Opinie o Glass Produkt Sp. z o.o. w Pyskowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Glass Produkt Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Glass Produkt Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja szkła gospodarczego, płaskiego, włókien szklanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Glass Produkt Sp. z o.o. w Pyskowice

Usuwanie

Czemu ktoś usuwa komentarze? Bez wulgaryzmów? Dałem opinie negatywną, ale widzę że takich dawać tu nie można. Pracowałem tam jakiś czas i atmosfera była ok, dopiero jak się zaklimatyzowałem. I tak ludzie obgadywali cały czas. Mistrz produkcji to buc, który zależnie od humoru jest miły albo nie. Zwykły paź kierownika. Kierownik niby ok, ale też w oczy prawdy nie powie. Sama robota spoko. Zarobki delikatnie większe niż np. na strefie. Nie czytajcie opini ludzi, którzy piszą "elokwentnie" bo to ludzie z biura, którym nakazane jest takie pisanie. Nie wiem jak jest aktualnie ale pozytywnie wspominam czas w firmie. Wszystko da się ułożyć tylko zmienić mistrza produkcji

Ex pracownik
@Wewnętrzny informator

No słuchaj. Hala rozbudowana za mojego czasu nie robiła nic innego jak miejsce na szyby produkowane i więcej miejsca do zamiatania. Co do palenia, to czemu nie mogę zapalić sobie jeżeli jest dłuższy przestój? Muszę od razu za miotłę łapać? Głupota. Powinna być "rodzinna atmosfera", mając tyle ludzi na firmie. Brygadziści (nie wiem, jacy są aktualnie) byli bardzo w porządku. Dalej pisząc, panie Łukasz, pan się powinien nad sobą zastanowić. Ogólnie firmę polecam dla młodych na pierwszą robotę. Coś zarobią i popracują.

Witam Ile zmian jest obecnie w firmie

Mister Czokapik

To nie rozważania, to nasze realia a do realiów wszyscy prędzej czy później dostosować się musza. Stawka na jaką można liczyć znajduje się na umowie w przypadku nowych pracowników, ludzie już zatrudnieni dostają w aneksy gdzie mają wszystko czarno na białym ma to miejsce raczej pod koniec roku chyba, (a bywało i tak !!) że są 2 podwyżki w ciągu roku. Najprędzej o wszystkim pewnie wiedzą ludzie którzy przygotowują dokumenty na podstawie podjętych decyzji w odpowiednich działach w ramach obowiązków służbowych.

Ile jest zmian w Glass Produkt Sp. z o.o.?

HiFiSupastarofhaer

Witam Ciekawy kandydat biurowy to taki, który przebiegiem swojego doświadczenia zawodowego (opisanego w przedłożonym CV) będącego pochodną zajmowanych wcześniej stanowisk oraz interwałów zmiany tych stanowisk w odniesieniu do charakteru wykonywanych czynności, stwarza podstawy do zdroworozsądkowego założenia, obarczonego możliwie minimalnym prawdopodobieństwem błędu, iż kandydat ten będzie stanowić cenny nabytek dla przedsiębiorstwa. Cenny, czyli taki, który w sposób zharmonizowany powiększy synergię oddziaływania talentów osób już zatrudnionych w duchu narzuconej dyscypliny i opanowania, które to cechy są niezbędne w pracy z dokumentacja wrażliwą lub taką, której obróbka wymaga odpowiedzialności za dobrostan zakładu pracy (jeżeli czujesz ten tekst to możliwe że się nadajesz :)

Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Wiecie, czy Glass Produkt Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Jako pomoc ślusarza pracuje ktoś teraz może? ze dwa tygodnie temu oferta była dodawana a teraz widzę, że już nie można się zgłosić, dlatego zastanawiam się czego może dotyczyć to „niepolecenie” które ktoś teraz wrzucił. Taki pomocnik po jakim czasie pracy jest w stanie zarabiać jeszcze więcej?

Ano ja podobnie jak ktoś ostatnio także natknąłem się na ten pliczek PDF ze strony. Tak jak zostało w nim napisane zakres zadań jest do dogadania na rozmowie. czy mógłby mi ktoś już teraz tak dla jasności opisać jakie wszystkie czynności są tam wykonywane? chce już teraz sobie sprawdzić czy by mi to odpowiadało

Usuwanie

Zofia
@Usuwanie

Polityka rzeczywiście jest tutaj dziwna. Obiecują wiele, ale widzę, że z wielu opinii wynika dość specyficzna przypadłość osób zarządzających, która polega na braku wielu elementów rozwoju. Firma nie zapewnia szkoleń, a jak juz są to tylko dla wybranych, z konieczności zaktualizowania poprzednich. Z tego co słyszałam to premie zależne są od humoru dyrektorka i mistrzunia. Ciągle są nakładane nagany.

