Opinie o ISOVER Polska w Gliwice Okrężna 16

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie ISOVER Polska. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ISOVER Polska o rekrutacji.

Branże: Produkcja szkła gospodarczego, płaskiego, włókien szklanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ISOVER Polska w Gliwice Okrężna 16

RIP

Chciałam bardzo podziękować temu chłopakowi z magazynu który jako pierwszy rzucił się do pomocy gdy inni byli sparaliżowani.Wiem że starałeś się bardzo nawet oddałeś swoją kurtkę po mimo długiej reanimacji do czasu przyjazdu służb nie udało się. DZIĘKUJĘ Ci w imieniu swoim i pozostałych koleżanek.

RIP Nowy wpis

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w ISOVER Polska? Chętnie zatrudniają?

ew Nowy wpis

Nie polecam Pracy w Isoverze nowa władza robi co chce i redukuje nie wygodnych dla nich pracowników. Wyrzuca pracowników z doświadczeniem a daje prace swoim ziomkom.

wet Nowy wpis

Isover redukuje zatrudnienie. Są zwolnienia. Aplikowanie w obecnej sytuacji mija się z celem. Jeżeli szukasz doborze płatnej i stabilnej pracy to nie polecam.

Wiecie, czy ISOVER Polska udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie ISOVER Polska? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Ambrozia

Witam. Czy w tej firmie też pracują kobiety. Złożyłam dzisiaj cv i czekam na rezultat.

Italiano
@Ambrozia

Oczywiście np. Oliwka HR . Ale czy pracują?

werty

W biedronce na kasie lepsze zarobki. Żenada

Jolanta
@werty

A była faktycznie opinia, że podwyżek wyrównujących nie macie, to prawda? Pisali w ogóle, że dobrą sprzedaż teraz podobno macie a z tego zero profity dla was... To ile ona w zasadzie wynosi? Dają wam wgląd w statystyki itp?

werty
@Jolanta

Nie trzeba mieć podglądu w statystyki... Widać ile ton schodzi z lini i ile schodzi z magazynu.

erty

Brak podwyżek wyrównujących inflację, dobra sprzedaż a pieniędzy dla pracowników nie ma. Nie polecam pracy w tym zakładzie.

opws

Czy ktoś sie orientuje czy w Isover też będą karty paliwowe i dodatek do żywności tak jak u naszych sąsiadów za płotu z naszej grupy saingobain?

Aleksandra
@opws

Aż takie benefity tam mają? :D A aktualnie firma co proponuje? Wczasy pod gruszą, multisport?

op
@Aleksandra

W isover tylko wczasy i multisport

Katarzyna
@op

A multisport jest za damo czy trzeba coś płacić?

@op

Ile tych wczasów pod gruszą dają?

@op

Każdemu należą się wczasy pod gruszą? I powiedz mi od czego jest zależna ich wysokość, bo pewnie nie jest jednakowa dla wszystkich? Choć mogę się mylić ;)

Flo
@Katarzyna

Cześć jest dofinansowana cześć opłacasz ,generalnie jeśli nie korzystasz na maca to się nie opłaca

@Flo

Jaka część tej karty MuliSport jest dofinansowana? Ile procent? :) I tak w ogóle to na taki benefit można liczyć od pierwszych dni pracy? Czy jakiś okres czasu musi minąć, aby mieć takie dodatki? :)

Andrew

czy to prawda, że Isover zatrzymuje produkcję wełny w Gliwicach?

