Opinie o ISOVER Polska w Gliwice Okrężna 16

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie ISOVER Polska. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ISOVER Polska o rekrutacji.

Branże: Produkcja szkła gospodarczego, płaskiego, włókien szklanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ISOVER Polska w Gliwice Okrężna 16

tomek

ISOVER Marka ISOVER wchodzi w skład oferty produktów budowlanych firmy Saint-Gobain Construction Products Polska Sp. z o.o. Jesteśmy renomowaną marką najwyższej jakości materiałów izolacyjnych - liderem wśród producentów wełny mineralnej. W Polsce jesteśmy laureatem wielu prestiżowych nagród oraz wyróżnień, jak Budowlana Marka Roku, Konsumencki Lider Jakości, Premium Brand, Herkules, Top Builder, a od 2006 roku nieprzerwanie szczycimy się godłem Teraz Polska. Dołącz do nas! OPIS STANOWISKA Co będzie należało do Twoich zadań? Zapewnienie prawidłowej i bezawaryjnej pracy urządzeń procesu produkcyjnego oraz obiektów i terenów zewnętrznych Zapobieganie oraz usuwanie awarii urządzeń i instalacji na zmianie produkcyjnej Wykonywanie prac przeglądowych i remontowych urządzeń JAKICH KANDYDATÓW SZUKAMY: Jakich kandydatów szukamy? Z wykształceniem technicznym (preferowanie średnie) o profilu mechanicznym – budowa maszyn Mających praktyczną wiedzę i umiejętności czytania rysunków technicznego - mechaniki/ ślusarstwa/ pneumatyki/ spawalnictwa/ hydrauliki Mających uprawnienia SEP do 1 kV, mile widziane inne uprawnienia Posiadających doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu CO OFERUJEMY? Co oferujemy? Zatrudnienie w firmie, będącej jednym z liderów rynku materiałów budowlanych w Polsce i na świecie Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z motywującym systemem premiowym Bogaty pakiet szkoleń i stały rozwój w wymagającym środowisku Opieka medyczna Medicover dla całej rodziny, ubezpieczenie grupowe Pracę w profesjonalnym i przyjaznym zespole ludzi pełnych pasji i zaangażowania, ciekawe wyzwania i świetną atmosferę Dalszy rozwój zawodowy w ramach firmy i w Grupie Saint-Gobai

tomek

Grupa Saint-Gobain tworzy, produkuje oraz dystrybuuje innowacyjne materiały i rozwiązania znajdujące zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu, m.in. materiały budowlane oraz szyby do samochodów i pojazdów transportowych. Możemy śmiało powiedzieć, że nasze produkty i rozwiązania poprawiają jakość życia ludzi na całym świecie. Jesteśmy obecni w 67 krajach i zatrudniamy 170 000 osób. W Polsce posiadamy 25 zakładów i ponad 60 punktów dystrybucyjnych. Posiadamy 17 różnych marek i zatrudniamy blisko 7 000 osób. Specjalista ds. WCM Saint-Gobain Sekurit Lokalizacja: Sosnowiec Co oferujemy? Zatrudnienie w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie Samodzielna praca umożliwiająca realizację własnych pomysłów i rozwiązań Szerokie możliwości rozwoju zawodowego w oparciu o system szkoleń (szkolenia oraz kursy językowe) i awansów wewnętrznych w ramach grupy Saint-Gobain Bogaty pakiet socjalny (min. premie – wakacyjna i świąteczna, ubezpieczenie zdrowotne, opieka medyczna Medicover, preferencyjne możliwości zakupu akcji grupy Saint-Gobain, itd..) Co będzie należało do Twoich zadań? Współpraca z Liderami Filarów w zakresie realizacji programu WCM Koordynowanie prac zespołów w projektach WCM Rozwój narzędzi WCM (metodologia rozwiązywania problemów) Wsparcie i konsultacje w zakresie używania narzędzi i metodologii WCM Audytowanie projektów i filarów WCM Jakich kandydatów szukamy? Wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne) Znajomość technik i narzędzi WCM/Lean Doświadczenie w realizacji projektów Standard Kaizen i Major Kaizen Wiedza z zakresu procesów produkcji/logistyki/jakości Dobra znajomość MS Office (w szczególności Power Point oraz Excel) Komunikatywna znajomość języka angielskiego Samodzielność, komunikatywność oraz wysoka orientacja na klienta

