Opinie o Develey Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Develey Polska Sp. z o.o., lecz też Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Develey Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Develey Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Pracownica

Jeżeli się z nimi dogadujesz i najeżdżasz na wszystkich jest ok. Jeżeli śmiejesz się żeby umilić sobie czas w pracy i po prostu pożartować to masz przerąbane. Żadnych perspektyw z takimi rurkami na produkcji. Myślą ze wszystko im się należy i trzeba skakać dookoła nich. Zamiast zająć się pracą(bo przecież tak ciężko pracują ) to szukają sensacji i dobrego tematu do obrobienia komuś czterech liter. Takie zapracowane a maja czas żeby się opierdzielać. Taka jest polityka w tej firmie. Jeżeli masz trochę kultury i nie chcesz z nimi wszystkich obgadywać to uznają cię za dziwadło i masz przekichane. Zjadą cię wszyscy przy pierwszej lepszej okazji i będziesz na celowniku a kłody pod nogami na porządku dziennym z ich strony.

Klamka

Ta firma to porażka, nie dość że panuje tam nepotyzm to chłopaki z kuchni trzepią Wacka w toalecie. Nikt cię nie zastąpi na picie a praca polega bardzo często na sprzątaniu całe 8 Godz.latasz z wiadrem mopem szczotami i szorujesz zeschniety keczup, musztardę czy majonez. Na szkle można się poparzyć. Ludzie odzywają się do siebie wulgarnie a firma na stałe zatrudnia tylko patologię albo swoich po rodzinie.

Jaki jest wkład kierownictwa Develey Polska Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Olek Nowy wpis

Co firma robi z notorycznym mobbingiem o którym ciągle się pisze. Bo jak widzę to tylko usuwacie komentarze na ten temat żeby nikt się nie dowiedział.

Pracownica

Pracownik bez znajomości
@Pracownica

Błagam nie osmieszaj się. Ja jako jak to w Twoim prostym języku określiłaś DZIWADŁO zawsze mogłam się dogadać bez obrabiania du... innym i bez podlizywania się. Trzeba być człowiekiem. Jak taka delikatna jestes to siedz na du... w domu bo ktoś Ci i krzywdę zrobi. I nie oceniaj innych bo z Twojego komentarza wynika ze nie jesteś lepsza.

Maslak
@Pracownik bez znajomości

Po pierwsze to ty się nie ośmieszaj. Ktoś napisał prawdę a ty najwidoczniej jesteś ślepa na tą prawdę. A jak sama jesteś delikatna na krytykę to ty siedź w domu albo nie czytaj komentarzy. Bo normalny człowiek krytykę powinien przyjąć z pokorą

Wrona

A ta Elka co obrabia (usunięte przez administratora) wszystkim zmianom włącznie z kierownictwem

Kris
@Pracownica

To nie wygląda to dobrze

Sprawiedliwy
@Kris

No nie wygląda dobrze, samo premiowane na produkcji to absurdy, ludziom zabierają premię za brak butelek czy korków jakby mieli wpływ na to wina leży na górze po stronie tych co planują a ukarani są ludzie na dole.

@Sprawiedliwy

To samo zaczęli robić podobno na dziale kuchennym. Moj facet tam robi I zaczęli stosować tą samą taktykę zabieranie pieniążków za byle co nawet nie związane z kuchnią czyli braki surowców typu olej czy syrop, generalnie jest zwalanie błędów planistów na ludzi którzy nie są w tym dziale I nawet powiem więcej nie mają wpływu na to porażka.

Jochem
@anonim

Ci do kuchni to tam są raczej wszyscy zgrani I charakterni, nie dadzą sobie zrobić krzywdy bo się trzymają razem w przeciwieństwie do operatorów produkcji co tylko stękają I jic nie robią.

Juri

Tak przyszedł pan Amfetaminka, ćpun, człowiek skutera zaufany widocznie dostał działkę gratis I zasady I koleżeństwo poszło w las

Anka 35
@Juri

To można powiedzieć że to taki łamistrajkowiec najgorsza kurw...

