Opinie o develey.pl - Develey Polska Sp. z o.o w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Develey Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Develey Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja przypraw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Develey Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Jak wygląda praca na stanowisku Operator Maszyn? Czy ktoś mógłby opowiedzieć o pracy w firmie Develey Polska Sp. z o.o.?

Wariat

Nawet jeśli przyjmą cie jako operatora maszyn to i tak nie masz pewności że pozwolą Ci nim być. Jesli się nie podlizujesz i jeśli się nie spodobasz będą cie obgadywać za plecami i gadać o tobie bzdury. Operatorzy nic nie pomagają bo boją się że im pracę zabierzesz. Musisz polegać w większości na tym co podpatrzysz. Nie polecam. Ale musisz sam się przekonać.

Małgorzata
@Wariat

Jeśli nie pozwolą być tym operatorem co piszesz to co się tak na prawdę robi? Z twojego komentarza wnioskuje, że atmosfera taka sobie jest na zakładzie...są jakieś działania żeby to zmienić? Jakieś integracje?

Witam. Czy warto aplikować na PH, może by coś tu napisał jakiś handlowiec?

Twój doradca
@Zainteresowany

PH-a to będziesz miał jak cię zatrudnią,

Dorota
@Twój doradca

Rozbawiło mnie to xD ale tak na serio, czemu tak myślisz? Złe doświadczenia podczas pracy?

justx
@Dorota

zależy na jaki region aplikujesz bo jak na poludnnie to spotkasz sie napewno z zadufaną intrygantką ph M, która jest ważniejsza od kierownika

@justx

Co to dokładnie znaczy? Mam rozumieć, że to nie kierownik, a inny pracownik decyduje o zatrudnieniu? I dlaczego intrygantka? :D

Elżbieta

Jestem fanką waszego sosu chilli ale zmieniliście etykietę i niestety jednocześnie zmienił się smak, ponieważ kupuje zawsze kilka butelek nie ma mowy o pomyłce; spiepszyliście jego smak ( zawsze się zastanawiam po co wprowadza się hakieś zmiany w składzie produktu, który jest dobry?). Ale muszę Wam podziękować bo dzięki waszej beztroskiej twórczości( co by tu spiepszyć ) postanowiłam, że będę robiła sama.

Zucho

Praca w tej firmie to zwykły wolontariat. jedni harują jak woły za grosze drudzy zarabiają podwójnie na dodatkowych robótkach ręcznych w godzinach pracy, przełożeni nic nie widza bo zarabiają na tym dobre piniądze. może czas zostawić uczciwych pracowników i wziąć sie za cwaniaków

Mania
@Zucho

w dodatku biorą do pomocy pracowników agencyjnych żeby szybciej robić a na podmianę do toalety mówią że nie mają ludzi a tobie pęka pęcherz a w gorące dni nie ma kto podmieniać żeby napić się wody

Hanna
@Zucho

Zarabiają podwójnie na czym…? To jaka tam jest stawka teraz w tej robocie? Konkretnie

Karoll
@Mania

No to nic się nie zmieniło . Nie możesz iść się załatwić możesz robić w gacie podpaski też nie możesz iść sobie zmienić jak masz okres. A o piciu wody to zapomnij . Nie mają ludzi na podmianę.

@Karoll

Dajcie spokój, nie jesteście w przedszkolu że siusiu co godzine musicie. Przerwa jest 25 minutowa gdzie normalnie na 8h przysługuje 15 minut dodatkowo są podmiany zazwyczaj 1 do przerwy druga po przerwie. Pracowałem to wiem . Nie ma tragedii jak komuś zależy na pracy to będzie pracował. Jest bardzo dużo stałych pracowników którzy pracują tam od lat i skoro nadal pracują to jest ok . Niezapominajmy żeby zarobić trzeba się narobić . To praca na produkcji , fizyczna . Mnie do odejścia zmusiła przeprowadzka inaczej dalej bym pracował. Każdy ma swoje zdanie i wylewa tu żale . Ja polecam .

