Opinie o Glass Produkt Sp. z o.o. w Pyskowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Glass Produkt Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Glass Produkt Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja szkła gospodarczego, płaskiego, włókien szklanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Glass Produkt Sp. z o.o. w Pyskowice

ktoś dobry

czuje sie w obowiazku naswietlic realne ryzyko podjecia pracy w firmie Glass Produkt kandydatom na kierowcow ciezarowek. Firma oczekuje od takich ludzi ze beda oprocz wykonywania wlasciwych obowiazkow w wolnych chwilach wykonywac takie prace jak koszenie trawy, wyrywanie chwastow i zamiatania placu nazywajac to uniwersalizmem...... zaangazowaniem itd. Pomijajac to co mozna wyczytac w poprzednich komentarzach firma rowniez oczekuje od pracownika ze bedzie swoim prywatnym srodkiem transportu jezdzil w sprawach firmowych bo firma nie ma samochodu przeznaczonego do takich celów. I teraz najwazniejsza sprawa - Firma najprawdopodobniej od poczatku jej istnienia wydaje dyspozycje kierowcom do wyjazdow i dostarczania do klientow towaru w transporcie lokalnym bez jakiegokolwiek zabezpieczenia towaru przed przesunieciem. Poza nagminnym lamaniem przepisow kierowcy musza sie liczyc z ryzykiem nieszczesliwych wypadkow bo towar to szyby ktorych krawedzie sa ostre jak brzytwa a pojazdy do tego przeznaczone maja zabudowy otwarte wyposazone jedynie w zwykle burty. Zalecam kandydatom na kierowcow wziac to pod uwage i jesli to mozliwe protestowac przeciwko temu. Dziwie sie ze nikt jeszcze nie zglosil tego odpowiednim organom i jestem pewien ze wszyscy byli kierowcy ktorzy poszli po rozum do glowy i sie zwolnili chetnie to potwierdza. Trzeba pamietac o tym ze kierowca wyjezdzajac z czyms takim na droge bierze na siebie cala odpowiedzialnosc i moze narobic sobie olbrzymich klopotow.

Adamax
@ktoś dobry

Uwagi w sprawie kierowców i spedycji w firmie GP zaczynają być już nudne Panie Kierowco. Z tego co wiem jakoś ta firma się rozwija i zatrudnia nowe osoby (polaków i Ukraińców), w tym także kierowców więc coś chyba ściemniasz korzystając z anonimowości - no ale takie prawo internetu i kto ci zabroni.

@ktoś dobry

Co do koszenia trawy i wyrywania chwastów to faktycznie była taka sytuacja bo nie było czego wozić i produkować a pracownicy nie mieli już za bardzo czego robić, mi osobiście się to nie bardzo podobało to fakt ale ze sprawdzonego źródła wiem że ponoć to było po to aby zarząd nie poszedł w zwolnienia grupowe jak to porobiło większość firm w tym okresie. Oczywiście też bym wolał postojowe ale na to muszą być pieniądze których w sytuacji kryzysowej często firmy nie mają więc zwalniają na potęgę mając pracownika gdzieś, jak się później odbiją to sobie pozatrudniają nowych ludzi mając starych gdzieś - i tu jest zasadnicza różnica między GP a pozostałymi firmami. Nie rozumiem jak można pisać miesiącami dziesiątki negatywów z powodu "focha" bo zamiast wylecieć z pracy miałem kosić trawę, cóż za rażąca krótkowzroczność. Mam nadzieję że w "twojej nowej pracy" nie będziesz musiał kosić trawy a firma będzie płaci ci postojowe za miesiące w których nie było czego wozić - co byś się nie zdziwił (a jak znajdziesz taką firmę to daj znać a przyznam ci rację).

