Saint-Gobain Sekurit

Żary

Opinie o Saint-Gobain Sekurit

bartek

Znieśli randstad , ale inna podfirma już działa. Okazało sie, że bezposrednio przez Saint Gobain mniej zarobilem, niż osoby ktore byly zatyrudnione przez podfirme. Najniższa krajowa, a premia to chyba 150 zł brutto, którą chcą zabrac za kazdy najmniejszy błąd. Jak ktoś chce tyrać jak bediun przerzucając całe dnie szyby do ciężarówek to polecam.

Iwona
użytkownik zarejestrowany

Trwa jeszcze rekrutacja na stanowiska takie jak Operator, Magazynier, Pracownik Produkcji. Jesteś pracownikiem firmy? Co możesz powiedzieć o pracy w tych działach firmy? Co doradzisz osobom, które są zainteresowane którąś z ofert pracy?

Robert

Czekam w tej firmie na rozładunek już 4 godz. Brak organizacji pracy i jeden wielki bałagan. Nikt nic nie wie . Żenada

HR

Szanowny Kandydacie, Udzielenie informacji zwrotnej jest dla nas bardzo ważnym elementem każdej rekrutacji. Dokładamy wielu starań, aby po zakończonym procesie rekrutacji przekazać pełną informację zwrotną wszystkim aplikantom. Mogą się zdarzyć sytuacje utrudniające nam kontakt z Kandydatem niezależne od nas. Jeśli taka sytuacja miała miejsce jest nam niezmiernie przykro i prosimy o kontakt z nami. z pozdrowieniami Zespół HR

kandydat

rozmowa odbyta telefonu brak ani tak ani nie co to ma być każda normalna firma dzwoni lub email wysyła z wynikiem rekrutacji a tutaj wielkie nic .

Iwona
użytkownik zarejestrowany

@pracownik dalej pracujesz w Saint-Gobain Sekurit? Chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach z pracy w firmie.

dobra firma, pracuje od kilku tygodni. Tygodniowe zmiany, a jak przyjdziesz w sobote masz 100% wiecej, na niedziele 200. Jak ktos chce zarobic to moze, polecam.

fggf
użytkownik zarejestrowany

jak to nie ma miasta? ja wiem ze oni wszystkie oferty pracy umiejszczali i były one w Dąbrowie Górniczej..chyba ze mwisz może o jakiś innych ale ja te widziałem chociaż od dawna i tak nic nie było nowego

Kandydat

Odnosnie rekrutacji to mam srednie wyksztalcenie i kilka lat praktyki w podobnych firmach, ale po wyslaniu cv dostalem negatywna odpowiedz. Wnioskuje, ze wola ludzi na bardzo niskim poziomie bo przez randstad a potem na hute biora ludzi nawet po samej podstawowce i gimnazjum. Napiszcie wprost, ze szukacie taniej sily roboczej by doprecyzowac ogloszenie.

candidate

Szkoda czasu na zawracanie sobie głowy tą firmą i na rozmowę kwalifikacyjną z nimi. Kierownik jakości w oddziale enkapsulacji ma jakieś swoje dziwne wizje wizjonerskie łączenia 40 stanowisk w jedno. Widać ewidentnie, że ma spore braki kadrowe to zamiast je łatać ludźmi, to ubzdurał sobie łączenie 40 stanowisk w jedno. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej zachowywał się dość dziwnie jakby było z nim coś nie do końca tak. Pyta się ile ktoś chce zarabiać ale sam w odpowiedzi na pytanie ile firma oferuj to "aaach eeech aaach on nie jest upoważniony do informowania o zarobkach w firmie aaach eeech" i najlepsze pytanie "aaach eeech aaach oooch dlaczego aplikowałem/am akurat do ich firmy aach eeech Dlaczego ich firma aaaa aaach eeech". Autentycznie tak sapał prawie że co drugie słowo tymi "aaach" "eeech" "oooch". W sumie miał troszkę dziwnych wstawek w czasie rozmowy, tak że odrazu skojarzył mi się on z moim naszczęście już byłym szefem najautentyczniejszym psychopatą-oszustem pokroju Plichty (ten z amber goldu). Normalnie ten gość miał coś w swoim zachowaniu z mojego byłego szefa psychopaty. Może to tylko moje mylne wrażenie a może i nie. Oby to tylko było moje mylne wrażenie.

Mat

@nii82 Dzieki, wiele mi wyjasniles

nii82

To pewnie dobrze że się do Ciebie nie odezwali z zaproszeniem na rozmowę - straciłbyś tylko czas. HR w Saint-Gobain w żarach jest na poziomie Staszka z warzywniaka, zaproszą, pogadają a później im się nie chce nawet mejla skrobnąć pt. Dziękujemy za udział... Nawet Biedronkę na to stać. Żenada...

lodzia!

nu3ss - 2012-03-01 10:10:19 ja porsze temat piania sms na stanowisku pracy w sszczegolnosci przez kobiety lub czytanie gazet to jakas paranoja pszyszły pracowac a noe czytać gazetki i plotkować.trzeba cos z tym zrobic drodzy koerownicy bo gdy merzcyzni cieżko harują one pisza inc nie robia proz pisania papierów i smsów.to jest karygodne i niezgodne z regulaminem zakładowym.Ty człowieku nie wiesz co mówisz!! Przestań oczerniać innych popatrz na siebie!!

nu3ss

Praca w administracji stabilna, nie przepracujesz sie ale i nic nie dostaniesz, język francuski jest wykładnikiem wartości pracownika, możliwości awansu słabe, możliwość rozwoju słaba. Każdy dział gra do swojej bramnki, brak współdziałania między działami, strona HR firmy beznadziejna.

Zostaw opinię o Saint-Gobain Sekurit - Żary

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Saint-Gobain Sekurit