Olga
@Ania

to dało się jakoś więcej zarobić robiąc dobry wynik? Mam na myśli jakieś premie, było cos takiego?

@Olga

Uważam że nie ma takiego miejsca pracy, gdzie nie można by było więcej zarobić. O dobrych pracowników trzeba dbać i firmy dbają, jak wykazujesz się pracowitością chęcią rozwoju to docenią i zauważą Cie w każdej firmie. Jak jesteś leń i jedziesz na farcie to nie spodziewaj się kokosów w żadnym miejscu pracy. Pracowałam w kilku różnych miejscach pracy i wszędzie jest możliwość wykazania się i zaistnienia co za tym idzie większych zarobków.

Danuta
@Ania

A tutaj pracowałaś? :)

Leszno
Pracownica

Jeżeli się z nimi dogadujesz i najeżdżasz na wszystkich jest ok. Jeżeli śmiejesz się żeby umilić sobie czas w pracy i po prostu pożartować to masz przerąbane. Żadnych perspektyw z takimi rurkami na produkcji. Myślą ze wszystko im się należy i trzeba skakać dookoła nich. Zamiast zająć się pracą(bo przecież tak ciężko pracują ) to szukają sensacji i dobrego tematu do obrobienia komuś czterech liter. Takie zapracowane a maja czas żeby się opierdzielać. Taka jest polityka w tej firmie. Jeżeli masz trochę kultury i nie chcesz z nimi wszystkich obgadywać to uznają cię za dziwadło i masz przekichane. Zjadą cię wszyscy przy pierwszej lepszej okazji i będziesz na celowniku a kłody pod nogami na porządku dziennym z ich strony.

Pracownik bez znajomości
@Pracownica

Błagam nie osmieszaj się. Ja jako jak to w Twoim prostym języku określiłaś DZIWADŁO zawsze mogłam się dogadać bez obrabiania du... innym i bez podlizywania się. Trzeba być człowiekiem. Jak taka delikatna jestes to siedz na du... w domu bo ktoś Ci i krzywdę zrobi. I nie oceniaj innych bo z Twojego komentarza wynika ze nie jesteś lepsza.

Maslak
@Pracownik bez znajomości

Po pierwsze to ty się nie ośmieszaj. Ktoś napisał prawdę a ty najwidoczniej jesteś ślepa na tą prawdę. A jak sama jesteś delikatna na krytykę to ty siedź w domu albo nie czytaj komentarzy. Bo normalny człowiek krytykę powinien przyjąć z pokorą

Wrona

A ta Elka co obrabia (usunięte przez administratora) wszystkim zmianom włącznie z kierownictwem

@Pracownica

To nie wygląda to dobrze

Sprawiedliwy
@Kris

No nie wygląda dobrze, samo premiowane na produkcji to absurdy, ludziom zabierają premię za brak butelek czy korków jakby mieli wpływ na to wina leży na górze po stronie tych co planują a ukarani są ludzie na dole.

@Sprawiedliwy

To samo zaczęli robić podobno na dziale kuchennym. Moj facet tam robi I zaczęli stosować tą samą taktykę zabieranie pieniążków za byle co nawet nie związane z kuchnią czyli braki surowców typu olej czy syrop, generalnie jest zwalanie błędów planistów na ludzi którzy nie są w tym dziale I nawet powiem więcej nie mają wpływu na to porażka.

Jochem

Ci do kuchni to tam są raczej wszyscy zgrani I charakterni, nie dadzą sobie zrobić krzywdy bo się trzymają razem w przeciwieństwie do operatorów produkcji co tylko stękają I jic nie robią.

Juri

Tak przyszedł pan (usunięte przez administratora)człowiek skutera zaufany widocznie dostał działkę gratis I zasady I koleżeństwo poszło w las

Anka 35
@Juri

To można powiedzieć że to taki łamistrajkowiec najgorsza (usunięte przez administratora)...

Nigdy tam nie będę robił
@Anka 35

Najgorsze dla pana amfetaminki vel milimetr będzie przyszłość w tej firmie po takiej wychyłce bo tam jest paru charakternych.