@Zofia

Kiedyś tak faktycznie było, pracownicy otrzymywali bliżej nieokreśloną "premię uznaniową" która mogła wynikać ze wszystkiego, ale to już naprawiono bo premie od jakiegoś już czasu są regulaminowe (warunek, np jazda na wózku widłowym w danym miesiącu spełniony- premia procentowa odblokowana, suwnica tak samo, itp.) a wszystko drukują czarno na białym na pasku z wypłaty który można odebrać w kadrach. Szkolenia są faktycznie tylko aby odnowić uprawnienia np. na suwnice czy na wspomniany wózek właśnie bo zakład produkcji szkła zespolonego to twór na tyle specyficzny że trudno z tego wysyłać na jakieś szkolenia poza wewnętrznymi. Zdarzają się jeszcze okazjonalnie jakieś szkolenia z pierwszej pomocy czy inne tego typu pierdoły. Co do rozwoju to wszystkie Majstry to dawni pracownicy produkcyjni którzy z czasem awansowali więc na upartego można i się zdarza, chociaż faktycznie nie za często. Co do rozwoju to halę rozbudowano, linii prod. i samochodów dokupiono itp. itd. więc w miejscu nie stoi. Uwagi są nakładane jak przyłapią na papierosie poza przerwą albo na chodzeniu bez kasku po hali, chwytanie szkła bez środków ochrony itp. ale zasady wszyscy znają i wystarczy przestrzegać albo nie dać się przyłapać przynajmniej. Szału tutaj nie ma ale jest stabilnie.

Ex pracownik Nowy wpis
@Wewnętrzny informator

Firma Glass Produkt Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Pracownik produkcji. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
Celina

Czy brał udział ktoś ostatnio w procesie rekrutacyjnym? zastanowiła mnie ta poprzednia opinia w której napisano, że zawsze w trakcie może wyjść tak, że w kolejny dzień pojawi się jeszcze lepszy kandydat. Zastanawiam się czy faktycznie konkurencja teraz jest dość duża? Jak oceniacie swój proces?

Po jakim czasie od złożenia CV udaje się zazwyczaj już podpisać umowę? Na stronie jest plik PDF z informacją o naborach, zastanawiam się nad przeslaniem dokumentów. Czy jest tu ktoś kto teraz niedawno to robił i dalby mi znać ile cały proces trwa? Jak szybko się domknie? I czy jest szansa ze mnie nie wezmą, skoro piszą ze bez doświadczenia tez tu biorą?

CE

Niestety nie ma reguły co do długości procesu rekrutacyjnego. Wszystko zależy od tego ile aplikacji spłynęło w danym okresie (a wszystkie trzeba przecież przejrzeć aby sprawiedliwie ocenić każdą). Szansa jest zawsze, ale w praktyce czas oczekiwania na zaproszenie na rozmowę może wynosić od 1-2 dni do nawet 2 tygodni w skrajnych przypadkach.

@CE

Jak bardzo treściwy będzie przy tym wszystkim negatywny feedback? Po opisie rozumiem, że każdy zostanie przejrzany, wiec czy będzie można poznać konkretny powód powodujący ewentualne odrzucenie kandydata?

PC

Z uwagi na Savoir vivre nie jest zalecane mówić tego kandydatom odrzuconym wprost ale generalnie chodzi o to, że ilość wolnych miejsc pracy w danym procesie rekrutacyjnym jest niestety ograniczona (czyt. zwykle mniejsza niżli ilość przesłanych aplikacji CV) i chociaż jest to straszne, to może się tak zdarzyć, że Pracodawca musząc wybierać, zatrudni sobie mniejszą ilość osób niż jest kandydatów którzy się zgłosili, tak, naprawdę! To brzydka i przykra prawda, ale w takim wypadku pracodawca typuje osoby które jego zdaniem nadadzą się najbardziej (szok! - wiem). Pocieszające jest jednak to, że z tego co zasłyszałem, inni pracodawcy także ponoć tak czasem robią, mało tego, podobno robią tak w przedszkolach! a także u lekarza który decyduje o kolejności przyjmowania pacjentów! i to mimo zaklepania kolejki! To bardzo oburzające i raniące uczucia i niesprawiedliwe ale co zrobić, jak żyć ?

@PC

Podany powód jak widać jest uniwersalny i logiczny w tym przypadku. zastanawiam się czy koledze wyżej nie chodziło może o powody związane z brakiem kompetencji lub czymkolwiek podobnym? Taka informacja dla kogoś mogłaby być jednak kluczowa. Można wtedy prosić o taki feedback?

Profiljusz

Witam. Czasem może się tak zdarzyć że powodem odrzucenia jest brak kompetencji, w takim wypadku na pewno zostanie to podane jako powód braku przyjęcia i rozmowa rekrutacyjna potrwa krócej. Bywa i tak że kompetencji nie brakuje, ale zdarzy się nazajutrz kandydat lepszy o czym wszyscy zainteresowani są z góry uprzedzani (że gdy trwa rekrutacja - może zdarzyć się taka sytuacja), nie jest to w takim wypadku niczyja wina. Wszystko zależne jest od rodzaju stanowiska i zainteresowania.