Nigdy tam nie będę robił
@Anka 35

Najgorsze dla pana amfetaminki vel milimetr będzie przyszłość w tej firmie po takiej wychyłce bo tam jest paru charakternych.

@Nigdy tam nie będę robił

No u skutera jest większość dobrych chłopaków co znają życie a taka (usunięte przez administratora) jak milmetr to jak (usunięte przez administratora) do sprawy co sprzeda (usunięte przez administratora)

Przesuwka

Tak się to skończy że kuchnia (usunięte przez administratora) cały zakład tam już chcą kłaśc worki z piaskiem I (usunięte przez administratora) wszystko to nie ta liga co na produkcji oni przy nich to pstre koziołki kucharze rozpierdolą ich.

Ludzie z zasadami
@Przesuwka

Kuchnia się chroni nie damy sobie zabrać na lewo pieniażków zbyt ciężkie pracujemy na to żeby nam zabierać pieniądze za waszę błędy.

Dla brata jestem brat
@Ludzie z zasadami

Zabieranie premii na lewo tutaj nie przejdzie odnoszę wrażenie że będzie dym z kuchnią tylko oni mają jaja ,produkcja to frajery

@Juri

Jeśli ktoś ma dwójkę dzieci i kobietę na macierzyńskim na utrzymaniu raczej ma gdzieś strajki i wasze śmieszne komentarze. Czy ktoś ma dobre relacje z kierownikiem to coś złego ja uważam że lepiej pracować w dobrych relacjach niż złych chętniej wtedy przyjść do pracy. Zresztą Ci strajkujący i tacy mądrzy powiedźcie to komuś w twarz i wtedy porozmawiamy albo dajcie mu na opłaty na utrzymanie rodziny to wtedy też napewno polezy sobie w domu. Komuś się nie podoba zawsze może złożyć wypowiedzenie ciekawe czy znajdziecie od razu lepsze miejsce pracy... Powodzenia

@anonim

A Ty jeśli masz odwagę o kims tak pisać miej odwagę powiedzieć mu to w oczy. Anonim pokazujesz jaka osoba jesteś za plecami łatwo przychodzi obrażanie kogoś.

Wasyl
@Osoba postronna

Zapewne kierownictwo nie zauważyło że brakuje trzech zmian osobo postronnie pierd..... Doskonale wiadomo o co chodzi I jest powiedziane w twarz po za tym każdy ma rodziny I dzieci I zobowiązania więc zamilcz ciężki idiot...

@Wasyl

Czy ja cię człowieku obrażam nie więc nie życzę sobie takich komentarzy.vi zobaczymy co wam to da chcą to zabiorą i cała premię i czy za telefon czy za cokolwiek innego.a takich jak ty do pracy jest pelno myślisz że ich myślenie jest inne nie chcesz to wypier.. i szukaj pracy a ciebie zastąpią kimś innym

Wasyl
@Osoba postronna

Nie martw się dostaniesz pocisk ruro zaćpana skończy się wynoszenie oleju po 30 kilo dziennie

@Wasyl

Kto wynosi ten wynosi akurat ja nie mam dostępu do oleju i nie dałabym rady wynieść worka ale właśnie widać jakim człowiekiem jesteś z takim słownictwem. Rurę to masz w domu

@Wasyl

Zresztą jak dla mnie mogą sprawdzać każda torbę czy plecak na bramie tyle co w domu używam oleju to stać mnie pójść kupić w sklepie a nie wynosić. I tak uważam że firma jaks develey nie jest zła dają na wakacje na święta można złożyć o pożyczkę o jakieś wsparcie finansowe np na operacje czy cokolwiek a gdzie tak Ci dadzą w Biedronce bony i gola pensję... Nie pasuje zmień robotę w każdej są jakieś plusy i minusy ale akurat się podoba praca jedynie nie każdy ma odpowiednią stawkę za to co robi co umie i jak pracuje ale niekoniecznie strajkiem czy awanturami można jakoś porozmawiać i dojść do celu

Kris
@Osoba postronna

To po co zabierasz głos skoro nie znasz tematu?

