Saint-Gobain Polska

Dąbrowa Górnicza

Opinie o Saint-Gobain Polska

No

Czy w święta wolne i w sylwestra? Zakład stoi czy jednak robicie?

Zz
@No 20.11.2017 06:43
Czy w święta wolne i w sylwestra? Zakład stoi czy jednak robicie?

W wigilie,swieta,Sylwestra i nowy rok wolne

Rzeźnik

A jak z dojazdem do Sosnowca z Dąbrowy Górniczej?

@Rzeźnik 16.11.2017 14:30
A jak z dojazdem do Sosnowca z Dąbrowy Górniczej?

Na Sosnowiec są przewozy pracownicze ,oczywiście za darmo.Zależy gdzie mieszkasz ,skąd masz dojeżdżać

Rzeźnik
@Jano 17.11.2017 19:26

Z Dąbrowy pewnie tylko z centrum czy może z Gołonoga też?

mark

Hej,jak wyglada, praca, zarobki i przerwy w SG Dabrowa Gornicza? Jak liderzy, kierownik? Jak dojazd z DG? I czy warto czy meczarnia w tej czterobrygadowce? Dostalem propozycje przez agencje pracy ale z doswiadczenia wiem, ze to co mowia w agencji czesto mija sie z prawda? Jak atmosfera, mozna w zakladzie palic? Dziekuje

@mark 17.11.2017 18:30

Wszystko zależy gdzie trafisz (na jaką linię) Robota spoko 15,70 na start ,na Sosnowiec są darmowe przewozy ,na Strzemieszyce też mają być ale czekają na zgodę zatrzymywania się na przystankach,palenie spoko zawsze zdążysz,no ludzie ,tak jak wcześniej pisałem zależy gdzie trafisz ,

Pracownica

Sam zakład ok. Pracowałam przez agencję Axell kasa 15.70 + premia 200zł brutto więc nawet spoko. Nie wiem jak jest na innych działach ale ja trafiłam na PVB protowanie pomieszczenie czyste praca jak praca trzeba się nauczyć ale atmosfera FATALNA kobiety beznadziejne nie da się z nimi pracować drą się na nowych pracowników, mają się za lepsze, co się zrobi źle to drą się i ciągle każą robić szybciej a niby ma być czas do nauki. Nie wiem czy na wszystkich zmianach tak jest ale tam nie da się z nimi wytrzymać zero szacunku przezywają iw ogóle ktoś powinien się za nie wziąść bo wykańczaja psychicznie ludzi i się tego cieszą. To co tam przeszłam to koszmar!

Zadowolona
@Pracownica 08.11.2017 21:24

Witam,trafilaś na PLOTOWANIU, a nie na protowaniu!!! Ja pracuje na PVB i jestem zadowolona. Krzyków nie ma, a każdy nowy musi się nauczyć i trzeba go poganiać, bo inaczej będzie robil wolno. Jeśli ci nie pasowalo, to trzeba bylo zrezygnować i nie narzekać...do innej pracy i po problemie !!!a słaba psychika i koszmar - to do obuniczego i masz luz i nikt nie będzie wykańczał cię psychicznie. Widocznie nie nadajesz się do tej pracy !

Ktx3
@Zadowolona 10.11.2017 03:01

Poprostu na poczatku tak jest. Jezeli pasuje Ci ta praca i kasa to trzeba zacisnac zeby i (usunięte przez administratora).jak juz sie nauczysz to beldzie latwiej. To jest produkcja wiec trzeba trzymac tempo. Wszystko jest do opanowania tylko trzeba chciec.

Bzunia

Jest ktoś kto pracuje na utrzymaniu (usunięte przez administratora)? Jakie warunki płaca itp.?

XxxX.

Witam co tam ciekawego na MWG zmieniło sie cos po 4latach?

anonymous

praca beznadziejuna jeszcze gorzeej z ludzmi

Mlody xxx

Zaklad jak zaklad . Ale zero szacunku do pracownika . Niektorzy musieli pracowac pare lat zeby doatac umowe po zaklad a teraz po 3 miesiacach przyjmuja juz . Po drugie jak pracownicy z niskskim stazem ( chodzi mi o ludzi ktorzy pracuja rok lub 1,5 roku i sa pod zakladem) dostali wieksza stawke niz ludzie ktorzy maja wiekszy staz pracu hahah barwo , nic dziwnego ze jest duza rotacja ludzi

zyleta

Witajcie. Dostalam ofertę pracy w SG w Sosnowcu. Czy możecie mi powiedziec na jakie dzialy moga skierowac kobietę . Dziękuję za odpowiedź

Jamajka
@zyleta 12.10.2017 13:12
Dziękuję za odpowiedź. A to jest raczej cięższe czy lżejsza praca. Jakbyś miał chwilkę opisać te działy. W jakich warunkach ....