Ile jest zmian w Glass Produkt Sp. z o.o.?

Wewnętrzny informator

Witam. Obecnie funkcjonują 2 zmiany poranna i popołudniowa, bez "nocek"

@Wewnętrzny informator

Witam, te wspomniane zmiany od zawsze tak wyglądają czy kiedyś może było inaczej? Nocki by mnie interesowały, bo pewnie można byłoby zgarnąć na nich więcej? A co z weekendami? Czy soboty też są pracujące?

Kordwaduło

Witam. Na ten moment utrzymują się te 2 zmiany, nie wykluczone że będą znów 3 w przyszłości, to jednak zależne jest od głównych odbiorców bo dynamika spływania zleceń rzutuje jak trzeba rozplanować produkcję z tego co mówią wtajemniczone osobniki.

@Kordwaduło

Na te wspomnianą dynamikę zleceń już samo biuro ma bezpośredni wpływ? marketing i tym podobne? chciałam dowiedzieć się czegoś na temat pracy w tym zakresie ale nie odszukuje mi zbytnio ofert, jedynie te produkcyjne. Czy może wiec ktoś udzielić mi więcej informacji na temat działów w biurze? jakie są teraz dostępne?

Wewnętrzny informator

Na dynamikę zleceń kluczowy wpływ mają zleceniodawcy a odpowiednie działy i osoby w firmie planują produkcję i wszystkie jej aspekty na tej podstawie. Szerszy marketing jest tutaj szczątkowy bo bardziej rozbudowany być nie musi, zbyt u producentów okien zawsze jest, o to także dbają odpowiednie osoby za to odpowiadające. Kluczowym działem biura jest dział przygotowanie produkcji oraz działy obsługi poszczególnych aspektów prowadzenia firmy. Na ten moment nie ma aktywnego naboru na stanowiska biurowe, ale otrzymane CV są zawsze przeglądane i zdarza się że ciekawi kandydaci są przyjmowani poza naborem.

@Wewnętrzny informator

Witam, odnosząc się do tej ostatniej kwestii co może oznaczać dla firmy „ciekawy kandydat”? jakich kwalifikacji nie może z pewnością zabraknąć by się w ich zakres podłapać? Dodatkowo czy są przy tym jeszcze jakieś inne porady względem osób nowo zatrudnionych?

HiFiSupastarofhaer

Witam Ile zmian jest obecnie w firmie

Wewnętrzny informator

Obecnie są to 2 zmiany (6:00-14:00 i 14:00-22:00) przejście na inną zmianę następuje po tygodniu.

@Wewnętrzny informator

Witam, a jest szansa, żeby do tego przejścia nigdy nie doszło? mam na myśli sytuację gdzie po prostu się z kimś dogadam? można tak elastycznie się podmienić o ile liczba osób się będzie zgadzać?

Justyna

Czyli jeszcze nie testowane i będę pierwsza? Ludzie generalnie się dogadują w razie czego? Na to by wyglądało, po Twojej odpowiedzi. W zasadzie była wzmianka o dwóch zmianach, a na których stanowiskach robi się tu tylko na jednej?

@Justyna

Zależy od stanowiska, na pewno praca na linii produkcyjnej jest uzależniona od cyklu produkcyjnego, tutaj ilość zmian zależy od obłożenia produkcyjnego, w tym roku póki co są to 2 zmiany, bywa 1 zmiana ale zdarzały się także 3 (czyli też nocna) ale na razie się nie zapowiada. Stanowiska gdzie mamy zawsze tylko 1 zmianę też występują, ale rzadziej (głównie przy kontroli jakości). Za to, niezależnie od stanowiska, praca stabilna, bez zwolnień bo np. nie ma produkcji w danym momencie itp. a to się w obecnych niepewnych czasach coraz bardziej ceni.

Agatka
@Wewnętrzny informator

To jak wtedy od strony organizacyjnej praca może wyglądać jeśli faktycznie nie będzie zamówień? czy to częste zjawisko? może sezonowe? Czym wtedy zajmują się pracownicy?

@Agatka

Dobra organizacja pracy i planowania produkcji podstawą ciągłości cyklu produkcyjnego :) O zamówienia martwią się lokalni producenci okien, pracownicy GP zarabiają piniądze. Proste ? - proste !

Skoro już o zarabianiu kasy mowa, to jakie kwoty można mieć przy tym na myśli? Wcześniej w jednym z wątków sprzed paru miesięcy ktoś zaznaczył, że są one wyższe od rynkowych, tylko w jakich kwotach można je w praktyce zamknąć? Od nowego roku także szykują się jakieś podwyżki?

