Opinie o Glass Produkt Sp. z o.o. w Pyskowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Glass Produkt Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Glass Produkt Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja szkła gospodarczego, płaskiego, włókien szklanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Glass Produkt Sp. z o.o. w Pyskowice

Trinity

Kocham kierownika. Jest taki seksowny gdy porusza się po hali. Nie mam odwagi mu tego powiedzieć ale kocham go

Facio
@Trinity

Nie ten portal, szanowna Pani.

NIK

Bardzo dobry pracodawca, widać że są robione nowe inwestycje w maszyny, wszystko robi wrażenie świetnie zorganizowanego i przemyślanego. Dobry zespół współpracowników chociaż mistrzu czasem w mojej opinii trochę za ostry jak się coś zawali, no ale nie można mu tego mieć za złe że pilnuje roboty. Zakład jest czysty i zadbany, pensje zawsze na czas i wszystkie składki idą jak się należy chociaż z tego powodu zapewne pensje nie są aż tak wysokie jak w przypadku zakładów które rozwiązują to... powiedzmy...inaczej.

Tarzan
@NIK

Hehe , gdybyś Ty bidne zwierzątko coś wiedziało o tych maszynach..... Hahaha

NIK
@Tarzan

A coś tam wiem jak przy tym robię, Człowieczku w cenne rady bogaty .... Hihihi

Wacław

Proszę nie psioczyć na tą firmę. jest tam najlepszy pod słońcem kierownik, który ma śliczne buciki, śliczne sweterki, śliczną małpkę i jest dla wszystkich jak ojciec. gdyby nie pewne okoliczności to pracowałbym tam do emerytury. Chwalmy Pana!!!!

Pan Kapłan Kabareciarz
@Wacław

Zaprawdę, zaprawdę powiadam Ci, jeszcze tego miesiąca wraz ze mną otrzymasz wysoką premię (mimo żeś już nie zatrudnionym). Amen amen, alleluja.

@Pan Kapłan Kabareciarz

Człowieku nie wiem skąd spadłeś ale właśnie dostałem podwyżkę. Jesteś moim dobrym duchem, dziękuję

Nie wierzcie w bajki

Tutaj te pozytywne komentarze pisze biuro czy jakaś firma wynajęta? Nigdy w więcej w życiu bym nie popełnił tego błędu jeśli chodzi o pracę w GP

@Nie wierzcie w bajki

Zgadzam się z Tobą !

Powrót Śledzia
@Michał

Racja, racja.....ale prawie, a prawie robi różnicę bo pytanie trzeba zadać odwrotnie panie prowokatorze "Nie wierzcie w bajki" a.k.a. "Michał" a.k.a oraz zapewne inne tutejsze ksywki - czy ta Twoja wypowiedź z 7:15 i następująca po niej odpowiedź potwierdzająca z 7:18 jest pisana przez ta sama osobę nasłaną przez konkurencję czy też zdesperowanego zazdrośnika - prześmiewcę, wierszo i bajkopisarza który minął się z powołaniem.

@Nie wierzcie w bajki

A ja się nie zgadzam z Tobą !

Firma Glass Produkt Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Pracownik produkcji. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
Lunia

Jak na taki zakład to super jeśli chodzi o warunki, jakieś drobnostki zawsze da się poprawić ale ogólnie bardzo polecam szukającym pracy w okolicy P-ce.

Euhenio

Odpowiadajac na pytanie - jak najbardziej zwykli pracownicy dogadują sie miedzy sobą - jest to w większości fajna ekipa. Odnosząc sie do poprzednich wpisów - firma jest fatalnie skonstruowana. Tak jak tu piszą szczególnie zawodowi kierowcy muszą sie wystrzegać tego miejsca(usunięte przez administratora) Pewnym plusem jest odprowadzanie składek od rzeczywistych zarobków ale o wysokości tych zarobków nie chce juz pisać bo to jedno wielkie nieporozumienie podobnie jak na święta nawet "wesołych świąt".

