Opinie o Schollglas Polska Sp. z o.o. w Tarnobrzeg

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Schollglas Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Schollglas Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby szklane - obróbka szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Schollglas Polska Sp. z o.o. w Tarnobrzeg

Pilklington Nowy wpis

@Pracodawca Witam, czy są jakieś przyjęcia do pracy,u nas na zakładzie mówią,że fajna pracę macie , można się wyspać na hali, poobijać,fakt za najniższą ale już nie będę się czepiać,coś za coś,z chęcią bym się przeniósł ,u nas o spaniu to mowy nie ma

Baloo Nowy wpis
@Pilklington

Przesada z tym spaniem, góra 3godzinki można ale już telewizor np. Można oglądać 4godz.Sa też minusy, jak wybierzesz spanie albo tv to nie przysługuje Ci pakiet 5 drinków.

Pilklington Nowy wpis
@Baloo

E to super,składam CV ,ciekawe czy legendy o jednej śpiącej są prawdziwe,chyba tak łapie się na taką robotę

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Schollglas Polska Sp. z o.o.? 18 września na portalu Pracuj.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Księgowa. Ktoś z Was aplikował?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Schollglas Polska Sp. z o.o. na stanowisko Kontroler jakości?

Śmiesznie

Musisz przynieść wszystkie świadectwa pracy z poprzednich miejsc pracy i generalnie analizowane jest to ile razy byłeś na L4, jak za dużo chorowałeś to się nie nadajesz. Czyli łamanie prawa pracy poprzez dyskryminację potencjalnego pracownika już na rozmowie, bo to chyba lekarz medycyny pracy ocenia czy się nadajemy na dane stanowisko a nie rekruter. Rozmowę prowadzi Pan i Pani, Pan głównie zadaje pytania i piszą sobie , jak się domyślam uwagi na twój temat na kartkach i pokazują sobie je nawzajem zatykając ręką ???? najbardziej nieprofesjonalna rozmowa na jakiej byłem.

piotr

aktualnie w firmie odbywają się notoryczne kontrole PIP. Łamanie przepisów o RODO tj monitoring zakładowy wykorzystywany niezgodnie z przepisami . Totalna pogarda dla pracowników skłócenie, z moich informacji wynika też że kroją się procesy o (usunięte przez administratora) i bezprawne zwalnianie pracowników. Upomnienia i nagany jak z rękawa pod byle pretekstem. Zabieranie premii za cokolwiek tu nie ma miejsca na błędy nawet jeśli popełni je obcokrajowiec na twoje konto bo on przecież : ,,Nie Panimaju" .Nawet jeśli odchodzą pracownicy ,którzy dla scollglas pracowali od samego początku. To w końcu nie ma sprawy, to dobra firma twierdzi Aga. Cóż Ago może ja pracowałem w innym schollu ,a może ty siedzisz w klimatyzowanym biurze gdzie nawet automat ze słodyczami ma niższe ceny. Albo jesteś trollem , który ma obalać negatywne opinie o firmie. Tak jestem konfliktowy bo upominam się o swoje ale też i twoje prawa i uwierz mi Agp że bycie konfliktowym w shollglas jest bardzo kosztowne . I nie mam tu na myśli utraty pracy, to może tylko przynieść korzyść

Lisek
@piotr

Pracowałam tam jeszcze niedawno i wywalili mnie za mówienie prawdy i wytykanie oczywistych błędów.Nikt nie dba o szkło mają to w (usunięte przez administratora) tylko zależy z kim trzymasz to tak masz.Mowilam że coś jest nie tak to szłam w inne gorsze miejsce albo byłam nagminnie o byle skarpetkę nie taka ścigana przez brygadzistę który nie widział że piją w nocy non stop na zmianie jeżdżą wózkiem po pijanemu .Jedni muszą (usunięte przez administratora)nie wolno im usiąść a inni siedzą chodzą (usunięte przez administratora)i nikt tego nie widzi To zakład w którym są kliki i jak jesteś inny to masz (usunięte przez administratora).Jezeli chcesz dobrze zrobić szkło albo widzisz że źle jest robione to (usunięte przez administratora) to kogokolwiek obchodzi nie ma nawet komu o tym powiedzieć .Porządni ludzie tam są ale to jednostki którzy wiele przeszli złego a nowi poprostu nie wytrzymują w tym psychicznym zakładzie.Non stop tylko grożą kamerami i zwolnieniami ale dziwne jest to że te kamery widzą tylko to co chcą i kogo chcą .Masakra z dala od tego bajzlu .