Ekonom filozofujący

Bardzo prawdopodobne że podwyżki będą musiały mieć miejsce w związku z dramatyczną podwyżką płacy minimalnej a co za tym idzie (dla wtajemniczonych w tajniki ekonomii) bardzo gwałtownym spadkiem siły nabywczej. Czytaj płaca w górę - hura :) chlebek po 20 zł, paliwo po 9 zł itd itp - buuu :(

@Ekonom filozofujący

Czy to tylko jakieś rozważania? Upewniam się, bo nie wiem na jakie ewentualnie kwoty można w takim razie liczyć. Kiedy zazwyczaj nowe stawki są omawiane? Ma to miejsce dopiero w grudniu czy już wcześniej ludzie z innych działów dostaną sygnał?

Mister Czokapik

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Glass Produkt Sp. z o.o.?

Fizio

Racja, ale mawiają w kuluarach, że to niby bywa tak obecnie w obie strony. Ten co pilnuje zawsze ma przerąbaną opinię bo taka jego rola i za to mu kasę dają m.in. żeby uwagę zwracał i podkręcał ciśnienie dla większej wydajności i też wyższej premii za efektywność, z tym że tutaj nie tylko swojej bo też tego upominanego no a taki efekt uboczny to ja jestem skłonny akceptować do pewnego poziomu oczywiście bo wszystko ma swe granice. Sporo osób pisze że ma haj lajf po odejściu bo gdzie indziej idzie im znakomicie, kasy mają jak lodu, urlopy kiedy zapragną i na nic w ogóle im nie zwracają uwagi szefy ale to tak chyba nie do końca w praktyce bo sporo osób jednak wraca. Lepszy wróbel w garści.....niż gołąb dachowy tylko z opowieści na GW którego nikt jeszcze osobiście nie widział.

Tomasz

Witajcie! Po powrocie z Niemiec szukam nowych wyzwań zawodowych, wobec tego przeglądam oceny pracowników. Mam nadzieję, że odszukam rzetelne informacje o pracodawcach z okolic Pyskowic. Mam prośbę, dajcie znać jaka jest atmosfera pracy w firmie Glass Produkt Sp. z o.o.? Czy firma dba o pracowników? Czy w firmie można zamówić obiad, w którego koszcie partycypuje pracodawca? Tomasz

@Tomasz

Dzień dobry. Witamy w Polsce :) Atmosfera w firmie oraz poczucie troski o pracownika to oczywiście bardzo subiektywna kwestia, jednak jak widać po ocenach - chyba nie jest najgorzej pod tym względem, pomijając czarny PR konkurencji, którego tutaj też nie brakuje :) Niestety firma GP nie jest jeszcze na tyle dużym zakładem by posiadać własną kuchnię/stołówkę więc nie wydaje się obiadów, może w przyszłości tak będzie bo firma się prężnie rozwija. Pozdrawiamy serdecznie.

Julita
@Tomasz

Dzień dobry Tomaszu. Odpowiadając na Twoje pytanie nie będę skupiał się na negatywach. Raczej jest dobrze, z kasą też ok. W temacie organizacji dofinansowanych posiłków pracowniczych to doradzam firmę Mondi z Mszczonowa. Zatrudnieni (wiem to od przyjaciółki, która jest tam zatrudniona) zamawiają posiłki przez specjalny panel dotykowy, a firma dopłaca im do każdego posiłku. To chyba najlepszy benefit jaki tam mają. Bo jest dla każdego. Pozdrawiam. Julita.

Robert
@Julita

Witam Pani Julito. Szukając informacji o firmach znalazłem powyższy wątek i pomyślałem, że dodam kilka konkretnych informacji. Firma Mondi, której nazwę Pani napisała zoptymalizowała proces żywienia pracowników poprzez aplikację SmartLunch. Skąd o tym wiem? Wdrażałem to rozwiązanie jako doradca klienta. Żywienie pracowników jest coraz bardziej popularnym benefitem pracowniczym. Zwłaszcza, że koszt takiego benefitu nie jest zbyt wysoki. Pozdrawiam Robert

Artur
@Robert

Witam. Prosimy o komentowanie rozwiązań oferowanych przez firmę Mondi na dedykowanym dla tego celu profilu tej firmy a jeżeli taki profil nie istnieje, prawdopodobnie można go anonimowo założyć. Niniejszy wątek służy opiniowaniu firmy Glass Produkt Sp z o. o. i nie należy go traktować jako przestrzeń dla reklamowania innych podmiotów.

Bialy
@Tomasz

Od listopada odeszlo 7 bardzo dobrych pracownikow. W marcu ma odejść jeszcze dwojka rowniez bardzo dobrych pracownikow. Tu masz odpowiedz czy dbają i pracownikow.

@Bialy

To prawda, ale ogolnie zatrudnienie przeciez rosnie. A nowi pracownicy tez sa bardzo dobrzy, czyz nie.