tomek

liderem w produkcji ramek międzyszybowych, spółką Grupy Saint-Gobain stworzyliśmy zgrany i zaangażowany zespół mieścimy się w Gliwicach przy ul. Bojkowskiej -blisko trasy średnicowej i autostrady (dojazd to ok. 20 min. samochodem z Chorzowa, Bytomia, Rudy Śl.) W związku z uruchomieniem nowych linii produkcyjnych zatrudnimy: rzetelnych pracowników, otwartych na rozwój nowych umiejętności osoby gotowe do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym Czym się będziesz zajmował/a? obsługą nowoczesnych maszyn produkcyjnych kompletacją i kontrolą jakości wyrobów gotowych Oferujemy Ci: stabilną pracę, umożliwiającą zdobycie doświadczenia w branży produkcyjnej, przyjazną, życzliwą atmosferę, sprzyjającą rozwojowi nowych umiejętności ciekawe szkolenia, atrakcyjne wynagrodzenie, system premiowy oraz benefity pozapłacowe Zadzwoń: 666 066 968 i dołącz do nas.

admin

Na produkcji są 3 zmiany 5 brygad. Grafik nie jest zły, układany z wyprzedeniem, da się dogadać jak chcesz, zamienic jak masz z kim. Teraz jak każdy idzie na urlop to gorzej, no i minus że ruch ciagły... ale teraz coraz więcej firm ma taki syste, da sie przyzwyczaić no i plus ze w tygodniu jest dzien wolny a czasem to nawet i kilka dni pod rząd jest wolnych. Jak wszedzie są plusy i minusy. Dla mnie plus że nadgodziny płacą 100% Prawda jest taka że jak chcesz zarobić to musisz pracować, jak wszedzie, a tu praca lekka i warunki dla mnie ok, polecam. Na utrzymaniu pracują po 12h plus że mają więcej wolnego.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie ISOVER Polska? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Leszno
wańka wstańka

fala krytyki (usunięte przez administratora) którzy nie mogą sie pogodzić z grafikiem .niech zadylają na strefę. mi tu dobrze . zarobki ok. zawsze można dorobić .

Piotr.P

firma dobrze zarządzająca struktury zrozumiałe dla wszystkich. Zarobki ok. poszczególne działy mają wykwalifikowanych szefów. mogę polecić.

grzesiek

bardzo fajna firma . mogę polecić z polecenia

dario

czy to prawda że się chłopaki z produkcji zwalniają jakie są powody. idę na rozmowę kwalifikacyjną i chciałbym sos więcej wiedzieć..

maciek

socja i zarobki ok produkcja operatorzy ok. kadra do bani. grafik do bani nie polecam

maciek

ciekawe zarobki mozna dorobic grafik mi tylko nie pasuje. bogaty socjal.

troll

Praca na produkcji ciężka da sie żyć pieniążki za nadgodziny sa ,grafik troszkę zrąbany 5 brygadówka na ur pracują czesc po 8 czesc po 12. ogolnie spoko ludzie . na piecu (usunięte przez administratora) sie znajdzie i na ur tez trzeba uwazac. ogolnie da sie zyc . ale nie polecam

kasiakasia

praca w gliwicach na produkcji jest skierowana również dla kobiet? ogłoszeń troche jest ale nic na ten temat. Jeśli ktos chce chętnie zgłoszę z polecenia.

