Opinie o Lefrosch Sp. z o.o. w Śniaty

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Lefrosch Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Lefrosch Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lefrosch Sp. z o.o. w Śniaty

łukasz

witam, czy moge prosic o opinie firmy znajdującej sie w gdansku? jak wyglada praca na pomorzu

Odp

Nie, nie można na to liczyć. Prywatna opieka medyczna i karta multisport to kłamstwo. Za auto do celów prywatnych musisz zapłacić. Odradzam tą firmę, Pan Z nie szanuje ludzi i traktuje ich jak śmieci.

Arek

@Pracownik to nawet z multisporta nie umieją się wywiązać?

Firma która nie szanuje pracowników dużo obiecywania czego to nie będzie od premii dodatkowych prywatnych km i kart multisport a w rzeczywistości nie zobaczysz niczego. Jak już naprawdę nie masz innej opcji lepsze to niż siedzieć w domu ale kariery tutaj nie zrobisz. Chyba ze zmieniłby się właściciel a za nim całe zarządzanie. Niestety jest to nie możliwe. Nie polecam. Pozdrawiam

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.

Wiecie czy Lefrosch Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Była pracownica

Jakiś czas temu udostępniano telefon i tablet z prymitywnym systemem CRM.

Ilona
@Była pracownica

A jak z umowami? Na co się nastawiać? Interesuje mnie siedziba Lefrosch.

Laptop musisz mieć swój,telefon dostajesz. Raporty robisz ze swojego sprzętu w domu w wolnym czasie. Pracy zdalnej nie masz,nie ma dnia biurowego. Jeździsz 8h to jest zdalna praca.

@Ilona

Pierwsza na 3 m-ce ,następna na rok,kolejna czas nieokreślony 3000brutto

Czarek

Rekrutacja to proces zdobywania dobrych fachowców dla firmy. My chcemy się dobrze sprzedać i firma też!!

załamana Porażką Obywatelską

Jak szukasz firmy na początek kariery repa, to możesz rozoważyć tę firmę. Możesz się dużo nauczyć i zdobyć doświadczenie w pracy z lekarzami i farmaceutami. Nie masz co liczyć na profesjonalne szkolenia ani produktowe, ani sprzedażowe. Nie liczyłbym na słowność Z, drugi prezes no comment... Zmiany zasad w trakcie gry to niestety też miało miejsce. Brak wizyt podwójnych to plus i minus. Produkty były fajne, nie wiem jak teraz, bo mógł się zmienić skład kosmetyków i znowu ktoś mógł zapomnieć o tym poinformować przedstawicieli.... Samochód fabię krótką za której użytkowanie prywatne co miesiąc będziesz musiał zapłacić. Czego brakuje firmie najbardziej to.... wizji, konsekwencji, dbałości i szacunku do pracowników bo to już nie jest 19 wiek i nie jest to ziemia obiecana....

Martyna

1 rozmowa dość miła, Pan Z powiedział ze na 95% mam pracę i że juz mu się nie chce rekrutować reszty pracowników bo raczej jestem przyjęta. 2 spotkanie wyglądało już inaczej, mieliśmy się spotkać w czwartek rano i miał mnie poinformować o godzinie oraz miejscu spotkania wcześniej. Zadzwonił godz przed spotkaniem czy jestem w stanie przyjechać po notatki. Dojechałam, otrzymałam notatki, okazało się że na miejsce pracy ma jeszcze 4 osoby. Przy kolejnym spotkaniu w celu zweryfikowania wiadomości okazało się że Pan Z ma jeszcze duuuzo kandydatów. Bardzo nierzeczowy człowiek. W notatkach były błędy merytoryczne o których wyjaśnienie prosiłam to stwierdził, że on się na tym nie zna, jest tu "tylko" właścicielem. Mało kompetentny pracodawca. Po spotkaniu kazał mi jeszcze odrobić "zadanie domowe" i podpytać znajomych przedstawicieli o zwiększenie sprzedaży i wysłanie tych informacji na meila. W tym momencie podziękowałam. Na rozmowach chyba chodzi o wyciągnięcie jak największej informacji od kandydata a mam wrażenie że i tak nikogo nie zatrudni bo chwali się ile to sprzedaje dział telefoniczny. Zdecydowanie szkoda czasu na tą firmę. Pozdrawiam Moje sugestie dla Lefrosch Sp. z o.o.: Zdecydowanie szkoda czasu. Pan szuka przez kandydatów pomysłów dla siebie na zwiększenie sprzedaży.