@Pikol

Przepraszam, sprawdzilem jeszcze jeden istotny szczegol, od listopada odeszlo 7 bdb pracownikow jest to prawda ,ale od listopada roku 2011 do teraz. To bardzo wazny szczogol, badzmy precyzyjni w naszych komentarzach. Dziekuje

Bzikuś
@Pikol

Czy ja dobrze czytam? Uważasz ze od 2011 roku do dziś odeszło tylko 7 dobrych pracowników? Chyba faktycznie jesteś oderwany od rzeczywistości i jeszcze takie bzdety piszesz.

@Bzikuś

Witam. Tak, jeśli mówimy o tych dobrych pracownikach to tylko tylu odeszło, jakby liczyć tych, powiedzmy, nieco słabszych, to jak najbardziej odeszło więcej. Ale bilans jest dodatni bo w międzyczasie przyszło wielu bdb pracowników za tych słabszych. To nie bzdety, liczby nie kłamią ! Sprawdź dane zanim napiszesz! Pośród tych dobrych pracowników jest też wielu Ukraińców, a może masz coś przeciwko nim kolego ? Zwłaszcza teraz....hmmm ?

Mighty Bop
@Pikol

Z tej firmy odeszło już tyle wartościowych pracowników że możnaby z nich stworzyć firmę konkurencyjną. Wbrew pierdołom wypiusywanym przez firmowego propagandystę załoga przekształciła się w miernoty, Ukraińców i resztkę starej załogi czekających na emeryturę. Zostawmy tą firmę już ukraińcom bo przecież teraz wypada tak zrobić i im pomóc i nie ma sensu wypisywać dydrymałów

Wkoorwnick pospolity
@Mighty Bop

Kwestia opinii, ale warto próbować otworzyć coś swojego, powodzenia....myślę że oczka się otworzą dopiero wtedy. A te miernoty co tu pracują to są wyjątkowo udane skoro zakład się ciągle rozwija i rozbudowuje, to pewnie od pisania opinii i ich propagowania się tak dzieje co nie ?

Mysliwa
@Wkoorwnick pospolity

Ten zaklad sie rozwija i sie rozwinac nie moze jakos haha

Myśliciel
@Mysliwa

Rozwój to proces ciągły, ten kto stoi w miejscu, bo uważa że się już rozwinął, ten się cofa.

Pordek
@Tomasz

Atmosfera jest może mniej napięta niż w poprzednich latach, jednak wszystko zależy od tego jak się dogadasz z innymi osobami. W wielu firmach znajdzie się tzw. czarna owca, która psuje atmosferę i na którą nie ma się wpływu. Jeśli pracowałeś w innych firmach to sam wiesz, jak to bywa z niektórymi osobami. Nie zamawia się u nas obiadów, robi się je w domu.

Konrad

Witam wszystkich serdecznie. Przepracowałem w firmie Glass Produkt prawie 9 lat na stanowisku pracownika przygotowania produkcji i obsługi klienta, byłem świadkiem i uczestnikiem wielu zmian, transformacji i ewolucji. Chętnie odpowiem merytorycznie na wszystkie pytania potencjalnych kandydatów. Pozdrawiam ciepło zarówno przyszłych pracowników, jak i "starą" załogę :)

@Konrad

9 lat to faktycznie pokaźny staż pracy. ;) były wzmianki o podwyżkach na forum ale przy takim okresie zatrudnienia jak one w praktyce się rozkładały?

Konrad
@Justyna

Od początku zatrudnienia wynagrodzenie wzrastało, zależnie oczywiście od wyników i jakości pracy. Niestety, jak we większości firm, dało się odczuć negatywny wpływ Covid na branże.

@Konrad

i to był główny powód odejścia z firmy? czyli od paru lat jest tu lekka tendencja spadkowa? niczego z tym nie robią?

@Justyna

Oj, to już daleko idące negatywne założenie. W mojej ocenie wypowiedź kolegi ma wydźwięk raczej pozytywny, przecież Covid odbił się na rynku pracy we wszystkich niemal branżach i to jest opinia obiektywna, poparta wypowiedziami szanowanych ekonomistów udzielających wywiadów m.in. w mediach, czyżby chciała Pani zasugerować, że Covid nie miał żadnego wpływu na rynek pracy? Poza tym, z tego co mi wiadomo kolega który się wypowiada zmienił pracę z innych powodów niż "tendencja spadkowa" którą Pani imputuje zakładowi Glass Produkt. Gdyby odjąć czynnik pandemii tendencja jest raczej wzrostowa.

konkretny

Obry - ja w sprawie pracy na kierowce, co to za (usunięte przez administratora)napisał ze dalekie wyjazdy do kilku razy w tygodniu skoro tydzien ma wlasnie kilka dni a ja nie lubie dlugich tras to moze ten (usunięte przez administratora)wyjasni o co chodzi

