Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

Na jakie wsparcie w Unilever Poland Services mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Kiraka

hejka. Pracuję w UL od ponad roku. Atmosfera wśród pracowników dobra, niestety nie można powiedzieć tego samego o przedłożonych. Płaca tez marna. Ja dostaje ledwo 5k brutto podczas gdy nowy kolega który doszedł w lipcu dostaje 8600 a robi to samo co ja

Jour
@Kiraka

jaki dział?, finanse?

Seba Nowy wpis
Kandydat
@Kiraka

czesc 8600 ? to co to za stanowsko

Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat pracy w firmie unilever poland services mieszczącej się w mieście Katowice?

Karoll
@Administrator

pracuje w HUB od wiosny pierwotnie w dziale reklamacji później obsłudze bałagan, nietoletancja LM oraz natlok obowiązków to domena Unilevera. Pracownicy nie wytrzymują i 1/4 z nich bierze długie często kilkumiesięczne chorobowe a LM tylko dokłada kolejnych obowiązków by móc wypełnić własne aspiracje

Unbreakenned Nowy wpis
@Karoll

Całkowicie zgadzam się z Karollem. Przytłaczająca ilość pracy, do wykonania pod presją czasu.fatalne połączenie VPN, bałagan, brak komunikacji pomiędzy działąmi w krau i zagranicą, a przede wszystkim fatalny management na wszystkich szczeblach: osoby niekompetentne, bez umiejętności zarządzania ludźmi i często bez znajomości samych procesów i obowiązujących procedur. Awansowane są wciąż te same osoby- koterie i karuzela stanowisk! Nie licz na pomoc ze strony TL i LM, bo jesteś tylko środkiem do osiągnięcia celu (statystyki, brak eskalacji i święty spokój TL i LM to rzecz święta. (usunięte przez administratora) to codzienność- TL i LM muszą przecież się dowartościować i Twoim kosztem leczyć własne lęki i kompleksy i chętnie wyłączą kamerkę, żeby nie móc spojrzeć Ci w oczy. Rada dla managementu: zarabiacie na tyle, żeby opłacić kurs z angielskiego i nie kompromitować się błędami językowui na poziomie liceum w mailach i podczas telekonferencji, wymagając jednocześnie perfekcji od własnych pracowników. Jest to naprawdę żenujące! Nic dziwnego, że ludzie nie wytrzymują psychicznie i idą na długie L4, bo ile można? Besenność, depresje, załamania nerwowe, stany lękowe- problemy psychiczne są codziennością, ale o tym nie mółwi się głośno, bo to jest temat tabu. Masz przecież warsztaty z wellbing, więc o co chodzi...? "Lot nad kukułczym gniazdem" (a Wielkich Oddziałowych tutaj nie brakuje!), "Koszmar z ulicy Wiązów i "Piła" w jednym! You work or you die. Your choice!

Anka Nowy wpis

A można pracować między działami?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

kbo

witajcie, firma daje wiele możliwości rozwoju, poznawania pracy innych działów itp, niestety panuje tam kolesiostwo, nie liczy się uczciwa praca a pokazówka, notorycznie promuje się niektóre osoby, a ostatnio w związku z planowaną sprzedażą firmy zaczęła się redukcja jednym słowem dzieje się źle atmosfera napięta a pracownicy chcą uciekać

Alan

Zacząłem pracę w kwietniu bo placa duża obiecane premie bonusy itp ale powiem wam, naprawdę niewarto. Ludzie co chwilę chorują i to wiele miesięcy, ciągle rekrutacje przenosiny między teamami nadgodziny bo robota zalega nawet 3 lata improvementy naciski ze strony LM - ludzie płaczą po meetingach masakra

Zostaw merytoryczną opinię o Unilever Poland Services - Katowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Unilever Poland Services