Unilever Polska S.A.

Piotrków Trybunalski

Opinie o Unilever Polska S.A.

Brabs

Beznadziejna instytucja,wymagają przestrzegania awizaci a sami mają to gdzies,nie rozumieją tego że kierowcy mają czas pracy i nie wszyscy stosują magnes,więc po co te awizacje jeśli ten kto tego wymaga sam się do tego nie stosuje.

Gu.

Poszukuje adresu centrum logistycznego firmy UNILEVER w Piotrkowie Trybunalskim

logista?

Jak teraz u was teraz jest z praca

Słowa kojarzące się z Unilever Polska S.A. :wyczerpująca, monotonna Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są bardzo zróżnicowane. Od jakiej stawki można negocjować pensję? 7 zł za godzinę Najbardziej podobało mi się w Unilever Polska S.A. : częste przerwy, dzięki którym można było odpocząć od monotonnych zajęć Najbardziej nie podobało mi się w Unilever Polska S.A. : stałe pilnowanie i kontrolowanie pracy studentów

Zostaw opinię o Unilever Polska S.A. - Piotrków Trybunalski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Unilever Polska S.A.