Pan_tera

Wszystko co warto wiedzieć o tej firmie jest opisane poniżej u "Kocicy" ! TO SĄ FAKTY i czas w tej firmie nic nie zmieni. Pytania typu " czy w firmie się polepszylo? " są zbędne. Ta firma to (usunięte przez administratora) które należy ominąć . Jeśli ktoś tam się zatrudni to po paru miesiącach będzie żałował.

Michal
@Pan_tera

Wlasnie jestem w trakcie rekrutacji. Niby juz byłem przyjęty a co chwile dochodzą nowe etapy. Juz sam zaczynam wątpić. Czy warto? Czy rzeczywiście tak jak piszecie to co obiecują na rozmowach później jest zmieniane?

@Michal

Czytaj ze zrozumieniem. Nie ma co zadawać pytań. Szukaj dalej pracy i nie daj się omamic obietnicami bez pokrycia. Sam już widzisz, że niby Cię przyjęli, ale w trakcie zmieniaja zasady gry pod siebie.

@Pan_tera

Dzięki bardzo za odpowiedz. Jeszcze na koniec Pan Z. Kazał mi podpytać znajomych przedstawicieli jak zwiększyć sprzedaż i wysłać to na meila.

Dariusz

@Niunia, dziękuję za Twoją wypowiedź. Życzę Ci wszystkiego dobrego i powodzenia. @Pan_tera, większość poniższych opinii dotyczy zarządzania, a możesz nam powiedzieć jak według Ciebie wyglądają pozostałe aspekty pracy? Jak przedstawia się kwestia wynagrodzeń, możliwość podnoszenia swoich kompetencji i rozwoju? Jaka jest atmosfera w pracy?