Mariola
@piotr

Fajnie się pracowało w Sandomierzu :) TU to jakaś totalna porażka!!!! Dziękuję za możliwość odejścia! Dyr. Jacek ma w tym swój udział ????????Specjalnie podpisałam się prawdziwym imieniem, by było wiadomo o kogo chodzi. Wiele bym mogła powiedzieć, ale to mi się nie opłaca! Z DALEKA OD TEJ FIMY!!!!!!!!

Mariola
@piotr

Piotrze zgadzam się z Tobą w 100 %, ale uwierz że na tym zwolnieniu wyszedłeś z twarzą i z dodatkowym zyskiem ????

rtoip
@piotr

To jako były pracownik podnieca cię jeszcze pisanie o byłej firmie??? Nie masz swojego życia. I po ostatnie - nie pisz bzdur :)

Po to jest właśnie ten portal aby się dowiedzieć o danej firmie i czy są to żale zwolnionego pracownika czy zadowolonego pracownika , ważne jest aby potencjalny kandydat miał jakieś rozeznanie co i jak.

@rtoip

Ależ ktoś złapał ból... zęba. :D Tak jak napisał @Ja - po to ten portal jest! Jak się w firmie dzieje źle, to chociaż można o tym napisać i przestrzec innych ;)

@Karol

Zgadzam się, po to ta strona jest !

@rtoip

Panie zastępco kadrowego a czy pana podnieca użeranie się z byłymi pracownikami? Noestety schollglas zostawia trwałe ślady na swoich pracownikach

Grzybiarz
@piotr

Z ukraincami jest dobra współpraca. Robią to co im nakazano. Kierownictwo to normalne kolesie, brygadzìści są okej. Warunki bhp dobre. Fajna atmosfera.

@Grzybiarz

Ukraińcy z reguły chyba są mało problematyczni? Ja czasami nie wiem o co tym wszystkim ludziom z nimi chodzi... Zatrudniają ich może teraz tu więcej ze względu na sytuację na granicy?

Zzzz
@Izabela

Mało problematyczni ,tylko że lenie i nieroby a jeszcze trzeba się z nimi jak z jajkiem obchodzić bo zaraz lecą na skargę szkoda ,że firma ma takie klapki na oczach co do nich, oczywiście nie można powiedzieć że wszyscy ale zdecydowanie większość,im wolno wszystko my za to samo zbieramy opier....a oni się śmieją z nas po kątach

@Zzzz

Ej serio? A to nieładnie z ich strony. A skoro lenie i faktycznie niczego nie robią, to nie można tego wprost udowodnić kierownictwu, żeby jakieś konsekwencje z tego wyciągnąć? Bo chyba nie tylko oni mają ten przywilej, żeby lecieć na skargę?

Zzzz
@Izabela

Pewnie że można tylko to nic nie daje , przecież każdy widzi jak jest łącznie z kierownictwem,bez chodzenia na skargę powinno to być załatwione ,oni mogą siedzieć pół zmiany w telefonie,obijać się gdzie się da ,a i tak są najlepsi, chociaż nie powiem są i nasi ,którzy większą część pracy w tel siedzą ,ale to już chyba inne układy,

Dorota

Ale po co ktoś miałby kłamstwa jakies tu pisać?

vbv

bo wyssana z palca

Joanna

Ubaw po pachy! prosze jeszcze o pare dowcipów.