Operator

Omijajcie szerokim łukiem pełno nieroboli którzy tylko czekają na nowoprzyjetych żeby się nimi wysługiwać pełno niepotrzebnych stanowisk przez co zarobki na bardzo niskim poziomie brak dodatków za pracę w warunkach szkodliwych

Operator 2
@Operator

Brak dodatkow za szkodliwe bo nie ma warunków szkodliwych. Praca w porządku nie narobisz sie. Dobry czas pracy duzo wolnego. Wiec jak komuś sie mie podoba to droga wolna - przecież nikt na sile nikogo nie trzyma.

jeszcze chwila tu robia
@Operator

masz racje wyscig szczurow , (usunięte przez administratora)jak nie wiem po za tym brud i wyzysk brak wspolpracy miedzy dzialami uklady i ukladziki

Beri
@Operator

Jakie wysługiwanie? Jeżeli przychodzi gosc i siedzi myslac ze nauczy się wszystkiego w ten sposób to mylne myślenie. Trzeba dać cos z siebie. Trochę chęci. Jeżeli praca nie odpowiada to za płotem jest lżejszy zakład, tam potrzebują.

operator4
@Operator 2

Nie ma warunków szkodliwych???? Hehehe a powietrze skrzy się w słońcu, to niby co? Witaminy??

@operator4

Też to widziałem. Ale jakie szkodliwe warunki jak Blondi robi pomiary na linii która stoi .

Oxygen
@operator4

Minerały ???? Kot żył w tych warunkach 20 lat to my będziemy Żyć 100 ????

Czy w firmie ISOVER Polska są regularne szkolenia pracownicze?

BHP

Katarzyna
@wcm

Poza tym żadnych innych szkoleń??

tak obowiązkowe związane z uprawnieniami i miękkie wg planu szkoleń. wprowadzili tez możliwość nauki języka dla każdego (z domu).

Job

Na jakie zarobki można liczyć na start w tym systemie 4 brygadowym?

Bobik
@Job

21.5 brutto/h+ dodatki za pracę nocna /świąteczna

Jolanta
@Bobik

A te dodatki to już kwestia indywidualna jeśli chodzi o ich wysokość?

@Jolanta

Tak i nie jest premia produkcyjna, która jest pomniejszana o dni nieobecnosci tj urlop czy zwolnienie lekarskie tak więc jak bedziesz przez caly miesiac na urlopie to premii nie dostaniesz.

@Job

Na paliwo na dojazd do pracy zarobisz a na pozostałe aspekty życia to zależy jak bardzo potrafisz zaciskac pasa

Łukasz
@wcm

To z tymi dodatkami wszystkimi ile wyjdzie NA RĘKĘ bez robienia nadgodzin?

@Łukasz

Moze do 3k dobijesz

Justyna

Ktoś niżej pisał że od stycznia jest grafik 12 h., to jak pracownicy czekali tyle czasu na grafik to w jakim systemie pracowali i skąd wiedzieli, kto i kiedy ma zmianę? Jak wgl wygląda organizacja osób pracujących w tej firmie?

RADO

Juppi czas świętować. Od stycznia mamy nasz wyczekiwany grafik 12 h. 2 ,5 roku czekaliśmy. Cieszę się, że ktoś przejrzał na oczy i wrócimy do najlepszego grafiku. A odbyło się to bez rewolucji, agresji tylko rozmowami i argumentami to też o czymś świadczy. Teraz to można pracować i z uśmiechem znów do roboty przychodzić.

Mps
@RADO

A teraz ci co się zwolnili ponad 2 lata temu bo nie pasował im grafik 5 brygad plują sobie w twarz. Ci którzy to akceptowali maja i będą mieli spoko

scubidooo
@RADO

Zanim zaczniecie świetowac to nauczcie sie żegnać nogą, to może być cenna umiejętność jak dostaniecie grafiki na STYCZEŃ

@scubidooo

Kolejny lamus co się zwolnił i teraz boli go d..pa!!!!!

@Mps

I będziesz dalej tyrał w weekendy i święta :-)

@Qń

Dusza ma się dobrze bo robi po 8 godzin i 5 dni w tygodniu HAHAHAHAHHA

Pracownik fizyczny
@RADO

Nie ma jak weekendy wolne. Żyję w zgodzie z rodziną, a wcale mniej nie zarabiam. Mam święta i sylwestra wolne. Niech żyje wolność.