Lama
@Dariusz

Aspekty pracy to ciekawe....wiadomo, jak firma jest źle zarządzana to inne aspekty leżą i kwiczą! Zarobki: podstawa 2500-3000 obiecywanie podwyżek po okresie próbnym (3-ce) nikt jej na oczy nie widział("argumentem" - nie podoba Ci się na Twoje miejsce jest tysiące hehe- wszyscy rezygnują!) lub wg oceny tego" kogoś "po zawodówce, nie sprzedajesz wystarczająco- co oczywiście jest bzdurą, bo założony plan sprzedażowy jest wykonany aaaa jeśli plan sprzedażowy jest zrealizowany i upominasz się o swoją podwyżkę za dobre efekty to odpowiedź brzmi: ale wy się wszyscy o.....cie. Wg widzimisię " Z" czas pracy liczy się od momentu wizyty, a nie jak mówi kodeks pracy od otworzenia drzwi w aucie. Nagminne kłamstwa i mamienie przedstawicieli zmianą floty (skody fabie- fruwają na autostradach, od podmuchu wiatru) Opowiadanie na rozmowach o innych ZŁYCH przedstawicielach( bo każdy kto tu nie pracuje jest: (usunięte przez administratora), okradł firmę, (usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora) jedzie na układach, pracuje do 13 i wiele, wiele innych bajek. Andersen mógłby mu pozazdrościć twórczych wymysłów. Premia- zmieniane zasady w czasie gry( wszystko jest fair wg przyjmijmy pseudonim "Andersena II"- ciężko mi nazwać kogoś szefem, który nie ma nic wspólnego z umiejętnością zarządzania na każdej płaszczyźnie swojego życia, a z pewnością nie kogoś kto ma problemy natury psychicznej i zaczyna się gubić w swoich oszczerstwach.Nooo to premia jest wypłacana kiedyś co miesiąc teraz co 3- nierobom przecież nie ma co płacić:) Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji: w skali od 1-10 - ZERO.Nie ma na co liczyć, firma nie uczy NICZEGO! żadnych szkoleń sprzedażowych, produktowych, technik sprzedaży.Jedyny + nie ma wizyt podwójnych( właściwie to "-" bo jak móc korygować błędy sprzedażowe i uczyć się jak nie ma ich kto poprawić....AndersenII przecież nawet nie wie jakie są produkty i do czego służą- bo po co?o składach nie ma co wspominać....Firma została założona i wymyślona nie przez niego( tylko wyłożył jakiś grosz) i przypadkiem dostał to co mu się absolutnie NIE NALEŻY. Atmosfera w pracy- brak.Każdy na każdego wilkiem, żadnych prywatnych wycieczek. Jaki szef tacy pracownicy. I to chyba na tyle. Życie jest zbyt piękne, aby marnować tu czas .Do póki na papierze Andersen II jest szumnie nazwany prezesem. Reasumując: szkoleń nie ma, spotkania bez sensu na jedna noc( tu się dowiesz jak każdy Andersena II okradł i jak stworzył firmę i jak ciężko pracuje całe życie,najlepsze są opowieści o przedstawicielach-tu ujawnia się talent bajkopisarski) bez integracji, zarobki takie seee, fabia za prywatne km 200 zł limit 400km, Firma nie daje NIC, prócz fajnego produktu do pracy.

Ciekawy

Czy firma normalnie funkcjonuje?

Magda
@Ciekawy

Nie, ta firma nie będzie już normalnie funkcjonować.

Kocica ☺️
@Ciekawy

Firma nie będzie normalnie funkcjonowała bo szefostwo nie szanuje swoich pracowników-pracowników którzy robili dobrą robotę.Niby tacy bezpośredni w swoich wypowiedziach a nie potrafią normalnie pożegnać się z pracownikiem.Zwalniać też trzeba potrafić.Pan Z.ma jakiś dziwny plan i tysiąc pomysłów na to jak powinna funkcjonować ta firma do tego jest jak chorągiewka :( Naprawdę żenada!!!! Wiem,że sytuacja na rynku pracy nie jest łatwa ale szkoda tracić czas i swoje zdrowie psychiczne na tą firmę :( OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!!!!!!

@Kocica ☺️

W punkt. 1000% prawdy! Odradzam firmę. Szef nie szanuje swoich pracowników. Obgaduje ludzi, oczernia ich wymyślając nieprawdziwe historie. Na dodatek nie dotrzymuje słowa z rozmów kwalifikacyjnych, zmieniając umowę pod siebie. Uważa że wszyscy go "okradają " , co jest absurdem, gdyż co chwilę sam zmienia system naliczania premii by ludziom jej nie płacić. Kto się szanuszanuje i ma odrobinę ambicji ominie ta firmę szerokim łukiem.

Niunia

Kiedyś była to rozmowa face to face z szefem albo szefami.Teraz pewnie wyglada to podobnie.Ja akurat miałam tylko z jednym szefem rozmowę i przebiegła całkiem fajnie.Pytania typowe chyba że Z.chce zabłysnąć i wyskoczy z czymś dziwnym.Ale tak jak już wspomniałam wcześniej nie jest to firma do pracy za dużo nerwów,system premiowy zmieniany tak żeby premii nie dostać.Zadania w terenie też są często zmieniane i często nie mają sensu.Z.jest bardzo podejrzliwy i chyba wszystkich pracowników podejrzewa o oszustwa w terenie-masakra jakaś.Jedyne co jest dobre to produkty które firma produkuje.A tak radziłabym omijać firmę szerokim łukiem.Są lepsze i ciekawsze firmy na rynku.

trew

opłaca się aplikować na przedstawiciela medycznego do nich? jak wyglądają na tle konkurencji? wpisy raczej zniechęcają...