Leon
@kasiakasia

Jestem zainteresowany zgloszeniem mojej osoby

Fred

Część . Co do Isovera. Praca sama w sobie jest okej, są dni lepsze i gorsze zależy od złośliwości rzeczy martwych czyli maszyn. Grafik na produkcji to bardzo duży minus. Pracuje się w systemie 5cio brygadowym 8 godzinnym. Weekend wolny raz w miesiącu. Święta i niedzielę normalnie się pracuje . Zarobki na start tak jak wszędzie.jesli się jest kumatym i ma chęci to wszystko idzie opanować. Nadgodzin jest na produkcji dużo , wszystko płatne 100%. UR wporzadku ludzie, grafik 12h . Wszędzie dużo nowych twarzy. Kierownicy wymagają od pracowników zaangażowania w WCM jednym to pasuje drugim nie. Jak potrzebujesz kasy to znajdzie się masa nadgodzin żeby dorobić. Jeżeli ktoś przychodzi i pogodzi się z grafikiem to będzie ok. Jeżeli wszędzie będziesz widział problemy to nie masz co szukasz w ISoVERZE. Pozdro dla normalnych. Jest wiele firm gdzie jest gorzej

synek

Fred ochłoń

rysiek z magazynu

dobrze gada

@Fred

fred powiedz mi cos wiecej o grafiku 12 h . czy robisz 2 dni a 2 dni wolnego ? jak to wyglada bo che zlozyc cv z gory dzieki

jude

nie skladaj

PF

Ty (usunięte przez administratora) wiesz w nogach śpisz a wypowiadasz się na temat pracy w UR. Spójrz na swoje podwórko (usunięte przez administratora) kaflaro!!! Jak tak przyjemnie się pracuje w utrzymaniu ruchu to dawaj z papierami. Zapraszamy. Tylko trzeba umieć trochę więcej niż nacisnąć guzik maszyna start i maszyna stop!!!

@jude

Powiedz mi jakie są powody abym nie składał cv

jude
@G-CE

chyba że chcesz robić w weekendy i święta. brak życia rodzinnego .będziesz miał rzuty łep.zarobić zarobisz ale jakim kosztem.

sikorka
@PF

odezwał się największy autorytet UR mięsny jeż

Fred
@G-CE

Pracujesz 5 dni w tygodniu albo 2 dni. W pierwszym tygodniu pracujesz w Poniedzialek wtorek piątek sobote niedzielę a w drugim tygodniu pracujesz w środę i czwartek tylko.

@Fred

System pracy po 12 h dotyczy niektórych działów czy ogólnie można się przyjąć na 12

wojtek
@G-CE

odpuść sobie (usunięte przez administratora)

synuś

powiem tatusiowi

Waldi

ISOVER Polska to dobry pracodawca. Po lekturze opinii jestem zaskoczony ich treścią.

troll

A dyrekcja nie do ruszenia .Panowie operatorzy wózków mechanicy i elektrycy zapraszamy na strefe

Goscinny

A jak wyglada praca w biurze ? W dziale logistyki, sprzedaży etc ?

rysiek z magazynu
@Goscinny

ok ja nie nazekam.gram w karty i oglądam samolotu i wkurzam (usunięte przez administratora)

mimo wszystko proszę o wiadomość na temat pracy na UR.

ulka

brak życia rodzinnego na produkcji. grafik żenujący.przemęczenie zapalenie stres

mirco

Skoro jest tyle pracy wokół to co Ci co są tak jeszcze nieszczęśliwi jeszcze tu robią?Zamiast narzekać, obrażać kolegów - może warto pójść i zobaczyć jak wspaniale jest gdzie indziej. Przykro się robi jak się to czyta. I świadczy to raczej źle o tych co piszą a nie o firmie. Nikt nikogo na siłę nie trzyma.

gunja
@mirco

wszędzie jest lepiej niż w tym cyrku .po za tym można się zabawić poważnych chorób od żywicy i zapalenia(usunięte przez administratora)pracowałem tam kilka lat i takiego (usunięte przez administratora)dawno nie było.w porę się zwolniłem NGK czeka Panowie.

Kalewer ngk

Witam potrzebuje info w sprawie pracy na UR jakie są zmiany i jakie są stawki oraz czy kierownicy są ok.

Zostaw merytoryczną opinię o ISOVER Polska - Gliwice

• Jak się pracuje w ISOVER Polska?

Zobacz opinie na temat firmy ISOVER Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ISOVER Polska?

ISOVER Polska
2.8/5 Na podstawie 176 ocen.

ISOVER Polska