@Joanna

Napisz lepiej jaka jest tu moneta bo jest ciekaw czy lepiej niż u zielonych

@piotr

Haha, ale masz chłopie bujną wyobraźnię XD. Kamery, automaty...no powiem ci że bajkopisarz z ciebie niezły. Ale jak "tata Marcina powiedział", to pewnie tak musi być. Ale tak już jest jak się wypowiada roszczeniowiec, któremu powinno się płacić za samo przychodzenie do pracy i siedzenie na telefonie...

Kontroler jakości

Rozmowę prowadził pan Piotr K w obecności pracownicy Działu Personalnego. , niestety nie pamiętam nazwiska owej pani. Uważam, że podczas tej rozmowy rażąco zostały naruszone przepisy RODO oraz Prawa Pracy. Zostałam poproszona o przyniesienie świadectw pracy z poprzednich miejsc pracy (łącznie ok 10 lat pracy) . Nie było by w tym nic dziwnego gdyby rekruter analizował przebieg zatrudnienia i zdobyte umiejętności, mające wpływ na pracę, której dotyczyła rekrutacja. Natomiast analizie zostały poddane moje przebyte zwolnienia lekarskie, ilość , włącznie ze zwolnieniami typu 3 dniowe przeziębienie po zwolnienie po przebytej operacji(5 lat temu!) czy kontuzji, czy zwykłe zwolnienie w okresie pandemii gdzie chyba nie było osoby, która w tamtym trudnym czasie nie chorowała. Poczułam się odarta z godności i prywatności gdy musiałam tłumaczyć rekruterom, że miałam operację parę lat temu, na co i ,że jestem jak najbardziej zdolna do podjęcia pracy i nie choruję. Myślę, że zdolność pracownika do podjęcia pracy stwierdza lekarz medycy pracy na badaniach wykonywanych przed podjęciem zatrudnienia nie rekruter. Po skończonej analizie mojej historii chorobowej, pan rekruter pogardliwym tonem stwierdził, że on w tym momencie skończyłby już tę rozmowę oraz, że firma Schollglas szuka pracownika nie chorego a pani dodała, że za dużo L4. Na rozmowie nie padły żadne rzeczowe informacje dotyczące pracy, którą miałabym wykonywać,moich umiejętności czy doświadczenia. Pytania dotyczące stanu zdrowia łamią przepisy RODO o czym osoba zatrudniona na stanowisku rekrutera powinna wiedzieć, a analiza historii chorobowej chyba nie należy do obowiązku osoby rekrutującej . Odmowa zatrudnienia z powodu choroby przebytej w przeszłości jest dla mnie całkowitą dyskryminacją i brakiem najmniejszego profesjonalizmu ze strony Firmy. Całkowity brak empatii. Wniosek taki, że raczej pracowników też nie szukają a (usunięte przez administratora) .

Gdzie znajduje się poprzednie miejsce pracy , czy przychodzą tam klienci(!), czemu już nie pracuje . Zaznaczam poziom rozmowy bardzo łatwa, gdyż nie ma opcji " żenująca ".

czy ktoś napisze aktualna rzetelna opinie o firmie?

Kr
@Kasia

Ja jestem ciekawa na czym polega praca przy malowaniu

@Kasia

Robota jest była i będzie jej więcej tak usłyszałem od pseudo ,,kierownika'' a pieniędzy jak nie było tak nie ma i nie będzie zero szacunku dla pracownika (usunięte przez administratora) obelgi i cwaniakowanie

@Kr

Po prostu malujesz pędzlem i tyle

Jak się pracuje z ludźmi z Schollglas Polska Sp. z o.o.?

Pracuję tam już kilka lat...... Zaciskam zęby i jadę do przodu!

