Opinie o Unilever w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Unilever. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Unilever o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unilever w Katowice

Hihihaha

Witam, ktoś może powiedzieć coś więcej na temat pracy na magazynie? Z góry dzięki :)

Czy faktycznie ciężko wyrobić normę na pakowaniu? Co w momencie wyjścia np do toalety ?

Zainteresowana

Aplikowalam na stanowisko pakowacza, czy dostaje się odzież i obuwie robocza? Jak wyglada kwestia szkolenia? Ile trwa i czy szkoła osoby pracujące czy szkoleniowiec ? Dziękuje za odp.

niepocieszające
@Zainteresowana

nie ma szkoleń, ta praca to jedna wielka improwizacja. Sama musisz się wszystkiego pytać a druga sprawa że jest tam mało osób z większym stażem i wychodzi na to że pytasz się o szczegóły osoby która też ma taka samą wiedze

Ciekawa

Jestem zainteresowana praca w tej firmie. Czy mógłby mi ktoś przybliżyć jak wyglada praca przy pakowaniu? Jest dostępna oferta w systemie 4 brygadowym, na jakiej zasadzie to działa ? Dziękuje za odpowiedzi

Firma Unilever poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice

Reklamują się jako firma, która docenia pracowników. Za 22 zl brutto? Kpina. Na dodatek jakies 4 brygady.

M.M

Witam chciałam zapytać jak tam praca wygląda ? Jaka norma na pakowaniu herbat? I jak się to odbywa herbaty idą taśma produkcyjna i pakujesz czy masz herbaty obok siebie i do pudełka dajesz a potem na taśmę i ktoś to układa na palety?. Bo nie wiem czy warto składać CV :) a co chwilę widzę ogłoszenie że ciągle szukają Ludzi tam do pracy

K.K
@M.M

Zawsze warto spróbować, jak ci się spodoba to zostaniesz jak nie to nie, wbrew pozorom w Rndstadzie wcale tak źle nie zarabiają a praca wcale nie jest jakaś strasznie ciężka. Jeśli można coś doradzić to radze ci unikać zmiany D na hali zachodniej tam liderem jest pani która z swojej zmiany zrobiła sobie swój prywatny (usunięte przez administratora) otaczając się grupą kilku operatorów i mechaników którzy cieszą się szczególnymi przywilejami wysokie podwyżki i premie nawet jeśli na to nie zasługują a pozostała reszta to zwykli pracownicy którzy są dawcami premi i podwyżek dla elity, czyli grupy trzymającej władzę. Bo komuś trzeba zabrać żeby komuś dać. Niestety przełożeni tej pani tego nie widzą, albo nie chcą widzieć

Ola
@K.K

Chodzi o tą panią która zasiada też w zarządzie związków zawodowych ?

Babeczka
@K.K

To prawda,stosunki między pracownikami to żenada.Donosicielstwo ,obgadywanie(poziom dna) a przede wszystkim kombinowanie co tu zrobić żeby się nie narobić(pracownicy Unilevera).Osoby ogarnięte i pracujące rzetelnie są wykorzystywane na liniach gdzie akurat jest większa produkcja.Operatorzy zachowują się jak gdyby byli kierownikami,obelżywe odzywki do pracowników pakówki(dot.zwłaszcza zm.A linia C dwie operatorki,sytuacja trwa już od lat-dlaczego z tym nikt czyli kierownictwo nie robi???).

Jadzia
@Ola

Tak Ola ta pani zasiada w zarządzie związków zawodowych i oczywiście dba o ,,dobro’’ pracowników walczy o nich u przełożonego jeśli ktoś ma jakąś wpadkę lub potknięcie to staje oczywiście po stronie pracownika. Haa Haa haaa. W rzeczywistości pierwsze słowa tej osoby jak coś zawalisz to. Masz po premii. Taka jest prawda o ludziach zasiadających w związkach i liderach bo niestety duża cześć liderów oraz jeden mechanik zasiada w zarządzie związków zawodowych i niestety nie po to żeby walczyć o cokolwiek dla ludzi tylko żeby mieć pewnego rodzaju ochronę. Inne są zasady w przypadku zwolnienia takiej osoby. Jednak ta pani liderka zm D hali zachodniej jest wyjątkowo mś**ci**wa w stosunku do ludzi, toleruje tylko swoją grupę zaufanych ludzi którzy mają szczególne przywileje, i oczywiście k*ła*mi*e prosto w oczy zasłaniając się oczywiście koordynatorem. Babeczka pisze prawdę obelżywe odzywki do pracowników zwłaszcza tych którzy sobie gorzej radzą nieustanne obgadywanie, a co najgorsze se*lek**cja pracowników randstadu nie na podstawie tego jak wykonują swoją prace tylko na zasadzie, tej pani, pana nie lubię bo głupio się do mnie odezwał, odezwała. Niestety to wszystko jest tolerowane przez koordynatora i dział HR

