Opinie o Unilever Polska S.A. Oddział Lodów i Produktów Mrożonych w Banino ul. Lipowa 15 -17

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Unilever Polska S.A. Oddział Lodów i Produktów Mrożonych. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Unilever Polska S.A. Oddział Lodów i Produktów Mrożonych o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unilever Polska S.A. Oddział Lodów i Produktów Mrożonych w Banino ul. Lipowa 15 -17

MAJA

I ja dodam swoje 3 grosze, bo czuje się nie potraktowana fair w tej rekrutacji. Stanowisko Kierownik ds. BHP- zaproszenie mailowe, umawianie się na konkretne spotkanie trwało ponad miesiąc-w końcu się udało, a wcześniej w sumie sama się musiałam przypominać, bo Pani Ukrainka od rekrutacji nie dotrzymywała słowa. Rozmowa z Dyrektorem miła, ale nie miałam okazji zbytnio się wykazać, bo trwała 20 minut . Po 6 dniach po prostu mail, że wybrali kogoś innego, po czym ogłoszenie znowu zostało wystawione. Poprosiłam o rozmowę, Pani najpierw nie odpisuje potem pisze, że zadzwoni, nie dzwoni. W końcu dziś telefon proszę o wyjaśnienie powodów odrzucenia mojej aplikacji-chciałam to wiedzieć dla samej siebie, najpierw mówi, że kompetencje, pytam które? ona nie wie wróci z informacją od Dyrektora, ale nie wie kiedy, bo jest w delegacji. Tak naprawdę nie ma pojęcia ani informacji na temat wyniku rozmowy rekrutacyjnej i tego co na niej było. Ja prosiłam o informacje, która chyba jest normalną kwestią skoro ponad miesiąc to trwało i jednak jechałam kawał na rozmowę, czas, koszta itp. Pytam czy ta oferta aktualna i tu zaczyna się kręcenie, bo czekają na kandydata, bo wybrali, ale on może zrezygnować, więc wznowili rekrutacje, ale wybrali... śmiech na sali i nie poważne podejście. Zero konkretów zasłanianie się, że nie mogą udzielać informacji na ten temat. A teraz najlepsze Pani nie chciała dalej rozmawiać i odpowiadać na pytania, więc się rozłączyła ot, taka kultura. Żenada!

Maja

Tak niestety Pani bardzo opryskliwa i arogancka mimo deklaracji o udzielaniu odpowiedzi nie odpowiedziała do tej pory! Wstyd!

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Unilever Polska S.A. Oddział Lodów i Produktów Mrożonych?

Michalina
@Echo

A tu jesteś w błedzie, bo ja dostałam na czas nieokreslony po 3 mcach. takze jest to mozliwe,

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Unilever Polska S.A. Oddział Lodów i Produktów Mrożonych? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

.....
@Gość

Jak i też o fatalnej atmosferze i ogólnie zmęczeniu pracowników.

MAJA Nowy wpis

Maja Nowy wpis

Z reguły umowę na stałe dostaje się po 2-3 latach

Alicja
@....

a wcześniej jaka jest umowa??

@Alicja

Jeśli nie jesteś przez agencję pracy zatrudniony to 3 miesiące pierwsza umowa, druga na rok.

Emilia
@....

A jest możliwość dostania umowy na stałe od razu czy to w ogóle odpada?

Echo
@Emilia

Umowę masz standardowo 3 miesiące, potem na rok, potem na 2-3 lata i potem na stałe. Żaden zakład pracy nie da umowy na stałe od zaraz, chyba że kadry prowadzą jakąś inną politykę.

Łucja
@Echo

No raczej trzeba kogoś sprawdzić przed stałym zatrudnieniem inaczej to zbyt ryzykowne. A zatrudniani są tu może aktualnie jacyś Ukraińcy?

Rybka
@Łucja

Tak. Duża część pracowników produkcyjnych (i nie tylko) to obywatele Ukrainy.

Pros
@Rybka

Nie wiem gdzie ... Jakoś 80% to Polacy...

Alicja
@Rybka

Powiedz mi... Czy pracownicy z Ukrainy mają płacone tyle samo, co pracownicy z Polski? Jakie to by były mniej więcej stawki? Pytam, bo mój kolega z Ukrainy szuka pracy.

Michalina Nowy wpis

MD

Ogólnie to jest to praca 4-brygadowa przez 11 miesięcy w roku. Przestój trwa miesiąc. W zależności jak są pracownicy zatrudnieni czy przez firmę czy agencję. Ale w głównej mierze to rezygnują że względu na to że zmianowość zabiera sporo czasu prywatnego jak i też kwestia zarobków. Jak i też wprowadzenie obsad na styk co odbija się na pracownikach.

