Opinie o Unilever w Poznań Al.jerozolimskie 134

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Unilever. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Unilever o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unilever w Poznań Al.jerozolimskie 134

Chętny do pracy

Zaproszony na rozmowę poszedłem nastawiony że podejmę pracę na lata może nawet do emy ale dopiero na koniec rozmowy dowiedziałem się że są trzy zmiany ale cztery brygady,to nie dla mnie nawet jak by dawali 2000zł dodadku wolę weekend-y spedzać w domku.

Xxx

Witam interesuje mnie opinia na pracy na stanowisku Magazynier jakie zarobki na początek czy jest możliwość awansu jaka atmosfera itd itp . Ktoś coś?

Mag
@Xxx

Nie ma takiego stanowiska nigdy nie było i nigdy nie będzie .

@Mag

Niech będzie Operator wózka widłowego

@Xxx

Takiego też niby nie ma skoro nikt nie odpowiada?

kolega z b

witam jak wyglada system ? u nas chca zmienic wiec chcialbym sie dowiedziec jak to u was wyglada

nowik

Mam pytanie na jaką wupłate moge liczyć? przez biuro Ramsztad z wzwoazku ze przeprowadziłem sie do Poznania szukam pracy. w Popszednim zakladzie nowo przyjeci maja 3600 na reke z uprawnieniami na wozki + dodatki za nocki i premie po roku 300 podwyżka a jak u was?

@nowik

Z twoją inteligencją na poziomie zygoty to trzymałbym się z dala od pracy ,w której czasami trzeba coś napisać...

Mądry

Naprawdę trzeba czasami coś napisać? Ciekawe. Skąd znajomość inteligencji zygoty? Nie obrażaj pracowników tej firmy!!! Zygoty również!!!

Mądry

Niektórzy mają problem z pisownią, ale inni za to z myśleniem.

@Mądry

Wszyscy ludzie są tu wobec siebie tacy "mili"? :/

xyz

bo tak

@xyz

No ale nie na każdym stanowisku trzeba być tu polonistą, więc chyba to w miarę luz?

Firma Unilever poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Kierowniczka

I w końcu posypały się głowy. W końcu ktoś pomyślał i wywalił te Panią kierownik, co zamiast kierować, to tylko potrafiła besztac.

Frank

Kogo masz na myśli?

Kierowniczka
@Frank

Kierowniczka produkcji na wydziale II. Pani Magda.

Oburzona
@Kierowniczka

Niestety ta druga kierowniczka-liderka z MnF, co też beształa wszystkich jakimś cudem się ostała. Najpierw poszła na zwolnienie a teraz cichaczem przenieśli ją na keczupy i mamy besztania ciąg dalszy. Pan Andrzej to chyba ślepy albo odwrócił wzrok. A Ilu ludzie się zwolniło w firmie przez tą osobę? Nikt nie potrafi tego zliczyć, a atmosfera nadal fatalna. Takie standardy mamy w unileverze. Jak widać podwójne.

NIE POLECAM
@Kierowniczka

ta w miarę nowa, we wrześniu 2021, też marna. zaraz, jak ona się nazywa....

Kierowca
@Kierowniczka

Dziwna firma jeżdżę po Europie alej takiej jeszcze nie widziałem krótko mówiąc samopas żeby czekać 3 godziny za papierami a samochód rozładowany przez 40 minut .Przecież jak tak będziecie robić to nikt wam towaru nie przywiezie

Uciekam

Kiepsko. Najciężej pracujący ekspedytorzy znowu (usunięte przez administratora) miały być aneksy i nie ma. Koordynatorzy co nowszy to gorszy, nic nie wie, a rządzi. Wypłaty kiepskie, dodatki bardzo słabe. Tłuściutka nie ogarnia jakie auta na jakie dni zamawiać. Dramat...

olka
@Uciekam

No przecież 4200zł netto to nie jest zle na produkcji jak kobieta zarabia bez nadgodzin.

@olka

4200 bez nadgodzin?? Chyba tylko z premia kwartalna, ktora jest, ale moze jej tez nie byc. Pracujesz w kazdy weekend, a 3800 moze jest.

OLKA
@...

W 4 BRYG MAM 4200ZŁ NETTO.

Ciekawy

Witam, A czy ktoś może podzielić się informacją dlaczego nie ma już kierownika UR ?