byly kierowiec
@ktoś dobry

Faktycznie tak sie tam dzieje. Jacyś idioci pewnie z biura starają się zatrzeć fakty odpierając komentarze ale gdyby tak zgłosić coś takiego do prokuratury lub do ITD to może wpłynęłoby to na bezpieczeństwo transportu i Ci biedni kierowcy nie musieliby tego robić w tak niebezpieczny sposób.... Trzeba tutaj dodać ze od kierowców ciężarówek oczekuje się również odśnieżania terenu firmy. Jeśli ktoś lubi to nie ma sprawy ale to działa na zasadzie "propozycji nie do odrzucenia" - jeśli ktoś zna film "Ojciec Chrzestny" to zrozumie. Mam za sobą jakiś czas obcowania z tą firmą i szczerze odradzam - sam straciłem czas i sporo pieniędzy licząc dochody w skali roku słuchając bajek opowiadanych przez tzw. kierownika Mariusza K. na temat przyszłych obrotów firmy i co za tym idzie zarobków. Zawodowi kierowcy - nie zbliżać sie do tej firmy bliżej niż na 100 metrów

Koniec dyskusji
@byly kierowiec

Konfucjusz mawiał "Nie dyskutuj z idiotą bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"

Koniec dyskusji
@byly kierowiec

(Nie mogę się powstrzymać a miałem nie dyskutować) biedny to ty jesteś w warstwie intelektualnej

@byly kierowiec

No ok, ale co chciałbyś zgłosić, to że nie potrafiłeś wykorzystać pasów transportowych do unieruchomienia zamocowanych na specjalnych stojakach (przeznaczonych do tego celu) szyb zespolonych zgodnie ze sposobem zapisanym zapewne w twoim zakresie obowiązków który musiałeś podpisać z umową, a później przewieźć to na odległość ok 3 km w transporcie lokalnym ? Z każdym kolejnym kłamstwem i pomówieniem tylko udowadniasz że jesteś Januszem transportu kreującym się na wielkiego pana kierowcę.

Śledzik

I pomyśleć że ludzie tu wchodzą aby przeczytać rzetelną opinię o firmie a każdy może bezkarnie pomawiać, hejtować, kłamać i generalnie pisać co mu się tylko podoba.....wyraziłem swoją "opinię" tak jak inni użytkownicy.

I pomyslec ze dostali od rządu ponad 1mln zl w tym kryzysie

A skąd taka wiedza ?

@Śledzik

Jest strona internetowa (państwowa) gdzie wszystkie dotacje są wypisane wystarczy wpisać nip firmy

@@

No to super, no ale nawet jeżeli to prawda to czy źle to świadczy o firmie ? Dzięki temu firmy mogą prowadzić działalność i dalej zatrudniać ludzi nie zwalniając pracujących bo wiadomo jak jest. Jeżeli już to taka informacja zakładając że piszesz prawdę tylko zachęca do zatrudnienia.

@Śledzik

Tak ale jesli pracodawca wmawia ze jest mniej pracy a wcale nie jest oraz ucina premie to nie jest tak fajnie

Kleopatra

hahahaha.

@@

Niekoniecznie, może tak być że w okresie przestoju ekonomicznego spowodowanego wiadomo czym jest mniej pracy a takie dofinansowania o których mówisz to żeby dostać to też trzeba najpierw wykazać straty, darmo tego nie dają. Oczywiście możesz uważać, że czy się stoi czy się leży to się pracownikowi tyle samo należy a jak jest problem ze zbytem to pracownik wylatuje bo są masowe redukcje zatrudnienia i się szuka w panice nowej pracy - możesz się przecież zatrudnić w takim zakładzie jeżeli lubisz taki sport, coś za coś.

Śledzik

Firma Glass Produkt Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Pracownik produkcji. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?

Artur

Bardzo proszę, abyś na forum publicznym nie używał wulgarnych słów. Pamiętaj, że zaglądają tu osoby, które liczą na to, że znajdą jakieś ciekawe informacje o tym pracodawcy a wulgarny język nie zachęca do dyskusji. Przedstawisz w spokojny sposób i bez zbędnych emocji, dlaczego odradzasz pracę w tej firmie?

