Opinie o Lefrosch Sp. z o.o. w Śniaty

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Lefrosch Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Lefrosch Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lefrosch Sp. z o.o. w Śniaty

Kandydat przedst. farm-med

Podsumowując: odradzam, nie warto wdeptywać w to (usunięte przez administratora) Uprzedzona negatywnymi opiniami o firmie bardzo wnikliwie zapoznałam się z umową. Do umowy nie przedstawiono zasad naliczania premii, mimo że wszyscy mówią o premii, a pisemnie istnienie takiego dokumentu „Zasady naliczania premii sprzedażowej dla Przedstawicieli Medyczno - Farmaceutycznych zatrudnionych w Lefrosch Sp. z o.o." jest wspomniane jedynie w dokumencie o obowiązkach pracownika. W umowie jako miejsce pracy zamiast konkretnego województwa (od początku mowa jest o obsługiwaniu 1 województwa) jest obszar całej Polski. Uniemożliwia to pobieranie diety za wyjazdy służbowe podczas szkoleń. Czas pracy jest naliczany od zakończenia i zaraportowania pierwszej wizyty, a nie od wyjazdu samochodem do klienta. Dlatego jak masz jechać na drugi koniec województwa, to nie licz na to, że czas dojazdu zostanie wliczony w czas pracy. Mimo że samochody posiadają system gps, który jest sprawdzany pod kątem jazd prywatnych, to czas dojazdu i powrotu od i do klienta nie jest opłacany. Za użytkowanie samochodu do celów prywatnych trzeba płacić 220 zł brutto do 400 km, a poza ten limit 40 zł za każde rozpoczęte 100 km. Do tego dochodzi rygorystyczna polityka samochodowa obciążająca pracownika. Pracownik ponosi koszty napraw ’gdy kwota jest zbyt niska, by pokrył ją ubezpieczyciel’, bez wyjaśnienia jaka to kwota. Względne pojęcie „bezpiecznego miejsca parkowania samochodu” i brak opłacania biletów parkingowych oraz autostrad sprawia, że korzystając z samochodu tylko do dojazdów do klienta obciążamy się kosztami, które obniżają pensję do mniejszej niż najniższa krajowa. Do tego maks 50 zł na myjnię miesięcznie…. 50 zł kosztuje mycie standardowe, zewnętrzne, bez detali. Kolejne 50 zł to odkurzanie samochodu wewnątrz. O samochód, tankowanie, uzupełnianie płynów, wymianę opon, przeglądy, mycie, trzeba dbać w czasie wolnym, bo podczas dnia pracy, gdzie trzeba odwiedzić 5 lekarzy i 7 aptek, to nie ma już czasu na dbanie o stan techniczny samochodu. Dodatkowo norma odwiedzanych aptek i lekarzy nie jest zapisana w umowie, więc oczywiście wymagania mogą się zwiększać. Dzień podpisania umowy rozpoczyna się sprawdzianem opisowym na temat wiedzy o produktach. Po zdaniu następuje 6 godzinne szkolenie, po czym dopiero widzi się umowę. Mimo, że o przesłanie mailowe umowy prosiłam wcześniej, to i tak zobaczyłam ją dopiero po teście i 6 godzinnym szkoleniu.

Zbynio

Przede wszystkim trzeba być dobrym i solidnym pracownikiem żeby docenić dobrego pracodawcę!

@Kandydatka

Witam, jak szybko odpowiadają obecnie? Widzę, że Pani prosiła o to ponad tydzień temu. Kontaktują się zazwyczaj mailowo czy telefonicznie?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 40 dni.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Lefrosch Sp. z o.o.?

Szukając pracy w Kościanie dowiedziałam się, że poszukiwano parę miesięcy temu pracownika administracyjno-biurowego. Tak jak już ktoś wcześniej zauważył w opisie zawarło się dobrze wyposażone biuro. Czemu nikt do teraz tego nie wyjaśnia? Ciekawa jestem aktualnej atmosfery w zestawieniu z tymi poprzednimi komentarzami.

Polecam bardzo pracę w tej firmie jest super. Pensja najlepsza wszystkie dodatki super atmosfera i wsparcie.nie przegapcie szansy na super pracę i zarobki.. Na pewno dużo się nauczycie w i są to wrota do kariery . pozdrawiam

To jest firma krzak a dyrektorka (usunięte przez administratora)

Stary pracownik Nowy wpis

Co prawda nie odczułem (usunięte przez administratora), ale warunki mają tragiczne 3500zł/msc, premie są mizerne i nie do wyrobienia. Prawda jest taka że produkty są spoko, w dobrej cenie ale zarządzane przez nie odpowiednie osoby. To zabawne że z pozycji PH wiem że można z tego zrobić złotą kurę ale góra tego nie ogarnia ;D jak ktoś szuka trampoliny aby wbić się w rynek farmaceutyczny to warto. Tam idzie się dla zdobycia obycia w branży a nie dla zarabiania.

klient

Firma nie posiada PH, nie realizuje zamówień, nie odpowiada na e-maile, nie odbiera telefonów. Może ktoś podpowie jak można skutecznie złożyć zamówienie ?