Punio
@Euhenio

To stronnicza opinia. Ostatnio premi na swieta nie bylo to fakt. No ale ze we wczesniejszych latach bylo i po 1000 zl bonusa na swieta to juz sie nie pamieta. Cala reszta tego komentarza to jakas wypaczona wizja rzeczywistosci na szkode firmy

sławek
@Euhenio

Zgadza sie Panie Eugeniuszu firma mogłaby być fajna gdyby nie kierownik i jego małpka. I w tym cały problem. Jakiś lizus broni kierownika ale to chyba jakiś wieśniak co nie zna innej rzeczywistości i pewnie nigdy przed tem nie miał innej pracy. Ulitujmy się nad nim

Ojciec Chrzestny
@sławek

Mylisz pojęcia drogi kolego, otóż firma jest w ogóle dzięki osobom nią zarządzającym i jej pracownikom, bo jak grzyb po deszczu, zapewniam, sama i z niczego nie wyrosła. Wieśniackie jest natomiast takie sobie anonimowe bluzganie osobom które dzięki swojej ciężkiej pracy coś osiągnęły - ulituj się sam nad sobą i sobie daruj.

Paulo

Tak czytam od czasu do czasu komentarze i widzę, że są one na coraz niższym poziomie, nic nie wnoszące. Sama merytoryka komentarzy pozostaje wiele do życzenia. Dziwię się, że nie zostają usunięte przez administratora. Dotyczy to zarówno osób, które już tu nie pracują jak i osób nadal pracujących, w tym również osób z biura.

Mędrzec obserwator
@Paulo

No właśnie, zrobiła się tutaj jakaś (usunięte przez administratora)" pomiędzy osobami które niejako rywalizują na tym portalu, z jednej strony osoby w większości kłamiące i pomawiające firmę w akcie zemsty za to że ktoś im śmiał zwrócić uwagę za rażące błędy w pracy i w akcie obrazy majestatu same się zwolniły (??? pokrętna logika - żadnej firmie nie życzę takich pracowników) a z drugiej strony osoby broniące firmy "(usunięte przez administratora)" tymże pierwszym. Taka przepychanka nie dostarcza merytorycznej informacji osobom które chciałyby się czegoś dowiedzieć o warunkach pracy w tej firmie. Wniosek stąd taki że ciężko traktować tutejsze wypociny poważnie i wyłuskać realne opinie, firma zatrudnia ok 50 osób i generalnie mało zwalnia a goście o których mowa w przeciągu ok pół roku wygenerowali prawie 300 komentarzy ! przecież to oczywiste że pisze to garstka mścicieli i druga garstka "obrońców" firmy. Wniosek taki - nie czytać głupot i nie karmić troli a o firmę popytać realnych pracowników, tutaj niczego wartościowego się nie dowiemy, niestety.

Poskramiacz siuśków
@Paulo

(usunięte przez administratora)Przecież tutaj piszą zwykli ludzie którzy są zadowoleni lub rozczarowani firmą "Glass Problem", a każdy człowiek jest inny. Ja się osobiście rozczarowałem tą firmą. Myślę że w nocy siusiasz w kołdrę a w dzień biegasz wokół kierownika i zrobiłbyś dla niego wszystko..... jak trzeba będzie to skosisz trawę wokół firmy oraz jego domu. Siusiusiusiu

Wujo lujo
@Poskramiacz siuśków

Generalnie racja, ale moim zdaniem ludzie powinni decydować zatrudniając się na podstawie własnego doświadczenia, stąd w pełni legalny okres próbny mięsieczny który tam oferują to dobra opcja. Faktem jest że cześć ludzi później zostaje a to też chyba o czymś świadczy przecież. Pewne jest natomiast ze tą firma na swój własny klub wysoce nieobiektywnych hejterow

Ex

Cześć, robiłem w Glass Produkt i nie polecam. Zawiodłem się. Za cholerę nie polecam

Candidat
@Ex

A możesz polecić jakąś dobrą firmę ? Bo tutaj to tylko wszędzie na każdy zakład narzekają i narzekają, zresztą jak większość osób na tym portalu. Taki to urok tego typu for internetowych - jak się podoba, względnie jeżeli może być, to nic nie napiszę, bo przecież zawsze może być lepiej, a jak się nie podobało i już nie odpowiadam przed przełożonym - to przynajmniej obsmaruję, a niech mnie popamiętają, jeszcze coś pozmyślam od siebie no bo co mi zrobią, przecież to anonimowe.