Zaciekawiony
@Artur

Wg Administratora portalu wyrażenie "nie karmić trola" które widziałem wcześniej jest na tyle rażące, że zostaje błyskawicznie usunięte ale już wyrażenie (usunięte przez administratora) jest zupełnie w porządku i komentarz zostaje. Czyżby komuś zależało aby sprzedawać "opiniowanym" firmom pakieciki do moderacji opinii ?

mistrz marionetek

Hej, krótko i na temat - umowa na najniższą plus premia uznaniowa która jest jedną wielką niewiadomą i zwykle rozczarowuje. Załącznik kierownika w postaci mistrza produkcji (którego poziom jest dobrze znany osobom bardziej rozgarniętym) sam sie wygadał że np. premia kierowcy zależy od oceny jego pracy na którą ma wpływ tzw. kierowniczka produkcji która zamiast pisze i jest przekonana że tak jest poprawnie. Beznadzieja i dziecinada, dla poważnych ludzi zupełna porażka i stąd wniosek taki że jaki kierownik taka ekipa w postaci jego ludzi na stanowiskach kierowniczych. (usunięte przez administratora) Tutaj musze dodać że nie mam nic przeciwko naszym słowiańskim braciom ze wschodu. Było krótko?...... z dobroci serca nie rozwinę. Pozdrawiam firmę Glass Produkt

mistrz marionetek.
@mistrz marionetek

Program urwał część wypowiedzi - chodzi o to że tamtejsza kierowniczka od spraw spedycji (usunięte przez administratora) zamiast "zamówienie" piesze i drukuje "zamawianie" i mimo zwracania jej na to uwagi uważa że tak jest poprawnie. Brawo Panie Kierowniku!!!!!!!! Uzupełniłem moją wypowiedź bo po przygodzie z tą firmą czuję sie w obowiązku naświetlić tamtejsze realia potencjalnym kandydatom na stanowiska typu kierowca ciężarówki

Paulo
@mistrz marionetek

Co do Ukraińców, to potrafią być bardziej pracowici i kulturalni niż Polacy, więc ich tak nie obrażajmy. Ale większość osób (Polaków) pracujących na produkcji to jakaś masakra. Tak n(usunięte przez administratora) na siebie że gorzej już nie może. Ale kierownictwo nic z tym nie robi i w efekcie mało kto chce pracować w takiej atmosferze.

Bogaty w doświadczenia

Ta spółka mogłaby mieć pewnie znaczącą pozycję na rynku ale jej nie ma. Z punktu widzenia pracownika trzeba sie pogodzić z tym że jaka jest kondycja firmy w danym okresie czasu takie są wynagrodzenia dla pracowników. Pracowałem tam (zbyt długo) i odradzam podejmować tam pracę zawodowym kierowcom bo każdy na tym stanowisku chyba przekonał się ze szef robi numery typu proponuje Ci naganę za uszkodzenie czegoś ciężarówką choć zrobiłeś to nieumyślnie a jest do tego stopnia (usunięte przez administratora)że nie wie za co można przyznać nagane i już dawno ktoś powinien sciągnąć PIP żeby zrobić porządek z tym człowiekiem jak(usunięte przez administratora)

Ciekawy
@Bogaty w doświadczenia

Jako obecny pracownik szanuję odmienną niż maja opinię, ale ile razy można pisać to samo ?

@Bogaty w doświadczenia

Czyli szef tej firmy oraz jego ludzie są głupi ponieważ za uszkodzenie mienia proponują naganę a powinni przecież dać nagrodę i przeprosić.

