Opinie o Pilkington. w Sandomierz Portowa 24

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Pilkington.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Pilkington. o rekrutacji.

Branże: Produkcja szkła gospodarczego, płaskiego, włókien szklanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pilkington. w Sandomierz Portowa 24

Szuka pracy

Jak wyglada teraz praca na produkcji ? I jak wyglądają zarobki, premie itp ?

Stanisław

2500 na reke jak robisz loda liderowi jak marzena to morze troche więcej

Kaj?

Szczerze odradzam.

@Szuka pracy

No też jestem ciekawa, chcę wrócić a moje koleżanki nic nie mówią, boją się zmianowej

Nina
@Aneta k

Te co chcą wrócić tylko po co jak nic nie robiłaś tylko (usunięte przez administratora)

Dad

Podobno jakieś zwolnienia się szykują?

Haha
@Dad

Jak im ciągle ludzi brakuje bo nikt nie chce tu robić i każdy na chorobowym siedzi

Już były pracownok
@Dad

Kto może niech szuka nowego pracodawcy. Pilkington już się kończy. Za niedługo zostanie zlicytowany i będzie nowy właściciel. Nawet biurowi uciekają z tej firmy że stażem około 10 letnim, bo widza co się dzieje. Zamówień niema i firma przeszła w system trzy zmianowy ale i tak nie ma co robić. Ja będą zwalniać to pewne e zaczną od osób które najczęściej przebywały na chorobowym.

piko
@Już były pracownok

straszysz czy się żalisz?

Piwo
@Dad

Tak kierownicy i dyrektorzy mają się zwolnić bo ich sytuacja przerosła

Daro
@Dad

Ja słyszałem że mają być podwyżki

@Daro

Normy

@Dad

Chyba lekarskie, na masową skalę.

Aneta k...

Gdzie można znaleźć dobra robotę w Polsce, szukam pracy, ale nie na hucie bo tutaj mnie nie lubią koleżanki z WRH2

Max

Witam. Gdzie można uzyskać informację gdzie i na jaki wydział obecnie są przyjecia? Gdzie należy złożyć cv?

Byly
@Max

Tam to najlepiej nigdzie, chyba że chcesz (usunięte przez administratora) za marne 2300 i użerać sie z pojebancami z biura

W rozmowie uczestniczyła "Pani" Dyrektor oraz jakiś mężczyzna, od samego początku dając mi do zrozumienia, że przyszli zrobić sobie kpiny z kandydata. Wszystkie pyta były NIEPROFESJONALNE i miałam wrażenie, że tylko chcieli zniechęcić do pracy tutaj. Na to jak powiedziałam, że szukam pracy w której chciałabym się rozwijać, Pani pseudo dyrektor zaśmiała się i powiedziała " Hehe to takie ma Pani wysokie ambicje, no dobrze " ... Oczywiście padało więcej tego typu odzywek nieprofesjonalnych i również pytania wchodzące już na prywatne sprawy... Bardzo źle wspominam tą rozmowę gdzie PRZECZY ona temu jak również działa u nich HR. Współczuję każdemu pracownikowi, który musi pracować z tą Panią, która na każda moja odpowiedź spoglądała na mężczyznę który również był na tej rozmowie i się szyderczo uśmiechała. Cała ta rozmowa to był jakiś żart, żałuję, że w połowie nie wyszłam i nie podziękowałam..

Moje doświadczenia związane z HR, co wiem na temat firmy pilkington, moje sposoby na mniejszą rotacje pracowników, jakie metody bym użyła na znalezienie pracownika na stanowisko, które jest deficytowe.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Eryk

Jakie będą podwyżki pieniężne? Kto kocha Ryśka ja mam jego zdjęcie nad lozkiem jest moim zbawca! Królu Ryszardzie kocham Cie m nadzieję że spotkamy się kiedyś i będę mógł klęczeć i patrzeć Ci w oczy! Jakie będą podwyżki? WRH 2 córka. Na show upie

Eryk

I jedziesz kapeluta jedziesz cały dzień i cała noc kapeluta kapeluta obciag

Reklama

Poszukujemy pracowników Hrnavigator. Zmień swoje życie.

@Reklama

Szukajcie a znajdziecie

Heeh
@Reklama

A kto tu zastrajkuje jak tutaj same przygłupy robią

@Heeh

Taka jest prawda, dużo osób tak uważa

Aneta k...