@konkretny

My nie lubimy niekulturalnych kandydatów, ale sami jesteśmy bardzo kulturalni tak że spieszymy z wyjaśnieniem :) "Kilka - Liczebnik nieokreślony, nieokreślona liczba większa od dwóch, a mniejsza od dziesięciu". W przypadku tygodnia liczącego co do zasady 5 dni roboczych, liczebnik kilka będzie oznaczał 2 lub 3 wyjazdy, ponadto określenie "do" oznacza, że owe wyjazdy mogą, ale nie musza wystąpić w danym tygodniu. Mamy nadzieje że nasze wytłumaczenie okazało się pomocne. Ze swojej strony możemy doradzić, w trosce o bezpieczeństwo użytkowników dróg, aby przebranżowił się Pan na inną profesję (np. hodowle buraków). Pozostałych, inteligentnych kandydatów serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy do aplikowania.

konkretny
@Profesor Prezesor

Dziekuje za pseudointeligentne wyjasnienie - nie wysylam CV

@konkretny

Dziękujemy serdecznie za szanowanie naszego czasu - życzymy powodzenia ;)

babajaga

Bardzo fajna firma bo bardzo motywuje do zwolnienia sie z niej , co zrobilem i byla jedna z najlepszych decyzji w moim zyciu.

Alicja
@babajaga

I co takiego się stało, ze odszedłeś? :) Czym firma zawiniła? :p

Babulencjon
@babajaga

Gdybyś hopie był w pracy tak aktywny i robotny co w tym pisaniu głupot na GW to byś tak jak reszta zespołu cieszył się kolejną podwyżką stawki w tym roku, za te pisanie pomowien nikt Ci płacić nie będzie tak że pozostaje subiektywna radość z twojej decyzji, co kto lubi.

@Babulencjon

Czyli w zasadzie to z podwyżkami nie ma tu żadnego problemu? To na jakim poziomie się ostatnie plasowały?

Ines

Hej. Jestem z Pyskowice i chce spytać jak wyglądają warunki zatrudnienia i wynagradzania za uczciwą oczywiście pracę w waszej firmie bo koszty dojazdu do pracy stały się bardzo wysokie

@Ines

Witam. Wkrótce pojawi się (prawdopodobnie) ogłoszenie w związku z nowymi naborami pracowników - będą tam zapewne bliższe szczegóły. Obecnie jest stawka godzinowa zwiększana wraz ze stażem i zależna od rodzaju stanowiska oraz premie regulaminowe, zazwyczaj bardzo wysokie (od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu procent tego zo wyjdzie z podstawy)

Helena
@Wewnętrzny informator

A z tym dojazdem to jak? Jest jakaś rekompensata za to, skoro piszecie że koszty wzrosły?

Rocky
@Helena

Koszty wzrastają, ale piszą też że pensja również. Trzeba przekalkulować, czy się opłaca. Ale to już kwestia bardzo indywidualna.

Prorok

KM......KM.... i po KM-ie .... zgodnie z przepowiednią .... Nostradamus miał rację....a szkoda, bo życzę firmie jak najlepiej

horror
@Prorok

O tak - ta firma jest skazana na porażke albo na zostanie wasalem Eurocoloru.......... opowiadania kierownika o rzekomej autonomii firmy topią się w sferze fantazji....

@horror

Bajki...bajeczki......a tym czasem za rogiem kolejna podwyżka stawki godzinowej dla pracowników na produkcji, pewnie spadło z nieba co nie. Pisać można wszystko ale fakty mówią same za siebie. Pozdrawiam serdecznie :)

@Prorok

Actually.....KM is back, a jako bonus stawki godzinowe do góry, cytując klasyka (po delikatnej przeróbce) "...co Ty wiesz o zarządzaniu w biznesie".

Zdumiony lepiej zarabiający
@Profesor Prezesor

Kto o zdrowych zmysłach minusuje powrót kluczowego klienta i idącą za tym podwyżkę stawki godzinowej. Chyba ktoś całkowicie nieobiektywny

@Zdumiony lepiej zarabiający

Albo nierozumiejący pewnych aspektów, które należy po prostu wyjaśnić?

Upiór w operze

nie polecam - dużo obiecanek i niewiele się z tego zgadza . od cholery ukraińców . jak ktoś ma glowe na karku to opuszcza ta firme i jak sie dowiaduje to polacy to juz gatunek na wyginięciu w tej firmie. ktos tam z biura pociska kity ze jest fajnie ale to raczej kierownik albo jakis jego kapeć tak pisze

@Upiór w operze

Jak już to skórzany mokasyn (nie mylić z pantoflem) drogi Panie heh. A tak poważnie to GP kitu do zespoleń nigdy się nie stosowało, takie stwierdzenia tylko podważają wiarygodność ludzi którzy określają siebie mianem byłych pracowników tej firmy..... A już tak całkiem na poważnie, w firmie połowa pracowników to nie Polacy, czemu ? - no bo firma się rozrosła, i jest ogółem ze dwa razy więcej ludzi niż przed paroma laty. Polska część załogi ma się natomiast tak "źle" że aż ma poprawione stawki (już drugi raz w tym roku), wyprzedzając kontrę - nie, nie dla tego że trzeba ich trzymać aby nie uciekli no bo się wszystko posypie itp. itd., ano po prostu dla tego że są dobrzy w tym co robią i firma może sobie pozwolić na lepsze pensje dla nich, jak również na urlopy dla nich, bo to też lubisz atakować. Fakty mówią jednak za siebie i nie zawsze wszystko da się podciągnąć do "jedynie słusznej" tezy o rzekomej mierności tego przybytku. Pozdrawiam :)

Małpa

Kto mądry niech od razu szuka nowej pracy. W GP tylko obiecują, a korzystają obcokrajowcy.

