Opinie o Eko-Wital Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Eko-Wital Sp. z o.o., oraz Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Eko-Wital Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eko-Wital Sp. z o.o. w Warszawa

Lidia Nowy wpis

Chciałabym wiedzieć, jaka jest aktualna sytuacja w Eko-Witalu, więc mam ogromną nadzieję, że mój post nie pozostanie bez odzewu. Nie wiecie przypadkiem, na jakie stanowiska teraz można tam aplikować? Czy w ogóle trwa tam jakaś rekrutacja? Wymagają wykształcenia z zakresu ekologii czy nie?

WLATER Nowy wpis
Klient
@Lidia

Ta firma upada...mają tragiczne podejście do klienta i pracownika..

Marek Nowy wpis
@WLATER

A co się dzieje, ale tak konkretniej? Możesz podać jakieś przykłady? Czemu upadają, chodzi pewnie o złą kondycję finansową?

WLATER Nowy wpis
Klient

Firma tragiczna!! Nikt normalny tam nie będzie pracował. Kierowcy kradną klientów, sama firma sprzedaje stare towary ,które gdzieś kupili. Kierownicy są aroganccy i chamscy..Osoby które zalegają z małymi płatnościami są zastraszani przez pracowników w agresywny sposób. Firma sprzedaje większość do marketów , które raczej nie wiedzą co kupują bo kompletnie się na tym nie znają , zresztą cały towar dostarczony do marketów jest przez nie wyrzucany..ot taka ekologia.Odradzam, każdy przedstawiciel którego poznałem ucieka z tej firmy gdzie popadnie.

Wanda

Eko-Wital to hurtownia produktów ekologicznych, w ich ofercie można znaleźć między innymi produkty bezglutenowe, wszystkie pochodzą od sprawdzonych producentów. Wiem, że zatrudniają Przedstawicieli Handlowych i chciałabym zapytać, czy nie ma aktualnie jakichś wolnych wakatów na takie stanowisko. Ktoś wie?

Gość

Ja bym sie tak nie fascynowal praca jak praca trzeba sie narobic zeby zarobić, ale warto.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Stała praca

Kia Rio, polecam tą pracę, watpie ze gdzieś jest lepiej.

Niezadowolony
@Stała praca

Chyba w twoich snacch od 15 lat sa te same pasujące sie pandy bez klimatyzacji !

Stop

Trochę sie z wami nie zgodze, pracowalem w eko 5 lat i wiem co mowie. Zarobki max 3200zl a najmniej to 2500zl wiec nie wiem skad wziales swoje kwoty, pandy sie rozpadają. A kierownik regionalny jezdzi nową Kia.

Stała praca

Alojzy - ja tutaj pracuje juz 8lat na rejonie małopolski i jest tak jak piszesz, lecz ja dostalem juz nową Kia :)

Nowy
@Stała praca

Jaką kie dostałeś??

Alojzy

Pracowalem w tej firmie ponad 3 lata, zarobki sa zadowalające jesli wyrabia sie plany mozna liczyc na wypłatę w granicach 3500-4000, jesli sie ich nie zrealizuje, ale pracowalo sie systematycznie mozna liczyc na 2500zl. KIerownicy mili i zawsze pomocni, patrza na kazdego indywidualnie co jest duza zaletą w dzisiejszych czasach gdzie jesteśmy traktowani jak śmiecie. Jedynym minusem do którego mozna sie doczepic to brak pakietów socjalnych oraz auto służbowe (panda). Dostanie sie do pracy graniczy z cudem.

Wiesz co aktualnie dzieje się w firmie Eko-Wital. Sp z o.o.? Podziel się z nami tą wiedzą i dodaj swoją opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o Eko-Wital Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Eko-Wital Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Annopol 3