Ona

Ja jestem bardzo zadowolona. W każdym zakładzie pracy są zadowoleni i narzekający.. Zawsze tak było. Nie sugerowałabym się opiniami. Warto się samemu przekonać.

@Ona

Z czego konkretnie jesteś zadowolona pracując w Schollglas Polska? Powiesz mi coś na temat wynagrodzenia? Jestem ciekaw jakiej pensji może oczekiwać nowy pracownik, mam nadzieję że niedługo mi odpowiesz.

Ona
@Karol

Jestem zadowolona z pracy którą wykonuję. Robię swoje patrze na zegarek i wychodzę. Z wypłatą raz więcej raz mniej a czasami super. To zalezy od ilosci niedziel, nocek i dodatkowych godzin wypracowanych. Czasem też premia wpadnie. Kto chce, będzie pracowac.. Kto nie chce nigdy nie bedzie zadowolony...

Olcia
@Ona

Mam propozy je pracy, myślałam że tylko facetów biorą. Czy ktoś mógłby mi napisać co robią tam kobiety i czy trzeba dźwigać te szyby, bo miałam przepukliny na kręgosłupie od poprzedniej pracy, zaleczylam i nie chce sobie zaszkodzić, może muszę szukać innej pracy kepiej

Irena
@Olcia

Olcia, to nie zapytałaś, kiedy Ci proponowali, jaką pracę Ci proponują?? Na Twoim miejscu to pierwsza rzecz co bym zrobiła: co miałabym robić i za ile? :D

@Olcia

Praca ok wiadomo nieraz i cięższe szyby ale to we dwie osoby ,zależy na jakie stanowisko trafisz , ja nie narzekam praca ok ludzie też, wiadomo nie da się ze wszystkimi dogadać ,wszystkich nie będziesz lubiala ale wypłaty w miarę ,do tego wczasowe premia na święta,nie narzekam

@Ona

A ile można realnie wyciągnąć w miesiącu 4 tysie wyjdzie ? podwyżki jakieś dają czy wstrzymane jak u japończyka ?

Bundy
@Łysy

5 z groszami

@Bundy

To kwota brutto czy netto?

Bundy

netto

Zzz

Witam wie ktoś może co z premia podobno ma być duża ale wstrzymana ,jak to w końcu będzie

A czemu ją wstrzymali?

Malarz
@Zzz

Ty się premią nie interesuj,tylko naucz się wreszcie malować! statystów na malarni nam nie potrzeba.

@Malarz

Premia jak to premia zawsze można znaleźć powód aby jej nie dać czy zatrzymać, co do statystów cóż znajdą się wszędzie zarówno PL jak i UA natomiast jeden jest szczególnie widoczny przy końcu pierwszej zmiany.

Dorota

A co, stażyści się tak z robotą ociągają?

Zz

Ciekawe o co chodzi może ktoś wie na stronie urzędu pracy ogłoszenie o pracę obowiązków:Wyrabianie wyrobów ze szkła, sporządzanie wyrobów szklarskich, topienie masy szklanej. Praca w ramach umowy zlecenia w godz. 6.00-22.00. Minimum 40 godz. tygodniowo. Miejsce wykonywania pracy: Tarnobrzeg, ul. Zakładowa 39 przecież nie ma pieca do topienia szkła ,no chyba że chcą kupić i aż 50 osób

Irena
@Zz

A skąd wiesz, że nie mają tam pieca? No, jeżeli 50 osób, to poważnie zwiększają produkcję, na to mi wyglada. A ogłoszenie jest tylko dla bezrobotnych, czy otwarte dla każdego kto by chciał np. zmienić pracę?