@Ciekawy

Witam, Kierownik całego działu UR jest. Zwolnił się Młodszy Kierownik zarządzający warsztatem mechanicznym i specjalistami technicznymi. Raportujący do kierownika całego działu UR. Tzw. bufor na wszelkiego rodzaju wyładowania - żeby główny Kierownik mógł spać spokojnie :-) Pozdrawiam

Witam, czy w Unileverze macie co roku podwyżki? Jeśli tak, to jakiego są rzędu tzn. ile procent?

Dlaczego nigdy nie dajecie kandydatom prawdziwych wyczerpujących odpowiedzi? Boicie się konkurencji czy co?

@Kandydat

Niskie, ok 5%

UberAlles

A mi się ta praca podoba , fajna atmosfera , fajne zarobki, możliwość dorobienia w nadgodzinach za dobrą stawkę, Panie z biurowca miłe i pomocne to samo dotyczy koordynatorów z MF i Doyów, fakt nie może być zbyt kolorowo największy minus to 4 brygady . Pozdrawiam wszystkich serdecznie:)

@UberAlles

Panie z biurowca mile i pomocna?? Widac, ze krótko pracujesz :) Ciagłe pomyłki w wyplatach, czekasz do nastepnego 10tego na swoje pieniadze...

Iwo

Można pracować na 3 zmiany pon-pt na produkcji? Czy tylko system 4 brygadowy??

Franek
@Iwo

Tylko 4 brygady.Praca niestety w weekendy a wolne w tygodniu.Nie polecam.

olka
@Franek

To u was już nie ma 3 zmian tylko 4 bryg.

izka
@Franek

To cały zakład wszedł w system 4 zm czy tylko jakies działy ale jak kobiety maja za 4 zm ponad 4 tys zł netto to ok

@izka

Na jakich działach nie zatrudniają kobiet?

Kolo

Chyba tylko na majonezach nie ma kobiet

@Kolo

Można się dowiedzieć czemu?

Abc
@Honorata

Maszyny były dość ciężkie w obsłudze, a do tego dość ciężka fizyczna praca na palettzacji oraz na przebudowach

Pracowita
@Abc

To gdzie w końcu pracują kobiety i jak wygląda praca?

DAwid

Witam, jakiej pensji można się spodziewać na wózku widłowym?

Matti

Witam wszystkich pracujących. Mam pytanie techniczne. Jak jest na hali, w sensie bardzo gorąca? Da się wytrzymać? Jak z zapachem? :)

Zapach
@Matti

A jak może byc na produkcji zywnosci? Są zapachy, temperatura, hałas i ślisko nawet jest.

@Zapach

A czy zasady BHP są utrzymywane jeśli chodzi o temperaturę i czystość?

Long
@Matti

Czy nowi pracownicy pracują w swojej odzieży czy dostają, jaką?

Kolo

Dostaliście nie dorajde z Nivea. Prosty projekt i lipa. Wara jest w Unilever. Powodzenia

Koli

A słyszeliście co w Bydgoszczy się wyrabia niepracuje w unilever podobno dyrektor sobie bezprawnie zarządził testy.testuje ludzi jakby były świnkami do testowania..

Tak
@Koli

To prawda zrobili nam obowiązkowe testy. Kto się nie stawił dostał upomnienie i ostrzeżenie. Wejdzie na naszą stronę i poczytajcie co się dzieje. Włącznie z prześladowaniem nie zaszczepionych

Testy
@Koli

Bardzo dobrze, że zadbał o pracowników! W wielu firmach tak się dzieje!

Testy
@Tak

Każdy rozważny szef tak postąpi. Przestańcie się bać testów i pójdźcie na nie z uśmiechem na buzi.

Zdziwiony
@Testy

Niewiarygodne, że boicie się testów ... Dlaczego? Odpowiedźcie.

WetWetWet
@Zdziwiony

Nikt nie boi się testów ale konsekwencji jakie one przynoszą. Od 1 lutego firma zmieniła zasady wynagrodzenia.Pozytywny wynik powoduje utratę dodatku za niechorowanie oraz wypłacenie 80% wynagrodzenia za czas izolacji. W związku z tym potencjalny wynik pozytywny przynosi bardzo wymierne konsekwencje finansowe. Na dwójce jest wiele osób, które przebywa na izolacji z kontaktu z kolegą z pracy. Czują się świetnie, nic im nie dolega ale ponoszą spore straty finansowe. Jak przy takiej zmianie zasad na niekorzyść chcecie zachęcić ludzi do testowania.

