hej! Proszę napisać ile dostanie na rękę nowoprzyjeta osoba.

piniata

zalezy.. możesz dostać 3000 netto a możesz 6000 zależy czy jesteś protegowana

kato
@Agnieszka

dotychczas ok 5-6 tys netto ale odkad firma jest w trakcie sprzedaży indyjskiemu podwykonawcy szanse na utrzymanie tego poziomu sa niewielkie - jesli w marcu bedziesz mieć umowę na stałe to przez 3 lata pensja nie spadnie a potem minimalna..

Wiktor

Ok 5.5 do 6 tys na rękę plus dodatek językowy

UL

Witajcie. Pracuje w unilever poland services od kilku lat, przez ten czas wprowadzałam wspólnie z koleżankami wiele improvementów nie mając swiadomosci ze firma zdecyduje się sprzedać polski oddzial zewnętrznej firmie i nazywać to będzie improvementem i szansą dla pracowników podczas gdy firma gwarantuje zatrudnienie jedynie 3 lata po przejęciu a Indyjski Management stanowi sugestię ze wszystkie procesy będą przenoszone.. odradzam

journey
@UL

new Journey is coming it is a chance for all of us

CI
@UL

A wy dołączyliście do tego forum od wczoraj czy jak?!?! Przecież ten proces sprzedawania firmy i redukcji całych działów trwa nie od dziś wiec naprawdę nie wiem skad to zaskoczenie ze tendencja jest coraz to bardziej wschodnia ... a tym bardziej nie powinno już dziwić żadnego pracownika ze stazem powyzej okresu próbnego ze nazywają to szansa rozwoju i continuous improvementem ...

IC
@CI

co nie znaczy chyba ze nie mają prawa wyrażać własnego zdania na temat samych zmian i sposobu w jaki management próbuje je sprzedać

derek123
@IC

dokładnie, ja ma podobne zdanie na temat tych zmian... to nie jest żadna szansa tylko cofanie się, najbardziej boli, że człowiek sobie żyły wypruwa dla nich a tu taki klops... wiadomo, korpo jak każde inne patrzy na siebie, kierunek Wschód był do przewidzenia, mimo to nie jest fajnie... ale mamy jeszcze czas, żeby się za czymś innym rozejrzeć i był Unileaver :D

misiek120

na szczęście od stycznia Unileaver

Wanda
@misiek120

Widzę, że sporo wiecie, jeśli chodzi o tego pracodawcę, więc liczę na pomoc. Firma Unilever szuka teraz (między innymi) Key Account Managera. No i tak się zastanawiam, ile na początek płacą osobie, która obejmie to stanowisko? Wiecie coś w tej kwestii?

Karol
@Wanda

W Katowicach w HUB brat dostał się niedawno za 11 tys brutto, dowiedział się nieoficjalnie że szukają kogoś do kierowania zespołem niemieckim i można wynegocjować 12,5 tys Brutto

Kandydatka PH

Jak wygląda prava jako PH? Ciężko się dostać? Dzwonili narazie do mnie ale to pośrednik z agencji , zadał standardowe pytania i powiedział żeby czekać Ile można zarobić , czas pracy , jak z autem ? Jest do dyspozycji dla celów prywatnych ? Praca na malopolske

kroczek

hejka, słyszałem że firmę przenoszą na daleki Wschód i obecnie planują zwolnienia i przeniesienie stałych pracowników do zewnętrznej firmy na jakiś czas. ktoś może to potwierdzić? chciałem aplikować tak się nakręciłem a teraz słyszę takie rzeczy

lila
@kroczek

faktycznie sa planowane roszady, na początku jedynie redukcja zatrudnienia i sprzedaż działów o2c innej firmie a o przeniesieniu za granicę na razie się oficjalnie nie mówi

Ona
@kroczek

co ty gadasz? czy to nie wróży zwolnień? a co z załogą i z tymi co pracują zdalnie w domu?

Karoll
@Ona

Nie będzie pracy z domu, załoga mtora pracuje obecnie będzie miała możliwość pracy dla innych klientów nowego nabywcy, bądź odejście za porozumieniem, za wyjątkiem osób zatrudnionych na czas określony, im można nie przedłożyć umowy.

korpoludek
@Ona

Jak to co.. ci co pracują z domu zostaną w domu nie muszą pracować.. firma musi się rozwijać a jeśli nie da się wydajnościowo to będzie kosztowo.

Kier
@korpoludek

No cóż koszty, produkcji... rozumiem

pracuej w CF DACH, ogolnie praca spoko, kontakt z klientami, obsluga zamowien, wewnetrzene improovmenty. Niestety ogolna atmosfera to bezradnosc i frustracja. rok temu zwolnila sie wieksza polowa teamu, drugie pol bylo na L4 z powodu wyczerpania. Pracy jest duzo, wymagania rosna. ktos tu napisal ze daja na poczatek 8700 brutto, no to chyba tylko wybrancy. placa nie jest taka zadowalajaca nawet z dostakiem jezykowym. Pracy jest tak duzo, ze od rana do 13, 14ej nie jest sie w stanie wysikac, zjesc napic. nie mamy wsparcia zadnego, na kazdy nasz problem slyszymy odpowiedz od TL: co mozemy zrobic zeby to sie zadzialo, zapytaj sie tego tamtego. Zadngo wsparcia, zadnej inicjatywy. wydaje mi sie ze to wynik braku wiedzy merytorycznej. TL jest tak naprawde skoncentrowany na swoich celach, ie na teamie. Managemnet udaje ze niby czlowiek jest najwazniejszy, a tak naprawde w ogole sie ludzmi nikt nie przejmuje. najwazniejsze sa KPI, procedury i: wpisz to do tabelki. Pracownicy maja ogormny problem z VPN, to rozwiazaniem jest: wpiszcie do tabelki, kiedy co i jak (kolejnej z reszta) i nikt z tym nic nie robi. Ostatnio dali nam nadzieje wypowiedzenia sie: wypelnilismy coroczna ankiete, ktora zawierala naparwde fajne pytania. Nasz TL otzrymal 33%, ale niestety nie sa w stanie zinterpretowac tych wynikow, bo niby zostalismy zmieszni z teamem hiszpanskim... czy naprawde wynik 33% jest tak trudno zinterpretowac? Kazdy ma dosc, wolno nam jest poruszac tylko te tematy, ktore sa dozwolone. Tematy niewygodne sa zamiatane pod dywan. Mielismy spotkania z psycholoiem, byly rozmowy, z ktorych i tak nic nie wyszlo. jedyny wniosek bylo: "team jest niezinteroiwany" a to akurat bzdura, bo to tylko na kolegow mozna liczyc. jesli sie czegos nie wie, zawsze sie znajdzie ktos kto ci pomoze. Mam wrazenie ze uczestniczymy w jakims eks[erymencie w ciagu ostatniego roku :(. ale firma generalnie ok. Sa bony na swieta, mamy HO, jest sklepik z artykulami UL. socjal jest naparwde spoko

Zostaw merytoryczną opinię o Unilever - Katowice

• Jak się pracuje w Unilever?

Zobacz opinie na temat firmy Unilever tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 70.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Unilever?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 3 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Unilever