Opinie o ISOVER Polska w Gliwice Okrężna 16

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie ISOVER Polska. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ISOVER Polska o rekrutacji.

Branże: Produkcja szkła gospodarczego, płaskiego, włókien szklanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ISOVER Polska w Gliwice Okrężna 16

szukający

Ile w tej chwili dostaje się na produkcji na początek bez doświadczenia? tylko proszę podać kwotę netto,ze wszsytkimi dodatkami BEZ NADGODZIN. 2350 netto wezmę?

@szukający

Nie ma przyjąć na ta chwilę jeszcze cv leżą od osób co składały w starym roku . A jeśli chodzi o zarobki to na początek 18 zł za godz brutto A wszystko wychodzi już w pracy . Bo masz premie dodatki do godz nocnych i za sob +10%oraz miedzi św 15%

Zofia
@szukający

Widzę, że użytkownik @Mps udzielił Ci odpowiedzi, ale czy mimo wszystko zdecydujesz się wysłać swoje CV do pracy w ISOVER Polska? Może warto spróbować - a nuż się uda. Czy warunki, które opisuje właśnie @Mps byłyby dla Ciebie satysfakcjonujące, czy jednak liczysz na więcej?

Heniek

Ile mozna u Was zarobic? Jak wyglada praca?

Wcmista

Nie ma nic za darmo

Panowie

Szukają kogoś tzn już po nowym oczywiście

Zofia
@Panowie

Widzę, że chciałbyś podjąć pracę w ISOVER Polska. Co sprawia, że interesujesz się tym pracodawcą? Ciekawi mnie, czy orientowałeś się już mniej więcej, jakie warunki oferuje ten pracodawca i czy są one dla Ciebie OK. Masz już doświadczenie w pracy w podobnym miejscu?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie ISOVER Polska? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
wcmista

A co sądzicie o planowanej podwyżce na rok 2019?

Polo
@wcmista

Trochę masło maślane bo pisze że nie dotyczy osób które n dziś 1 stycznia 2019 pracują krócej niż 24 miesiące czyli 70% ludzi na produkcji

Olo
@Polo

a wy sie załapujecie czy jeszcze nie ?

usdm

No to chwalcie się. Jakie premie firma wypłaciła? :)

@usdm

Łącznie w grudniu 1500 zł nie zależnie od zajmowanego stanowiska i stażu pracy

radu
@Mps

zacnie !!!!!

pozdrawiam

Czy w tej firmie pracuje system 4-brygadowy.Mam zamiar sie tu przeniesc z NGK.KTos moze napisac cos konretnego na temat tej firmy??

@pozdrawiam

Kolego jest 5 brygad grafik dostajesz z góry na miesiąc. Pierwsze 2 tyg chodzisz na rano poznajesz firmę itd... potem różnie pracujesz wszystkiego dowiesz się na miejscu w kadrach zarobki większe niż w ngk ale to zależy od grafiku i czy jakieś nadgodziny zrobisz. Na początek o nadgodzinach zapomnij jesteś nowy i się uczysz mimo jakiegoś stażu w ngk praca lajtowa bez śpimy czy targetu

@pozdrawiam

teraz plan od nowego roku 2019 jest wrócić na 12 H - ale to dobry grafik tak wszyscy mówią. jeszcze nie pracowałem w nim ale wszyscy o nim cały czas mówili jako o najlepszym rozwiązaniu wiec zobaczymy

Pracownik fizyczny

Powiem tak. Isover którego lubię skończył się w 2015 roku i tu nawet 12h nie pomoże. A druga sprawa to święta w pracy. Tyle pozdro.

Mieczysław
@Pracownik fizyczny

A dlaczego to właśnie wtedy "skończyła się" firma? Czy zaszły w niej wtedy jakieś istotne zmiany? Myślę, że warto wspomnieć o tym na forum. Pisząc o świętach w pracy masz na myśli to, że w firmie praca odbywa się na zmiany - jak one wyglądają? Fajnie byłoby, gdybyś opisał to nieco szerzej.

