Norquimia

Gdańsk

Opinie o Norquimia

sark

no tak, pewnie sporo, na czele z zarobkami :) obiło mi się o uszy, że firma nie płaci wygórowanych kwot dla swoich pracowników. Ciekawe ile w tym prawdy @szopek

Były

Niestety wszystkie negatywne opinie o tej firmie to PRAWDA. Produkty tej firmy lepiej KUPOWAĆ niż SPRZEDAWAĆ.

rany,ta firma jeszcze istnieje? pracowalem tam kilka lat temu,( usunięte przez administratora ) się jeszcze trzyma?

byly pracownik

Wiecie co jesteście śmieszni. Pracowałem w tej firmie rok czasu i mam pozytywne zdanie na jej temat nie które produkty zastosowałem u siebie w domu i do tej pory zdają egzamin. Jednak jeżeli ktoś do tej pory sprzedawał buty bądź był tragarzem i bierze się za prace ph to niestety nie będzie mu szło bo handlowcem trzeba być. Jeżeli chodzi o teren Gdańska to znam go świetnie więc nie opowiadajcie bzdur. Moim zdaniem atmosfera jest super żadnej presji jeżeli potrafisz rozmawiać z klientem i choć trochę uważałeś jak się stosuje produkty to ....

wladzio

co wy wiecie o handlowaniu?

naucz sie angielskiego kolego jesli chcesz makaronizmy wtracac heheh

bubu

Bo to pewnie ten koles z Gdańska co go mieli przyjąć a potem w związku z obecna sytuacją powiedzieli buy buy. To wina góry bo z tego co wiem to kazali przyjmować mimo że w tym samym czasie na wypłaty nie było kasy. (a mnie też wciąż zalegaja- jak wiekszość pracujących przy pierwszej okazji spadam)

Pupil

czemu podpisujesz sie jako "pracownik" z twojej wypowiedzi wynika ze nie zostales zatrudniony :)

Zostaw opinię o Norquimia - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Norquimia