Unilever Polska S.A. Oddział Lodów i Produktów Mrożonych

Banino

Opinie o Unilever Polska S.A. Oddział Lodów i Produktów Mrożonych

zawiedziony

Byłem na Targach pracy w Gdańsku (Metropolitarne Targi Pracy) i wasza hr potraktowała mnie jak g... .Opryskliwa, nie zainteresowana ludźmi, traktowała wszystkich z góry, nie odpowiadała na pytania,zero szacunku. Firma wydawała się mi fajna a teraz sam nie wiem.

Boss

Witam,nie wiem czego tyczy się ta opinia wyżej odnośnie magazynu czy chodzi o ludzi pracujących w magazynie suchym na dole czy w przejściowym przy produkcj...? a nawiasem mowiac,to brak przeszkolenia profesjonalnego w praktyce w zakładzie,wszystko jest na sztukę...prawdopodobnie bierze się to stąd,ze starzy pracownicy maja płacone za nadgodziny i wola taki system bo wiadomo kasa i maja gdzies nowych pracowników a firma tworzy fikcyjnie nowe miejsce pracy,zeby nie placic starym pracownikom nadgodzin i tak to się kreci żenada...

dv

Więcej niż syf, uczą donosicielstwa i kablowania a obsługa magazynu ko kretyni. Szkolą ludzi jak pieski,masz nie myśleć i ślepo wykonywać polecenia.

GK

Pracowałem tam, potem mnie wyrzucono. Dano mi opcję własnej firmy, albo won. Utrzymują się tylko włazityłki. Nie masz pewności z kim rozmawiać naturalnie, a kto na ciebie donosi do szefa. Korporacyjny syf.

Zostaw opinię o Unilever Polska S.A. Oddział Lodów i Produktów Mrożonych - Banino

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Unilever Polska S.A. Oddział Lodów i Produktów Mrożonych