Niunia
@trew

Jeśli masz na oku inne oferty to LEFROSCH sobie odpuść .Szkoda nerwów i czasu.Produkty są fajne ale szefostwo niestety nie jest najlepsze:( tylko jeden ma pojęcie o tym jak wyglada praca PM drugi to straszna pomyłka .Zero szacunku dla ludzi Dzięki którym do firmy płynie kasa.Z.myśli chyba że jest najmądrzejszy na świecie.Odpuść sobie-taka jest moja rada.

Dariusz

@#, możesz napisać co konkretnego masz na myśli pisząc o zawłaszczaniu dóbr intelektualnych? Twoja wypowiedź jest bardzo ogólna i taki komentarz nie mówi zbyt wiele osobom szukającym tutaj opinii o pracodawcy. Jeśli poprzesz swoją opinię stosownymi argumentami będzie ona bardziej przydatna dla innych użytkowników forum.

Kekz
@Dariusz

Witam, potrzebuje informacji, na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie LEFROSCH SP ZO.O. na stanowisku przedstawiciela medyczno-farmaceutycznego? Przy wyborze kandydata na co firma zwraca uwagę? Czy ma szansę osoba która wcześniej kilka lat pracowała w sektorze bankowym? Jakimi autami jeżdżą przedstawiciele? Czy po pracy można używać auta do celów prywatnych? Będę wdzięczna za informację.

Wiem co pisze
@Kekz

Nie zawracaj sobie głowy tą firmą!!! Szkoda nerwów i czasu!

#

Jedna wielka POMYŁKA . Oszukańczy Pan Prezes który nie ma bladego pojęcia o biznesie . Jego głównym celem jest śledzenie każdego i ciagle . A do tego po prostu zawłaszcza sobie dobra intelektualne . Odradzam każdemu . Nawet najbardziej poszukującemu .

Kasia C

Preparaty Firmy sa bardzo wdzięczne do pracy. Kiedyś atmosfera była lepsza. Obecnie, moim zdaniem, Prezes się pogubił i zapomniał, że firmę tworzą ludzie z którymi warto jednak rozmawiać i ich czasem słuchać. Bo Przedstawiciele nie chcą źle ani dla siebie, ani dla swojego chlebodawcy. Mam nadzieję, że mimo dziwnych wizji wszystko się ułoży i firma nie zniknie z rynku. Polecam osobom, które rozpoczynają swoją przygodę jako przedstawiciel medyczny- farmaceutyczny. Ja dostałam kiedyś ta szansę i do czasu "ulepszen" pracowało mi się dobrze.

doktór

firma tonie! najlepsi od was odchodzą to cała prawda uwaga na tandetne szkolenia doroty!

doktór

tracicie płynność ! Najlepsi od was odchodzą to cała prawda. Uwaga na tandetne szkolenia doroty!

marta

a czy to naprawde takie jest dla ciebie istotne kto z kim? ciekawe na jakim stanowisku jesteś... ja staram się o prace u was na stanowisko Reprezentant Farmaceutyczno - Medyczny i na pewno bardziej niż ty będę doceniała tego super pracodawcę wkrótce jak się uda

Schaffery

I jeszcze jedno : nie dajcie się nabrać - panowie prezesowie są jak kameleony: na rozmowie(ach) kwalifikacyjnych potrafią być na prawdę czarujący. Inteligencji odjąć im nie można! Wszystko jednak do czasu..... Oni mają swój (chory) plan i realizują go!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Lefrosch Sp. z o.o. - Śniaty

• Jak się pracuje w Lefrosch Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lefrosch Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lefrosch Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lefrosch Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Lefrosch Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lefrosch Sp. z o.o.