@Jadzia

Dokładnie,dlatego część pracowników wypisała się ze związków bo na co takie związki ,gdzie tylko składki potrącają a o pracowników wogóle nie dbają.Koordynator zachodu...no cóż,nie trzeba być po medycynie czy psychologii aby stwierdzić ,ze ma problemy emocjonalne ,to widać gołym okiem,no i liczy się dla niego tylko produkcja!Zakład zawsze słyną z tego ,że liczą się tu plecy,lizodupstwo szeroko pojęte,donosicielstwo dla korzyści premiowej,ludzie przecież to wszystko widać jak na dłoni.

Anka
@Babeczka

Potwierdzam obie operatorki na lini c zmiana A nie nadają się do pracy z ludźmi poniżają innych wywyższają się podchodzi pod mobbing najlepiej zgłosić wyżej skoro lider nic nie robi z tym obie panie do Pipu

Nieważna.....
@pracownik

Bo w punkt. Prawda i sprawiedliwość w tym zakładzie nie istnieje. Pan koordynator z zachodu- despotyzm ma w kieszeni.A wszyscy liderzy trzęsą przed nim portkami, żeby zachować pozycję. To kto ma bronić pracownika..?!

Pus
@Nieważna.....

Lider choćby się nie bał jego to i tak cię nie obroni. Ma swoich (usunięte przez administratora) reszta się nie liczy bo przyjdą nowi robić . I to się nie zmieni, będzie tylko gorzej.

Mis
@Anka

To fakt,na reakcje lidera nie ma co liczyć,trzeba po prostu zgłaszać problem bezpośrednio osobom decyzyjnym a co ważne kompetentnym.Kontrola PIPu dobry pomysł,jeszcze przydałaby się kontrola BHP!

Tak tak
@K.K

Na każdej zmianie jest podobny chory schemat ale faktycznie na D liderka jest ...wszyscy wiedzą jaka no i ma parcie na premie , stanowisko.Niektórzy ludzie desperaci przechodzą pod firmę bo mają plecy albo robią wszystko byle po "trupach" osiągnąć cel.

Beata
@K.K

Ta, rzeczywiście 184 lub 192 godziny, w tym soboty, niedzielę, nocki, a umowa na 3/4 etatu, za 19zł.brutto, faktycznie super - dla tych co mózgu nie mają.

Kołhoz
@M.M

A jak myslisz dalczego ciągle tam poszukują ludzi do pracy? hahaha Ponieważ normalni ludzie uciekają stamtąd po miesiącu albo jeszcze wcześniej. Pozdro

Liza

Cześć, Dostałam propozycje pracy na stanowisku Facing Customer z niemieckim. Warto brać firmę w ogóle pod uwagę? Jak atmosfera, obciążenie pracą?

bula
@Liza

warunki pracy do roku ubieglego byly dobre niestety odkad firma zostala przejeta przez genpact celem automatyzacji i przeniesienia procesow do indii zarobki spadly a proces stal sie prawie niemozliwy, jednak atmosfera mimo to jest przyjemna, licz sie jednak z tym ze nie jest to praca z przyszloscia

Ewelina
@bula

Czy genpact będzie przenosił wszystkie procesy do Indii? Również customer service? Wiadomo kiedy? Dziękuję za opinie

Michael
@Ewelina

Prostsze procesy gdzie wystarczy jęz. angielski zostaną przeniesione do Indii, część procesów ulegnie automatyzacji (na co w firmie jest bardzo duży nacisk) a reszta, gdzie wymagana jest znajomość innych jęz. (francuski, niemiecki, włoski itd) zostanie przeniesiona do Rumunii. I choć nikt nie mówi tego głośno to taki był właśnie cel przeniesienia stanowisk pracy do Genpact: przede wszystkim obniżka kosztów wynagrodzenia. Zgodnie z tym co zostało ustalone przez pierwsze 2 lata (do kwietnia 2023) warunki pracy nie ulegną zmianie. Po tym okresie zacznie się przenoszenie procesów

@Michael

Czy w PL w ogóle coś zostanie w tym świetle? Będą zatrudniali po kwietniu 2023, czy należy zapomnieć?

