Saint-Gobain Polska

Toruń

Opinie o Saint-Gobain Polska

Dominika

Na stronie internetowej Saint-Gobain Polska można znaleźć informacje o tym, że Grupa Saint-Gobain w tym roku po raz 4 otrzymała certyfikację Top Employers Polska oraz Top Employers Europa. A jak Wy oceniacie tego pracodawcę? Jak w Waszym przypadku wyglądało indywidualne podejście do rozwoju pracownika jakie przyjmuje firma?

Dominika

Witam, może dowiem sie coś więcej na temat oferty pracydla praktyka w dziale Utrzymania Ruchu?

Mik

Jest takie fajne ogłoszenie Specjalista sprzedaży i obsługi klienta/ wprowadzanie danych do Saint-Gobain Polska i polecam się z nim zapoznać, bardzo przyjemne

Zbychu

a jak wyglądają zarobki w Tadmar Rzeszów, na stanowisku specjalisty ds sprzedaży? Jaka podstawa i są jakieś premie?

tyrus

Z kasą to pewnie różnie, w wielkiej zależności od stanowiska na które po prostu byś się wybierał. A takich jest dużo, bo Saint - Gobain Polska specjalizuje się w produktach dla budownictwa takich jak izolacja termiczna i akustyczna, płyty kartonowo-gipskowe czy tynki ale też produkują i ptzetwarzają szkło płaskie co jest innowacją

george

To prawda że duża firma,oraz że może nie nadmiernie ale regularnie płaci.od pracownika wymaga się czasem B.dużo a nawet łaczy sie etaty.Chodzą pogłoski o odsprzedaży części handlowej firmy,a pozostawienie produkcji.

Heniek

czy funkcjonuje dalej dobrze Saint-Gobain ? Jak to wygląda od środka ? wiadomo że to co na zewnątrz jest wypuszczane przez daną firmę nie może popsuć im pijaru. więc byłbym wdzięczny jeżeli by ktoś napisał jak jest rzeczywista sytuacja, bo nie wiem czy wysyłać cv i tracić czas na tą firmę czy od razu szukać czegoś innego

nowy

kto to był szklisty ?

wałbrzyszanin

kowalczyka

walbrzyszanin

znacie dyrektora (usunięte przez administratora)? bo taki jeden poszedł do Cersanitu pracować z saint gobain

baron

A co z platformami oni byli na jednym terenie ?

król cementu

Niema już Raba został sprzedany jakiemuś małemu przedsiębiorcy. Wszyscy którzy Raba znali i wiedzieli jak jest w nim dobrze mogą tylko westchnąć. A taka fajna firma była ale przyszedł szklisty... Gdzie jest ten człowiek sprawca całego zła? Ktoś wie? trzeba by go rozliczyć.

były raabowiec
@król cementu 29.04.2014 09:00

ja już pod koniec 2008 roku byłem pewny że to w końcu jebnie z hukiem, więc i tak długo wytrzymali w stanie permanentnej wegetacji rynkowej

finansista

3W to bardzo ciekawa spółka jest, zarząd tak wielki, że trzeba byłoby wynająć autobus żeby go przewieżć, a kapitał w spółce akcyjnej ledwie 2 bańki i akcje po 10 gr, to bardzo ciekawy i młody twór z Rudy Śląskiej nie ma to tamto ;-) Ciekawe czy podzieli losy (usunięte przez administratora)na Dolnym Śląsku...

znawca rynku

a kochana (usunięte przez administratora)całkiem się zawinęła z Dolnego Śląska i zamknęła ostatni oddział w Legnicy, a taki miała wielki rozmach w 2008 roku jak wchodziła na ten teren hehe

fachowiec

ciekawe jak długo zajmie 3W zdemontowanie struktur sprzedaży Raaba, przejęcie klientów i potem sprzedaż nieruchomości po Raabie, bo myślę, że w ten deseń uderzą, skoro kupili taką dużą sieć sprzedaży, sporo większą niż oni sami? Jak myslicie?

ja1

zostali zwolnieni....

kiedyś Raabek
@ja1 11.01.2014 15:54
zostali zwolnieni....

a handlowcy i ph z Awicenny, jaki jest ich los teraz?

ciekawy

a co się stało z ludżmi z biura na Avicenny?

Ja

W korporacjach nigdy zarząd nie ustosunkuje się do rynku, tylko będzie żył w nadziei że to rynek dostosuje się do korporacji. Dlatego właśnie przegrali. Ponadto na kierowników czy dyrektorów zatrudniani są ludzie, którym jak się powie tak ma być, a nie ludzi z charyzmą, znajomością rynku, itd. Dopóki tak będzie, niestety, ale korporacje będą upadać. Tak jak teraz, wystarczy jakiś czas kryzysu i pozamiatane. Jeśli 3W będzie podchodzić podobnie (a będzie) to też to się tak skończy. Poza tym ktoś kto wyłożył taką kasę, liczy się z tym, że zanim to odrobi minie meeega czasu, co też spowoduje całkowite zmiany w zasadach panujących w obecnym 3W.