Wasyl Nowy wpis
@Osoba postronna

Siedzisz na produkcji to siedź I nie zabieraj głosu w temacie którego nie znasz. mądralo

Osoba postronna Nowy wpis
@Kris

Nie na produkcji a zresztą nie wiem może jak jest ale nie obrażam ludzi jak wy

Ten co trzepie Wacka w kiblu Nowy wpis
@Osoba postronna

A kto tu kogo obraża, każdy ma rodziny dzieci, kredyty I każdemu zależy na pieniądzach ale jak zabierają ci premię tylko dlatego ze pam Mietek z góry zapomniał o oleju czy syropie. To odechciewa się pracować.

Anonim
Kandydat

Co oznacza określenie "meves" i "plastik" w przypadku zakładu Develey? Czy mają miejsce kradzieże i handel w szatniach? Czy można przekroczyć barierę 4000zł netto pensji pracując dodatkowo przez cztery weekendowe dni? Na którym dziale jest najcięższa praca, a na którym najlżejsza?

Pomocny
@Anonim

Mewes to linia, która rozlewa i w plastikowe i w szklane opakowania. Taka uniwersalna... Plastik - R-8 to linia produkcyjna, która rozlewa tylko w plastik. Jak się dobrze dogadasz na starcie i złapiesz parę "setek" spokojnie zarobisz 4000. Szczegółów nie znam, ale ludzie nie narzekają.

Kura
@Anonim

Zapomnij że tyle zarobisz.Im więcej pracujesz tym mniej zarabiasz. Taka polityka . Robią z Ciebie wała

Anonimowa Pani
Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.

Czy dział kadr robi problemy jeśli pracownik chce odejść z firmy za porozumieniem stron?

kierownicze
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

zaproszenie na rozmowę, (kobieta, mężczyzna) młodzi

Pytania

od czapy, nieprofesjonalnie, pozyskiwanie danych, mężczyzna w prowadzeniu rekrutacji w pytaniach agresywny tak jak by się czegoś obawiał.

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Mar
Kandydat

Chciałbym przestrzec ludzi którzy chcą zatrudnić się w firmie Develey przez firme ranstad mają punkt na terenie firmy Develey pracownicy ranstad to dwójka białorusinów pobierają dane osobowe pracowników robisz badania na nosicielstwo w sanepidzie i badania lekarskie i szkolenie bhp 1 godz po tym czasie odwlekają czas zatrudnienia w moim przypadku miesiąc czasu zmarnowałem na tych nieuczciwych ludzi z ranstadu nie szanują czasu ludzi proponowana umowa o pracę tymczasową nie polecam

Osoba
@Mar

To nie wiesz, czym "pachnie" praca przez jakąkolwiek agencję pracy tymczasowej? Należało szukać zatrudnienia bezpośrednio przez firmę Develey.

mirek
@Mar

już sama agencja rekrutacyjna podejrzana bo piszą o aferze z wyłudzeniem danych.

Chcący Wiedzieć
Kandydat

Witam serdecznie. Czy ktoś, kto obecnie pracuje w zakładzie produkcyjnym Develey, mógłby w dłuższym opisie wypowiedzieć się na temat pracy w tymże miejscu? Jaki jest system pracy, ile wynoszą zarobki, jaki jest rodzaj umowy, jaka panuje ogólnie atmosfera wśród pracowników, czy sama praca jest bardzo wymagająca? Bez zbędnych niegrzecznych epitetów, zmyślonych historii, denerwowania się. Proszę o wyczerpującą, obiektywną opinię, napisaną przez kulturalną, inteligentną osobę dla innych kulturalnych, inteligentnych osób chcących dowiedzieć się pewnych ważnych rzeczy na temat firmy. Dziękuję i życzę miłego dnia! :) (:

@Chcący Wiedzieć

chcesz mieć z tego pieniądze ? przy tych stawkach ratują tylko setki. motywacji starych pracowników brak. raz leżysz , raz napierdalasz w około , aż miło ;) jeżeli niestraszne Ci absurdy i dziwne pomysły , to miejsce jest dla Ciebie :)

Chcący Wiedzieć
@pracownik

Opinia o zabarwieniu humorystycznym zawierająca niewiele informacji. Nie o takie prosiłem :(

Ooooo
@Chcący Wiedzieć

Nie nie ma co się dziwić . Prosiłeś o wypowiedź osób kulturalnych i inteligentnych a tutaj tacy nie pracują. Normalni ludzie i inteligentni raczej stąd uciekają

Gość
Kandydat

Dużo tak czytam o tej beznadziejnej atmosferze.....jak jest na chwilę obecną na produkcji? Polecacie, czy lepiej uciekać?

Faflun
@Gość

Jak chcesz być wykorzystywany i traktowany jak człowiek drugiej kategorii to zapraszamy! :)

Gość
@Faflun

A w czym się przejawia to traktowanie jak człowiek drugiej kategorii i wykorzystywanie?

Kloc
@Gość

Lepiej uciekaj!!! Przede wszystkim panuje tam (usunięte przez administratora) Dopóki nie pozwalniają starych pracowników którzy najbardziej cwaniakują będzie zawsze źle .Atmosfera beznadziejna ludzie zajmują się plotkami. Jest tu również nepotyzm więc na stałe zatrudnienie nie masz szans .wulgaryzmy również są na porządku dziennym. Jako nowy pracownik nie wiesz co masz robić i wykorzystują cię w każdy możliwy sposób

Prac.
@Kloc

Zależy na kogo trafisz. Nie wszyscy są tacy źli. Nie ma co uogólniać.

Klsp
@Kloc

Przede wszystkim Jak kogoś chwalą że jesteś ogarnięty to pewna grupa ludzi natychmiast robi wszystko żeby obniżyć twój autorytet. automatycznie zaczyna się wymyślanie plotek na twój temat. (usunięte przez administratora)

Czy pracodawca Develey Polska Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Toya
@Pytanie

Jak jesteś w Rodzinie, to tak, i to nawet bardzo. Jeśli twój ojciec nie jest kolegą Dyrektora, to nie masz szans.

Keczup
@Pytanie

Nikt nikogo nie motywuję . Ta firma słynie z (usunięte przez administratora)a nie z motywacji

Friii
@Toya

Wystarczy też być córeczką mamusi i też masz posadkę zapewnioną .Jeden wielki śmiech z tej małolaty

Ktos

Ty który to napisałeś tak sie składe ze kojarze fakty. Niezapominaj ze w tej firmie pracujesz i to ta firma właśnie od nastu lat Ci płaci. Łatwo kogoś oczernić tylko dlatego że ktoś mówi Ci w twarz jaki jestes i jest szczery a nie jak Ty za plecami.

TAkWiara

Ha Ha Ha... i żeby stały pracownik Develey oczerniał firmę w której pracuje do czego to dochodzi proszę pana .. , to już jest kretynizm, mało tego narobiłeś wcześniej afery a potem po 4 h wyżyłeś sie pisząc tu opinie oczerniające, bo prawdy nie mogłeś znieść o sobie którą usłyszałeś prosto w twarz Anie przez portal. . Powiem krótko to co zrobiłeś jest żałosne, na twoim miejscu wstydziłbym sie pokazać w pracy bo wszyscy wiemy kim jesteś ech...panie ...

Przykro słyszeć jak oczerniasz kierownika. Tego który stoi za swoimi pracownikami murem i nie raz (usunięte przez administratora) wam wszystkim ratuje i kryje i pomaga jak tylko może .