Kr

Wiadomo czy będą jakieś pieniądze na święta ,w Biedronce w tym roku oprócz paczek świątecznych dla dzieci dali po 1000 ,Lidl 800 ciekawe jak Schollglass

Zzz

Będą jakieś pieniądze na święta ,bo różne wersje chodzą

Zzz

Mam pytanie wie ktoś kiedy będzie premia kwartalna wypłacana w lipcu czy w sierpniu

@Zzz

Pracujesz w Schollglas z tego co widzę. Dobrze się składa, bo chciałem się dowiedzieć czy to dobra firma do rozwoju i czy pracownicy bez doświadczenia są tu mile widziani. Powiesz mi coś na ten temat? ;)

@Zzz

To firma dobra żeby skończyć w psychiatryku. Czy nie ma już naprawdę innej firmy? Pracowałem tam to wiem. Jeśli chcesz się poczuć jak śmieć to zapraszam serdecznie

Aga
@Piotr

To bardzo dobra firma,może jesteś konfliktowy,że tak twierdzisz

Paulina
@Aga

Wasze opinie trochę różnią się od siebie. Może napiszecie jakieś argumenty na potwierdzenie swoich słów czy coś by każdy mógł zapoznać się z nimi i wyciągnąć jakieś własne wnioski :D

Kamil

Wypiszecie plusy i minusy pracy w firmie?

Misioki
@Kamil

Schollglas to firma gdzie nikt się nie przejmuje przepisami bhp ,wymagania kosmiczne zarobki niskie ,przełorzeni oderwani od zeczywistości , nie wspomne o ukraińcach

Frac
@Kamil

Bardziej potrzebują robotów niż pracowników. Zamordyzm, przymuszanie do szczepień.

Oxymoron

Czy tak trudno zrobić COŚ żeby było dobrze?????? Aż tak wam zależy żeby pracownik był niczym.kimś kogo można tylko ukarać???. Jak nie będzie już kogo to co wtedy???

Misioki
@Oxymoron

ALE wspomne o prawie graw i () innych \ 1brak zprawnych zabezpieczan szkla 2brak albo line pracujonce na przejezdzie 3nieoznacone osoby na tak zwanych przejazdzch wuckóe wuzkowi majom wuxk 5 niesprawne albo zepute wuzki [wuskowy przewiss 6brak komunikacji albo stan olewcy zxmian B ====brak zabezpieczen ======idioci prrzelorzono zebym mial czysteb sumienie kto jezdzi wuzkiem i pcha wuzki niezabezpieczone powienien bys karany

prawie tam robiłem

(usunięte przez administratora) wymagania jakbym miał brać (usunięte przez administratora)k na reke. przecież to juz dla wszystkich oczywiste ze Ukraińcy nie chcą pracować w stalowej woli za (usunięte przez administratora)k a ty masz robić za najniższa krajowa. ta firma to jakaś kpina. a ten rekrutujący sam porobiłby sobie trochę na produkcji. (usunięte przez administratora) . (usunięte przez administratora)

Martyna

@Ja a czemu musisz zaciskać zęby? Coś ci nie odpowiada ?

Zenek

Ta firma to (usunięte przez administratora). Pracujesz tam 15 lat i masz wyplate jak nowo przyjety pracownik. Zero podwyżek i tylko wymagania. Jak rzad nie podniesie to zaklad nie da nawet zlotowki predzej zabierze marna premie za byle co. Ludzie sa ciagle podgladani przez kamery tak sie nie da pracowac. Jednym slowem (usunięte przez administratora)

Kamil

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników i czy warto starać się? Jakie zarobki można wyciągnąć?

Maria

Pracuje już prawie dwa lata, jestem bardzo zadowolona z pracy którą wykonuje i nie zamieniła bym na żaden inny zakład. Lubię to co robię staram się wykonywać pracę sumiennie i jest OK.

mial

A jak z praca w biurze?

Olga

Firma może nie jest ideałem ale mam wrażenie, że konkurencja inspiruje do pisania.

Zostaw merytoryczną opinię o Schollglas Polska Sp. z o.o. - Tarnobrzeg

• Jak się pracuje w Schollglas Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Schollglas Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Schollglas Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Schollglas Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Schollglas Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Schollglas Polska Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 7 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Schollglas Polska Sp. z o.o.