Na Sosnowiec to tylko na BPA przyjęcia są. Cisną o normy ma być ilość i jakość. Jeden wielki zapierdol. Jeśli chcesz pracować to będziesz a poczatki zawsze sa trudne

Mimi
@Jamajka 17.10.2017 23:30

Nie zgodzę się z tym. Pracowałam na kompletacji 2 lata. Praca w mojej ocenie bardzo w porządku. Są szyby lżejsze i cięższe ale normy są spokojnie do wyrobienia. Osobiście polecam. Jeżeli bedziesz sumiennie wykonywać swoją pracę, spokojnie można sobie tam pracować.

Tomek1980

Witam Mam we poniedziałek 9.10.2017 zgłosić się na rozmowę kwalifikacyjną do kierownika magazynu glass. Na czym ta praca tam polega i czy opłaca się iść na ten dział jako wózkowy z 7 letnim doświadczeniem,i jakie mają wózki do przewozu tafli szkła proszę o odpowiedź pozdrawiam Tomek

Operator
@Tomek1980 06.10.2017 16:20

Czy się opłaca? zależy czy trafisz na małe czy na duże wózki. Stawka się praktycznie nie różni niestety - a odpowiedzialność i owszem Jakimi wózkami... wpisz sobie na jutube "Proces produkcji ekologicznego lustra SGG MIRALITE PURE". To jest film nagrany na glassie w DG.

Ktosiek

Jak wszędzie punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Dominika

@popo, to w takim razie chyba są duże rozbieżności w ilości obowiązków, wcześniej @wózkowy pisał, że nie można zrobić sobie przerw, a teraz Ty piszesz, że jest z kolei stanowisko, gdzie tylko to się robi. Więc jak to w końcu w Saint-Gobain Polska jest?

Lord Vader
@Anonim 06.10.2017 13:38
Wy mówicie teraz o Sekuricie czy o Glassie?

Mi chodzi o Sekurit w Sosnowcu, na temat pracy na wózku w Glassie nie mam pojęcia

@Lord Vader 04.10.2017 19:20
Zawsze możesz zostać wózkowym bo są wolne etaty, poczujesz ten [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] klimat i też nic nie...

Oczyma wyobraźni chyba lub jak się zwolnię i przyjmę z powrotem bo przejście na wózek przy tych kadrach graniczy z cudem

Pablo

Generalnie żenada są oceny pracowników na starej hali ludzie ze stażem ponad 10 lat nie dostają pracownika doświadczenonego mimo że są dobrymi pracownikami tylko dla tego że nie sądzą drzewek nie wystawiają tagów nie biorą udziału w konkursach fotograficznych czy spotkaniach wcm dalej tak upokorzajcie ludzi będziecie sami robić na lini

Dominika

@wozkowy ale rozumiem, że zasadniczo jest na to przyzwolenie? Wiele zakładów pracy w ogóle nie pozwala na przerwy na papierosa i jest to coraz częstsza praktyka. W Saint-Gobain Polska nie ma z tym problemu?

@Dominika 11.09.2017 07:41

To co by kierownicy w SG robili jakby im palarnie zamknąć ? ????

Wozkowy

Tak jak pisał Jano jest kupę roboty i dnia by brakło na ogarnięcie bo ciągle coś dodają. Na produkcji to walka z czasem bo przecież stanąć nie może. Jeżeli zejdziesz zapalić to jesteś w czarnej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Dominika

W ofercie pracy @kandydat, nie precyzują jakie masz mieć doświadczenie, wymagają jedynie uprawnienia na wózki. Jeśli interpretować to w ten sposób, to nie powinno być problemu z pomocą innych. Ale wiadomo, żeby lepiej wypowiedział się pracownik Saint-Gobain Polska w tej kwestii.

Jano

wózkowi 17,80 na początek praca przez firmę Axel,po miesiącu jak się sprawdzisz przejęcie przez sekurit zależy gdzie trafisz,jest kupe roboty ale do ogarnęcia

@Jano 30.08.2017 14:03

A powiedz mi jak na początku to wygląda jeżeli osoba nie jest bardzo doświadczona na wózku, mogę liczyć na jakąś pomoc a nie od razu na krzywe spojrzenia ?