Mieczysław
@Już ex pracownik

Po Twoim nicku wnoszę, że jesteś byłym pracownikiem firmy ISOVER Polska. Czy mógłbyś napisać coś więcej o funkcjonowaniu tego miejsca? Ciekawi mnie, jakie mógłbyś wymienić pozytywne i negatywne aspekty zatrudnienia w ISOVER Polska.

@Już ex pracownik

My będziemy mieli 2 weekendy w miesiącu wolne . Jak w czwartek skończysz o 18 tak w pon na 18 do pracyglllluuuugi weeeeeked A ty się zwolniles i robisz szum na forum . A jesteś w innej firmie nowy i nie pisz bajek ile to ty nie zarabiasz na strefie Ngk i Kirchoof płacili najlepiej ale na ta chwilę ISOVER wciąga ich nosem pozdro dla pracujących Saint Gobain

Pracownik fizyczny
@RADO

A Ty Qń święta bedziesz miał w pracy i sylwestra. A ja tak. Pięknie mi się zyje bez isovera. Wkoncu mam czas dla innych a nie tylko praca. Jak ci tak dobrze to sobie pracuj a nie wypowiadaj się za kogoś co myśli. Rob na francuza. Nie pracuje ani w ngk ani w kirchoffie a zarabiam wiecej jak w isoverze z weekendami wolnymi. Pozdro

buchu
@Pracownik fizyczny

i vice versa, podoba mi się więc pracuje, tobie nie siadło to zmieniles prace, to po co sie wypowiadasz, pogudź że sie ze zmianami w zyciu, wypowiadaj sie na profilu swojej nowej firmy i dajze zyc innym... no bez jaj..

@Pracownik fizyczny

Masz weekendy wolne ale za to jedziesz po 12 H w tyg . I nie opowiadaj bajek ile ty nie zarabiasz . Jeśli masz znajomego w isover to popytaj jakie premie firma wypłaciła i ile . Pewnie ty jako nowy pracownik w innej firmie zarabiasz więcej od bardziej doświadczonych ludzi . No tak kto w to uwierzy zwolniles się bo ci 5 brygad nie odpowiadało A teraz ów stycznia wracamy do tego systemu i boli Cię D.. a aha boli

@Qń

Są inni pracodawcy nie tylko molochy jak sango bango.

Tomi
@RADO

Witam jak będzie wychodzili godzinowa na produkcji po 12 godz 4 brygady tak? 7 dni na rano i 7 na noc ?

@Mps

Bo nie masz swojego zdania i jak ci wmówią że jesteś małpą to zaczniesz skakać po maszynach

Czy w ISOVER Polska jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

marek co runął byka

zgłaszają problemy Na UR sami fachowcy przez duże F .

@marek co runął byka

Fachowcy szef UR gościu od czekoladek , BHP pomoc stomatologiczna

byly pracownik

Na isover pracują sami frajerzy i nieudaczniki. I te ich związki Solidarność, śmiać się chcę. Nie polecam.marna kasa i warunki mało komfortowe.

@byly pracownik

Pozdro dla Bogusia

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w ISOVER Polska?

italiano

Mają cię tam gdzie światło nie dochodzi

podwyżki?

Liczycie na podwyżki, które będą na poziome rzeczywistej inflacji? Czy będą wyższe a przynajmniej na wysokości wzrostu najnizszej krajowej?

Jerzy
@podwyżki?

A co? Zanosi się że jakieś podwyżki w ogóle będą? Bo nawet jak inflacyjne to wiele nie podniosą. Jakieś słuchy chodzą w tym temacie w firmie?

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w ISOVER Polska?

dla operatorów jest opisana ścieżka kariery

Iso
@pracownik

Nie ma ścieżki kariery

@Iso

dla operatorów są ściezki kariery

Czy firma ISOVER Polska udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

tak udziela 9 tysiecy max

Zostaw merytoryczną opinię o ISOVER Polska - Gliwice

• Jak się pracuje w ISOVER Polska?

Zobacz opinie na temat firmy ISOVER Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ISOVER Polska?

ISOVER Polska
2.8/5 Na podstawie 176 ocen.

ISOVER Polska