@Candidat

Otóż to, cały sekret negatywności pisanych komentarzy. Dla tego właśnie osobiście z tym tutaj od czasu do czasu wojuję. Kombinacja anonimowości i wolności słowa na takich portalach wyciąga z ludzi to co najgorsze, ale niekoniecznie prawdziwe, bo brzydka prawda (ale prawda) jest taka, że w relacji pracodawca - pracownik i jeden i drugi chciałby jak najwięcej za jak najmniej, w tej sytuacji zawsze i jednego i drugiego coś będzie boleć, w związku z tym jeżeli mam możliwość uderzyć i ukryć się za anonimowością to wyżywam się za wszystkie czasy, nawet kłamię i pomawiam, tak jak większość ludzi sięgnie po banknot 100 zł leżący na ulicy i wsadzi do własnej kieszeni jeżeli jest pusto, nie ma kamer i ludzi więc nikt nie będzie wiedział, ale jak zobaczą że inny tak robi to podnoszą najgłośniejszy lament, że jak tak można, no bo przecież oni by tak nie postąpili. Czego to tutaj nie pisali nasi, tacy właśnie święci "przywłaszczacze", że szyby się rozlatują, że szkło wożą luzem jak węgiel na pace, że maszyny chińskie, że wszyscy chamscy i niedobrzy, że wszyscy zarabiają najniższą krajową - no ale własnej winy, dla odmiany prawdziwej, która doprowadziła do tego, że jedyne co mogą robić to pisać takie kłamstwa - to już nie widzą, i nie zobaczą. Pisać natomiast będą i to jeszcze jak, trzeba mieć jednak na uwadze, że 90% z tego co napiszą, jeżeli nie więcej, to nic innego jak kłamstwa i pomówienia, o tym należy bezwzględnie pamiętać czytając tego typu "twórczość". Pozdrawiam piszących rzetelne i obiektywne opinie a samodzielnie myślącym przypominam że zakład zatrudnia ok 50 osób, generalnie nie zwalnia, a komentarzy ponad 300!

Eryk
@Ex

Powiem krótko, gdyby ta hala produkcyjna stała na strefie w Łabędach to nie wiem kto by tam pracował. Firma ma tylko pracowników bo ratuje ją lokalizacja-tzn brak większej konkurencji I to że znajdą zawsze kogoś z okolicznych wiosek,lub ukraińca.A sama praca polega na ręcznym dawaniu lub ściąganiu ciężkich szyb na lini, w tempie jak najszybszym. Dobrze to tylko tam ma kierownik,mistrz,brygadzista, wszak trza mieć panów co by dobrze pilnowali (usunięte przez administratora).

Bubu
@Eryk

Może poczytaj sobie opinie niektórych firm na strefie. Tam też nie ma kolorowo ale tutaj również za dobrze nie jest. Niestety atmosfera panująca w tej firmie psuje wszystko, nie ma żadnej współpracy tylko napier..... na każdego w koło a siebie ocenianie jako jedynego zajebistego. Pupile mistrza są wręcz nietykalni.

Bubu

Widocznie bajerowanie jest ważniejsze niz produkcja. A osoby które napierd..... na innych a potem rozmawiawiaja z nimi jak gdyby nic to sie nazywa dwulicowosc i takich osob jest sporo ;)

Ferdek pierdek
@Bubu

Plotować na forach to każden jeden potrafi, a robić to nie ma komu......ludzie powiadam, opamiętajcie się, kto woli jeździć na strefę - niechaj jeździ, a nie marudzi jak to źle w GP, są tacy co im względnie pasuje i se dziobią na etacie bo smieciówek tam nie ma (ale to już nie pasuje do jedynie słusznej negatywnej linii), a za narzekanie i plotowanie piniądzów nie przybędzie w kabzie, może odrobina satysfakcji przez chwilę no i tyle.

