Saint-Gobain Polska

3 Dodaj opinię
Saint-Gobain Polska

Opinie o Saint-Gobain Polska

EKG

Witam, Niestety nigdzie nie ma zakładki odnośnie oddziału w Strykowie, dlatego też pozwolę sobie na wstawienie opinii tutaj. Nie polecam. Pracowałam tam 3 miesiące w dziale likwidacji szkód, jako konsultant telefoniczny. Umowa przez agencję pracy tymczasowej AXELL, w pierwszym, dniu pracy dowiedziałam się, że umowa będzie przedłużana co miesiąc. Wiedzę trzeba przyswoić jak najszybciej, nie ma czasu na błędy. Starasz się jak możesz, dorównujesz koleżankom, które już tam pracują sporo, rzadko się mylisz. Nie odchodzisz od biurka, jeśli nie masz pilnej potrzeby- starasz się być miła. dopytujesz się by błędu nie popełnić i nikomu nie utrudnić przez to życia, słuchasz jak to firma inwestuje w pracownika i szuka kogoś na dłużej, a następnie zostajesz cios w twarz. Co mam na myśli pisząc w ten sposób? Cóż poinformowanie mnie 3 dni przed o tym, że umowa nie zostanie przedłużona jest wystarczającym powodem na użycie takich sformułowań, czy to jest fair? Powodem mojego zwolnienia, nie była moja wina, lecz brak zleceń co wiąże się z mniejszą ilością potrzebnych pracowników. Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że po 3 tygodniach ukazało się takie samo ogłoszenie o pracę, na jakie ja aplikowałam w sierpniu 2018 roku. Czyżby jednak pracownicy byli potrzebni? A może jest tak, że wygodniej wam jest zatrudniać kogoś co 3 miesiące bo mniej na tym tracicie, a zyskujecie więcej? Cała prawda o sango bango- tak tak jesteście nazywani przez swoich pracowników- firma od siedmiu boleści. Przy okazji pozdrawiam moją eks przełożoną- gburowata, niemiła, przemądrzała i za razem nic nie prezentująca sobą osoba( taka bez wartości pusta persona)

@EKG 26.01.2019 20:58

Dokładnie, ten wątek dotyczy pracy w Saint-Gobain Polska w Warszawie, ale dziękuję za podzielenie się Twoją opinią o tym pracodawcy. Piszesz, że zatrudniona byłaś poprzez agencję pracy - a w jaki sposób można później "przejść" bezpośrednio do tego pracodawcy? Jeśli w ogóle jest taka możliwość. Jeśli wiesz coś na ten temat, daj znać na forum.

Dominika

@Mec, przypominam Ci, że na forum obowiązuje regulamin, który zabrania opisywania konkretnych osób (dotyczy to również podawania inicjałów oraz innych danych osobowych): https://www.gowork.pl/regulamin Proszę Cię, abyś przestrzegał regulaminu, ponieważ komentarze, które naruszają regulamin mogą zostać usunięte.

Twaróg

Tragedia... Mistrz (bartusik) stosuje mobbing wobec nie swoich kolegów a ze swoimi kolesiami ćpa na zmianie i załatwia swoje sprawy w czasie pracy czyli opuszcza miejsce pracy... Tak samo zwalnia swoich kolesiow kiedy chcą. Nie polecam tam pracować. Na szczęście ja już nie muszę

Mec
@Twaróg 22.05.2018 20:51

pomyliles miasta. to forum jest dla Torunia a nie Glassa w DG :-) na GT mistrz M.K. zmusza ł do jazdy sideloaderem SL3 bez działającego hamulca (3 mieś tak było w 2017r). ponadto uczy operatorów zamiant GBSów z innym szkłem, żeby było więcej zrobione - czyli żeby więcej sobie wpisał w raporcie... niewspomne o wydawaniu poleceń typu wejdź na stojak na szkło (600cm/321cm) i posprtzątaj przekładki...

Dominika

@Qqq, a jak oceniasz atmosferę pracy? Na jaką umowę może liczyć osoba, która zaczyna pracę w Saint-Gobain Polska? @Dyzio, czy mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź? Chętnie poznam więcej szczegółów odnośnie pracy w tej firmie.

Dyzio

A ja wiem, że to dobry pracodawca!!

Qqq

Gliwice- zarobki na produkcji 17 brutto , pozostałe benefit są smieszne jak wczasy pod gruszą około 500zl,karta multi sport lub wzamian kasa 200zl,a praca przy wełnie szklanej ,gryzie i swędzi,badania i szkolenia w prywatnym czasie(nieplatne), idziesz na 8 godzin na szkolenie a potem od razu na kolejne 8 do pracy,

Dominika

@Twaróg, mobbing oznacza działania lub zachowania skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika. To co piszesz to poważne zarzuty. Przypominam, że wypowiadasz się na forum publicznym, więc informacje, które zamieszczasz powinny być zgodne z prawdą. Czy na pewno masz do czynienia z takimi zachowaniami? @Cyganski, Twój komentarz jest niezgodny z regulaminem: https://www.gowork.pl/regulamin Używanie wulgaryzmów i obrażanie innych na forum jest zabronione.

Irek

A skąd taka informacja o sprawie w sądzie? Może konkurencja podpowiada?