Zając
@Małpa

Zapytaj obecnych, rodzimych pracowników o świeżo przyznane podwyżki stawek godzinowych, wysłuchaj co powiedzą i wtedy opiniuj, nie jesteś na bieżąco. Pozdrawiam serdecznie :)

@Zając

To może dla ułatwienia każdemu mogliby napisać tutaj co i jak? Bo z tego co piszesz można chyba się czegoś pozytywnego spodziewać? ;)

Sigmunt Freud
@Justyna

Powiedzmy sobie szczerze, w naszych realiach zazwyczaj nigdy nie ma aż tak dobrze, aby pracownik z własnej woli zechciał poświęcić swój wolny czas, usiąść i napisać coś pozytywnego lub neutralnego. Z drugiej strony jest pracownik niezadowolony, który nie mając ujścia swym frustracją nie odważy się powiedzieć wprost co mu nie pasuje z obawy przed konsekwencjami, ale anonimowo - to już swoista forma terapii. Taki pracownik w akcie bezkonsekwencyjnej zemsty tworzy i pisze skrajnie negatywnie, przesadzając z grubsza po dziesięciokroć po to, aby poczuć się trochę lepiej. Dla tych drugich są tego typu portale - powstają nie bez powodu, bo pracodawcy mają płacić haracz za moderację opinii.

Omega

Witam, jestem kierowcą zawodowym i chciałbym spytać czy jest tam jakaś sensowna i dochodowa praca? Mam kategorie C+E

@Omega

Witam. Dla zainteresowanych kierowców - z tego co wiem na ten moment, wszystkie wakaty na kierowcę C+E niestety obsadzone, niewykluczone jednak że wkrótce znowu się coś pojawi. Trzeba mieć też na uwadze że to głównie transport lokalny i jak na taki, stawki są już obecnie dosyć przyzwoite. Generalnie zależy wszystko od tego, czego oczekujesz, roboty Pn-Pt 6:00 -14:00 (z grubsza) i dom / rodzina itp. na co dzień, ale stawka raczej zwyczajna (co nie znaczy że zła), czy też długie trasy i stawka znacznie fajniejsza- tutaj raczej bardziej znajdziesz to pierwsze. Należy mieć też na uwadze, że niektórzy byli pracownicy bardzo ostro atakują na forach opiniowych, stąd może pojawić się pod każdym rzeczowym komentarzem masa bardzo mocno przesadzonej, ostrej krytyki, która na dzień dzisiejszy ma już bardzo mało wspólnego z rzeczywistością, aczkolwiek może posiadać jakieś ziarno prawdy z przeszłości, wiele poprawiono i już nie jest to aktualne, co pokazuje chociażby brak wakatów na ten moment, bo stanowiska obsadzone i ludzie względnie zadowoleni. W dużym skrócie tyle. Pozdrawiam

Omega
@Omega

Pan Kierowca dziękuje za wyczerpującą odpowiedź, pozdrawiam :)

Żarłacz Biały

Nie polecam tej pracy . Zwolniłem sie i to był strzał w dziesiątkę. Teraz patrzę ta tą bidę jakby z góry i cieszę się normalnymi letnimi wakacjami.

Hamuś
@Żarłacz Biały

Na bezrobotnym to i ze 12 mcy sie można cieszyć wakacjami, znowu strzelasz, ale głupoty.

Żarłacz Biały
@Hamuś

O nie nie proszę Pana - mam teraz pracę gdzie mi to gwarantują, a co było niemożliwe w firmie Glass Produkt. Łączę sie w bólu z obecnymi pracownikami że tak nie mają i pozdrawiam

@Żarłacz Biały

Oni nie potrzebują współczucia bo mają i urlopy letnie i lepsze pensje, Ty nie doczekałeś. Pozdrowionka :)

Helena
@Wewnętrzny informator

Nie doczekał czyli faktycznie wcześniej było tak że bez urlopów i dobrych pensji? Obecnie już tak jest? Wiesz na ile dotyczy to pracowników obecnych, a na ile mogą liczyć na to osoby nowo zatrudnione?