Czy w Glass Produkt Sp. z o.o. pracuje się na open space?

PP

W biurze tak

były robol

Nie polecam... nie chce psioczyć na konkretne osoby ale na prawde nie polecam pracy w tej firmie. Zaliczam przygodę z tą firmą do porażek ale jak to się mówi - człowiek uczy się na błędach.

Pan Kierowca

Ja pierdziele co tu sie dzieje na tej stronie.....No słowo daje oprócz satyswakcji (szczególnie w dniu wypłaty) że sie od tej firmy w końcu uwolniłem mam dodatkowo dobrą dawkę zabawy gdy to wszystko czytam. ..... Aż chce się żyć :):):):):) Ja bardzo prosze kierownictwo o dbanie o resztki Polskiej załogi szczególnie jeśli chodzi o wynagrodzenia bo inaczej tam już zostanie tylko reprezentacja Towarzyszy i Towarzyszek ze wschodu a tego firmie nie życzę bo mam do niej pewien sentyment. Mam nadzieję że u Was wszystko gra, chłopaki ze stołów !!!!!

@Pan Kierowca

Może rymować już nie będę (chociaż to ciekawa i oryginalna forma wyrazu, przyznaję) ale napisze tak.... Fakt, nie każdemu kierowcy będzie pasować zatrudnienie w GP bo to nie jest firma transportowa, dowózka zespoleń to niejako działalność pomocnicza do głównego wątku produkcji i z tej strony nie ma się co dziwić ludziom którzy robili nie takie tanie i łatwe do uzyskania (jak by nie było) uprawnienia do kierowania odpowiednimi pojazdami gdy irytuje ich brak podejścia i doświadczenia spotykanego w firmach, gdzie transport jest główną działalnością a trasy i zadania kierowcy są bardziej zróżnicowane, ciekawsze i wymagające. W GP jest monotonne ładowanie (jeżeli są też uprawnienia na wózki) i wożenie zespoleń tam i z powrotem, jest to więc praca dla kierowcy któremu z takich czy innych powodów taki układ pasuje, nie każdemu musi i nie każdemu będzie no i ok, nikt do nikogo o to pretensji mieć o to nie może i to jest jedna kwestia, która myślę jest jasna. Nie jest jednak do końca moim zdaniem w porządku, jeżeli, posługując się analogią....pracując na kasie w osiedlowym warzywniaku chciałbym zawsze mieć pensję sprzedawczyni w galerii handlowej w dużym mieście, w warzywniaku praca relatywnie nie wymagająca, ale pensja nie zawsze taka jak u wspomnianej koleżanki w galerii - ta, owszem, zarobi zwykle lepiej, ale więcej jej nie ma w domu i w pracy większa presja. Chodzi o to, że pracę trzeba dobrać do swoich oczekiwań, a nie oczekiwać że praca dostosuje się do Ciebie, a jak nie......to jest to wina pracy i niechaj wszyscy wiedzą co o tej pracy myślę! Nie tędy droga, Ty się zwolniłeś i znalazłeś pracę która Tobie pasuje, no i ok, wolałeś być przykładową "sprzedawczynią w galerii" , ale dlaczego krytykujesz wybór innej osoby, która z takich czy innych powodów chce być "sprzedawczynią w osiedlowym warzywniaku"? Żyj i pracuj jak lubisz ale i daj żyć i pracować innym jak lubią......Peace Man :)