Asia

Problemem w firmie nie jest osoba oczerniana tylko oczerniająca Bo dziś oczernia kogos a jutro moze Ciebie albo mnie.

Żółty
@pracownik

Wszyscy stoimy za Piotrem jest w porządku człowiekiem i dobrym kierownikiem, wielu swoich pracowników ratował z opresji nier raz i nie dwa można liczyć na niego .Ja osobiście nie spotkałem się z jakimś handlem w zakładzie ciuchami ani nie widziałem żeby nimi handlowano więc takie pomówienia nie są na miejscu.

Bob
@Żółty

No jeżeli tak.jest poco. Ruszać wątek

Kabina prysznicowa

Bardzo dobrze nareszcie ktoś reaguje na to co tam się dzieje może wsadzą parę osób to się nauczą. Pora zakończyć ten cyrk.

Kwiat

Brawo za odwagę.w tej firmie trzeba posprzątać

Zerbo
@Żółty

Jest handel. Jest. Ma nawet dodatkową szafkę na szatni w której trzyma swoje fanty.

BlackBerry
@Zerbo

W damskiej szatni też jest handel chłopczyca sprzedaje a to kawę a to Liptona albo inne fanty ..

Stary pracownik

Żaden

olenka
 Problem
@Pytanie

Mało tego, jak atmosfera wśród pracowników jest za dobra to próbują to zmienić

????
@Pytanie

Absolutnie żaden panuje tam atmosfera koleżeńska momiedzy kierownictwem a stałymi pracownikami.

Ania
@olenka

Oleńka, jak ty jesteś kacapka to (usunięte przez administratora)

Oleńka
@Ania

Nawet bedąc kacapką jestem kultiralną osobą z wyzszym wyksztalceniem oraz szlacheckiego pochodzenia w odróżnieniu od większości pracowników zakładu dla których szkoła policealna już jest marzeniem nieosiągalnym.

Realista
@Oleńka

Podobno szlachta nie pracuje... Coś mi tu nie gra :)

Beti

Ja pracuje tu kilka lat.... Jedno co jest najgorsze w tej firmie to notoryczne stosowanie mobbingu przez kierowników zmian. Przyklad ??? Nie chcesz przychodzic na setki ??? na pewno to odczujesz. Wiem co pisze sama to odczulam zastraszanie to norma i nie ma sie komu poskarżyć... Miłego dnia

Agata

Czy jest stolowka dla pracownikow z obiadami

Klops
@Agata

Stołówka jest ale bez obiadów. A jak usiądziesz nie tam gdzie trzeba to cie zninczuja bo przecież tam każdy ma swoje miejsce są ludzie którzy ci powiedzą wprost że siedzisz na ich miejscu więc lepiej jeść w szatni

Kandydat

Czy może ktoś udzielić informacji jak wygląda praca w laboratorium, oraz jakiej wysokości zarobków można się spodziewać?

Agata

Pycha kroczy przed upadkiem... kadra zarządzająca jest tak pewna swoich przekonań, że nawet jeśli nie ma racji to nawet nie zamierza zweryfikować tego co mówi i uważa. Absurdalne, że osoby bez cienia samokrytyki, niektórzy uważają się za nieomylnych, mimo braku wiedzy na wiele tematów są zwierzchnikami. To, że Panu/Pani wydaje się, że jest tak i tak, bo np. Ktoś tak powiedział, a Pan nawet informacji nie weryfikuje to nie oznacza że tak jest, radzę się dokształcić i dopiero wrócić do pracy. Zwłaszcza jeżeli chodzi o poważne aspekty m.in. Wyciąganie wniosków oraz ocena efektywności wskaźników. Opieranie się na pogłoskach i domysłach nie należy do działania profesjonalnego. Mimo wszystko pozdrawiam i życzę wiele pokory, przyda się.

Mati
@Agata

Pracowałem miesiąc i zrezygnowałem 2500netto a praca jak w obozie szybko kartony trzeba zdejmować teraz pracuję za 3500zł i mam luz magazyn pakowanie i oklejanie super praca jestem zadowolony.