Przesuwka

Tak się to skończy że kuchnia (usunięte przez administratora) cały zakład tam już chcą kłaśc worki z piaskiem I (usunięte przez administratora) wszystko to nie ta liga co na produkcji oni przy nich to pstre koziołki kucharze (usunięte przez administratora)ich.

Ludzie z zasadami
@Przesuwka

Kuchnia się chroni nie damy sobie zabrać na lewo pieniażków zbyt ciężkie pracujemy na to żeby nam zabierać pieniądze za waszę błędy.

Dla brata jestem brat
@Ludzie z zasadami

Zabieranie premii na lewo tutaj nie przejdzie odnoszę wrażenie że będzie dym z kuchnią tylko oni mają jaja ,produkcja to frajery

@Juri

Jeśli ktoś ma dwójkę dzieci i kobietę na macierzyńskim na utrzymaniu raczej ma gdzieś strajki i wasze śmieszne komentarze. Czy ktoś ma dobre relacje z kierownikiem to coś złego ja uważam że lepiej pracować w dobrych relacjach niż złych chętniej wtedy przyjść do pracy. Zresztą Ci strajkujący i tacy mądrzy powiedźcie to komuś w twarz i wtedy porozmawiamy albo dajcie mu na opłaty na utrzymanie rodziny to wtedy też napewno polezy sobie w domu. Komuś się nie podoba zawsze może złożyć wypowiedzenie ciekawe czy znajdziecie od razu lepsze miejsce pracy... Powodzenia

Osoba postronna

A Ty jeśli masz odwagę o kims tak pisać miej odwagę powiedzieć mu to w oczy. Anonim pokazujesz jaka osoba jesteś za plecami łatwo przychodzi obrażanie kogoś.

Wasyl
@Osoba postronna

Zapewne kierownictwo nie zauważyło że brakuje trzech zmian osobo postronnie pierd..... Doskonale wiadomo o co chodzi I jest powiedziane w twarz po za tym każdy ma rodziny I dzieci I zobowiązania więc zamilcz ciężki idiot...

Osoba postronna

Kto wynosi ten wynosi akurat ja nie mam dostępu do oleju i nie dałabym rady wynieść worka ale właśnie widać jakim człowiekiem jesteś z takim słownictwem. Rurę to masz w domu

Osoba postronna

Zresztą jak dla mnie mogą sprawdzać każda torbę czy plecak na bramie tyle co w domu używam oleju to stać mnie pójść kupić w sklepie a nie wynosić. I tak uważam że firma jaks develey nie jest zła dają na wakacje na święta można złożyć o pożyczkę o jakieś wsparcie finansowe np na operacje czy cokolwiek a gdzie tak Ci dadzą w Biedronce bony i gola pensję... Nie pasuje zmień robotę w każdej są jakieś plusy i minusy ale akurat się podoba praca jedynie nie każdy ma odpowiednią stawkę za to co robi co umie i jak pracuje ale niekoniecznie strajkiem czy awanturami można jakoś porozmawiać i dojść do celu

@Osoba postronna

To po co zabierasz głos skoro nie znasz tematu?

Wasyl
@Osoba postronna

Siedzisz na produkcji to siedź I nie zabieraj głosu w temacie którego nie znasz. mądralo

@Kris

Nie na produkcji a zresztą nie wiem może jak jest ale nie obrażam ludzi jak wy

Ten co trzepie Wacka w kiblu
@Osoba postronna

A kto tu kogo obraża, każdy ma rodziny dzieci, kredyty I każdemu zależy na pieniądzach ale jak zabierają ci premię tylko dlatego ze pam Mietek z góry zapomniał o oleju czy syropie. To odechciewa się pracować.

Smok

Jak kuchnia wynosi produkty do domu to nie ma co się dziwić że zabierają im kasę później pod byle pretekstem. Na tej kuchni to same cwanicki pracują

@Osoba postronna

Jak wygląda praca na stanowisku specjalista ds. oceny sensorycznej i rozwoju ile można zarobić? Dajcie znać?