@Pan Kierowca

Jeszcze dodałbym do mojej wypowiedzi jedną ważną kwestię, która dla jednych będzie ważna, dla innych może mniej, faktem jest że GP to firma która o klienta martwić się nigdy nie będzie musiała tak długo, jak długo prosperują powiązane z nią fabryki okien, a te są na rynku bardzo długo i raczej prędko z tego rynku nie znikną. Taki układ daje pracownikowi stabilność zatrudnienia, nawet jeżeli zakład z uwagi na sytuację nie prosperuje tak jak wcześniej, co może niestety odbijać się na pensji, to nigdy, przenigdy nie było w tej firmie akcji wręczania wypowiedzeń, bo nie ma sprzedaży, bo wirus, itp. itd. no i to jest fakt który w obecnych uwarunkowaniach też nie powinien pozostawać bez znaczenia, przynajmniej moim skromnym zdaniem. A pracownicy ze wschodu nie są tacy źli w praktyce dzięki "rdzeniowi" rodzimej załogi GP który siłą rzeczy pomaga ich wdrażać.

@Tadeusz J

Macie rację, obywatelu

Zażenowany :(
@Tadeusz J

Czytając wpisy uważam, że powinni co niektórych banować, blokować IP. Poważni ludzie a jak dzieci we mgle. Chcesz rób, nie chcesz nie rób... Uważasz się za poetę, pisz wiersze, chcesz pracować w logistyce pracuj.... Ale po jakiego toczyć wojnę na portalu internetowym, jeszcze "anonimowo"... Admin proszony o zamknięcie wątku bo to woła o pomstę!!! Puknąć się w czułka i robić swoje!!!

@Zażenowany :(

"czółka" , Panie Kierowniku

Ciekawski

Czy szukają ludzi do pracy? Jakie warunki na produkcji? Jakie zarobki?

Poeta chętny i elokwentny
@Ciekawski

3 razy TAK na Twe wszystkie pytania, nic dodać nic ująć - kwestia jakości pracowania, ale także wytrwałości danego kandydata, jak kandydat dobry to zarobi i nie ma bata ! Wiele różnych opinii i głosów tutaj lata, więc i firma popularna, taki głos poety wariata!

Poeta chętny i elokwentny

A cóż to, nie wierzę, jestem zaskoczony Rymowaną odpowiedzią zostałem uraczony Co do nazwy poety to w szczerości proszę... podszywania się pod Wieszcza wielkiego nie znoszę Gdzie Tobie tam panie do poety Tego Widać bracie masz strasznie przerośnięte ego Teraz wieszcz Nasz przez Ciebie w grobie się przewraca Bo gostkowi jakiemuś nie spasowała praca Ba..i to praca nie byle jaka Najwidoczniej nie godna poety cwaniaka Co pod Wieszcza wielkiego bezwstydnie się podszywa To osoba niegodna, wredna i fałszywa Co jad swój hejtersk na portalu szerzy Bo w godne intencje tej firmy nie wierzy Kłamie i wszystkich w błąd tu wprowadza że ten pracodawca słabo wynagradza A do tego jeszcze obraża Śledzika Co na forach szlachetną prawdę szerząc pomyka A do tego od głupków innych wyzywa Ale jak to mówią....oliwa sprawiedliwa..

Poszukiwacz

Szukam pracy i zaglądam a tutaj takie smaczki xD Żenujące... Poziom gorszy niż w naszym rodzimym kabarecie.... Panowie to się musza na piwo umówić a nie tutaj bitki urządzać :P

Święta prawda Panie "Wstyd i Hańba" to nie kącik poetycki, jestem za

Tadeusz J

Oj tam oj tam....każdy musi mieć jakieś hobby, przebij się przez formę i dopatrz się treści oraz szerszego zamysłu całego zabiegu, a jeśli jesteś, jak piszesz, prawdziwym - stabilnym emocjonalnie i psychicznie pracownikiem GP to sprowadzając dyskusje do meritum....jesteś pro, czy anty GP ? Na moje wyczucie raczej anty jeżeli do własnego gniazda ........ ?