Korniszon

Pomimo fali hejtu ktora ostatnimi czasy wylewa sie na tą firmę ze strony kilku osob co weekend piszacych po kilka nawet dosyc zrecznie trzeba przyznac napisanych negatywów - generalnie jest to barzdzo rozwojowy zakład gdze regularnie robi sie inwestycje. Kilka miesiecy temu byl jakis zgrzyt na linii kierowniczka transportu a kierowcy których w firmie zazwyczaj jest po 3 osoby, w wyniku zgrzyta kierowcy powypowiadali umowy a na goworku zaczęła się pojawiac doslownie masa negatywnych komentow głównie dot transportu i spedycji ale rowniez obrazajacych kierownictwo lub pomawiajacych zaklad, przypadek ? Suma sumarum firma ma nowych kierowcow ktorzy nie narzekaja. Radze wiec czytac kreatywne negatywy z pewna rezerwa a o glassa poprostu popytac ludzi bo tutaj kilka osob barzdo skrupulatnie dba aby szkalowac tą firme. Pozdrawiam

Pikaciu
@Korniszon

Dziękuję kolego, no i teraz już wiem skąd ten cały hejt (patrz mój komentarz z przed niedawna) Swoja drogą uważam że takie zachowanie jest bardzo nie w porządku.

Pikaciu

Szanowni Państwo kandydaci :) jestem do tego stopnia pozytywnie zaskoczony jakością współpracy na poziomie pracodawca - pracownik że osobiście się także wypowiem. Może zabrzmi to nieco dziwnie ale poziom komunikacji, organizacji i ogólnego działania w tej firmie przypomina mi (prawie) najlepsze wzorce zachodnie których w poprzednich miejscach pracy za granicą miałem przyjemność doświadczyć a to już w naszych realiach znaczy naprawdę dużo z jedną uwagą - wynagrodzenia nie są jeszcze na tym samym poziomie co w tych zakładach na zachodzie ale może dojdzie i do tego (czego jako pracownik sobie i pozostałym życzę). Odnośnie pojawiających się, pełnych hejtu i frustracji (niemal wulgarnych) komentarzy negatywnych szerzej nie mogę się wypowiedzieć bo nie znam ich powodu jednak zastanawia mnie kto to pisze i dlaczego bo jak to czytać i potem przyłożyć do rzeczywistości której się doświadcza jako realny pracownik to widzi się opis zakładu będącego przeciwieństwem tego co mamy w realu.

Plotek

Słyszałem od wyżej postawionego pracownika tej firmy że warunki pracy są generalnie tak dobre że jest podejrzenie iż ktoś z konkurencji regularnie pisze obszerne bloki komentarzy negatywnych na zlecenie. Czy to prawda ? Są jacyś pracownicy tej firmy na tym forum którzy mogliby potwierdzić jak pracuje się w tej firmie ?

Pracownik incognito
@Plotek

Witam. Warunki nie są może jakieś mega rewelacyjne ale w porównaniu z konkurencją naprawdę dobre. Negatywy z tego co wszyscy podejrzewają pisze były pracownik który sam się zwolnił.

lokaty

Pracowałem tam jakiś czas i stanowczo odradzam. Umowa na tzw. najniższą plus premia uznaniowa. Nie ma sensu ładować się w coś takiego przy obecnym kierowniku bo można tylko nerwy stracić

DOBRY PRACOWNIK
@lokaty

Jeżeli byłeś nowym pracownikiem na przyuczeniu i spodziewałeś się 4k na start tylko za to że przyszedłeś do pracy to faktycznie źle trafiłeś. Jeżeli pracowałeś dłużej to z tego co wiem na pewno nie miałeś tylko najniższej krajowej na koncie co miesiąc.

kupka trawy

W mojej nowej pracy stykam sie z zupełnie innymi ludzmi niż w Glass Produkt i i radze kierowcom ciężarówek również tego spróbować bo tamtejsza tzw. kierowniczka od spraw wywozów to jedno wielkie nieporozumienie. Praca pod innymi (mądrymi) ludźmi skłania do małej refleksji - lepiej zaryzykować i wbić sie w prawdziwą firmę transportową niż tkwić w tym jednym wielkim nieporozumieniu zwanym Glass Produkt. Kierownictwo tej nieszczęsnej firmy nie wie nawet jak powinno się rozliczać kierowców i każde niepowodzenie firmy lub spadki produkcji odbijają sie na wypłatach .Jeśli jakąkolwiek lekcję wyciągnął tzw. kierownik z masowych zwolnień kierowców to być może zaowocuje to lepszymi zarobkami dla nowych ludzi ale znając go będzie to działało tylko jakiś czas. Radze zawodowym kierowcom omijać tą firme z daleka. Trzeba sobie uświadomić co to znaczy umowa na najniższą plus premia uznaniowa która nie zależy od pracownika lecz od niby obrotu firmy i nie ma się w zasadzie na to wpływu.

