Opinie o BK Glass Sp. z o.o. w Tarnobrzeg

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy BK Glass Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie BK Glass Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby szklane - obróbka szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BK Glass Sp. z o.o. w Tarnobrzeg

witajcie w jaki sposób teraz oceniacie warunki pracy? Jakoś po tamtej opinii o tym, że ludzie próbują się drzwiami oraz oknami wbić temat się urwał i nie wiem jak to rozumieć... Czy faktycznie nie było już naborów? teraz od paru dni za to widzę ofertę na produkcję z wykorzystaniem urządzeń do obróbki. Jak oceniacie taką pracę? i jak jest wynagradzana?

Natalia

ktoś napisał, że jest tu dużo obowiązków, że nie ma czasu nawet iść do łazienki. czy to oznacza, że czasu na przerwę też nie ma ?

Eno
@Natalia

Czasem jest tak że nie ma jak do łazienki iść to prawda. Jeśli chodzi o kasę to różnie- praca na akord. Są dwa piece na których się pracuje na tym nowszym się (usunięte przez administratora) ale tu znów zależy od tego jaki rodzaj szkła idzie. Na drugim znów idzie wolniej ale znów mniejsza kasa no chyba że grubsze szkło hartuje ogólnie to wszędzie dobrze gdzie nas nie ma pozdrawiam

Jędrek Nowy wpis
@Eno

Ale głupoty piszesz. Chyba 15 lat temu. Teraz to jest miodzio ludzie oknami i drzwiami się pchają aby tylko tam pracować.

Dawid Nowy wpis

Witam jak wygląda praca na wózku widłowym jakie zarobki itd coś więcej ?

Sławek Nowy wpis
@Dawid

Wózkowy? Bierz że sobą ładowarkę bo takie nudy ma wózkowy praktycznie 2,5 h. Roboty , 45minut pauzy i reszta siedzenie na telefonie po kątach.

leslaw

Zgadza się kolego pracowałem tam wszystko to prawda. Podobno teraz cyrk tam jest nie ma ludzi do pracy

Magdalena
@leslaw

Piszesz, że w firmie BK Glass nie ma ludzi do pracy, ale ja jakoś nie widziałam, żeby szukali tam nowych pracowników. W sieci nie ma żadnego ogłoszenia od nich. @leslaw, dobrze by było, jabyś rozwinął swoją wypowiedź, bo jest ona zbyt ogólna. Co Ci właściwie tam nie pasowało? Chodzi może o zarobki?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie BK Glass Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Pracownik linii produkcyjnej? Podziel się swoimi wrażeniami!
Leszno
pracownik obozu

praca

@pracownik obozu

(usunięte przez administratora) Nie warto tam podejmować zatrudnienia. Musisz odebrać za zmianę tyle szyb ze nie masz czasu iść do łazienki.Trzeba przygotować sobie koszyki i latać biegiem. Człowiek ugrzany i za ile obcięli stawkę 2500 minus droga wychodzi że za najniższą krajowa mają (usunięte przez administratora).

Zostaw merytoryczną opinię o BK Glass Sp. z o.o. - Tarnobrzeg

• Jak się pracuje w BK Glass Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BK Glass Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BK Glass Sp. z o.o.?

BK Glass Sp. z o.o.
  • Mechaniczna 4