@Helena

Wcześniej to różnie bywało w tej firmie, to fakt. Ale ważne co jest teraz, tak że zgodnie z zasadami logiki nowi zaznają tylko tego nowego -dobrego :) a starzy którzy nie stracili cierpliwości też jakby nie było skorzystają.

Gicio
@Helena

Wcześniej to była katastrofa Pani Heleno a teraz to pokłosie tej katastrofy czyli pewne ustępstwa wobec maciupkiej pozostałości po starej polskiej załodze no i oczywiście niezłomny profirmowy propagandzista aktywny i niezłomny na tej stronie . Radzę uderzać gdzie indziej.

Pani Helena
@Gicio

No i masz, to ja tu się tak strasznie staram żeby było lepiej a i tak narzekacie. Czyli jak jest źle, to jest źle, ale jak już poprawisz na lepsze...to też źle. Staropolskie przysłowie jednak mówi prawdę - Jeszcze się taki nie narodził co by szkalującemu na GoWork dogodził.

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie Glass Produkt Sp. z o.o. w przypadku pracy jako Pracownik Produkcji?

Thinktank

Praca na produkcji, przy maszynie, na linii produkcyjnej raczej jest ciężka, jeżeli nie niemożliwa do zorganizowania zdalnie. To bardzo dziwne pytanie ale kto pyta nie błądzi więc spoko

Ewelina
@Thinktank

A kobiety sobie radzą na produkcji? Bo mówisz że raczej jest ciężko to ciekawa jestem czy babeczki dają tam radę.

Obserwatoriusz zakładowy
@Ewelina

Thinktankowi raczej chodziło o to, że praca zdalna na produkcji jest ciężka do zorganizowania zdalnie, a nie że jakoś specjalnie ciężka sama w sobie. Poza tym babeczki na produkcji to będzie chyba ponad 1/3 zespołu i jak najbardziej dają radę :)

Rekin

Oczywiście że jest - uzyskujesz połączenie online z poszczególnymi maszynami i starasz się motywować ludzi żeby starali się wytwarzać wyroby lepszej jakości niż ma to miejsce. Możesz to również robić w przypadku spedycji, gdzie też można wiele poprawić i w ten sposób zdobędziesz przyjaciół wśród kierowców. Przyjedź.... pogadaj.....zadeklaruj gotowość do działania. Zapraszamy

Obserwatoriusz zakładowy
@Rekin

Czasem lepiej załatwiać sprawy na żywo, uzyskiwanie połączeń online to fantastyczne narzędzie, ale każde narzędzie, jeżeli jest niewłaściwie stosowane, może prowadzić do nadużyć. Motywowanie nadal lepiej wychodzi na żywo gdyż taka forma kontaktu pozwala na znacznie pełniejszy przekaz, niemniej jednak technika idzie do przodu...może kiedyś..... Oczywiście są stanowiska gdzie można już pracować zdalnie, ale puki nadal na produkcji potrzebny jest fizyczny pracownik bo jego jak na razie żadna maszyna nie jest w stanie całkowicie zastąpić. Spedycja online to ciekawy pomysł, ale nie wiem dlaczego miałoby to pomagać w zdobywaniu przyjaciół wśród kierowców, wręcz przeciwnie, wprowadzałoby niepotrzebną barierę między spedytorem a kierowcą bo tego też puki co nie można robić zdalnie (prowadzić pojazd ciężarowy). Poza tym nie wiem czy jest w interesie nas pracowników żeby wszystko działo się automatycznie i maszynowo, bo pieniądze trzeba nadal zarabiać. Maszyna nie narzeka i nie pisze komentarzy na GoWork więc jeśli dać taką opcję pracodawcom to nie trzeba dużo myśleć by odgadnąć co się może stać.

Edward
@Obserwatoriusz zakładowy

O to dobrze, bo akurat moja żona chciała tu wysłać CV i zastanawiałem się czy robota nie będzie za ciężka dla małej kobietki. Wisz jak płacą? W miarę dobrze?

@Edward

Cześć. Jest stawka godzinowa umowna i szereg premii regulaminowych które dostajesz procentowo od podstawy która wyjdzie z podsumowanych przepracowanych w miesiącu godzin. Premii jest aż 7 a niektóre idą nawet do 30 % dodatkowo od kwoty z godzin więc daje to pewne wyobrażenie ile da się wycisnąć :) Podsumowując źle nie ma a szczegóły przedstawią na rozmowie wyczerpująco.

Ewelina
@Wewnętrzny informator

Aż 7 premii? Wow! To za co one są?

Rolnik
@Ewelina

im wincyj premiji tym lepiji......z tym każdy się chyba zgodzi :)

Zostaw merytoryczną opinię o Glass Produkt Sp. z o.o. - Pyskowice

• Jak się pracuje w Glass Produkt Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Glass Produkt Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 116.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Glass Produkt Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 103, z czego 7 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 49 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Glass Produkt Sp. z o.o.
4.6/5 Na podstawie 302 ocen.

Glass Produkt Sp. z o.o.