Opinie o Organic Farma Zdrowia w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Organic Farma Zdrowia. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Organic Farma Zdrowia o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Organic Farma Zdrowia w Warszawa

Sonia Nowy wpis

Ktoś coś o pracy kasjera sprzedawcy? Jak tam jest napisany obowiązek przyjmowania dostaw, czy to wymaga noszenia dużo ciężkich rzeczy? Jak tak, to ręcznie się to nosi, czy firma zapewnia np. jakies wózki do tego?

:) Nowy wpis

Cała firma to jeden wielki żart. Jedna babeczka siedzącą w biurze, na ważne papiery czekało się kilka tygodni. Informacja o zamknięciu się sklepu tydzień przed-no i maja całkowicie (usunięte przez administratora) w to co dzieje się później z człowiekiem. Praca ogółem bardzo w porządku, nie było dużo wysiłku fizycznego, ale organizacja w biurach w Polsce na duży minus. Myślę, że warto nad tym popracować i nie robić sobie żartów z pracowników. :)

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Organic Farma Zdrowia?

Pracownik Nowy wpis

Tak, zazwyczaj co 3 miesiące, jednak ostatnio nawet raz w miesiącu zdarzy się impreza ????Z wyjazdami w covidzie było trudno, ale i tak co pół roku lecimy gdzieś wszyscy razem.

Kamila

Dzień dobry! Firma poszukuje Młodszego Specjalisty ds Jakości. Proszę powiedzieć, czy średnia krajowa da się w tej pracy zarobić? Jak z atmosfera w pracy? Dlaczego na okres próbny firma proponuję zlecenie?

Rafał
@Kamila

Myślę że najlepiej złożyć cv, umówić się na rozmowę, i zasięgnąć wiarygodnej informacji u pracodawcy????

@Rafał

Myśle aby zachować zdrowie pracowników cza wiedzieć w teorii jak to się robi :P pozdro kokietki :D

Kamila
@Rafał

Chciałabym wstępnie wiedzieć, czy nie będę musiała tracić czasu na jakieś (usunięte przez administratora)...

Organic
@Kamila

Dzień dobry, umowa zlecenie na pierwszy miesiąc daje czas pracownikowi aby wykonać badania lekarskie oraz zapoznać się z firmą :) Zachęcam do umówienia się na rozmowę.

Kalina
@Organic

A na umowie o pracy niby nie da się tego zrobić?

Łucja
@Kalina

Pewnie się da ale może nie chcą dawać :D I w sumie dobrze bo ja np nie chciałabym się wiązać taką umową od pierwszego dnia...

Wiki
@Łucja

No już zauważyliśmy, że Ty byś za darmo robiła :) chętnie cię zatrudnię xD @Kamila zlecenia na początek bardzo źle rokują, bo wtedy można wywalić pracownika z dnia na dzień.

@Kamila

Odpuść sobie. Ciąganie kartonów, w dodatku tysiąc innych rzeczy masz do załatwienia, a pensja pozostawia wiele do życzenia. W tej firmie tnie się koszty na wszystkim i widać to na każdym kroku.

Jaskóleczka
@Rafał

Kiedyś aplikowałam, stracony czas. Na rozmowie się dowiedziałam, że osoba z doswiadczeniem w kontroli zarobi max 2900 netto (rok 2021). W Lidlu ktoś po podstawówce na kasie 4 koła na czysto ma. To raz, a dwa - w ogłoszeniu nie wymagany był angielski, a na rozmowie pytali o znajomość. Kiedy oznajmiłam, że mam w zwyczaju uważnie zapoznawać się z treścią zanim zaaplikuję, rekruterka głupio zachichotala :"Oj tam, pisałam to ogłoszenie na szybko i jakoś mi to umknęło " No pełen profesjonalizm. Ogólnie miałam wrażenie, że osoby które przeprowadzały rozmowę, byly zniesmaczone tym, że posiadam większą wiedzę od nich.

Sprzedawca

Rozmowach stojąco na zapleczu sklepu...trwała 5min.

Jak blisko mieszkam Dlaczego chce tam pracowac

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
Wystawiony

Firma niepoważna. Nie raczą odezwać się z decyzja, czy zostanę zatrudniony czy nie - mimo deklaracji, że takową odpowiedź dostanę. Co najciekawsze, ogłoszenie na stanowisko, na które aplikowałem i miałem rozmowę, zostało odświeżone. Czyżby przedłużyłi rekrutację. Nic dziwnego, że z takim brakiem szacunku do czasu kandydata muszą dalej szukać. Nie pozdrawiam i nie polecam.