Na Ciebie Edyta pa.. Też koleżanki różnie mówią, myślisz że jak zmianowej papierosy przynosisz to ci wszystko wolno jak Ance SK...co wyroby że świni przynosi, koleżanki to widzą oj widzą

Były

Praca w tym,, niby dużym zakładzie,, gdzie zarobki sięgają dna, macie tyle ile sobie nocek przechodzicie, dodatki tzw, dodatki na które musicie (usunięte przez administratora) po nocach, nawet jeśli dostaniecie,, podwyżki,, to pies srał na to, na taką firmę żeby nie zarobić 5 tys tylko z lornetką 3 z przodu wypatrywać, Żenada, śmiech i wstyd, wstyd dla zarządzających ze tak upokarzają ludzi

Hehe

Hehehe dobre. Robią dalej, narzekają ale robią hehehe

Oto

Ma ktoś namiary na styropiany Chmielów ?

olek tolek
@Oto

Poczekaj jak nie bedzie podwyzek ma byc strajk zorganizowany jak w Firmie Solaris

@olek tolek

Jania kocha swoją sforę psów z którymi spaceruje obok pizzeri hehe a ludzi ma za nic! Jesteście (usunięte przez administratora)obudźcie się robicie za 3 tys skoro teraz w takiej fabryce światowej sławy powinno się zarabiać conanajmniej 5 tys zl

Była pracownica

Jest jeden wydział gdzie ludzi traktuje się jak dzieci . Są rozkazy i nakazy , ale nic w zamian . Mówią o tym wydziale (usunięte przez administratora) . Kto wie co za wydział ?

@Była pracownica

Ja wiem WRH2, pracowałam tam

Artur
@Aneta k

Chcesz wrócić bo nie masz roboty

Były

Jak ja sie ciesze ze mam ten (usunięte przez administratora) już za sobą, i żałuję tych 6lat tam zmarnowanych Rozkazy nakazy, robienia wszystkiego pod dyktando, tu źle stoisz, plecak wisi bluza, kubek, telefon(usunięte przez administratora) A i jeszcze jedno Wojtek Wrona lepiej sie uspokój bo ludzie mają już Cie dosc, (usunięte przez administratora), weź sie za swoje obowiązki (usunięte przez administratora)

Fryc

Od stycznia 2zł do stawki

Rumun
@Fryc

Info pewne?

Były pracownik IT

A jak tam GST w hucie w Sandomierzu i całe IT? :) :) :) :) Dalej co dwa miesiące nowy skład?

Kermit
@Były pracownik IT

Zgadza się, rotacja bardzo duża, pracownicy po cichu szukają ofert w innych firmach, uciekają tam, gdzie lepiej płacą, ale Pilkington udaje, że nic się nie dzieje. Tu z językiem obcym, wykształceniem i wspierając zagranicę nie zarobisz 3 tysięcy. Pani dyrektor sama powiedziała, że jeśli ktoś chce zarabiać lepiej w IT, to niech kontynuuje karierę w innej firmie. Odkąd firma przestała dawać umowy na czas nieokreślony wielu pracowników IT nie dostało żadnych podwyżek, w tym ja. Od czasu korony firma zwalnia zagranicznych pracowników IT i zastępuje ich tanimi Polaczkami. Pracownicy produkcji myślą, że sytuacja i kiepskie zarobki to wina biurowych, ale szeregowi biurowi wcale nie są w lepszej sytuacji.

Hmmm
@Kermit

Branża IT i zarobki do 3 tys?

Dad
@Były pracownik IT

Jak tam z produkcją na wydziałach?

@Hmmm

Na byle jakiej budowie lepiej zarabiają niż informatycy w polkingtonie.

Czarny
@Kermit

To już nawet umów na nieokreślony nie dają? No tak w sumie po co skoro i tak za chwilę ludzie odchodzą????

Hehehe

Nawet częściej XD

Jak paczki i premia świąteczna?

mis
@Marek

jakie paczki?

Aneta k...

Nie pracowałam na żadnym magazynie, prosiłam goske żeby mi robotę załatwiła, bo miałam dość zm b i szwagierki co ciągle do mnie Problem miała jak chciałam wolne

Hej!

Jak u Was sytuacja z socjalem? Też nie ma żadnych imprez? Wiecie już coś na temat świątecznych bonów? Będą większe niż w ubiegłych latach? Pozdrowienia z Białegostoku ;)

Kulturysta z WDM

Czy uczestnictwo w biegu szklarskim będzie liczyło się do oceny pracowniczej? Do mety nie dobiegłem, ale za to powiedziałem "dzień dobry" prezesowi.

Zmianowy WDM
@Kulturysta z WDM

W nagrodę wydrukuj sobie dyplom w formacie pdf i wypij browara na zdrowie!

Kulturysta
@Zmianowy WDM

Nie wiedziałem że zmianowi na WDM są tacy dowcipni i wygadani. Zwykle siedzą cichutko, nie wychylają się i robią to co "Pan" każe :) Sio do pracy, bo Pan wszystko widzi!

@Kulturysta z WDM

Trza było jeszcze powiedzieć do widzenia to może byś dostał 5 bo za dzień dobry chyba tylko 4

Były

Kto miał jaja i odwagę ienic coś w swo życiu na lepsze ten już tam nie pracuje. Reszta narzekaczy to (usunięte przez administratora).

Hr

Kolejni pracownicy się zwolnili. Trzech procesimproverow.

Zostaw merytoryczną opinię o Pilkington. - Sandomierz

• Jak się pracuje w Pilkington.?

Zobacz opinie na temat firmy Pilkington. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 124.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pilkington.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 106, z czego 12 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 43 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pilkington.?

Kandydaci do pracy w Pilkington. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pilkington.