Pilkington.

Opinie o Pilkington.

Filtruj opinie po kryteriach:

Reklama
 Opinia

Tak związki zawodowe wywalczyły 30 zł brutto. Wspaniałe. Ale za to mają 15 nowych hiudaji. Brawo wy.

ddd
@Reklama 17.05.2019 11:58

W Stalowej za 4200 brutto niema kto pracowac,CZYLI OKOLO 3 TYS NA REKE! PRAKTYCZNIE NIEMA WYMAGAŃ A WY ILE TAM WYCIAGACIE NA START? 2 TYS.?

Lachon
@ddd 22.05.2019 17:49

Gdzie tyle dają? Zwalniam się i idę?

hll
@Lachon 10.06.2019 00:13

na felach,dasz radę?

Mariusz
@hll 13.06.2019 21:23

Jak obecnie kształtują się wynagrodzenia za pracę w firmie Pilkington? Zmieniło się coś od czasu ostatnich wpisów na ten temat? Mam nadzieję, że znajdzie się osoba, która pracuje bądź pracowała u tego pracodawcy i ma aktualne informacje na ten temat. Proszę o odpowiedź.

Produkcja
@Mariusz 17.06.2019 15:11

Nie zmieniło się. Dalej 1634 zł na rękę. Zmieni się 1 stycznia 2020 jak zostanie zwiększona najniższa krajowa

Znajomy Dyni
 Opinia

I znowu reklamacja na Wdm i co teraz zabiorą pół premii a ludzi coraz mniej do roboty w firmie

@Znajomy Dyni 12.03.2019 21:34

Znów reklamacja.... Widocznie dynia za mało ciśnie

ROBERTO
@Znajomy Dyni 12.03.2019 21:34

ILE MOŻNA ZAROBIC NA START?DO REKI NETTO OCZYWISCIE.SĄ PRZYJĘCIA?I NA JAKIM WYDZIALE NAJLZEJ?

@ROBERTO 14.03.2019 21:16

1634 zł

Tak14Nie
Inka
@ROBERTO 14.03.2019 21:16

Wrh2

hll
@Wdm 14.03.2019 22:32

rozumiem ze tobie tyle dali?jak ktos jest niepelnosprawny to tyle dostaje i na tyle sie godzi a potem płacze ze mało!

TakNie2
@hll 13.06.2019 21:32

Milcz mendo z biura

Tak2Nie1
BB
@Wdm 14.06.2019 16:33

JAK TAK ZLE TO POCO TAM PRACUJESZ?

@BB 15.06.2019 14:13

Gdzie napisałem, powiedziałem że jest źle?

I jak tam z tym strajkiem? 3 zł nie ma

Psssss
@Pracownik 29.04.2019 18:13

Oni tylko dużo gadają, na więcej im strach nie pozwala

Josef
@Psssss 29.04.2019 18:39

Bo tam pracują cienkie bolki hehe

Jasny
 Opinia

Awansują ludzie z naganna (wdm)

Tak15Nie
Białoruś
@Jasny 02.04.2019 13:28

To ten co zmianowym został?

Tak8Nie

Rozpaczony
 Opinia

Jakie podwyżki mają być? Powinno być conajmnien 3 zl inaczej cala brygada ciśnieniemy na chorobowe!

Tak6Nie1

Najszybszy

Zgadzam się w 100%.Pozdro

Lider

80 gr za 4 1.20 za 5 za 6. 160

Atak
@Lider 18.03.2019 07:22

To podwyżka po (usunięte przez administratora) na te zarobki powinno być 300 conajmniej do wypłaty chorobowe !!!

Van
@Rozpaczony 16.03.2019 20:07

Za 4 =0.80zl za 5=1.20zl. To jest jakiś żart!!!!

Prostytutka
@Van 21.03.2019 09:27

Robią sobie z ludzi jaja co roku ja zarabiam 2300 po 5 latach no w porywach 2400 to żebym miał 3 tys co powinno być najniza pensja na te czasy musze chyba jeszcze je bać z 12 lat w tym (usunięte przez administratora) ale jest sposób chodźmy wszyscy na chorobowe niech zobaczą ze nie ma kto robić w tej "firmie"

Tak5Nie

@Rozpaczony 16.03.2019 20:07

No i jak ? Idziecie na to chorobowe? Bo 3 zł to raczej kwota z kosmosu .