Łucja
@Wystawiony

Długo czekasz na odpowiedź? Ja myślę że powinieneś trochę wyluzować :D Ludzie czekają miesiącami i nie marudzą. A to że odświeżyli ogłoszenie to nic nie znaczy bo czasami to robi automat. Tak ogólnie pisze, nie mam nic wspólnego z firmą :)

Wystawiony
@Łucja

Obiecali odezwać się najpóźniej do piątku, a minął już ponad tydzień. Wcale się nie spinam, z jednej strony może i dobrze, że od razu pokazali, że nie warto się wiązać z ludźmi, którzy nie dotrzymują obietnic. Inni niech czekają sobie i latami, ja mam szacunek do siebie i do własnego czasu. P. S. Oczywiście, od razu uwierzyłem, że nie masz nic wspólnego z tą firmą xD

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Organic Farma Zdrowia?

Cudaniewidy

Niestety slabe. Pracownik traktowany jest jakos srodek do osiagniecia/wyrobienia planu. Bardzo niesprawiedliwy system premiowania, w zasadzie zalezny od ukladow z kierowniczka czy kierownikiem sklepu. Ogolnie szefostwo chyba uwaza ze pracownicy nie sa zbyt rozgarnieci i probuja na wiele sposobow manipulowac ludzmi. Lacznie z zagrywkami ze sklep/firma jest w zlej kondycji, ze moga byc zwolnienia, braki podwyzek itd. Choc jednocześnie firma w mediach chwali sie wielkimi wzrostami i zyskami.

Nie ważne
@Cudaniewidy

Od tylu lat i nic się nie zmienia...

Ile jest zmian w Organic Farma Zdrowia?

...

To zależy są całe dnie ,ranki ,popołudnia czasami bywają też środki

Paulina

Cześć, dlaczego od dawna nie pojawił się żaden wpis odnośnie pracy w Organic Farma Zdrowia? Podejrzewam, że znajdzie się więcej osób zainteresowanych tym jak pracuje się w tej firmie. Ktoś będzie skłonny napisać coś na ten temat?

PW
@Paulina

Pracuję w Organic od prawie roku i naprawdę cenię sobie tę pracę.

Fajna

Kiedy firma zniknie z rynku,maja najdrozsze ceny w miescie,a towar stary zalega na polkach,czas zamknac te budy

Niefajny
@Fajna

Fajna????????negatywny trol, fajne trzeba mieć życie żeby już po 7.00 rano zaraz po przebudzeniu tak jadem jechać????????wyrazy współczucia

obcy język polski
@Fajna

Ceny to co najwyżej mogą być wysokie lub niskie, drogi bądź "najdroższy", to może być towar pani (nie)fajna.

Hugon

Przede wszystkim pracownik jest po to żeby pracował, a firma zarabia na swoich produktach. Ameryki tym nie odkrywamy a firma jest ok więc myślę, że konkurencja robi swoje.

Cudaniewidy
@Hugon

Na 1000% napisala to osoba dbajaca o wizerunek firmy w mediach. To tez norma w ofz. A rzetelne opinie pracowników traktowane sa jak "działania konkurencji". Nic w tej firmie sie nie zmienia. ☺️

Ariadna

Czy ktoś byłby w stanie napisać coś o pracy w sklepie Organic w Warszawie: Ursynów, ul. Bronisława Pietraszewicza „Lota”? Jak atmosfera, kadra kierownicza?

Aneta

Ciekawi mnie praca w tym miejscu, opinie wyglądają na dość dobre. Warto składać cv? Jakie trzeba mieć doświadczenie, aby zostać przyjętym?

ORGANICZKA

Bardzo przyjemna praca dla osób dobrze czujących się w handlu. Elastyczny grafik, miła atmosfera, zadowalający system premiowy. Polecam pracę w Organic Farma Zdrowia W Bydgoszczy.

kgjd

Nie polecam pracy w Organic w Gdańsku, firma jest z franczyzy, kura domowa której znudziło się bycie w domu poprosiła męża o swój biznes i tak o to powstały 2 punkty nad którymi steruje kobitka bez doświadczenia, naciska na ciągły nacisk sprzedaży choć marne z tego pieniądze, żadnej premii, umowa oczywiście śmieciowa, obwersuje Cię non stop choć nawet o tym nie wiesz. W skrócie jeżeli ktoś chce mieć zdrowie psychiczne w spokoju, stanowczo odradzam tam pracy!

