Polski Ogród

Opinie o Polski Ogród

ata

@gosia ceny cenami ale ciekawe ile pracownicy zarabiają w polskim ogrodzie. nie wiem czy widziałaś ale są nowe oferty pracy u nich na mistrza oczyszczalni hydroforni i operatora maszym przemysłowych. może i bym chciała ale wszystko zalezy od kasy teraz

olo

Przywieżli jakiegoś dyrektora z ADHD któremu sie wydaje że może traktować pracowników jak w zakładzie karnym. Firmę omijać szerokim łukiem szkoda zdrowia za marne pieniądze.

lola

(usunięte przez administratora) zatrudniaja przez firme zewnetrzna z poznania taka agencje pracy tymczasowej umowy sa na miesiac iprzedluzaja praca tylko na sezon od czerwca do konca listopada czasem dluzej

lola

lipa mala kasa i zimno

Zostaw opinię o Polski Ogród - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski Ogród