Mistrz produkcji
@Fruzia 24.03.2019 13:53

Idziemy :)

Hahaha
@Fruzia 24.03.2019 13:53

A myślisz do (usunięte przez administratora) ja ze ile tu ludzie zarabiają po 5 latach 2 tys z hakiem na rękę to co to jest na te czasy? Pewnie jesteś lizodupem jakiegoś dyrektora ... ludzie powinni dostać te 3 zł żeby pensje doszły do 3500 tys co jest chyba normalna kwota na te czasy A może Ty Masz za nic pracownIka fizycznego co ??

@Hahaha 25.03.2019 05:20

Ty dyrny kmiocie ,pracowałam tam dłużej od Ciebie i przestań się żalić . Ja odeszłam z tej fabryki a tobie strach nie pozwala. Pozdrawiam preproces APBL.

Tak2Nie2
Białoruś
@Fruzia 25.03.2019 18:31

Wracaj do kuchni i garów. Komentowanie zostaw bo wyszłaś z kuchni i widzę że zabłądziłaś

Leningrad
@Fruzia 25.03.2019 18:31

Dzięki takim ludziom nie ma podwyżek bo właza każ demu w (usunięte przez administratora) przestań się lepiej wypowiadać na tym forum bo normalni robotnicy nie będą po Twojej stronie

Gruby
@Leningrad 26.03.2019 12:34

Cieniasy ,wysyłacie kobitę do garów a nie potraficie konsekwentnie wprowadzić swoich zapowiedzi w życie. Dostaliście te 3 zł ? Chyba nie . I co ? (usunięte przez administratora) Dzięki takim jak Wy w tej firmie nic się nie zmieni .

Opinia

Ktoś tu kogoś robi w balona. Narzekacie że mało zarabiacie a dzisiaj się dowiedziałam że dziewczyny na laminowaniu BOX z trzyletnim stażem zarabiają po 3500 zł . Na co wy narzekacie?

Tak1Nie3
@Fruzia 26.02.2019 20:54

Chyba brutto....

@Haha 26.02.2019 21:06

Jeżeli ktoś Ci mówi że zarabia 3500 zł to myślisz że mówi o kwocie brutto ? Jeżeli ty komuś mówisz ile zarabiasz to podajesz kwotę brutto ? Chyba nie ? Dlatego w końcu nie wiadomo kto tu pisze prawdę . Może wcale nie jest tak źle jak wszyscy piszą ?

bzzz
@Fruzia 27.02.2019 06:46

no to ciekawie tam mają - ja blisko 2,5 roku na 4-ry brygady w Chmielowie na produkcji i raz prawie dobiłem do 2600, przy miesiącu 24dni pracujące, gdzie do tego wypadły nocki w niedziele plus jakieś święto

@Fruzia 27.02.2019 06:46

Ja pracuje 4 lata i wezmę 2200 2300 wiec (usunięte przez administratora) głupot pewnie jesteś z biura albo z tych zasranych zwiazków. Ludzie jeśli nie dadzą nam conajmniej 2 zł podwyżki to strajkujmy!

Lady
@Fruzia 26.02.2019 20:54

Hehehe chyba ktoś z kosmosu się urwał jakie 3500tyś po 3 latach chyba po 15 latach ja pracowałam 5 lat i takich pieniędzy na oczy nie widziałam.Dobrze dopytaj bo ludzie dużo umia dołożyć i nie wierz ludziom w 100%

Ocena
@Haha 26.02.2019 21:06

Zgadzam się 3500 netto w miesiącu bez premii. W miesiącu z premia kwota może dojść do 4000 netto, trzeba tylko złapać jakieś nadgodziny po znajomosci. Ważne jest też żeby być otwartym na wszystkie propozycje :)

Tak1Nie1
@Ocena 02.03.2019 13:21

Widzę że szczury z biura (fuzja, ocena) zaczynają się uaktywniać na forum

kasia

dokladnie !!! zgoda

dd
@Haha 27.02.2019 16:31

Mozesz napisac czy są przyjecia w Chmielowie ?jakie zarobki na start i na jakim wydziale najlżej?dzieki

@dd 23.03.2019 12:06

Tak przyjmują. 1634 zł na rękę

Lider
 Opinia

Naj lepiej jak by wszystkim 3 postawili to by blo bez podwyżki . (usunięte przez administratora)

Tak1Nie3

Daniel
 Opinia

Tak w styczniu będzie podwyżka 85 lub 1,10 firma się rozwija i zaczyna iść w dobrym kierunku oby tak dalej i przestańcie wszyscy tylko narzekać jak jest komuś źle to pracy jest dużo..