Jacek
@Michael

Co za farmazony... fabryka ma się rozwijać w związku z zamknięciem fabryki w Ukrainie

Szasza
@Monika

Oczywiście że będą zatrudniać, bo się rozwijają. To że pewne procesy przechodzą nie oznacza że firma się zwija, tylko że otwiera się na inne procesy, a te nudniejsze przenosi. Co do zarobków, poszły w górę od czasów Unilever, nie wiem skąd opinie, że są zmniejszane

@Szasza

może nie do wszystkich tego typu informacja jeszcze dotarła? ale skoro faktycznie miały być wtedy planowo wyższe to ciekawa bym była na jaką ich wysokość na chwilę obecną już w styczniu można liczyć?

zFabryki
@Jacek

Fabryka ma sie rozwijać ponoc, o jakiejs rozbudowie nawet byla mowa. To Ekipa z Huba ma pecha. Przeniesli czesc ludzi do Genpactu, a teraz nie wiadomo co z nimi bedzie bo czesc firmy do Rumuni, a reszta do Indii sie przenosi.

Ola23
@Ewelina

Master Data do końca roku 2023 jest w Katowicach - potem przeniesiona do Bangalore

Olo

Hej. Czy firma częściowo zwraca za dojazdy, jeśli ktoś dalej mieszka? No chyba, że jakieś dojazdy pracownicze mają?

xxx

Witam czy stawka 3700brutto jest realna bo w ogloszeniu na olx jest taka wlasnie stawka podana

xxx
@xxx

ponawiam pytanie czy stawka 3700 brutto jest realna ? I czy warto ?

Beata
@xxx

A co za darmo chcesz pracować?? cóż cię tak dziwi ?? Jak wynajem mieszkania 2200 kosztuje.

Olaf

Na zmianie A pracuje córka Sztejna, Justyna chyba czy Judyta

Wilottka
@Olaf

Już chyba nie ma jej, sympatyczna taka, podobno miała być.przez rok i obserwować pracę jako pracownik robił taki hahaha

Onnwiem,
@Olaf

Wiemy ona jest incognito niby ale w tej firmie nic nie da się ukryć hahaha na A robi

@Onnwiem,

co, u was tak wszyscy sobie plotkują? jaka atmosfera wtedy powstaje, cały czas jest jakoś niefajnie? bywały z tego tytułu jakieś większe konflikty? kto ewentualnie jest odpowiedzialny za ich łagodzenie?

Kerdoma
@Wilottka

Za mało jednak masz do roboty skoro skupiasz się na takich (usunięte przez administratora)... Zakład leży w zarządzaniu, jedni robią ża innych, w ciągłym skupieniu i są też (usunięte przez administratora), które pracują gębą, szukając cały czas intryg. kto ma lepiej?

Ciekawska

Czy dla kobiet praca jest ciężka chodzi o to czy trzeba nosić ciężkie rzeczy.

Dominika

co jeszcze należy do obowiązków? Dobre pieniądze w ogóle z tego są? I ogólnie czy warunki pracy, umowa itp - są ok?

@Ciekawska

Nie

lukas

Witam jaką podstaw dostaje nowy pracownik magazynier z doświadczeniem

?

Może ktoś napisać jak praca na magazynie u nich wygląda i jakie zarobki?

M.M

Witam mam pytanie co jest nie tak z.ta firma no bo ciągle są przyjęcia? Chciałaam złożyć CV ale się obawiam

Heria

Liderka ze zmiany D nadaje się do zwolnienia... Tak fałszywej i dwulicowej osoby to jeszcze nie widziałem... Szkoda mi tylko pracowników, (usunięte przez administratora) na jej premie a ona nawet dziękuję nie powie... Wstyd

Ktos
@Heria

Co do zmiany D czy Pani operator U../jest jedna której imię się tak zaczyna/ potrafi rozmawiać normalnie? Bo widzę że tylko krzyczy po każdym.

poważna
@Ktos

Jak sobie pozwalasz żeby operatorka lub ktokolwiek inny na ciebie wrzeszczał to cierp,może tak lubisz.