Klient
@klient

Też się chętnie dowiem. Od czerwca zero kontaktu z nimi, a stany topnieją.

Jola Nowy wpis
@klient

A skąd pewność, że nie maja żadnego przedstawiciela? Wcześniej widziałam w opiniach, że jacyś tutaj pracowali. Wiadomo dlaczego zrezygnowali? No i czy ktoś wie czy poszukują w takim razie pracowników na to stanowisko?

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
Leszno

W Lefrosch Sp. z o.o. trwa proces rekrutacji na stanowisko Przedstawiciel medyczny. Brałeś w nim udział i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Podziel się swoimi odczuciami związanymi ze spotkaniem z przedstawicielami firmy.

Kandydat przedst. farm-med

Przedstawiciel

Mała firma. Bardzo dobre produkty, sprzedające się na rynku. Przejrzyste zasady: odwiedzasz lekarzy, apteki, masz sprzedaż masz kasę.

Ktos
@Przedstawiciel

Podpisujesz sie jako przedstawiciel , nie ladnie tak klamac … przeciez tam tylko 3 przedstawicieli zostalo ,ktorzy szukaja intensywnie nowej pracy…

@Ktos

Skąd czerpiesz tego typu informacje? Znasz ich osobiście i sami to deklarowali? Jeśli tak to ze względu na co konkretnie tego typu decyzja jest podejmowana. Opowiesz o ich warunkach coś więcej?

Fakt faktem, na pandemii nikt nie stracił pracy w tej Firmie. To na pewno na plus biorąc pod uwagę, że drzwiami i oknami próbowali się tu dostać przedstawiciele zwalniani całymi liniami w większych firmach w 2020 i 2021 roku. Jeśli ktoś lubi pracę jako medyczno farmaceutyczny, to można tu zaczepić się na dłużej. Po zdaniu testu wstępnego oczywiście :-D

Pracowalem wiec wiem

Drzwiami i oknami to wszyscy uciekli z tej firmy, co za sciema ! A co ma pandemia do ówczesnych czasow ! Widac,ze pisze to osoba z firmy ,ktora probuje zachecic do pracy w tym czyms. Nie dajcie sie oglupic , lepiej poszukajcie w pracy gdzie sa inne standardy , benefity itd. Tutaj za wszystki potracaja z pensji, nawet za prywatne kilometry i nie sa to male kwoty.

Zbynio

Pracownik3
@Zbynio

Zgadzam się czyli szef jest to wymiany

Były
@Pracownik3

Szefa raczej nie wymienisz... Poprostu daj sobie spokój z ta firmą.Jest wiele innych ciekawszych ofert pracy. Tutaj raczej kariery nie zrobisz chyba że nie zależy Ci na swoim czasie.

Byly
@Zbynio

Ty Zbynio uważasz się za dobrego szefa?

Niestety dobrych pracowników szef Zbynio też nie doceniał :(

Niestety.....

Byla

Jakieś konkrety?

@Była

Długo pracowałaś w tym czymś?

@A. Z

Trochę pracowałam ????wiec wiem o czym mówię ???? Kiedyś było całkiem fajnie ale od kiedy „Zbynio” wziął się za zarządzanie to przestało być fajnie.Ale tak to za zwyczaj wchodzi jak „człowiek z budowlanki” uważa się za specjalistę w dziedzinie PM.

@Była

Zgadzam się ten ktoś się nastawia na zysk i wykorzystywanie wszystkich na max. Ale taka już kolej rzeczy.... Niestety nie docenia się tego co się ma.... Szkoda się nakręcać nie istotnymi epizodami szkoda tylko zmarnowanego czasu...

@Była

Człowiek z budowlanki - fajnie napisane. Na tym polu też miał same porażki......

@Była

Ale najki potrafi opowiadać-może czas wziąść się za pisanie książek dla dzieci....

Były
@Zbynio

Tylko nie rób nadgodzin jeśli nie masz ich wpisywanych oficjalnie na listę godzin

Jg
@Zbynio

Solidny pracodawco. Szacunek za poczucie humoru. Najważniejsze to żyć w swoim wyimaginowanym świecie.... Gratulacje????????

Kg
@Zbynio

Zbynio jak tam nowy rok finanse ok?

Justyna
@Kg

Jak pracujesz, to wiesz lepiej. @Zosia się pytała czy jest szansa na konkretne kwoty na rękę, ale jakoś ktoś na priv ją odwołał. Czemu nie chcecie podpowiedzieć ile się zarabia jawnie? Sprawa z prywatnym użyciem aut też jest ciekawa.