Barbara
@MD

Pierwszy raz się spotykam z czymś takim, żeby w firmie był miesięczny przestój, prawie jak wakacje w szkole. Dlaczego tak jest?

@Barbara

Pewnie konserwacja maszyn gdyż pracują 24/7 na dobę przez cały rok

Łucja
@....

Skoro tak to trzeba mieć pewność, że akurat w tym czasie każdemu dadzą urlop? Dla niektórych pewnie byłoby to niewygodne...

Słyszałem o, delikatnie mówiąc, dużych zaniedbaniach w prawidłowym zatrudnianiu ludzi,

..... Nowy wpis
@Gość

Jak i też o fatalnej atmosferze i ogólnie zmęczeniu pracowników.

Jak dużo osób pracuje w Unilever Polska S.A. Oddział Lodów i Produktów Mrożonych?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Unilever Polska S.A. Oddział Lodów i Produktów Mrożonych? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kasjer / Kasjerka
Banino
Max Xavier 1 Sp. z o.o.

Jaki zarobki można oczekiwać na stanowisku utrzymania ruchu? Atmosfera w firme?

Czy w Unilever Polska S.A. Oddział Lodów i Produktów Mrożonych możliwa jest praca na podstawie B2B?

Oko

Wszystko ok jak na zakład pracy ale minusem jest pensja, gdzie pod względem okolicznych zakładów pracy jest małokonkurencyjna

@Oko

Ale to jest niższa niż w tych okolicznych? A z czasem są jakieś podwyżki?

Czy rozmowa rekrutacyjna w Unilever Polska S.A. Oddział Lodów i Produktów Mrożonych odbywa się również w języku angielskim?

Baka

Człowieku ,jeżeli będziesz tam pracownikiem fizycznym to się lepiej nie wychylaj z ang tam, bo możesz mieć przez to same kłopoty.

Irek

A jak z możliwością awansu ?

Zaintersowana

Jak wyglada rekrutacja na stanowiska administracyjne? Są tutaj takie? Czy zakupy, planowanie odbywa się poza Baninem?

Czy pracodawca Unilever Polska S.A. Oddział Lodów i Produktów Mrożonych motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Były pracownik....

Zachęty takie poniżej średniej ujdzie... Ale jak oczekujesz porządnych benefitów w okolicy są inni pracodawcy.

Gosc

Witam ale chyba tragedi nie ma chodzi o zarobki. I praca nie jest ciężka przy lodach. Z tego co czytałam system 3 zmiany po 8 godz to jeszcze ujdzie. Do 3 tys. Można zarobić?

...........
@Gosc

O 3 tyś. Zapomnij nawet nadgodzin nie wypracujesz!

zainteresowany

Może ktoś ma wiedzę czy firma potrzebuje aktualnie nowych pracowników?

Czym Unilever Polska S.A. Oddział Lodów i Produktów Mrożonych zachęcają? Jakie mają dodatki?

firma bardziej zaczeła zniechęcać zarobki w miarę ale daleko od ideału a jeśli chodzi o socjal to mało atrakcyjny by kogoś przyciągnąć.

Fafik 23

Pracowałeś na stanowisku Operatora linii?

Luidzi

Firma nie płaci za robienie wrażenia i chociaż nie jest idealnie ,ale w sumie to dobry pracodawca, polecam!

Witam, nie polecam , pracowałam tam jest bardzo ciężko i małe zarobki .

Pytajacy

Jakies nowe opinie o pracy w Unileverze? Może jakieś opinie o administracji lub o stanowiskach nie stricte produkcyjnych? Jaka atmosfera panuje w firmie?

Sławomir

Witam ostatnio kupiłem w Tesco Gdańsk Przymorze wasze lody big Milka z bakaliami muszę stwierdzić że jestem zawiedziony ponieważ są wstrętne względem smaku trochę monczne obżydliwe ponad pół pudełka poszło do kosza to nie są te big Miłki co rok temu pozdrawiam Muj mail djjadams18@interia.pl

zawiedziony

Byłem na Targach pracy w Gdańsku (Metropolitarne Targi Pracy) i wasza hr potraktowała mnie jak g... .Opryskliwa, nie zainteresowana ludźmi, traktowała wszystkich z góry, nie odpowiadała na pytania,zero szacunku. Firma wydawała się mi fajna a teraz sam nie wiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Unilever Polska S.A. Oddział Lodów i Produktów Mrożonych - Banino

• Jak się pracuje w Unilever Polska S.A. Oddział Lodów i Produktów Mrożonych?

Zobacz opinie na temat firmy Unilever Polska S.A. Oddział Lodów i Produktów Mrożonych tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Unilever Polska S.A. Oddział Lodów i Produktów Mrożonych