Agata

Czy jest stolowka dla pracownikow z obiadami

Klops
@Agata

Stołówka jest ale bez obiadów. A jak usiądziesz nie tam gdzie trzeba to cie zninczuja bo przecież tam każdy ma swoje miejsce są ludzie którzy ci powiedzą wprost że siedzisz na ich miejscu więc lepiej jeść w szatni

@Klops

Nigdy nikogo nie przeganiałem z miejsca na stołówce.Nigdy nikomu nie zwracałem uwagi że musi zmienić miejsce, czy to był Polak ,Ukrainiec, Rosjanin Armeniec czy Gruzin..Mimo że pracuję już kilkanaście lat w tej firmie.Nie ma i nigdy nie było miejsca na stołówce przypisanego dla pracownika .Siadasz gdzie jest wolne miejsce.To że starzy pracownicy siadają przeważnie na tych samych miejscach , nie znaczy że kogokolwiek przepędzają.Osoba która to pisała najprawdopodobniej nie była na tej stołówce. Dodam że spożywanie posiłków na szatni jest zakazane.I nigdy nie widziałem nikogo kto by jadł na szatni.

Bralczyk75
@ja

Proszę pamiętać że obywatel Armenii to Ormianin a nie Armeniec.

@Klops

Nie kradnij klopsów z lodówki!!!

Iwona
@Kris

Serio dalej tak na tej stołówce jest?xd Normalnie jak w amerykańskiej szkole. To jak tu teraz jest atmosfera pomiędzy ludźmi, jakaś rywalizacja czy coś?

WAW

Jakie benefity są w firmie Develey ?czy praca w dziale produkcji jest spokojna i czy pomieszczenia produkcyjne są klimatyzowane ?

Moon
@WAW

Nie jest spokojnie ta firma schodzi na psy pracują tu same wariaty. Nie polecam niż społeczny osoby z więzienia tu pracują i obciągaczki . Jakieś wiatraki się znajdą dla schłodzenia. Nie polecam pracy tutaj.!!!

@Moon

Z więzienia ich przywożą do pracy niesamowite

Asa
@WAW

Jest jakiś socjal? Wczasy pod gruszą jakieś bony na święta ?

Przedstswiciel

Witam, czy mógłby jakiś PH wypowiedzieć się jak wygląda praca, ile wizyt dziennie trzeba robić, czy plany są realne do wyrobienia, czy RKS są w porzadku i na jakim poziomie kształtują się zarobki?

Mar

uważajcie na Ranstad to że zrobicie badania i sanepid nie znaczy że was zatrudnią po prostu powiedzą że trzeba czekać domagajcie się w umowie gwarancji godzin bo inaczej stracicie czas i nerwy .

mAR

Chciałbym przestrzec ludzi którzy chcą zatrudnić się w firmie Develey przez firme ranstad mają punkt na terenie firmy Develey pracownicy ranstad to dwójka białorusinów pobierają dane osobowe pracowników robisz badania na nosicielstwo w sanepidzie i badania lekarskie i szkolenie bhp 1 godz po tym czasie odwlekają czas zatrudnienia w moim przypadku miesiąc czasu zmarnowałem na tych nieuczciwych ludzi z ranstadu nie szanują czasu ludzi proponowana umowa o pracę tymczasową nie polecam

Renata

Dzień dobry, Pisze z zapytaniem czy na swoje wysyłki kupujecie Państwo palety. Posiadam rózne wymiary i gatunki palet w zależności od potrzeb Klienta. Zapraszam do kontaktu gdybyście Państwo potrzebowali palet lub nadstawek paletowych. Pozdrawiam Renata Grabska-Jaworska

Nie polecam zatrudniać się przez agencje

Goś

Jak wygląda praca w dziale Zapewniania kontroli jakości i rozwoju? Wyskoczyła mi oferta pracy laboranta i zastanawiam się jak w praktyce wygląda praca tam

Lolo
@Goś

Laborantki zajmują się romansowaniem z operatorami lub kucharzami tak wygląda ich praca w praktyce

Askanswer
@Lolo

Haha ciekawe o kim mowa?