Janusz
@Daniel 31.12.2018 02:58

Skąd takie info? W robocie cisza

Ploretariusz
@Daniel 31.12.2018 02:58

Nie ma żadnych podwyżek i nie będzie dziadostwo i tyle biorą a kolesie od związków na pytanie o podwyżkę uciekają i nic kompletnie nic nie robią chociaż w teorii niektórzy z nich też są zwykłymi pracownikami kręcą sie tylko po zakładzie i tyle związki powinny być z zewnatrz! !

Tak9Nie

Janusz
@Ploretariusz 12.01.2019 14:36

Mam pewne informacje że będą podwyżki ale normy bo za dużo jest czasu na patrzenie w smartfona.

Najszybszy
@Janusz 20.01.2019 16:26

Fy

Tak1Nie1

Kubujaszi
 Opinia

szkoda nerwów na ta firmę pracowałem 5 lat na boxie2 z więźniami!!!!.

Tak6Nie1
Fakir
@Kubujaszi 11.02.2019 16:36

Jakie pięć lat jak więźniów od roku zatrudniają a raczej wyzyskują za najniższą krajową

TakNie2

OSA
@Fakir 04.03.2019 21:45

Czyli nas z nimi. Czyli co jesteśmy rowni.

Opinia

Podobnie jak dynia z A zmiany

Ocena
 Opinia

Za 5 lub 6 na ocenię to niektórzy nawet siebie by podkablowali jakby dało się XD.

Tak6Nie

Złośliwy
 Opinia

Z tego co wijem to w BIEDRONCE na kasie więcej płacą. hiii hhiiii hi

Tak13Nie

Radzik
 Opinia

Ja parę dni temu się zwolniłem. Polecam każdemu, ludzie ludziom zgotowali tam piekło.

Tak20Nie1

Opinia

A co na to związkowcy co taka cisza. A wijem oni dostali premie zamiast gazetki. Gang BOLKA przecież zapomniałem.

Anna
@Żebrak 11.02.2019 20:17

Związki walczą między sobą , zamiast murem stać za pracownikami. Za dużo tych związków. Trzeba zorganizować poza zakładowe.

Opinia

A już nie długo . Jak skończą budowę fabryki opon w CHIELOWIE to się pośmiejemy. Maja dawać godziwe wynagrodzenie. A co do UKRAIŃCÓW to nie będą pracować wola euro.

Tak5Nie1

Rewolucja
 Opinia

Ludzie nie dajcie się dy ma c podniesie głowy do buntu juz straszą niskimi podwyżkami a kasę przecież mają nie dajcie soba pomiatac! !!

Dodo
 Opinia

3 miliony Kosztów za spapraną produkcje szyb na hartowni pokryli premią pracowników i to pewnie nie ostatnią

Tak8Nie

OSA
@Dodo 07.02.2019 06:35

Stare maszyny brak pracowników ale norma ma być. I to jest skutkiem strat i są odpowiedzialni tylko dyrekcja. PYTAM SIĘ CO MACIE W GŁOWIE. I JAKI MACIE Z TEGO INTERES JAK NA KONTROLI ODPADA TYLE SZYB. Debile.

edek
@Dodo 07.02.2019 06:35

Ale na czasopismo z (usunięte przez administratora) kasa byla ! A ludzi po kosztach a co Dodac nalezy ze hartownia w Chmielowie . Tam znafffffcy sa z (NASA) kadra rzadzaca zna sie ale oczywiscie winni pracownicy A zabrali wszystkim

XXXxxx
 Opinia

Brak szacunku dla pracownika, ciągłe straszenie zwolnieniem, nierówne traktowanie. Zarobki na poziomie egzystencjalnym. NIE POLECAM tego pracodawcy !!! Moje sugestie dla Pilkington.: Dajcie w końcu ludziom normalne podwyżki- nie okradajcie ich za uczciwą pracę

edek
@XXXxxx 08.02.2019 17:27

Niech strasza dalej ludzi / to w koncu samich ich wypierd...ą japonczycy ocenki ocenki ocenki zaraz beda a sami miliony zarabiaja Juz raz im sie przyjzal japonczyk ! Drugi raz bedzie za pozno dla nich

Justynka
 Opinia

praca bardzo ciężka, marne pieniądze, jedna wielka rodzina. jak ktoś musi pracować to pracodawca oki, jak ktoś jest ambitny szkoda zachodu. no chyba ze na 3 miesiące to można pochorować i zwiac.