A co słuchać w Konstancinie? Jest już spokój Haha Cyrk na kółkach

Kaja
@Gość

A dlaczego Konstancin tak cię interesuje ???

@Gość

Konstancin ma się dobrze, wiem bo w nim pracuje :)

Brbr
@pracownik

Tzn. Jak MA sie Dobrze jakie jest wynagrodzenie I jak wypadaja zmiany czy mozna dostosowac je do zawozenia dziecka do przedszkola

A moze lepiej czegos w biurze poszukac?

Maja

@Galeria Mokotówrzeczywiście sytuacja, którą opisujesz nie powinna się wydarzyć podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Czy zgłaszałaś tą sytuację do firmy? Zawsze warto przesłać taką informacje zwrotną po rozmowie kwalifikacyjnej.

Galeria Mokotów

Kierowniczka nie pojawiła się na umówionej rozmowie bo ,,coś" jej wypadło a sztucznie miła sprzedawczyni kazała podać telefon to mooże się odezwie. Zadzwoniła,ale już po moim wyjściu ze sklepu. Uzgodnilam z nią,że przyjde za godzinę chociaż po tym jak mnie potraktowała tak naprawdę szkoda było mojego cennego czasu. Po przyjściu ponownie na tą rozmowe zaczęła pytać co studiuje, gdzie pracowałam czy miałam już kontakt z klientami po czym w połowie rozmowy wparowała jej pracownica,ktora wcześniej mnie informowała o nieobecności kierowniczki,że klient w tej chwili chce jakieś faktury do wypełnienia. Po czym zaczęła przy nas grzebać w jakiś papierach a ja czekałam na kierowniczke następne pół godziny aż łaskawie załatwi swoje sprawy i jeszcze jak sobie pogada przez telefon w trakcie naszej rozmowy. Moje wrażenie o tej pracy jest więc ogólnie bardzo negatywne gdyż pierwszy raz mi się zdarza,żebym została tak lekceważaco potraktowana przez pracodawcę.

Galeria Mokotów
@Galeria Mokotów

Szanowna Pani Sylwio Uczciwie przyjrzyjmy się opisanej przez Panią sytuacji,jeśli chodzi o nie pojawienie się kierownika,w rzeczywistości było to 10 minutowe spóźnienie,wynikające z obowiązków w pracy,od razu do pani zadzwoniliśmy,przepraszając za zaistniałą sytuację. Reszta opisanych zdarzeń są to codzienne obowiązki pracowników,w tym również wystawianie faktur dla klientów. Kierownik musi pomagać pracownikom,są to również jego obowiązki. Jeżeli czuła się pani zlekceważona,trzeba było powiadomić nas o tym wcześniej,a nie dopiero po upewnieniu się że nie została Pani przez nas zatrudniona. Praca w handlu wymaga elastyczności oraz cierpliwości. Życzymy sukcesów w poszukiwaniu pracy oraz samych szczerych uśmiechów.

Rozzalnoy
@Galeria Mokotów

A dają służbowe samochody? I opiekę w lux med? I moze premie roczne za zorganizowanie porządku na półkach? A może coś jeszcze? Śniadania ? To wszystko jest dostępne, ale na średnich stopniach menedżerskich w duzych firmach

Maja

@pracownic długo już pracujesz w firmie? Chętnie poznamy bliżej również Twoją opinię.

Maja

@Hańczak Długo pracujesz już w firmie Organic Farma Zdrowia? Możesz opowiedzieć jak wyglądała rekrutacja do firmy? Jakie pytania zadawali Ci rekruterzy?

Zostaw merytoryczną opinię o Organic Farma Zdrowia - Warszawa

• Jak się pracuje w Organic Farma Zdrowia?

Zobacz opinie na temat firmy Organic Farma Zdrowia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Organic Farma Zdrowia?

Kandydaci do pracy w Organic Farma Zdrowia napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Organic Farma Zdrowia
2.3/5 Na podstawie 59 ocen.
  • Głubczycka 11 lok. 1
    02-417 Warszawa