ISOVER Polska
counter
3 175 339 5 1
Wcmista

A co sądzicie o zmiane rozliczania pracy w godzinach nadliczbowych z 100% na 50%

Operator Nowy wpis

Omijajcie szerokim łukiem pełno nieroboli którzy tylko czekają na nowoprzyjetych żeby się nimi wysługiwać pełno niepotrzebnych stanowisk przez co zarobki na bardzo niskim poziomie brak dodatków za pracę w warunkach szkodliwych

Operator 2 Nowy wpis
@Operator

Brak dodatkow za szkodliwe bo nie ma warunków szkodliwych. Praca w porządku nie narobisz sie. Dobry czas pracy duzo wolnego. Wiec jak komuś sie mie podoba to droga wolna - przecież nikt na sile nikogo nie trzyma.

jeszcze chwila tu robia Nowy wpis
@Operator

masz racje wyscig szczurow , (usunięte przez administratora)jak nie wiem po za tym brud i wyzysk brak wspolpracy miedzy dzialami uklady i ukladziki

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 43 dni.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w ISOVER Polska?

byly pracownik

Na isover pracują sami frajerzy i nieudaczniki. I te ich związki Solidarność, śmiać się chcę. Nie polecam.marna kasa i warunki mało komfortowe.

Ambrozia
Kandydat

Witam. Czy w tej firmie też pracują kobiety. Złożyłam dzisiaj cv i czekam na rezultat.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Agnieszka

Czy w umowach są jakieś kruczki, coś na co trzeba uważać ?

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy ISOVER Polska?

Ja
@Pytanie

Tak

Majka

@op to tylko w jednym miesiącu dostaliście tą ekstra kasę?

wacek
Kandydat

Mam pytanie czy placą premię za pracę w czasie pandemi?

op
@wacek

NIE! Premia covidova była wypłacona raz na wiosnę w kwocie 500zł. Teraz nic nie dają. Umysłowych wyrzucili na zdalną pracę a fizyczni pracują i muszą w maseczkach (usunięte przez administratora)co jest bardzo uciążliwe.

Pp
@wacek

Masz przecież dostęp do maila. To po co.pytasz na forum . Kolegów w pracy nie masz ?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 245 dni.

Czy w ISOVER Polska są szkolenia zewnętrzne?

Czy w ISOVER Polska jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

marek co runął byka
@Pytanie

zgłaszają problemy Na UR sami fachowcy przez duże F .

Wcmista

rzepa
@Wcmista

Po pierwsze tamto było żeby zrekompensować jak wszedł grafik 8 godzinny na który wszyscy narzekali i chodziło żeby nie byli stratni. Teraz to nie że jest 50% tylko: jak przychodzisz na 12 godzin to 8h jest w 100% a 4h w 50%. godnie z prawem pracy

rzepa
@Wcmista

Wszyscy chcieli powrotu do 12h wiec zostały przywrócone zasady jakie wtedy były stosowane

HAHA
@rzepa

Coś nie znasz prawa pracy. Pierwsze 2 nadgodziny to 50% a następne to 100

Pga
@HAHA

Prawo pracy jednak nieco inaczej to ustanawia. Zależnie czy to noc czy dzień, czy dzien wolny czy święto - nie koniecznie niedziela. Proponuje dokładne zapoznanie z rozpoczęciem nadgodzin w systemie rownowaznym....

klyz

funta wcm jesteście najlepsi dziękuję wam. dzięki waszemu fryzjerstwa się dorobilem.

xyz

@really czyli presji czasu na magazynie nie ma z tego co rozumiem? :)

Rekomendacja

wuju

ile na godzinę dają?

really

daj spokój -mamy bardzo dobrą atmosferę, praca nie jest ciężka i wiele rzezcy uległo poprawie. Amazon praca na akord. My się kawy możemy napić pogadać z kolegą. Fajni ludzie. Dajcie spokój z tym A.

þyk
@wuju

za malo

sergio m
Użytkownicy czekają na odpowiedź 421 dni.

jak tam, produkcja idzie, czy wstrzymane z powodu koronki? zamykają fabryke, czy normalnie robicie? u nas robota wre :/

Użytkownicy czekają na odpowiedź 447 dni.

Hej, czy w firmie ISOVER Polska płacą za nadgodziny?

Operator

Jak Tam ?

op

idzie produkcja?

@op

Caly czas nieprzerwanie

Ona

Witam czy firma zatrudnia kobiety? Jeśli tak na jakie stanowiska produkcyjne? Dziękuję Pozdrawiam

Anna
@Ona

Czytałam na stronie ISOVER, że stawiają na osoby ambitne i potrafiące pracować w zespole, które chcą się rozwijać i dążą do wyznaczonych celów. Osobom z odpowiednim poziomem wiedzy oraz doświadczeniem oferują stałą pracę. I owszem - zatrudniają kobiety. Z tej strony dowiesz się więcej: https://www.isover.pl/kariera-w-isover Interesuje Cię stanowisko produkcyjne. Ale jakie konkretnie?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 562 dni.

Jaka jest kultura pracy w ISOVER Polska? Obowiązuje typowy dress code?

Joachim

Firma z opinią dobrego pracodawcy z całą pewnością pozwala sądzić, że warto tu pracować!!

Zostaw merytoryczną opinię o ISOVER Polska - Gliwice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

ISOVER Polska