Lefrosch Sp. z o.o.

Śniaty

Opinie o Lefrosch Sp. z o.o.

doktór

firma tonie! najlepsi od was odchodzą to cała prawda uwaga na tandetne szkolenia doroty!

doktór

tracicie płynność ! Najlepsi od was odchodzą to cała prawda. Uwaga na tandetne szkolenia doroty!

marta
użytkownik zarejestrowany

a czy to naprawde takie jest dla ciebie istotne kto z kim? ciekawe na jakim stanowisku jesteś... ja staram się o prace u was na stanowisko Reprezentant Farmaceutyczno - Medyczny i na pewno bardziej niż ty będę doceniała tego super pracodawcę wkrótce jak się uda

Schaffery

I jeszcze jedno : nie dajcie się nabrać - panowie prezesowie są jak kameleony: na rozmowie(ach) kwalifikacyjnych potrafią być na prawdę czarujący. Inteligencji odjąć im nie można! Wszystko jednak do czasu..... Oni mają swój (chory) plan i realizują go!!!

Schaffery

Żenada, żenada i jeszcze raz żenada...... Mobbing, poniżanie, wymóg używania wulgaryzmów, aby mieć dobre tzw. stosunki z przełożonymi. Plotki, ploteczki i układziki. NAJLEPSZY BYŁY przedstawiciel z jednej z firm farmaceutycznych, NAJLEPSZY (?) dermatolog poznański i Pan, dający kasę na to wszystko - oto prezesostwo fantastycznej i o wszem lubianej przez dermatologów, rodzimej firmy Lefrosch. Panowie, mający nieustające problemy domowe a to z dziećmi, a to z towarzyszkami życiai, a to z tzw. żonami chyba odreagowują na polu zawodowym. Zresztą, niespełnienie zawodowe też ma w tych postawach duże znaczenie... Chyba czas, aby za mobbing i przemoc psychiczną ktoś z nich odpowiedział przed organami prawa.

gość

Na wyższych stanowiskach-czyli na jakich- bo wyżej niż przedstawiciel to jest tylko prezes. Auto służbowe to każdy musi mieć. Ale nie cisz się tak bardzo sprawdzą wszystko na GPS jak użytkujesz auto-nawet ile jeździsz w czasie wolnym

do Beaty od Katarzyny

Kochana Beato Ty najlepiej wiesz jak się uczciwie pracuje,bez ubrań ;-) poza tym nie ja to napisałam...jest wiele innych osób bardziej niezadowolonych niż ja... PS.Przychylam się jednak do niepochlebnych wypowiedzi na tym forum-bo 80% jest to prawda.

Obecny pracownik

Pracuje się dobrze i spokojnie. Szefostwo wbrew temu co piszecie posiada kulturę i merytorykę. Zarobki mogłyby być lepsze ale nie jest się tylko pracownikiem, którego inni potrafią wywalić.

Andrzej

Byłem na rozmowie. Spokojna kultura nawet jeśli nie przyjmą wydaje się być spoko firma. Najważniejsze: potraktowali mnie z szacunkiem -a nie zawsze tak bywa. Pzdr.

Anonim Tchórz

Nie mam odwagi cokolwiek napisać i się podpisać z imienia i nazwiska. Jestem frustratem i nieudacznikiem życiowym. Przegrałam/łem szansę w Lefrosch'u i w wielu innych firmach. Pozostaje mi wylać gorycz i oczerniać, oczerniać, oczerniać. Cóż i tak nie zmienię się, bo mnie na to nie stać... Wszystkie brudne, niemerytoryczne opinie, bez podania szczegółowych faktów są bez znaczenia -choć wiele mówią o ich autorach. Pozdrawiam, Anonim Tchórz