Zenek

Hej, robicie inwentaryzację w tym roku ?

towaru brak
@Zenek 29.11.2013 21:32
Hej, robicie inwentaryzację w tym roku ?

a na cholerę jak towaru i tak nie ma haha

bitum

pozostale zamknięte jak nie w 3W, ale w kilku przypadkach ci z zamknietych nawet beda mieć prace w 3w - jest ok., załatwione z klasą - byle do wiosny :)

samson

szkoda że ci co rządzą tego nie rozumią że wartość firmy to ludzie a nie oni a ryba psuła się od głowy :( a co z resztą jednostek ????

na zakończenie

Raab Karchera już nie ma. Smutne, gdyż dawno temu to była fajna firma. To samo czeka SIG, gdyż tak jak SGDB nie rozumieją, że prawdziwą wartością każdej firmy są zmotywowani ludzie, którym należy się szacunek.

niki

pozytywne myślenie to połowa sukcesu.... sory ale nie w tym przypadku

Pan Nikt - analityk, wróżbita

I co tam słychać w Wielkim, lecz małym RK To już jest koniec i nie ma już nic. Kiedy wkracza nowy właściciel. Słyszałem, że pracownicy uważają, że idzie ku lepszemu.

sim

teraz 3W a za 6 m-cy CRH nie za szybko? :)

3Wywłoki

Siama Raabki. Powiem tak!!! U nas sie pracuje anie zajmuje taki bzdedami o jakich Wy piszecie. Spokojna głowa - dla chcących pracować miejsce w tej Firmie jest pewne. [usnięto przez administratora]

Obecny

A jak u Was Panowie...i Panie. Czekamy na kolejny krok nowego własciciela? Co z motywacją, jutrzejszym dniem. Od weekendu do weekendu? Od zmiany do zmiany?

Król Cementu

Ale się zamęt zrobił... Pracy nie zmieniajcie tylko zmieńcie najwyżej podejście. Raba już kiedyś kupili francozy i było gorzej jak za germańskich rządów. Teraz chyba lepiej nie będzie,ale nikt nie mówił że będzie lepiej. Dzwonią pytają,proponują, ale kto by do takiego bałaganu chciał wchodzić za "drobniaki" zmieńcie jedynie podejście.

?

Anonim - 2013-10-08 20:11:07 Najgorsze jest to, że nikt nic nie wie i w razie czego co ma robić. Może jakieś informacje czy zostać czy [usnięto przez administratora]???Na zmianę pracy zawsze jest czas - teraz też między innymi to następuje - zaczynasz "z czystą historią" więc jeżeli zależy Tobie na pracy - czy w tej czy w innej firmie - trzeba udowodnić że nie przez przypadek znajduje się dana osoba na danym stanowisku - a w każdej firmie będzie dobrze.

Anonim

Dido

a te przejecie przez 3W to serio? Na stronie 3W nic nie ma...

nowy

Tak jest cos, ale malo wpisow, ale nie uderzajmy tam ... - nie piszmy moze juz wiecej - bo ku.. sie zle to skonczy - poczytalem dzis troche w tym watku "bomba" zaczelo sie niewinnie, ale czytajac te wpisy tak mysle ze to musialo upasc.... na swoich jacy by nie byli sie nie szczuje, jak sie lamie takie podstawowe zasady to mogila i tyle. Pewne sprawy sie załatwia w 4 oczy a nie pod przykrywką i pod publike - ale to trzeba byc twardym

Tez tak słyszalem i to raczej pewne tak jak piszesz, dla mnie zaskocznie. Musimy sie teraz pokazac- byle odpowiednia motywacja była. 3W tez ma tutaj swoje forum?

?

Standard. Przy przejęciach najpierw "zamiatają" struktury centralne, a dopiero później weryfikują kadrę z oddziałów- managerów oraz pracowników handlowych. Ciężko jest powiedzieć ile osób finalnie zostanie, ale chyba ok. 40-50% zespołu ... co ciekawe dużą szansę na pozostanie w strukturach mają dwaj regionalni:-) Ponadto nie likwidują w całości centrali w wawie; ktoś tam chyba zostaje: 2-3 osoby. W najlepszym położeniu jest platforma, która wiele wskazuje że będzie dalej działać i cortina, która będzie sprzedana w ręce polskiego przedsiębiorcy. Tam raczej nikt nie straci pracy.

?

Do wszystki zwolnionych dołączyła administracja Wrocław i Warszawa. okolo 130 osób.

hr

Wg mnie ta zmiana wyjdzie tylko na plus dla pracowników

Cała Dystrybucja zaczyna nowy etap?

?

Panowie proponował bym zamknąć ten cały epizod pod nazwą "bomba" i zacząć normalnie pracować w nowej firmie. A jak komuś to nie odpowiada to niech [usnięto przez administratora] i nie wypisuje głupot. WSZYSCY ZACZYNAMY NOWY ETAP W SWOIM ŻYCIU Pozdrawiam

xyz

Na miejscu R K Kielce jest teraz 3W

były rabowiec

Co za bzdury. Kielce juz dawno zamknięte.

julian

niebawem....

edek

"później" to znaczy kiedy?

julian

tylko rk i to nie wszystkie oddziały, niestety....,później pójdzie reszta (cortina, platforma). SG DB zwija się z Polski

tom

wszystkie oddziały kupili, z towarem, co z ludźmi ?

....

to kto w koncu wykupil ?

Felix

Aż mi się nie chce wierzyć ze [usnięto przez administratora] się połasił. No ale zobaczymy co z tym całym bałaganem zrobi.

...

I wszystko jasne. Pozdrowienia dla wszystkich co tu pracowali. Moze sie bedziemy spotykac w innych firmach. Gorzej ze w grudniu bedzie ciezko o prace.

dżaga

Hej jakieś wiadomości

zainteresowany

dzisiaj się wszystko wyjaśni...........

?

Jest to bardzo prawdopodobne, te całe spekulacje... na nic nie maja się do jutrzejszego dnia !!!

Zostaw opinię o Saint-Gobain Polska - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Saint-Gobain Polska