Kandydat

Witam jak z wózkowymi jaka stawka jakie warunki dla nowych osób ?

Kasia

Hej napiszcie jak sie pracuje w kadrach. Szukam pracy, bo tu gdzie ja mam jest nie ciekawie. Płace jakieś rozsądne?

Dominika

Rozumiem wasze wzburzenie @Popo, jednak w Saint-Gobain Polska pracuje w Polsce około sześciu tysięcy osób, czy w takim razie Polaków w ogóle tutaj nie ma? Ostatnio na goworku ukazał się wywiad z jedynym z dyrektorów, w którym jest mowa o zatrudnianiu głównie inżynierów, którym oferuje się podstawę plus premie. Możecie się do tego odnieść?

@Popo 29.08.2017 07:26
Nie wiem nie czytałem jak zarabiają inżynierowie i jak są zatrudnieni natomiast wiem że w DG pracuje 130 z Ukrainy ciekawi mnie...

SG nie dopłaca ani złotówki do prac z ukrainy

@Jano 30.08.2017 14:05
SG nie dopłaca ani złotówki do prac z ukrainy

Czyli co axell im w ramach filantropii funduje mieszkanie ? A bratnia pomoc nie przecież axell to Holenderska firma to nie kumam filantropii i tyle

Dominika

@Szach mat a z czego wynikała ta fala zwolnień? Warunki pracy przestały odpowiadać? To wszystko bardzo ważne informacje dla osób, które chcą znaleźć prace na dłużej. Czy warunki się zmieniają wraz ze wzrostem stażu pracy w firmie?

@Dominika 13.08.2017 13:49

Co za pytanie bo warunki na rynku pracy się zmieniły NGK 3200 brutto dla nowego pracownika po 10 latach w SG 2900 brutto i to przy jednej z wyższych stawek wraz z dodatkami poza tym praca za kilka osób bo braki okropne pilnowanie co robią Ukraińcy wręcz rewelacja

Sebix

popo
@Sebix 23.07.2017 13:35
Co za gówno a nie zakład. Daje podwyżkę a zabiera co innego. Nic dziwnego że nikt nie chce przyjść pracować tutaj....

a kiedy tam coś dali żeby czegoś innego nie zabrać ? he he ale @jano szacun będzie lepiej po ocenach w ilu projektach brałeś udział no możne w 15 w ciągu roku jeśli jesteś liderem procesu lub inżynierem to expert murowany .

Dominika

@Szach mat czyli rozumiem, że w Saint-Gobain Polska pracuje wiele osób narodowości Ukraińskiej? Wielu Polaków jest w podobnym położeniu podczas emigracji za granicą. Czy taka współpraca przebiega źle w tej firmie?

@Dominika 22.07.2017 13:10

W ciągu roku zwolnilo sie tyle osób z duzym stazem i nie zaproponowali im żadnej zlotowki tylko podpisywali wypowiedzenie za porozumieniem stron a teraz sie dziwia czemu slabe wyniki . Mysla ze osobe z doświadczeniem zastopia ukraincem i juz a to nie jest prawda oby tak dalej !!! BRAWO WY .

Szach mat

Saint gobein powinna zmienic nazwe na ukraina gobein hehe . Ps do związków srodkowy palec . Dobrze ze wam juz nie place !!!

Inzynier

Witam, Interesuję mnie na jakie wynagrodzenie może liczyć inżynier procesu ? Dziękuje z góry za informacje

Proletariusz

Pozostałe składniki premii i absencja parę dyszek więcej dostaniesz brutto oczywiście( dokładnie parę ) chyba że jesteś wózkowym to parę setek bo praca ciężka i odpowiedzialna jakby nie patrzeć można jakieś auto uszkodzić jak na fajkę pomykasz jungheinrichem , a oceniani będą Ci co podanie napiszą tyle że nic z tego jak na razie mieć nie będziesz może satysfakcję ale do czego to komu potrzebne .

Kandydat?

Witam. Mam pytanie: czego może się spodziewać nowy pracownik zatrudniony przez pośrednika?