@Mieczysław

Zgadzam się z przedmówcą . Non stop brak ludzi (l4,UŻ ,urlopy) jak dwa pierwsze rozumie że to nagłe przypadki tak urlopy planowane są łatane na zasadzie jak L4 .Przychodzisz do pracy od jutra kolega idzie na urlop a oni karzą ci przyjść na drugi dzień wcześniej 4 godziny albo zostać dłużej.Najlepiej jak kolega miał nocki ;-) ten co miał drugą zmianę (14-22) siedzi do 2 w nocy (to jeszcze jest do wytrzymania) ale ten co miał na rano (6-14) musi przyjść na 2 w nocy i robić do 14. Gdzieś tak około jedenastej godziny jest się duchem a nie pracownikiem.Dziwie się że jeszcze nie było wypadku z tego powodu ale to dzięki temu że są koledzy którzy pilnują cię co byś głupoty nie zrobił(usunięte przez administratora)Kiedyś było ciężko się dostać (po znajomości)jakieś testy itp. teraz biorą jak leci.Niektórzy po dwóch dniach nie przychodzą do pracy (porzucają )a był też taki co w czasie pracy wyszedł i tyle go widzieli.Non stop przychodzą nowi już nawet HRy powiększyły kadry żeby można było przerobić tę masę nowo zatrudnianych.Nowi pracują max 3 miechy-okres próbny i na tym kończą ,a starzy pracownicy zwalniają się na potęgę. Jeśli lubisz zwiedzać (usunięte przez administratora) to masz szansę awansu bo pracownik wykwalifikowany nie idzie dalej bo ktoś musi umieć obsługiwać maszynę i uczyć nowych którzy za 3 miechy się zwolnią.Kiedyś było więcej profitów które powoli i systematycznie są wycofywane.Obecnie na dzień dobry dostaniesz 17 brutto tak jak ci co pracują już parę lat .Co do syfu to fajnie wygląda hala w słońcu - pięknie się skrzy .(usunięte przez administratora) pomiary hałasu i zapylenia organizuje jak przynajmniej jedna linia nie idzie.Wszystko okratowane zastawione zaporami.

@Już ex pracownik

Masz nieaktualne dane kolego - widać ze już nie pracujesz,

Czołg

Czy ktoś może napisać coś o premi świątecznych czy za brak l4 z góry dzięki

@Czołg

Już nie ma

@Czołg

Jest dodatek na święta z Funduszu socjalnego i premia na L$ ale czy będzie dalej nie wiem

marcin

nie szukają kogoś u was do pracy? pracowałem fizycznie na budowie więc nie jakiś doświadczenie zawodowe mam, nosić mogę może jakiś magazyn ale mogę się też poduczyć więc się nie upieram, że koniecznie magazyn

mięsny jeż
@marcin

możesz aplikować na co chcesz. (usunięte przez administratora). mądrzy ludzie uciekają albo ich zmusili do opuszczenia tego chorego zakładu.

zdzisiu

gdzie jest Maryjan

Pietroski
@zdzisiu

Na ws2 bo to jego linia. Maryjan wymień łożysko bo mi prysko.

paroletnipracownik

Praca jak praca. Na produkcji nie jest bardzo ciężka. Sam system pracy jest wymagający bo praca w ruchu ciągłym wymaga pracy 24/7 a teraz przy rotacji większej ze względu na rynek pracy są i nadgodziny. Płatne są i to dobrze więc na koniec miesiąca pensja jest niezła ale człowiek zmęczony bo ma wrażenie, że ciągle jest w pracy. Jednak ciężko się czyta, że jest tylko strasznie. Mam wrażenie że nie czytam o tej samej firmie w której pracuje. Tak jakby się wypowiadali sami frustraci. Rynek pracy proponuje możliwości więc zawsze można się przekonać jak jest gdzie indziej. Ja się nigdzie nie wybieram.

@paroletnipracownik

Ile można zarobić?

@paroletnipracownik

na początek jest teraz 18 PLN + 15% premii (3500 - 4000). nadgodziny płatne i jakieś projekty. po okresie próbnym może być 19 po roku 20 ale to zależy jak się osoba sprawdza.

@anonymous

Dane zarobki to na jakim stanowisku ??? 18 zł/h *168h(tyle jest średnio w miesiącu)=3024 BRUTTO a na rękę to około 2100 Bez nadgodzin a co do premii to 15% to max co rzadko bywa

inny anonymous
@Już ex pracownik

@Już ex pracownik bzdury gadasz, wiecej sie zarabia, masz nadgodziny 100%platne i nie mow ze premia nie istnieje wiec pensje mozna przyzwoita wyrobic @Paroletnipracownik wszedzie ma się wrazenie ze ciagle praca, takie czasy ale zreszta sie z toba zgadzam

operator z Olimpu

firma do niczego wyzysk pracownika i tyle w tym temacie . operatorzy jak w kieracie . warunki strasznie szkodliwe może nie widać za bardzo ale z biegiem lat wyjdą choroby.(usunięte przez administratora)

Donkisz

kazda praca na swoj sposob frustruje, jeszcze sie chyba taka nie trafila, ktora kazdemu by pasowala wiec oprocz tego ze nie od 8-16 w biurze to wynagrodzenie jest niezle, godzinowa stawka calkiem przyzwoita, warunki pracy tez, socjal tez, benefity sa wiec najbardzij obiektywnie jak moge ocenic to moge polecic tutaj prace

grzesiek

kogoś boli że UR bardziej się angażuje i wyciąga lepszą kasę z projektów i robi niepotrzebne zamieszanie. jeżeli wam grafik nie odpowiada do jazda do innej firmy. ogólnie zakład jest ok.bogaty pakiet socjalny oraz wysokie zarobki jak na realia dzisiejsze. dodatkowa kasa za projekty oraz zaangażowanie. Chłopaki z produkcji ok - szefowie też. UR też ok ,są wyjątki ale to inna bajka. Zapraszamy. mogę zgłosić z polecenia.