Szef
@WetWetWet

Ale z drugiej strony izolacja pracowników z pozytywnym wynikiem testu jest wskazana, ponieważ wówczas zdrowi pracownicy mają nikłe szanse na zarażenie się.

WetWetWet
@Szef

Nie do końca. Bo do pracy chodzą też ludzie chorzy, nieszczepieni, którzy świadomie nie chodzą na wymazy bojąc się strat finansowych. Poprzednie zasady obowiązujące do 31 stycznia napewno bardziej by sprzyjały eliminacji osób zakażonych.

On
@WetWetWet

Dlatego każdy pracownik powinien czuć się zobowiązany do wykonania testu w celu eliminacji zakażeń, ale to już zależy od odpowiedzialności jednostki.

Mateusz
@On

Jak można kogoś karać za chorowanie i jeszcze na chorobę na którą nie masz wpływu ktoś na ciebie na kaszle a ty masz po premii mimo ,że się starałeś. Dobrze, że tu nie pracuje bo z miejsca bym się po czymś takim zwolnił brak poszanowania pracownika i wyciskanie każdego jak cytrynę. Moim zdaniem żadnych testów się nie powinno robić Omikron jest dużo lżejszy, większość już przechorowała lub jest zaszczepiona, a ci co mieli się zaszczepić to się zaszczepili. Jeszcze w dodatku 4 Brygady i te marne grosze.

?!
@Mateusz

A jak można karać zdrowego zaszczepionego pracownika zakażeniem się od nieodpowiedzialnego pracownika?! Dlatego uważam, że najlepiej byłoby, gdyby wszyscy bez wyjątku chodzili na testy.

syla
@Mateusz

Ale te 4200zł netto jak dziewczyny tak zarabiają to chyba zle nie jest.bez nadgodzin.

inka

To musi być ok jak dużo ludzi pracuje jednak i 4200zl netto na produkcji to dobra wypłata już bez nadgodzin.

Luci

Witam jakich zarobkow netto można się spodziewać pracując na produkcji w systemie 4 bryg ? Zatrudnienie przez UL

Pros
@Luci

Około 4200 na rękę ze wszystkimi dodatkami na początek

Luci
@Pros

Czyli nie tak źle jak ludzie piszą i gadają ???? dzięki za info

Pros
@Luci

Jest w dużym stopniu odwrotnie:) fakt nie wychwalam firmy bo idealnej nie ma ale ta NAPEWNO jest jedną z lepszych :-)

@Pros

Skoro nie jest idealna to może podasz jakieś minusy tutaj? Chętnie poczytam z czym trzebaby było się mierzyć :)

s

Czy w Unilever jest stołówka z obiadami dla pracowników?

Pomidor
@s

Kiedyś pracowałem w Unilever i nie było obiadów, ale można było jeść różne zupy wyprodukowane przez firmę. Najczęściej też na stołówce siedziało dużo osóbe, bo praca tam to jedna wielka przerwa. WIĘCEJ PRZERW NIŻ PRACY BYŁO.

Roman
@s

Jasne jak sobie kupisz w sklepie to będzie miał obiad.

@Pomidor

To jakie tam mieliście obowiązki skoro tak mało roboty że wszyscy siedzą na stołówce?

Jaaaaa

Jaka panuje tam atmosfera ? Jakie zarobki ? I jakue jest tempo pracy?

Nowa

Jestem zadowolona z pracy na początku pracowałam przez pośrednika , ale po ciężkiej pracy dostałam się na stanowisko i pełen etat . Mam nadzieję , że z każdym rokiem będę mogła się wzbijać po szczeblach kariery zawodowej.

Stary
@Nowa

A pewnie ze możesz się wzbijać , ale po szczeblach drabiny , im wyzs,a tym wyżej zajdziesz ????

@Nowa

Powodzenia:))))

Kimbo

Hej To prawda, że otwierają nową linie na majonezach? . Starych pracowników chcą usunąć bo zjadają liderów?

Zostaw merytoryczną opinię o Unilever - Poznań

• Jak się pracuje w Unilever?

Zobacz opinie na temat firmy Unilever tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Unilever?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 60, z czego 15 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Unilever
2.3/5 Na podstawie 433 ocen.

Unilever