betkat15

Witam.Prawda jest taka,ze firma ma mega potencjał,super produkty,lubiane przez lekarzy-dermatologów lecz nie potrafi wykorzystać swojego potencjału tam gdzie powinna.Trzech prezesów w niekończący się sporze oraz plotkach.Podpytujemy pracowników,tworzą konflikty,mobingują,wydzwaniają w wolnym czasie od pracy czy nawet w godzinach nocnych.Jeden z szefów dopuszcza się wiecznego obrażania oraz negowania wartości wyznawanych przezprzedstawicieli,w tym posuwa się nawet do ostrych wulgaryzmów na szkoleniach skierowanych do kadry.Nie ma tu mowy o profesjonalnym rozwoju zawodowym-szkolenia to teatrzyk prowadzony w celu tzw. integracji alkoholowej.Nie ma co porównywa tej firmie w której jest ciągła rotacja ludzi do prawdziwych koncernów farmaceutycznych na rynku dermatologicznym.Pozdrawiam i szczerze odradzam

Beata :)
@betkat15 31.03.2015, 20:05

Czemu Katarzyno nie podpiszesz się swoimi inicjacji? Czyżbyś chciała "zrobić pod górkę " innej osobie? Myślę że nikt się nie nabierze mimo nicku ;) to nie mój styl pisania i w treści lekko zdradziłaś kim jesteś.Tak na marginesie to firma nie jest zła jak się uczciwie pracuje.

Beata :)
@betkat15 31.03.2015, 20:05

Czemu Katarzyno nie podpiszesz się swoimi inicjałami? Czyżbyś chciała "zrobić pod górkę " innej osobie? Myślę że nikt się nie nabierze mimo nicku ;) to nie mój styl pisania i w treści lekko zdradziłaś kim jesteś.Tak na marginesie to firma nie jest zła jak się uczciwie pracuje.

gwiazda
użytkownik zarejestrowany

ja takze szukam informacji na temat tej firmy i nie widze zeby ktos chial pomóc w odpoiwedzi na potrzebne kwestie pracy w tej firmie...Nurek skoro pracowales długo to moze warto spróbowac tam pracowac jezeli tak długo wytrzymales a teraz odradzasz to co jest nie halo u nich...dziekuje bardzo za odpowiedz...

Nurek

Nie polecam nikomu pracowałem długo i odradzam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Byly pracownik

Mialem watpliwa przyjemnosc pracowac dla tej firmy, na szczescie nie za dlugo. Jak dla mnie to totalna zenada, grupa dorobkiewiczow nie szanujacych ludzi, brak elementarnych zasad kultury u wiekszosci tzw. zarzadu, na czele z absolwentami akademi medycznej. Bezczelnosc i arograncja, szkoda slow... Nie polecam.

aga

najlepiej to chyba zadzwonić do obecnie pracujących repów, oni chyba maja wiedzę skoro pracują.

misia

Witajcie, jest bardzo ciężko z pracą ale tej firmy NIE MOŻNA POLECIĆ !!!! Szkoda życia i prądu !! ...

fix

DNO!!!, szkoda zdrowia

ON

... szkoda gadać !!!

Tomal

A jak jest na serio.Proszę napiszcie oczywiscie te osoby ktore maja wiedze jak jest naprawde. Prosze o info jak wyglada rozmowa, jaka atmosfera w parcy, zarobki realne oraz jaka flota.pozdrawiam!

gosia

jeśli to Małgosia , to dlaczego pisze w rodzju męskim. To ja jestem Małgosia i takich bzdur o miłej atmosferze w firmie nigdy nie pisałam ,bo nie umiem kłamać!

tusk

2300 zł na ręke, dno

janka

łukasz daj spokój.mało kto tak się opier.. w tej firmie jak ty. puknij się w łeb i przypomnij sobie kiedy dostałeś 2300 i czy na pewno nie dostałes premii

lucoil

WITAM Chcecie prawdy na temat firmy lefrosch!???? - To Prosze Pracowałem trochę w tej firmie i nie polecam nikomy , 2300zł na ręke , zero premi i beznadziejni 3 prezesików -szkoda gadać ODRADZAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Przedstawiciele uciekaja z tej firmy!!

Zostaw opinię o Lefrosch Sp. z o.o. - Śniaty

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lefrosch Sp. z o.o.