Opinie o Polski Ogród w Ryki

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Polski Ogród. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Polski Ogród o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polski Ogród w Ryki

Adka Nowy wpis

Hej. Zastanawia mnie oferta dla młodszego specjalisty ds. administracji personalnej. Doświadczenia jeszcze nie mam ale nie jest ono konieczne. zastanawiam się jednak czy wraz ze stażem występują szanse na jakieś podwyżki? wskazana została jedynie podstawa, wole więc się upewnić

Kamila Nowy wpis

Napisze mi ktoś coś więcej o bieżących planach jakie tu mają? Z tego co pisali rok temu praca może zdawać się być ciężka przy tych wszystkich raportach itp., do dziś tak dużo wymagają jak opisywali? Jakie są obecne tagety i czy ktoś może opisać aktualną specyfikę pracy? Ile osób się zatrudnia?

Zmotywowany Nowy wpis
@Kamila

Było miło ale się skończyło. Nakładane plany coraz wyższe niemożliwe do wykonania. Czym to jest podyktowane? KAMowie mają nałożone gigantyczne plany i po prostu rozdzielają je na PH byle by im sie cyfra zgadzała. Premii uświadczysz 10% bo więcej nie jesteś w stanie zrobić. Ankiet coraz więcej, wymagania dotarcia w nowych kategoriach z kosmosu - bo zarząd sobie wymyślił. Nie było najgorzej, ale ten kwartał pokazał że nie liczy sie tu człowiek a cyfra.

qwo

Co byś nie robił i tak ciągle żle

Ktos Nowy wpis
@qwo

Dokładnie tak, ciągle maile raporty nawet trzeba się tłumaczyć z czasy wizyty przejazdu i tego czemu zrobiłeś plan u innych klientów nadgoniles u innych Ci brakło mimo że finalnie plan zrobiony

Iwona

Ile obecnie może zarobić przedstawiciel handlowy w Polskim Ogrodzie? Stawki się jakoś zmieniły przez pandemię? Nie byłabym zdziwiona, bo w wielu firmach były obniżki wynagrodzeń z tego powodu. Zauważyłam, że od dłuższego czasu nikt się tutaj zbytnio nie wypowiada, ale mam nadzieję, że prędzej czy później ktoś się odezwie.

Ktos
@Iwona

W firmie zarobki od 3-4400 aczkolwiek premie ciężko wyrobić ciągle wszyscy się zwalniają kultura osobista kadry menadżerskiej do tego zmusza.

Firma Polski Ogród prowadziła rekrutację na stanowisko Przedstawiciel Handlowy. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Karol

Bardzo dobra firma i ludzie nie mają powodów do narzekania stąd taka cisza.

eryk

taki nie za spokojny ten ogród, ciągle jakieś ryki

Elwira

Czy firma normalnie funkcjonuje? Taka cisza na forum może być wynikiem albo bardzo dobrej lub złej sytuacji!!

Julita

W sieci pojawiło się klika ofert pracy, m.in. na stanowisko Przedstawiciela Handlowego - czy ktoś może podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w Polski Ogród? Jak wyglądają warunki zatrudnienia na tym stanowisku? Czy firma zapewnia szkolenia przed faktycznym startem pracy? Każda merytoryczna informacja będzie cenna dla osób, która jest w trakcie poszukiwania pracy.

gorek

To też @ops takie narzędzia pracy w tej firmie się dostaje. Nie musisz mieć własnego samochodu, ponieważ w przypadku stanowiska handlowca dostajesz samochód służbowy. Warto więc spróbować dla tych dodatków

sezonowy

Stawka na dzien dzisiejszy to 9,50 brutto przez agencje. Od 19-24 dni w miesiacu. Pierwsza umowa na 2 tygodnie i moga nie przedluzyc. Ile by czlowiek nie zrobil i jak sie nie staral, to i tak tego nie docenia-poganiaja od roboty do roboty, a najlepiej to zeby 5 minut nie odpoczac. A lekko tam nie ma. W dni wolne wciskaja robote za marne grosze, bo nikt za te pieniadze nie chce pracowac, a setek nie chca placic. Daja obiady-jezeli mozna to nazwac wogole obiadem np. pasztetowa, albo mielonka. Atmosfera w pracy fatalna. Stali pracownicy wysluguja sie sezonowymi, obrazaja, wyzywaja i skarza na sezonowych. Jednym slowem gnoja czlowieka. Wykozystujac sezon- sami chowaja sie po kiblach na fajce i odpoczynku.

Gosc

Warunki-jak to na produkcji Zarobki-Fatalne 6,4 na godzine a czasami a nawet czesciej zasowa sie ciezej niz na jakiejs budowie.... Umowa na miesiac a pozniej najczesciej dowidzenia. Chodza po trzech kapo w tzw.mistrzowie produkcji(smiech) i opieprzaja brygadzistow a oni ciebie szybciej szybciej

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Ogród - Ryki

• Jak się pracuje w Polski Ogród?

Zobacz opinie na temat firmy Polski Ogród tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polski Ogród?

Polski Ogród