Polski Ogród

Ryki

Opinie o Polski Ogród

Julita

W sieci pojawiło się klika ofert pracy, m.in. na stanowisko Przedstawiciela Handlowego - czy ktoś może podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w Polski Ogród? Jak wyglądają warunki zatrudnienia na tym stanowisku? Czy firma zapewnia szkolenia przed faktycznym startem pracy? Każda merytoryczna informacja będzie cenna dla osób, która jest w trakcie poszukiwania pracy.

gorek

To też @ops takie narzędzia pracy w tej firmie się dostaje. Nie musisz mieć własnego samochodu, ponieważ w przypadku stanowiska handlowca dostajesz samochód służbowy. Warto więc spróbować dla tych dodatków

sezonowy

Stawka na dzien dzisiejszy to 9,50 brutto przez agencje. Od 19-24 dni w miesiacu. Pierwsza umowa na 2 tygodnie i moga nie przedluzyc. Ile by czlowiek nie zrobil i jak sie nie staral, to i tak tego nie docenia-poganiaja od roboty do roboty, a najlepiej to zeby 5 minut nie odpoczac. A lekko tam nie ma. W dni wolne wciskaja robote za marne grosze, bo nikt za te pieniadze nie chce pracowac, a setek nie chca placic. Daja obiady-jezeli mozna to nazwac wogole obiadem np. pasztetowa, albo mielonka. Atmosfera w pracy fatalna. Stali pracownicy wysluguja sie sezonowymi, obrazaja, wyzywaja i skarza na sezonowych. Jednym slowem gnoja czlowieka. Wykozystujac sezon- sami chowaja sie po kiblach na fajce i odpoczynku.

Gosc

Warunki-jak to na produkcji Zarobki-Fatalne 6,4 na godzine a czasami a nawet czesciej zasowa sie ciezej niz na jakiejs budowie.... Umowa na miesiac a pozniej najczesciej dowidzenia. Chodza po trzech kapo w tzw.mistrzowie produkcji(smiech) i opieprzaja brygadzistow a oni ciebie szybciej szybciej

Zostaw opinię o Polski Ogród - Ryki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski Ogród