Jasiu

Hejka, miło widzieć że ta strona żyje swoim życiem, to ważne żeby jak najwięcej ludzi wypowiadało się na temat pracodawcy. Ja tam firmy nie polecam bo mam teraz znacznie lepszą kasę za podobną robotę i ludzie też znacznie wyższych lotów jeśli chodzi o zarządzanie moją pracą. Najtańsza ryba w przemyśle spożywczym zapewne nie wiele widziała i niewiele wie więc będzie pisała same superlatywy o firmie bo innej po prostu nie zna ale kogoś takiego też trzeba wysłuchać. Pozdrawiam serdecznie

@Jasiu

Może i niewiele wiem, ale wiem na pewno, że najtańsza ryba w przemyśle spożywczym, uczciwie sprzedana i opisana przez sprzedawcę jest pewniejsza od kota w worku którego na oczy nikt nie widział, a i sprzedawca tegoż kota rybę będzie obrzydzał jak tylko może, co by tylko sprzedać swoje, ponoć lepsze (ale nie powie co ma dokładnie, musisz uwierzyć na słowo). Taka nieuczciwa konkurencja, całkowicie nieetyczna i nieobiektywna.

Niezdecydowany
@Jasiu

A czy możesz polecić miejsce pracy? Zamierzam zwolnić się z Glassa i pomyślałem, że skoro u Ciebie teraz tak dobrze to i może ja spróbuję.

@Niezdecydowany

Wybacz, cwaniaczku, ale takich rzeczy nie robi się na tego typu stronach. Spotkałem jednak w pracy innego byłego pracownika GP co miał na tyle oleju w głowie żeby się stamtąd zwolnić. Może to będzie jakaś wskazówka. Kombinuj..... i pozdrowionka :)

Prezydent Galaktyki
@Jasiu

Czyli wszystko jasne....kup Pan kota w worku! Wszystkim dobrze znany Pan X którego imienia nie zdradzę a także słynny tajemniczy i anonimowy Pan Y już kupili! Nikt nie widział, nikt nie wie, ale tak jest! Bo Ja...JA tak powiedziałem. Taaak.. jasne, a ja jestem Prezydentem Galaktyki i wszyscy się kłaniajcie, bo ja...JA tak napisałem, więc musi być to prawda i basta !!!

Niezdecydowany
@Jasiu

Dlaczego jesteś taki niemiły ? Ja naprawdę chciałem się dowiedzieć gdzie pracujesz skoro jest tam lepiej niż w GP. Teraz mnie ostatecznie przekonałeś że to co pisze Ryba i inni jest prawdą!!! I nie muszę nic kombinować aby to dostrzec.

M.K.

Czołem!!! Firma najlepsza pod słońcem. Zachęcam do aplikowania, a jeśli ktoś pozytywny ma coś do dodania to z góry dzięki za info.

@

Widzę ze pozytywne komentarze piszą ludzie którzy sa zdania nie ważne pieniądze ważne ze jest praca. Ogarnijcie sie człowiek pracuje za pieniądze a nie po to żeby pracować. Żal mi was. Ale potrzebujemy takich ludzi którzy beda pracować za grosze. Pozdro dla starej młodej ekipy z końca produkcji.

Wicek
@@

Jak widać, niektórym pieniądze nie są potrzebne :D

Kobo
@@

Widzę że negatywne komentarze pisze bezrobotny miłośnik zasiłków marzący o "Swojej Nowej Pracy" która nie nadchodzi, pisz dalej pierdoły jeżeli dzięki temu czujesz się odrobinkę lepiej. Pozdrawiam serdecznie :)

@Kobo

Kobo jeśli ktos nie dostrzega niekompetencji przełożonych i pisze ze jest to dobra firma to wiadomo ze kłamie każdy kto tam pracował co najmniej miesiąc wie jak wyglada serwis maszyn itp. A zaskoczę cie mam dobrą prace i zarabiam duzo lepsze pieniądze. Policz sobie ile tam osob pracuje co najmniej 3 lata i jakie to sa osoby,