Mr G
@kupka trawy

Chcialbym podjac zatrudnienie jako kierowca w tej firmie, ilu kierowcow tam pracuje lub pracowalo bo naliczylem kilkanascie komentarzy niekorzystnych na temat kierowców, czy faktycznie jest ich kilkunastu albo tylu zwolniono? Z tego co wiem od wspolpracujacej firmy sa to 2 lub 3 osoby wiec skad tyle komentarzy na ten temat ?

Runio
@Mr G

Pracuje obecnie 2 a wczesniejsza ekipa 3 sie solidarnie zwolnila, prawdopodobnie oni lub ktos z poprzedniej ekipy kierowców napisal juz kilkadziesiat negatywnych komentarzy jezeli nie wszystkie.

Dobry pracownik
@kupka trawy

Kwestia osobistego doświadczenia - reszta załogi nie narzeka (w tym kierowcy) więc być może problem tkwi gdzie indziej ?

Porto

Pracuję w firmie GP, obecnie mam kilka wolnych dni i wchodzę na to forum z ciekawości bo słyszałem o bardzo różnych opiniach o firmie na tym forum. Jako długoletni pracownik mogę potwierdzić że kiedyś w tej firmie było tak źle jak piszą ludzie w komentarzach negatywnych z tym że było to w odległych czasach gdy chętnych na produkcję było naprawdę sporo i zarabiało się ogromne pieniądze jak na tamte czasy za które pewne niedogodności można było znosić, zakład był wtedy w Gliwicach w wynajmowanej hali i miał jeden dodatkowy oddział w Niewieszy. Obecnie jednak wiele się zmieniło i choć idealnie nie jest głównie z uwagi na mniejsze niż kiedyś zarobki przez pandemię spowolnioną gospodarkę to ogólnie z własnego doświadczenia przychylałbym się do wypowiedzi pozytywnych, zakład jest czysty i zadbany, atmosfera jest bardzo dobra a kierownictwo znośne jeżeli się nie wojuje ze wszystkimi chociaż jak zawsze są rzeczy które na pewno dało by się poprawić. Z doświadczenia wiem że jeżeli szukasz stabilnej pracy bez obawy o zwolnienia z powodu czegokolwiek to ten zakład jest jednym z nielicznych który to zapewni.

bylypracownik

Pracowalem w glass produkt kilka lat i ostatnio zatrudnilem sie w innej firmie dlatego moge cos powiedziec na ten temat. Nie powinno sie sluchac kierownika w sprawie obietnic bo zycie weryfikuje te obietnice i nie jest tak jak miało być. Zderzamy sie tam z ludzmi o słabej jakości szczególnie jeśli chodzi o stanowiska kierownicze i nie ma co liczyc na wynagrodzenia obiecane przez kierownika. Bycmoze to nie jego wina bo w firmie jest różnie ale reasumując w skali roku traci sie na tym. Jeśli ktoś chce miec dochód na stałym poziomie to na pewno nie w tej firmie.