Louie

W sekuricie po przepracowaniu roku wskoczyłem na wyższe stanowisko - mimo iż obecnie coraz częściej odczuwam tylko frustrację i zmęczenie psychiczne (konieczność zarządzania nieznającymi języka polskiego czy też angielskiego panami z Ukrainy) to tak po prawdzie SG w moich oczach wygląda nieźle, wiadomo że zarobki zawsze mogłyby być lepsze (fizyczny zarobi od 2,2 do 3,0 nie napracowując się tak bardzo jak na innych produkcjach) ale też widać że można po czasie powalczyć o swoje i zarabiać lepiej. Co do atmosfery - tak jak wszędzie, istotne jest to na jakiej zmianie się znajdziemy, ale sytuację by gdzieś była ona bardzo gęsta są na szczęście nieczęste.

erwu

Bunt na magazynie w Sosnowcu jest blisko... jakoś widzę, że do tej pory wszyscy jak siedzieli na tyłkach tak dalej siedzą. Tylko narzekać potraficie. Weźcie się lepiej porządnie za robotę a nie ciągle jarać fajeczki przed wejściem lub spać na stołówce.

Yoda

Gdybyś pracował jak należy czyli pełne 8 godzin na wózku a nie 2 godziny spędzał na fajeczce to bys więcej zarabiał.

Felix

Jezeli chcesz w tym zakladzie dobrze zarabiac musisz sie bardzo smarowac...liderowi a przede wszystkim kierownikowi zmiany wtedy bedziesz mial dobre zarobki oczywiscie szacunek bonusy i bardzo dobra stawke oraz urlop kiedy chcesz. Oprocz powyzszego pomiataj kolegami ze zmiany i donos na wszystkich wokoło. Grunt to dobre wlazenie w d... i osmieszanie innych za plecami. Czlowiek ktory sam do siebie nie ma szacunku w tej firmie bedzie go miał.

Jano

Zatrudniają przez firmę Axell,13.70 na start.Teraz to po kilku miesiacach przechodzisz pod firmę.Kasa taka sama jak u pracowników tzn wszystkie dodatki dostajesz odrazu

Janusz

Jak jest z zatrudnieniem ? Można od razu pod firmę się zatrudnić czy trzeba przez agencję o ile pamiętam Axell Employment ? Jak wynagrodzeniem i innymi dodatkami dużo gorsze przez agencję ? Może się ktoś w miarę treściwy wypowiedzieć ?

The Anonymous

Zgadzam sie zz w tej firmie nie dzialaja zbyt skutecznie, ale z drugiej strony co zrobicie bez zwiazkow? kto bedzie prowadzil negocjacje o te nawet minimalne podwyzki (lub zmiane systemu premiowania)? Na moim dziale tez sie wiekszosc wypisala... ale jest kilka osob ktorym zwiazki pomogly w podbramkowej sytuacji. Ja sie na wszelki wypadek zapisze przynajmniej do czasu gdy otrzymam umowe na stałe.. P.S. Niewiecie jak sie dokladnie nazywa nowy Generalny ktory zastąpił Daniella C. ?

Ania KX

A ja właśnie zapisałam się do naszych związków. Czemu? przez ostatni rok pracuję w Sango i powiem wam że jest to dzień do nocy z moim poprzednim zakładem.Pracowałam w dużej firmie w Mysłowicach gdzie nie było związków.Nie macie pojęcia co tam się wyrabia.System rozliczeniowy 12 -miesięcy.U Was związki się na to nie zgodziły,co to oznacza? w lipcu i sierpniu wszyscy pracowali po 12 godz.za to w listopadzie mieliśmy wolne.Nadgodziny? nic bardziej błędnego,ani złotówki więcej.Eurest? nikt o takim czymś nawet nie pomarzył,Socjalny? U was to cudo w porównaniu do innych,Teraz byłam w święta jak wielu i co ? będę miała jeszcze dodatek.Kasa nie jest wielka ale panowie ,tak więc zastanówcie się trochę bo wam się w głowach poprzewracało i popatrzcie co się dzieje zanim kogoś ocenicie. Związkowcy Sango jestem z Wami

j-23
@Ania KX 01.05.2017 21:10

Żona związkowca?

jano

zapis 30% nie istnieje od lat,jeszcze za poprzedniej Dyrekcji uwalili z prawnikami ,ale skąd masz wiedzieć? jak się nie interesujesz, najniższa stawka 12.00 tak? u nas 13.70 A po ocenach dużo więcej,dla tych co będą chcieli być ocenieni oczywiście. Czytaj ze zrozumieniem ogłoszenia a nie opowiadaj bzdur ILSG. A jeśli jest tak zle to co tu jeszcze robisz???