@@

Z drugiej strony można też policzyć ile osób pracuje w GP po 10 i więcej lat. Co do oceny serwisu maszyn to każdy sobie może mówić co mu się podoba, ja mogę na ten przykład mówić jak należy zarządzać budżetem kraju aby wszyscy mogli sobie kupić po domku jednorodzinnym za gotówkę, jakbym jednak miał to realnie zrobić to pewnie nie wiedziałbym od czego zacząć. Chodzi mi o to, że jeżeli zakład funkcjonuje i rozwija się od ponad dekady, linii jest więcej niż było a zamówienia ciągle spływają bo zadowoleni klienci kupują, to w czym problem ? że maszyny trza serwisować ? A no trza, bo zapierniczają, no ale taki stan, mimo rażącej niekompetencji pracowników o której piszesz to pewnie niezwykle nieprawdopodobna seria zbiegów okoliczności która trwa grubo ponad dekadę, bo Ty, wielki i odważny anonimowy referencie tak przecież napisałeś.

@Śledzik

Śmieszny jesteś. To ze człowiek nie posiada istotnej wiedzy a zajmuje stanowisko na którym powinien posiadać wiedzę w zakresie mechaniki elektroniki oraz pneumatyki to nic dziwnego? To ze ludzie pracuja tam po 10 lat to kazdy ma conajmniej 40 lat a niestety taka osoba jest na tyle leniwa i przyzwyczajona to tej pracy ze nawet jak by ktos dał mu 2tys zł wiecej niz ma teraz to i tak by został pokaz mi młodego ktory pracuje conajmniej 3 lata

@@

Nie dziwię się że bronisz swojego, w całej rozciągłości błędnego stanowiska, tak jak było napisane wcześniej - dobry pracownik zarabia dobre pieniądze, robi swoje i się nie chwali że go cenią, a zły - zarabia pieniądze na jakie generalnie zasługuje, zwalnia się sam i pisze później kłamstwa i pomówienia w akcie zemsty za własna niekompetencję, oczywiście pod zasłoną anonimowości. No pewnie że człowiek nie posiadający wiedzy w zakresie mechaniki, elektroniki i pneumatyki fuksem utrzyma zakład w operatywnym stanie przez ponad dekadę...no pewnie. Jeżeli wbrew logice i zdrowemu rozsądkowi nadal piszesz rzeczy, które piszesz, to być może należysz to tych złych pracowników, w Twojej Nowej Pracy po prostu jeszcze tego nie wiedzą, może to jakoś ukryjesz...powodzenia.

@Śledzik

A ty pracujesz w GP? Bo coś czesto i szybko odpowiadasz na negatywne komentarze chyba ze robisz to w czasie pracy

@@

Ja tam jestem tylko zwykłą rybą która sporo zaobserwowała pływając to tu... to tam...

Jasiu

Pozdrawiam najzajebistrzą firmę w jej szerokości geograficznej .... zawężając lokalizację do kilku metrów. Trzymajcie się ciepło koledzy i koleżanki

kiedyś dałem matur z gegry...
@Jasiu

To prawda.....bez podawania długości geograficznej to naprawdę spory obszar.

Hulk

Tu sie nie ma co rozpisywać bo prawda jest prosta - w tej firmir nie da sie dobrze zarobić, tak było, jest i będzie !!! To juz jest taka firma. Ci co sie pozwalniali dobrze wiedzieli co robią i z tego co sie dowiedziałem zarabiają teraz o wiele lepiej. Prawda jest tez taka ze w okolicznych fabrykach okien tez jest słabo albo jeszcze gorzej.

Bibi
@Hulk

A nieprawda, nie dla wszystkich w każdym razie, dobry pracownik dobrze tutaj zarabia a kiepski źle, więc się zwalnia sam, tylko że później pisze chyba setny kłamliwy komentarz, coś o tym wiesz kolego, prawda ?