Szałot

Widzę, że są różne opinie o tej firmie, jako nowy pracownik jak narzazie nie mogę za dużo powiedzieć ale moje osobiste pierwsze wrażenie jest pozytywne, bardzo uczciwe podejście, od razu "kawa na ławę" i przynajmniej wiesz czego można się spodziewać. Tak jak ktoś napisał zakład bardzo czysty, zadbany i ludzie bardzo w porządku, jest wrażenie świetnej organizacji chociaż na pewno parę rzeczy dało by się poprawić ale to tak naprawdę ocenię dokładnie dopiero po dłuższym okresie. Ja ten zakład polecam i życzę wszystkim pracownikom i kandydatom Wesołych Świąt i Szczęśliwego - miejmy nadzieję lepszego kolejnego roku (kończę bo pora wracać do pracy :)

Pierrotto
@Szałot

Witam wszystkich, zwykle się nie wypowiadam w takich kwestiach ale udziela mi się chyba Świąteczna atmosfera i generalnie chciałem także jak kolega wszystkim życzyć Wszystkiego Dobrego a podsumowując - zakład polecić tym którzy lubią stabilne miejsce pracy bez strachu o jutro, redukcje zatrudnienia czy inne niespodzianki. Pozdrowionka :)

Dawo

Polecam, zakład czysty i zadbany, można spokojnie pracować bez większych stresów. Umowa o pracę od początku zatrudnienia, na początek próbna umowa miesięczna a później na dłużej bez problemu przedłużana. Nie pracuję bardzo długo ale w mojej opinii ludzie bardzo w porządku jak na razie. Przede wszystkim uczciwe warunki od razu na początek (kierownik dosyć długo magluje na rozmowie kwalifikacyjnej ale przynajmniej wszystko szczegółowo objaśnia),fakt że płaca mogłaby być lepsza no ale biorąc pod uwagę że pracuję bez żadnego doświadczenia w branży szklarskiej i się dopiero uczę - liczę że z czasem będzie lepiej. Jak do tej pory jestem ogólnie zadowolony.

Góral

Z tej firmy trzeba się po prostu zawijać bo czym dlużej sie to odwleka tym gorzej sie człowiek czuje. Z tego co (usunięte przez administratora)obiecuje na początku w miare uplywu czasu nie zostaje w zasadzie nic. Obiecuje m. in. poniżej jakiej kwoty wypłata nie zejdzie i działa to tylko przez jakiś czas a potem coraz to gorzej i zawsze ma na to jakąś wymówkę a pracownik nie jest w stanie nic z tym zrobić. Właśnie dlatego umowa jest na najniższą krajową plus tzw. premia uznaniowa która jest zawsze jedną wielką niewiadomą i tzw. (usunięte przez administratora)zawsze może robić z nią co tylko zechce. Bardzo poważnie przestrzegam przed podjęciem tam pracy.

Fick
@Góral

Raczej Ty człowieku musisz zwijać się z tego forum bo ileż można ciągle to samo. Gwoli sprostowania dla pozostałych użytkowników portalu - większość negatywnych komentarzy pod adresem tej firmy (GLASS PRODUKT) gdzie ciągle pojawiają się te same motywy kierownika oszusta, wiejskiej baby, bezmyślnych pracowników biura, "niemądrej" kierowniczki transportu, ciemiężonych kierowców - pisze JEDEN złośliwy osobnik który robi to już od ładnych paru miesięcy pozostając bezkarnym. Wystarczy poczytać te komentarze aby się o tym samemu przekonać a jeżeli ktoś odpowie to zostanie wyzwany od "muszących się leczyć na głowę, tresowanych pracowników biura". Warto mieć powyższe na uwadze bo koleś wziął sobie za punkt honoru niszczenie opinii o tej firmie co nie ma najmniejszego związku z prawdą (wystarczy popytać pracowników w "realu" aby się o tym przekonać)

@Fick

To co piszą jest prawdą... nie wiem jak to sie dzieje że zaraz ktoś (zapewne z biura) na to reaguje.Ludzie mówią że kierownik tak fatalnie dobrał swoich przybocznych gryzipiórków że tylko współczuć i widzę ze to prawda.... Można tu pracować jak sie jest minimalistą ale co bardziej inteligentne osoby odchodzą..... to da się zauważyć

ABC
@Anna

Ręce opadają.....................to forum jest śmieszne. Raczej niczego obiektywnego się z tond nie dowiemy jak widać.