Opinia

Stawka wynosi 13-14 brutto . Powodzenia. Czyli 14 razy 160 godzin to 2240 zł. Oczywiście minus koszty dojazdu. To coś koło 18000 netto . Czy warto.

Grubson
 Opinia

Witam ile jest teraz stawka godzinowa na początek ?

Tomek
@Grubson 09.02.2019 11:18

W większych miastach 19 , 20 tutaj pewnie z 14 albo 13 ludzie dają się (usunięte przez administratora)

Szczera
 Opinia

Nepotyzm!!!! Wykorzystywanie pracownika, brak szacunku dla pracowników niższego szczebla. Nie polecam. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Szanować pracownika

Prostytutka
@Szczera 08.02.2019 22:43

Oni myślą ze pracownicy nie są inteligentnymi ludźmi a ciekawe który z tych oszolomow na gorze wie kim był Nietzsche albo na przykład Yeats Whitman; ) J E N I ignoranci! Ludzie nie dajcie sobie narzucić jarzma powstancie nie bądźcie poddani

Biurowiec
 Opinia

Podobno ma być strajk jeśli nie dadzą dobrej podwyżki na wiosnę ludzie są juz maksymalnie wkurwieni po cichu mówi się o tym żeby iść na chorobowe i bardzo dobrze mam nadzieje ze ktoś z góry to czyta i wreszcie pójdą po rozum do głowy ze trzeba szanować pracownika produkcyjnego bo bez takich pracowników produktu się nie wyprodukuje :) Ludzie mówią ze powinno się zarabiać tutaj przynajmniej 4 tys a w najgorszym wypadku 3500 na rękę

Tak12Nie

Norbi
@Biurowiec 31.01.2019 15:38

Przy takich obrotach jakie oni mają to spokojnie mogli by dać 3000 zł dla pracownika na start. Wszyscy naokoło dostają podwyżki bo widzą jaka jest sytuacja na rynku pracy a Ukraińcami tego nie załatają.

Lolo robolo
@Biurowiec 31.01.2019 15:38

Zwolnij się-ukraińcy już czekają.

Antonio
 Opinia

Cała okolica się śmieje z premii. A panowie co małżonki powiedziały na gazetkę. BO MOJA TY ......... ......... ........ ........ ......... Biorę z tobą rozwód jak będziesz tam pracował. Ma rajcie.

Antonio
@Antonio 03.02.2019 09:42

Przestała mi obiady gotować, To nie są żarty.

Fakir
 Opinia

(usunięte przez administratora) , te gadżety to niech sobie Rysiek w żyć wsadzi

Tak5Nie

Eklezjasta
@Fakir 03.02.2019 22:54

Otóż to śmiech kpina z ludzi pracy! Potrzeba jakiejś rewolty

Eklezjasta
 Opinia

Żądamy 5 zł brutto podwyżki do wypłaty! Inaczej sami sobie róbcie w tym kolchozie

ZŁOTA NIEDZIELA
 Opinia

Zamiast premii mamy śmieszna gazetkę i gadżet . WSTYDZILI BY SIĘ. JAK IM NIE WSTYD A za łamanie regulaminu zabierają premie to niech wezmą sobie premie. Miła chęcią będę łamał przepisy. Premie mi zabiorą.

Anonim
 Opinia

Mobbing,oszustwa i nieróbstwo biura. Fizyczni są zastraszani różnymi słowami. Dnia 04.02.19. będzie zgłoszone do P.I.P.-u. o wszystkim , zakłamania w warunkach pracy, mobbing, itp, itd. A teraz zachodzcie w głowę kto gdzie i jak. Pan prawnik powiedział że mam anonimowość, i jeśli mam dokumentację od lekarza i zgodzę się na ujawnienie , to może " góra " wreszcie się ocknie .

wydymany
 Opinia

To i tak dostałem dużo co niektórzy 50 zł.STRAJK jasne dostaniemy może 40 groszy brutto i co. A ja podjąłem bolesna decyzje czyli emigracji do Belgii a potem ściągam małżonkę i sprzedam dom. Bolesne. Ale szkoda mojego czasu . Chce jeszcze godnie pożyć.

wydymany
 Opinia

Zwalniam się. Być dalej dymany. NIE.

Tak11Nie

Zenon