Klamka

Ta firma to porażka, nie dość że panuje tam nepotyzm to chłopaki z kuchni trzepią Wacka w toalecie. Nikt cię nie zastąpi na picie a praca polega bardzo często na sprzątaniu całe 8 Godz.latasz z wiadrem mopem szczotami i szorujesz zeschniety keczup, musztardę czy majonez. Na szkle można się poparzyć. Ludzie odzywają się do siebie wulgarnie a firma na stałe zatrudnia tylko patologię albo swoich po rodzinie.

kolega Wacka
@Klamka

eee tam. gadałem z Wackiem i się nie skarży.

klamka zapadła w toalecie
@Klamka

I ty też możesz być w elitarnym klubie onanistów

Kurtyna!!!
@Klamka

Klamki same się nie urywają.. Czytam takie opinie i ręce opadają.. Na picie nikt Cię nie zastąpi bo w pracy się nie piję, jak masz pić nie przychodź wcale. Przez 8 godz latałeś z wiadrem i mopem? Mam radę pozwij tę firmę! Zgłoś do programu "Uwaga" skandal.. Kazali myć Ci zaschnięty majonez i keczup? To to nawet pod prawa człowieka podchodzi! Na szkle można się poparzyć.. No można.. Można też się skaleczyć jak matoł jesteś.. (usunięte przez administratora)

Pracownik bez znajomości
@Klamka

Ile czasu tam pracowałaś/pracowales? Ja pracowalam 3 lata odeszłam ze względu na chorobę dziecka ale to co piszesz jest śmieszne. Owszem jest zapier... i nie każdy każdego lubi szanuje ale ja osobiście nie miałam problemów. Przychodzisz robisz swoje i wychodzisz. Ja bym z chęcią tam wróciła gdybym mogła. Jak się chce pracować to się pracuje. Podejmując pracę na produkcji w tym przypadku jednej z większych trzeba mieć świadomość niektórych rzeczy. Ja odrazu dopytałam się o szczegóły i wiedziałam że będę między innymi latać z mopem. Ale jak ktoś się urodził dyrektorem...

Michu

Nie dobry sos

Dużo tak czytam o tej beznadziejnej atmosferze.....jak jest na chwilę obecną na produkcji? Polecacie, czy lepiej uciekać?

Faflun
@Gość

Jak chcesz być wykorzystywany i traktowany jak człowiek drugiej kategorii to zapraszamy! :)

@Faflun

A w czym się przejawia to traktowanie jak człowiek drugiej kategorii i wykorzystywanie?

Kloc
@Gość

Lepiej uciekaj!!! Przede wszystkim panuje tam (usunięte przez administratora) Dopóki nie pozwalniają starych pracowników którzy najbardziej cwaniakują będzie zawsze źle .Atmosfera beznadziejna ludzie zajmują się plotkami. Jest tu również nepotyzm więc na stałe zatrudnienie nie masz szans .wulgaryzmy również są na porządku dziennym. Jako nowy pracownik nie wiesz co masz robić i wykorzystują cię w każdy możliwy sposób

Prac.
@Kloc

Zależy na kogo trafisz. Nie wszyscy są tacy źli. Nie ma co uogólniać.

Klsp
@Kloc

Przede wszystkim Jak kogoś chwalą że jesteś ogarnięty to pewna grupa ludzi natychmiast robi wszystko żeby obniżyć twój autorytet. automatycznie zaczyna się wymyślanie plotek na twój temat. (usunięte przez administratora)

Gif
@Prac.

Raczej na 99% wszyscy. Nawet jeśli ktoś na początku nie jest to pracując z takimi osobami przesiąka tym całym ich (usunięte przez administratora)i staje się taki sam. Bardzo często spotyka się że ludzie tam wyśmiewają się z innych ludzi. chociażby za zrobione sztuczne rzęsy co jest w dzisiejszych czasach bardzo popularne. Nie możesz ich mieć bo się zaczną z ciebie śmiać że jesteś spod latarni.