Kandydatka
@Zbynio

Proszę o kontakt potrzebuje pracy. Proszę o kontakt.

Nie zatrudniajcie sie

Uwazajcie ,bo jest bardzo duzo ogloszen na przedstawicieli do tej firmy, bo wszyscy sie zwolnili. Jezeli dbacie o swoje zdrowie psychiczne to nawet na rozmowe nie Idzcie . Nawet ludzie z biura sie zwolnili.

@Nie zatrudniajcie sie

"nawet"? ująłeś to jakby było to dla Ciebie zaskoczeniem... No to czekaj skoro nawet rozmowę odradzasz to powiesz jak ona tak właściwie teraz przebiega? O czym mówią i co takiego sprawdzają?

X

Obserwując sytuacje w firmie z perspektywy klienta wcale nie dziwią mnie poniższe komentarze. Podejście do pracowników przez osoby zarządzające tłumaczy ich ciągłą rotacje… w żadnej innej firmie kontakt z przedstawicielami (ze względu na ich brak) nie jest aż tak utrudniony jak w tej. Szkoda, że firmą zarządza ktoś tak niekompetentny bo produkt sam w sobie był dobry i kiedyś bardzo lubiany przez apteki i pacjentów.

Medyczni PH

Ja tylko ogólnie , słyszałem tylko od znajomego co pracował parę rzeczy ale dla nowych info - dokładnie umowę czytać w każdej pracy , ustalenia wszystkie w aneksach lub w niej zamieszczać czy co do premii czy benefitow czarno na białym zawsze w każdej pracy i najpierw badania wszystkie podpunkty potem praca taka kolejność , żeby nie było potem żalów.

Dominika
@Medyczni PH

Dzięki za dobre info to fakt trzeba wszystko czytać przed podpisaniem w każdej pracy. Nie wiesz co się podziało ze tak ostrzegał ten znajomy? podpytasz jakiego rzędu można wypracować premie i jak ocenia same zarobki? Bo różnie piszą …

Oliii
@Dominika

Zarobki tragedia aby mała podstawa , premie obiecanki cacanki nie licz na to ???? stanowczo nie polecam podejmować się pracy tutaj !

Julia
@Oliii

Pracowałeś albo pracujesz tutaj? Same opinie ze słyszenia tu widzę, ciekawe czy to prawda. Wiesz może jak jest? Ile te zarobki konkretnie wynoszą?

Olix
@Julia

Jest tragedia , opinie pracowników kandydatów byłych pracownik , wszystkich jednakowo złe , odpowiedź czy warto podjąć pracę jest jednoznaczna - Nie !

@Olix

"Jeśli" czyli dalej potwierdzenia nie mamy? To co to wgl za opinia, chyba przypuszczenie jednak? Skoro tak w temacie siedzisz to określ tę kasę wprost. To już nikt podważać nie będzie ani nic. I kandydata doinformujesz dzięki temu

Atmosfera jest beznadziejna. Wynagrodzenie podstawa 3-4 w zależności ile wynegocjować Ci się uda. Premie niby są tylko czy Ci ją wypłaca jest ona kwartalna i może być wypłacona nie musi. Auta 5 letnie Rapid, docenieni przez prezesa nowa Octavia Pracujesz 8h a twój czas liczony jest od pierwszej zaraportowanej wizyty do ostatniej. Produkt sprzedawany jest bardzo dobry. Świetny lekarz pracujacy w firmie, oraz jedna osoba z biura. :-) Odwiedzasz lekarzy plus apteki, prezentacje oraz szkolenia. Podsumowując. Dla ciągłego stresu, braku pewności wypłaty premii oraz beznadziejnej atmosfery mówię nie warto. Dopóki osoba zarządzająca nie doceni pracownika tutaj nic się nie zmieni.

Olix

Aktualizacja - premie wynikowe są na słowo na umowie nie chcą napisać , atmosfera jest fatalna , właściciele nigdy nie zmienia się - jedynie na gorsze jeszcze , osoby pracujące te fajne już zwolniły się więc praktycznie nie ma nikogo takowego już tam , pracujesz nie 8 h a chcieliby od 6 do 18 nadgodziny za darmo ,na teren jedziesz często godzinę półtorej h i wracasz godzinę poltorej h a czas liczą od wizyt więc łącznie robi się 10-11 h , mega nie warto , a podstawą jest malutka co to na te czasy 3 netto , premii na oczy nie zobaczysz , a wymogi po 7 aptek i 5 lekarzy gdzie często są w różnych miastach nierealne... Nie polecam !

Jak się pracuje z ludźmi z Lefrosch Sp. z o.o.?