Szczęśliwie były
@ABC

Buziaczki pracownikom biura... Uwaga kierowcy trzymać się z daleka od tej firmy. A jeśli ktoś ma pytania to radzę prześledzić forum tej chorej firmy

Ciekawy
@Szczęśliwie były

Witam, zaciekawiło mnie skąd to podejrzenie pracowników biura o pozytywne komentarze ? Czy są na to jakieś dowody ? I o co chodzi z tymi kierowcami, zauważyłem że jest mnóstwo komentarzy na temat kierowców ?

Derek
@Ciekawy

Przeczytaj ze zrozumieniem posty to będziesz wiedział o co chodzi z tymi kierowcami.

zygmunt
@Szczęśliwie były

Poza buziaczkami przede wszystkim "papatki" i to bezpowrotne. Jestem jednym z tych co pomyśleli i uciekli od tej firmy. Radze innym to samo........ bez urazy oczywiście

Mikołaj

Po kilku latach stwierdzam że firma Glass Produkt to miejsce gdzie praca jest bardzo niestabilna. Przede wszyskim nie wolno wierzyć w zapewnienia dotyczące zarobków - dotyczy to różnych stanowisk.... no może poza biurem ale tutaj też nie jestem pewien. Roszada na produkcji jest zauważalna poza Ukraińcami a w dziale spedycji można zaobserwować masowe i regularne rezygnacje z tej nieprzyjemnej pracy przez kierowców którzy rozwożą szkło do klientów. Ludzie mówią że dzieje się tak dlatego że kierownik postawił na niezbyt rozgarniętą kierowniczkę od wywozów co powoduje że kierowcom odechciewa się tej pracy ale chodzi też o to że urlopy są tylko zimą a w okresach słabszej sprzedaży po prostu wypłaty są bardzo słabe bo właśnie uzależnione od obrotu firmy. Jeżeli komuś pasuje taki układ to bedzie sie tam dobrze czuł bo firma ma swoje plusy jak na przykład odprowadzanie składek od rzeczywistych zarobków co jest teraz rzadkościa jednak Ci którzy stawiają na jakość ludzi, których muszą słuchać (mam tu na myśli nieszczęsnego mistrza produkcji) powinni moim zdaniem spróbować czegoś innego w innym miejscu.

Pan K.

Jest to spółka gdzie rządzi (usunięte przez administratora)który zapewnia przy wstępnej rozmowie pewne warunki pracy i płacy. To wszystko z czasem sie rozpływa i można sie poczuć bynajmniej oszukanym. Poza osobami bezmyślnymi typu te na stanowiskach kierowniczych każdy już chyba sie przekonał że jest to porażka i najlepiej wyszli na tym ci którzy co sie zwolnili i znaleźli pracę dyskwalifikującą firmę GP na rynku pracy.(usunięte przez administratora) Pracowałem tam jakiś czas i radze potencjalnym kandydatom zastanowić się jakie mają kwalifikacje i czy ta firma je doceni..... bo pewnie nie - dotyczy to głównie zawodowych kierowców i bardziej rozgarniętych pracowników spedycji.

Ghost
@Pan K.

Znowu motyw "wiejskiej baby" "kierownika który (usunięte przez administratora)" "Mistrza - kolegi z podwórka" oraz tego jak to źle maja się kierowcy. To przecież oczywiste że te komentarze pisze ta sama osoba nienawidząca tej firmy albo za coś się może mszcząca ?

Kamil

Gdzie można nadsyłać cv? Jakiś adres e mail?

Zostaw merytoryczną opinię o Glass Produkt Sp. z o.o. - Pyskowice

• Jak się pracuje w Glass Produkt Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Glass Produkt Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 116.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Glass Produkt Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 103, z czego 7 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 49 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Glass Produkt Sp. z o.o.
4.6/5 Na podstawie 302 ocen.

Glass Produkt Sp. z o.o.