Olek

Co firma robi z notorycznym mobbingiem o którym ciągle się pisze. Bo jak widzę to tylko usuwacie komentarze na ten temat żeby nikt się nie dowiedział.

jeszcze tu jestem
@Olek

Nikt nic nie robi. powiedzą Ci, że przesadzasz. kasują bo im to przeszkadza. wszystko ubrane w ładne słówka, ale dają Ci odczuć , że będziesz mieć kiepsko jak się nie podporządkujesz.

Llllllip
@jeszcze tu jestem

Milczenie wspiera oprawców . Do samego prezesa trzeba zgłosić . Nie do kierownika czy ludzi w biurze bo to kolesiostwo wszyscy się ze sobą bardzo dobrze znają i kryją wzajemnie.

Co oznacza określenie "meves" i "plastik" w przypadku zakładu Develey? Czy mają miejsce kradzieże i handel w szatniach? Czy można przekroczyć barierę 4000zł netto pensji pracując dodatkowo przez cztery weekendowe dni? Na którym dziale jest najcięższa praca, a na którym najlżejsza?

Pomocny
@Anonim

Mewes to linia, która rozlewa i w plastikowe i w szklane opakowania. Taka uniwersalna... Plastik - R-8 to linia produkcyjna, która rozlewa tylko w plastik. Jak się dobrze dogadasz na starcie i złapiesz parę "setek" spokojnie zarobisz 4000. Szczegółów nie znam, ale ludzie nie narzekają.

Kura
@Anonim

Zapomnij że tyle zarobisz.Im więcej pracujesz tym mniej zarabiasz. Taka polityka . Robią z Ciebie wała

Anonimowa Pani

Czy dział kadr robi problemy jeśli pracownik chce odejść z firmy za porozumieniem stron?

Mar

Osoba
@Mar

To nie wiesz, czym "pachnie" praca przez jakąkolwiek agencję pracy tymczasowej? Należało szukać zatrudnienia bezpośrednio przez firmę Develey.

mirek
@Mar

już sama agencja rekrutacyjna podejrzana bo piszą o aferze z wyłudzeniem danych.

Chcący Wiedzieć

Witam serdecznie. Czy ktoś, kto obecnie pracuje w zakładzie produkcyjnym Develey, mógłby w dłuższym opisie wypowiedzieć się na temat pracy w tymże miejscu? Jaki jest system pracy, ile wynoszą zarobki, jaki jest rodzaj umowy, jaka panuje ogólnie atmosfera wśród pracowników, czy sama praca jest bardzo wymagająca? Bez zbędnych niegrzecznych epitetów, zmyślonych historii, denerwowania się. Proszę o wyczerpującą, obiektywną opinię, napisaną przez kulturalną, inteligentną osobę dla innych kulturalnych, inteligentnych osób chcących dowiedzieć się pewnych ważnych rzeczy na temat firmy. Dziękuję i życzę miłego dnia! :) (:

@Chcący Wiedzieć

chcesz mieć z tego pieniądze ? przy tych stawkach ratują tylko setki. motywacji starych pracowników brak. raz leżysz , raz napierdalasz w około , aż miło ;) jeżeli niestraszne Ci absurdy i dziwne pomysły , to miejsce jest dla Ciebie :)

Chcący Wiedzieć
@pracownik

Opinia o zabarwieniu humorystycznym zawierająca niewiele informacji. Nie o takie prosiłem :(

Ooooo
@Chcący Wiedzieć

Nie nie ma co się dziwić . Prosiłeś o wypowiedź osób kulturalnych i inteligentnych a tutaj tacy nie pracują. Normalni ludzie i inteligentni raczej stąd uciekają

Zostaw merytoryczną opinię o Develey Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Develey Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Develey Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Develey Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Develey Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Develey Polska Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Develey Polska Sp. z o.o.