Capi
@grzesiek

Witam jak możemy się skontaktować abyś mnie polecił?

@grzesiek

Żeby dostać kasę za nowego HAHAHAHAHAHHA

Mech

Witam firma aktualnie zatrudnia Ale system pracy 5-cio brygadowy . Jak wychodzicie z wynagrodzeniem czy wekendy liczone są inaczej od normalnego dnia . Proszę o info z góry dzięki

Lucek
@Mech

Jak parę razy zostaniesz dłużej to 3 tysiące na czysto wyciągniesz. Weekendy pracujesz jak wypadnie

zakk
@Mech

weekendy i swieta jak normalne dni

@Mech

To tam nie ma normalnych 3 zmian? W ofercie piszą tylko o pracy zmianowej. Jak to wygląda?

@Lucek

A zazwyczaj wypada

Jedru

Jedni sie tej pracy trzymaja i jakos nie narzekaja. Niektorzy tu wypisuja takie rzeczy ze glowa mala...taka mentalnosc chyba narzekac zeby narzekac a siedziec w miejscu. Tyle co ja juz jestem i moge powiedziec, ze ta praca spelnia moje oczekiwiania i juz. Wiadomo ze czasem bywaja tez rozne dni ale nie ma co gderac.

Gienek z mps a
@Jedru

Praca spełnia oczekiwania, ale płaca i kadra już nie. A chyba po to się chodzi do pracy żeby zarobić. A nie święta nie święta w pracy a kasy brak. A tak fajnie tu było przed tym dyrektorem. Trzeba było popsuć atmosferę. Trzymta się. Ja mam weekend a Wy pracujcie jak Wam się podoba.

@Gienek z mps a

:-) ja też mam w końcu weekendy i święta z rodziną a nie pracą

norbin

Do pracy na trzy zmiany można się przyzwyczaić, płacą tyle na ile się umawialiśmy, nie mam spiny, że zaraz mnie wyleją czy coś takiego. Wypłata na czas, umowa, ubezpieczenie.. nie spodziewam się że szefy będą mi fanfary grać więc rozczarowany nie jestem

@norbin

Poczekaj jak przyjdzie ci pracować od 2 w nocy

Już ex pracownik

Non stop brak ludzi (l4,UŻ ,urlopy) jak dwa pierwsze rozumie że to nagłe przypadki tak urlopy planowane są łatane na zasadzie jak L4 .Przychodzisz do pracy od jutra kolega idzie na urlop a oni karzą ci przyjść na drugi dzień wcześniej 4 godziny albo zostać dłużej.Najlepiej jak kolega miał nocki ;-) ten co miał drugą zmianę (14-22) siedzi do 2 w nocy (to jeszcze jest do wytrzymania) ale ten co miał na rano (6-14) musi przyjść na 2 w nocy i robić do 14. Gdzieś tak około jedenastej godziny jest się duchem a nie pracownikiem.Dziwie się że jeszcze nie było wypadku z tego powodu ale to dzięki temu że są koledzy którzy pilnują cię co byś głupoty nie zrobił (usunięte przez administratora).Kiedyś było ciężko się dostać (po znajomości)jakieś testy itp. teraz biorą jak leci.Niektórzy po dwóch dniach nie przychodzą do pracy (porzucają )a był też taki co w czasie pracy wyszedł i tyle go widzieli.Non stop przychodzą nowi już nawet HRy powiększyły kadry żeby można było przerobić tę masę nowo zatrudnianych.Nowi pracują max 3 miechy-okres próbny i na tym kończą ,a starzy pracownicy zwalniają się na potęgę. Jeśli lubisz zwiedzać (usunięte przez administratora) to masz szansę awansu bo pracownik wykwalifikowany nie idzie dalej bo ktoś musi umieć obsługiwać maszynę i uczyć nowych którzy za 3 miechy się zwolnią.Kiedyś było więcej profitów które powoli i systematycznie są wycofywane.Obecnie na dzień dobry dostaniesz 17 brutto tak jak ci co pracują już parę lat .Co do syfu to fajnie wygląda hala w słońcu - pięknie się skrzy .(usunięte przez administratora) pomiary hałasu i zapylenia organizuje jak przynajmniej jedna linia nie idzie.Wszystko okratowane zastawione zaporami. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zwolnić GÓRĘ

Logran

koszty alternatywne ponosi sie zawsze i zawsze jest zle. ciesze sie z 12., moze sie uda cos jeszcze ugrac z tymi swietami

Zostaw merytoryczną opinię o ISOVER Polska - Gliwice

• Jak się pracuje w ISOVER Polska?

Zobacz opinie na temat firmy ISOVER Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ISOVER Polska?

ISOVER Polska
2.8/5 Na podstawie 176 ocen.

ISOVER Polska