Dominika

@Paula, pod tym linkiem możesz zapoznać się z aktualnymi ofertami pracy, a także poczytać więcej o firmie: http://www.saint-gobain.pl/kariera/oferty_pracy A może złożyłaś już CV? Czy firma się z Tobą kontaktowała? Daj znać, jak wygląda proces rekrutacji! @Filip, czy jesteś w jakiś sposób związany z tym pracodawcą? Jeśli znasz jakieś ciekawostki, opisz je proszę w wątku.

Filip

Musi być dobrze w przeciwnym razie forum by wrzało!!!

Paula

Witam, jak w tej chwili prosperuje firma tadmar w Toruniu? czy ktoś może tam pracował i chciałby się podzielić informacjami? chcialabym złożyć Cv, ale nigdzie nie mogę znaleźć opinii na temat tej firmy.

Zainteresowany

Jaki jest powód, że przestaliście pisać na forum?

anonymous

widzieliście oferty tu na goworku? warto aplikować ?

Dominika

Na stronie internetowej Saint-Gobain Polska można znaleźć informacje o tym, że Grupa Saint-Gobain w tym roku po raz 4 otrzymała certyfikację Top Employers Polska oraz Top Employers Europa. A jak Wy oceniacie tego pracodawcę? Jak w Waszym przypadku wyglądało indywidualne podejście do rozwoju pracownika jakie przyjmuje firma?

Dominika

Witam, może dowiem sie coś więcej na temat oferty pracydla praktyka w dziale Utrzymania Ruchu?

Mik

Jest takie fajne ogłoszenie Specjalista sprzedaży i obsługi klienta/ wprowadzanie danych do Saint-Gobain Polska i polecam się z nim zapoznać, bardzo przyjemne

Zbychu

a jak wyglądają zarobki w Tadmar Rzeszów, na stanowisku specjalisty ds sprzedaży? Jaka podstawa i są jakieś premie?

tyrus

Z kasą to pewnie różnie, w wielkiej zależności od stanowiska na które po prostu byś się wybierał. A takich jest dużo, bo Saint - Gobain Polska specjalizuje się w produktach dla budownictwa takich jak izolacja termiczna i akustyczna, płyty kartonowo-gipskowe czy tynki ale też produkują i ptzetwarzają szkło płaskie co jest innowacją

george

To prawda że duża firma,oraz że może nie nadmiernie ale regularnie płaci.od pracownika wymaga się czasem B.dużo a nawet łaczy sie etaty.Chodzą pogłoski o odsprzedaży części handlowej firmy,a pozostawienie produkcji.

Heniek

czy funkcjonuje dalej dobrze Saint-Gobain ? Jak to wygląda od środka ? wiadomo że to co na zewnątrz jest wypuszczane przez daną firmę nie może popsuć im pijaru. więc byłbym wdzięczny jeżeli by ktoś napisał jak jest rzeczywista sytuacja, bo nie wiem czy wysyłać cv i tracić czas na tą firmę czy od razu szukać czegoś innego

nowy

kto to był szklisty ?

wałbrzyszanin

kowalczyka

walbrzyszanin

znacie dyrektora (usunięte przez administratora)? bo taki jeden poszedł do Cersanitu pracować z saint gobain

baron

A co z platformami oni byli na jednym terenie ?

król cementu

Niema już Raba został sprzedany jakiemuś małemu przedsiębiorcy. Wszyscy którzy Raba znali i wiedzieli jak jest w nim dobrze mogą tylko westchnąć. A taka fajna firma była ale przyszedł szklisty... Gdzie jest ten człowiek sprawca całego zła? Ktoś wie? trzeba by go rozliczyć.

były raabowiec
@król cementu 29.04.2014 09:00

ja już pod koniec 2008 roku byłem pewny że to w końcu jebnie z hukiem, więc i tak długo wytrzymali w stanie permanentnej wegetacji rynkowej

finansista

3W to bardzo ciekawa spółka jest, zarząd tak wielki, że trzeba byłoby wynająć autobus żeby go przewieżć, a kapitał w spółce akcyjnej ledwie 2 bańki i akcje po 10 gr, to bardzo ciekawy i młody twór z Rudy Śląskiej nie ma to tamto ;-) Ciekawe czy podzieli losy (usunięte przez administratora)na Dolnym Śląsku...

znawca rynku

a kochana (usunięte przez administratora)całkiem się zawinęła z Dolnego Śląska i zamknęła ostatni oddział w Legnicy, a taki miała wielki rozmach w 2008 roku jak wchodziła na ten teren hehe

fachowiec

ciekawe jak długo zajmie 3W zdemontowanie struktur sprzedaży Raaba, przejęcie klientów i potem sprzedaż nieruchomości po Raabie, bo myślę, że w ten deseń uderzą, skoro kupili taką dużą sieć sprzedaży, sporo większą niż oni sami? Jak myslicie?

ja1

zostali zwolnieni....

kiedyś Raabek
@ja1 11.01.2014 15:54

a handlowcy i ph z Awicenny, jaki jest ich los teraz?

ciekawy

a co się stało z ludżmi z biura na Avicenny?

Zostaw opinię o Saint-Gobain Polska - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Saint-Gobain Polska