Lolek
@Mati

Niestety opinia w 100% prawdziwa, ta firma to (usunięte przez administratora).. niewyobrażalnie ciężka praca za 2500 zł. Lepiej iść do sklepu na kasę czy wykładanie towaru, mniej nerwów.

Klamka

kolega Wacka
@Klamka

eee tam. gadałem z Wackiem i się nie skarży.

klamka zapadła w toalecie
@Klamka

I ty też możesz być w elitarnym klubie onanistów

Kurtyna!!!
@Klamka

Klamki same się nie urywają.. Czytam takie opinie i ręce opadają.. Na picie nikt Cię nie zastąpi bo w pracy się nie piję, jak masz pić nie przychodź wcale. Przez 8 godz latałeś z wiadrem i mopem? Mam radę pozwij tę firmę! Zgłoś do programu "Uwaga" skandal.. Kazali myć Ci zaschnięty majonez i keczup? To to nawet pod prawa człowieka podchodzi! Na szkle można się poparzyć.. No można.. Można też się skaleczyć jak matoł jesteś.. (usunięte przez administratora)

Pracownik bez znajomości
@Klamka

Ile czasu tam pracowałaś/pracowales? Ja pracowalam 3 lata odeszłam ze względu na chorobę dziecka ale to co piszesz jest śmieszne. Owszem jest zapier... i nie każdy każdego lubi szanuje ale ja osobiście nie miałam problemów. Przychodzisz robisz swoje i wychodzisz. Ja bym z chęcią tam wróciła gdybym mogła. Jak się chce pracować to się pracuje. Podejmując pracę na produkcji w tym przypadku jednej z większych trzeba mieć świadomość niektórych rzeczy. Ja odrazu dopytałam się o szczegóły i wiedziałam że będę między innymi latać z mopem. Ale jak ktoś się urodził dyrektorem...

Dupczyc

Hej co z premią za trzeźwość w pracy? Będzie w tym roku? Bo za styczeń nie dostałem.

Grzegorz
@Dupczyc

Premia za trzeźwość? A coś takiego w ogóle w firmie Develey Polska istnieje? Jestem bardzo zaskoczony Twoim pytaniem stąd też właśnie teraz chciałbym wyjaśnić co dokładnie miałeś na myśli swoim pytaniem. Zdradzisz mi to? Bardzo chętnie się tego dowiem. Dziękuję.

Kandydat

Jak atmosfera w dziale handlowym? Warto aplikować na asystenta? Czy są perspektywy awansu?

Zainteresowany
Kandydat

Jak wygląda praca i atmosfera z dziale jakości na stanowisku specjalisty ? Warto się postarać ? Na jakie zarobki można liczyć ?

Grzegorz
@Zainteresowany

Też mnie to zastanawia, mam nadzieję że ktoś z pracowników firmy niedługo odwiedzi ten wątek i powie nieco więcej nie ten temat. Jeśli zdecydujesz się aplikować do Develey Polska, to koniecznie daj znać jak oceniasz rozmowę kwalifikacyjną, to zawsze ważne informacje! :)

Tyroll
@Zainteresowany

Nie polecam. Zarobi marne i atmosfera też. Kierownictwo tylko szuka pretekstów do obcięcia premii.

Krzysztof
Kandydat

Po przeczytaniu sporej ilości wpisów, opinii, o warunkach pracy w tej firmie, o pracownikach, o kadrze zarządzającej, wiem jedno...nie chcę tam pracować, to jakiś (usunięte przez administratora)...i kim jest ten Janusz o którym tu sporo piszecie?

Balon

Zarobki 2400 netto jak wam pasuje OK do tego niewyobrażalnie ciężka praca mam na myśli praca na Seracu i Mewesie na palecie.

Zostaw merytoryczną opinię o Develey Polska Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Develey Polska Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 243 ocen.
Develey Polska Sp. z o.o.