Dora

Fajni ludzie bardzo zgrana ekipa. W biurze bardzo wszyscy pomocni. Praca dla pasjonatów z mega dobrymi produktami.

@Dora

hej, a obecną kasę jaką można tutaj zarobić jak ocenisz, bo niczego na ten temat nie wspominasz? jak liczna ta ekipa w biurze jest tak właściwie, nikt nie rotuje?

Nie polecam !
@Dora

Monika co ty sciemniasz !

@Nie polecam !

z czym ściemnia skoro po prostu spytała? opiszesz jakie warunki tu w biurze mają, pytała o liczbę ludzi, to jakis open space? jakieś nowoczesne wyposażenie? co z komfortem pracy?

Nie polecam pracy w tej firmie! Chciałbym przestrzec osoby które myślą o pracy w Lefrosch, pracodawca nie szanuje podstawowych praw pracownika. Nie wypłaca premii, zmienia zasady w trakcie gry tak aby pracować tu za ochłapy. Nie ma tu czegoś takiego jak dodatkowe benefity wbrew początkowym zapewnieniom, za km prywatne jest potrącane z pensji a samochody są słabej jakości. Pracuje sie minimum 8h a często dluzej za podstawowa pensje, sprawdzaja gps, rozliczaja ze stania na biegu jałowym i marnowanie paliwa. Dyrektorka stosuje mobbing na pracownikach którzy na każdym kroku są zastraszani i bezpodstawnie posądzani o szkodzenie firmie zamiast wynagradzani za wyniki. Firmą zarządza typowa przedsiębiorcza hiena która nie szanuje przedstawicieli i ich wyzyskuje. To nie jest trampolina do lepszej firmy farmaceutycznej bo po pracy tu nadajecie się jedynie na terapię u psychoterapeuty. Ciagle rotacje powoduja ze firma nie jest wiarygodna u lekarzy i klientów wiec nie patrza przychylnym okiem i trudno wyrobic plan. Dziwne ze jeszcze zadne instytucje nie wzięły się za Lefrosch bo jest tam tyle nieścisłości że powinna zostać zamknięta. UWAŻAJCIE I NIE DAJCIE SIE OSZUKAĆ!

Medyczny

Powiem tak ,jezeli dbacie o swoje zdrowie psychiczne to omijacie ta firme szerokim łukiem , w ciagu roku caly sklad sie sam zwolnil , kazdy konczyl zwolnieniem lekarskim od psychiatry. Tragedia nie firma. Nie szanuja najlepszych pracownikow , pieniadze jakie place to porazka. Premie byly obiecane i nie wyplacone. Zaluje kazdej minuty ktora poswiecilem w swoim zyciu tej firmie.Caly czas jest rotacja , ludzie sie zwalniaja , a oni nadal na oczy nie przejrzeli. Lekarze sa wsciekli , ze caly czas pracownicy sie zmieniaja. NIE POLECAM ! SZANUJCIE SIE I NIE ZATRUDNIAJCIE SIE U NICH!

Kandydatka

Czy naprawdę w firmie jeździ się skodami fabia?! I jak jest z zarobkami - czy jest szansa na 3700 - 4000 pln netto?! Czy można forma zatrudnienia to umowa o pracę...? Ile się płaci za km prywatne jak np w weekend chcę gdzieś podjechać i zatankuję za swoje to i tak muszę płacić firmie od kilometra?!!!

Zosia

Hej, napisz do mnie na @ zosiasamosia1928@wp.pl

Pan Bąbka

Na rozmowie było mocno śmiesznie i już po 5minutach rozmowy miałem ochotę wyjść. Sugerowanie zeby pracować jak najdłużej(8h to chyba netto od 1 do ostatniej wizyty), że jest na jakimś terenie młody człowiek, który wyjeżdża po 6 rano i wraca przed 18 i ze ma wyniki, że jemu można dać 1000zl podwyżki...na sam koniec lament ze strony szanownego Pana, że kiedyś to połowa Repów odeszła do firmy, w której miałem przyjemność pracować(bo tam lepiej płacili) No kabaret. Pytania o PKB o pandemię... sam zadając pytania nic sensownego się nie dowiedziałem. Kolejna sprawa to ubiór szanownego Pana, który wyskoczył w wytartych jeansach i sweterku... dramat

Groszek
@Pan Bąbka

To tylko namiastka tego, czego mógłbyś doświadczyć przyjmując tę pracę...

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Lefrosch Sp. z o.o.?

Byly

Zależy na ile sobie pozwolisz....

Dawid

Opowiedzcie coś więcej o szkoleniach ?

Zostaw merytoryczną opinię o Lefrosch Sp. z o.o. - Śniaty

• Jak się pracuje w Lefrosch Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lefrosch Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lefrosch Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lefrosch Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Lefrosch Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lefrosch Sp. z o.o.