Mądry po szkodzie

O Jezu, właśnie miałem sen że mimo nowej pracy nadal przychodzę do Glassu na kilka godzin dziennie coś robić. Nigdy więcej takiego koszmaru

Kobo
@Mądry po szkodzie

Wesołych Świąt i powodzenia w Twojej Nowej Pracy, tylko już nie wracaj jak z niej wylecisz

Kobo bis
@Mądry po szkodzie

Dzięki Bogu szybko się obudziłeś i napisałeś ten "yntelygentny" komentarz. Ja też właśnie miałem koszmar że ktoś udostępnił portal dla takich inteligentów co by się mogły anonimowo wyżywać za swe rozliczne niepowodzenia życiowe na produktywnej części społeczeństwa.... a później się okazało że to jednak jawa. Na szczęście zakład jest tak fantastyczny że pracownicy tacy jak ja piszą pozytywy nawet w wolny dzień świąteczny, zatkało ka ka o ?

madonna

Ta firma to dosyć nietypowy chyba przypadek gdzie trzeba sobie zdać sprawe z pewnych niewygodnych rzeczy. Mozna tam pracować na zasadzie "żadna praca nie hańbi" ale kto chce godzić sie na takie warunki..... Radze firmie zmienić politykę wobec pracowników bo to sie może kiedyś zemścić na firmie choćby z powodu linku jaki zamieszcam poniżej (usunięte przez administratora)

Chief executor
@madonna

Znowu "Radzisz", to poradź proszę, czy w "Twojej nowej pracy" czy też w jakiejkolwiek innej pracy pracodawca daje urlop zawsze wyłącznie w terminie wskazanym przez pracownika nie mając nic do powiedzenia w tej kwestii, tak dobrze raczej nigdzie nie ma (niestety, nad czym również szczerze ubolewam). Oczywiście jest wiele kwestii w życiu które prędzej czy później się zemszczą , jedną z takich rzeczy jest np nie czytanie regulaminu którego stosowanie potwierdza się własnoręcznym podpisem, może i dobrze, ale generalnie ma się co porywać na większego zawodnika, gdyby firma wiedziała jak się nazywasz, przykładowo dajmy na to np "Jan" i poczyniła pewne kroki w związku z "anonimowymi" jak uważasz komentarzami - pewnie radziłaby Ci wynająć prawnika i zapoznać się z chociażby art 212 § 1 Kodeksu karnego......oczywiście czysto hipotetycznie.

@madonna

Czy coś sugerujesz tym linkiem który podałeś ? Powiesz coś więcej na ten temat ? ja chciałem się tam zatrudni. BTW koleś który odpowiedział chyba nie żartował i wie o czym mówi, poczytaj chociażby to, lektura raczej nieciekawa: (usunięte przez administratora)

@madonna

Pytanie do obsługujących portal. Dlaczego linki do artykułów, zamieszczane przez osoby pozostawiające opinie niekorzystne są pozostawiane, a linki do artykułów zamieszczane przez broniących firmę są usuwane przez Administratora ? Cz aby na pewno stanowi to równe traktowanie opiniujących ?

Sledzik

Dzięki, już mi lepiej. Po pisowni domniemam żeś nasz miszcz z bióra, co tam słychać na bezrobotnym ?

Óbawiony po pahy
@Sledzik

A dziękuję, żrę trawę, piję deszczówkę, ptaszki śpiewają, pod mostem nie pada na łeb...... Brakuje mi tylko Harrego Pottera żeby mi wyczarował wózek do wożenia złomu

@Óbawiony po pahy

Czyli na upartego nawet da się, może i taki żywot spokojniejszy jakby się zastanowić, ale taki Harry Potter to niestety tylko w bajkach, więc pewnie nie pomoże z tym wózkiem. To już lepiej być tą rybą i płynąć...płynąć.....

Śledzik

Pewnie chciałbyś, ale ja tam lubię swój akwen, dobrze się pływa więc nie zmieniam.

Співробітник

Привіт, робота хороша я не скаржуся, класні люди

Супутник виробництва
@Співробітник

Це правда, і хтось зловмисник постійно так жахливо скаржиться на цьому форумі, абсолютно неправильно.

Zostaw merytoryczną opinię o Glass Produkt Sp. z o.o. - Pyskowice

• Jak się pracuje w Glass Produkt Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Glass Produkt Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 116.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Glass Produkt Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 103, z czego 7 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 49 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Glass Produkt Sp. z o.o.
4.6/5 Na podstawie 302 ocen.

Glass Produkt Sp. z o.o.