@Ktos

Tak , ona wiecznie wrzeszczy...

@Heria

Serio aż tak? A ma co do tego jakiekolwiek powody? Jakiś stres tam panuje czy jak?

@Ewa

Nie ma powodów, stres jest cały czas.. choćbyś robiła wszystko dobrze zawsze się do czegoś przyczepią.

Prawda
@Ewa

Powodów do wrzeszczenia na pewno nie ma i co to w ogóle ma być,jakiś zakład karny-skandal,no ale skoro kierownictwo na takie zachowania nie reaguje i to od lat to o czym tu mówić.Chore zachowania!

Nowa.K

Każdy by krzyczał jak by dostał 7 % podwyżki przy 20 procentowej inflacji

@Nowa.K

A my na pakówce myślisz że ile dostaliśmy? Wielkie (usunięte przez administratora) Także nie ma prawa się wydzierać na kogoś bo dostała taką a nie inną podwyżkę..

@Heria

A to wy ile dostaliście? Czy każdy po równo te 7%? A w tamtym roku jak było?

@Ewa

Jedni 3 procent, jedni 5...

Strajk
@Heria

Beria a ty na jakiej brygadzie robisz ? Też takie zament jest?

Były pracownik herbat

Praca lekka, bo się nie dźwiga. Trzeba za to się bardzo namachać rękami i naschylac . Ludzie są różni, zależy na jaką brygadę się trafi. Mocno obgadują (w szatni i nie wiedzą że jest wspólna) . Jest duży hałas i bardzo suche powietrze. Woda stoi poza halą , można iść się napić ale każdy na to patrzy . Obiecują benefity, a i tak z nich nie skorzystasz.

Dominika
@Były pracownik herbat

A to jakie benefity obiecują? I czemu mówisz że i tak sie z nich nie korzysta?

@Dominika

Dostęp do strony od razu blokują... Jak ktoś przepracuje od 1 do 1 to nie skorzysta (pomimo, że pracował miesiąc), herbat wcale nie można kupić (rozdają ale na święta podobno), paczka BHP jest po 50 dniach od pierwszej którą otrzymali inni. Pozostałe jak lekarz i karta Multisport dostępne dla pracowników przez firmę a nie agencje. Jedzenie na stołówce do tanich nie należy. Na jednej hali są trzy przerwy a na innej tylko dwie. Jedna brygada puszcza na 20 min, inna na 25 a jeszcze inna na 30. Wszystko w jednym zakladzie. Przerwa liczy się od odejścia od stanowiska do powrotu na nie

Anka
@Były pracownik herbat

Były pracowniku ile czasu tam pracowałem, -as?

@Anka

Cztery miesiące, od lipca

Jacek

Widzę że ciągle ogłasza tak jak inne firmy a pieniądze są słabe a jak by mi coś kordynator głupio powiedział to by w (usunięte przez administratora)by dostał bo my nie jesteśmy (usunięte przez administratora) do podłogi aby nami rzucać jak się chce a sprzedawca w markecie budowlanym ma większe zarobki albo odchodzę i tyle jak pracuje przez agencję byłem na początku roku w brembo ale pośrednictwo pracy w Katowicach zapewniało że umowa na miesiąc a nie na 14 dni dobrze że tam nie robię

Mark

Ja widzę że firma się ciągle ogłasza tak jak brembo i huhtamaki i wiele innych można zacisnąć zęby ale jak by były zarobki godne jak można w innych pracach też zarobić a ja ze zakładem się (usunięte przez administratora) bo my jesteśmy w Polsce a za granicę można coś odłożyć i przywieźć i robiłem na fiacie w Tychach przez agencję a tu się nie pcham

Witam, czy ktoś jest w stanie powiedzieć coś o stanowisku Praktykanta ds. Pricingu w Unilever, ale z ramienia Genpactu?

nazgarot

Cześć. Ile można na początek dostać jako operator UDT z dużym doświadczeniem w kilku magazynach ? Te 4800 brutto to jest realne czy raczej tani clickbajt ? Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Unilever - Katowice

• Jak się pracuje w Unilever?

Zobacz opinie na temat firmy Unilever tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 70.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Unilever?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 3 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Unilever