Misiek
@jano 07.07.2017 13:04
Oceny wchodzą tak jak było ustalone od 11.07 ,kwoty się zmienią dla doś i eks. Premia wchodzi w stawkę ,wszyscy zyskują,jak b...

Oceniani będą wszyscy? W stawkę wchodzi premia produkcyjna tylko czy też absencja?

Misiek
@jano 07.07.2017 13:04

ILSG

A teraz uważnie czytajcie jakie mamy związki. Co roku ciężko negocjowali nam bonus systematycznie redukując zapis o 30% wyższej stawce od najniższej krajowej i już go niema. Najniższa krajowa to 2000:168=11,9 razy niebyły już zapis 30% to 15,50 Jednolita stawka najniższa w zakładzie to 13,70 czyli o 1,80 mniej od tego co mogło być. 1,80 x 168 = 302,04 x 12 = 3628,8 brutto rocznie. A co w zamian: bonus 1300 brutto bony 500 brutto razem 1800 brutto i teraz 3628 - 1800 = 1828 tyle jesteśmy w plecy dzięki naszym związkom, i nawet gdyby nam zabrali premię roczną 1150 brutto a zostawili zapis 30% to i tak bylibyśmy do przodu 680 zł brutto. NIEŹLE PRAWDA.

wkurzony na związki
@ILSG 27.04.2017 19:36

moja rada jest taka że każdy powinien się ze związków wypisać

Lord Vader

Witam od kilku dni na magazyn logistyczny w Sosnowcu zawitał nowy kierownik ( usunięte przez administratora ) Czy ktoś coś mógłby napisać o Tym człowieku?. Bo jak na razie dochodzą do nas same plotki. Pracownicy magazynu są co raz bardziej sfrustrowani panującą stagnacją w zarobkach i co raz większymi oczekiwaniami ze strony kierownictwa. Silnie odczuwalne jest powszechne niezadowolenie z zarobków i traktowania przez nowego lidera( usunięte przez administratora ) Bunt jest blisko, wystarczy wyciągnąć jeden kamyczek a lawina ruszy, pozdrawiam

jano

Teraz zostaną wprowadzone dwie grupy,doświadczona i ekspert,a oceny to daleka droga ,nie ważne że kogoś przeniosą na inną linię będzie oceniony z poprzedniej, i w ten sposób każdy kto pracuje kilka lat dostanie minimum 1.00 zł czy rozumiesz? oceny ocenami a grupy grupami.Każdy w lipcu może nawet wcześniej będzie dodatkowo miał prawo aby go oceniono ale z odpowiedniego pułapu będziesz miała co najmiej już stawkę doświadczonego lub experta

wkurzony na związki
@jano 13.04.2017 20:28

Jano co za brednie opowiadasz że będzie oceniany z poprzedniego stanowiska? Przecież Ostaszewska powiedziała wyraźnie że pracownik będzie oceniany na stanowisku którym obecnie pracuje! A co do ekspertów to jak znam życie będzie może 5 na zakład, ułożą tak check listy aby na poziom eksperta mało kto się łapał. A ty wierzysz w jakieś cuda a do tego jesteś nie do informowany, nie dziwne później że związki działają jak działają jak nawet nie do końca wiecie ci się dzieje, jedyna co potraficie powiedzieć to JEST NAS MAŁO! i powiem ci że będzie coraz mniej bo totalnie nic nie robicie dla pracowników, w zeszłym roku była pisana petycja żeby nie pracować po 12h w przestój, i co jest w tym roku? to samo, mało tego nie wiadomo która zmiana kiedy idzie na urlop a przypominam że jest już połowa kwietnia. Jak dla mnie to powinni związki zlikwidować bo i tak robią z nami co chcą z wami czy bez was. A wy przynajmniej nie będziecie mieli dodatkowego urlopu związkowego, weźmiecie się za robotę to może wtedy zrozumiecie.

Mēd

Ja tak skromnie do Jano powiedz pracownicy z 15 letnim stażem i stawką 13,74 żeby się starała jak nowy pracownik który nic nie umie nie chce się nauczyć ma 13,70 i żeby go jeszcze szkoliła a może w sierpniu wielką komisja oceni ja jako doświadczonego pracownika w najlepszym wypadku i dostanie podwyżkę albo nie bo w między czasie przeniosą ja na inną linie i sprawa rozwiązana pozdro

jano

Gdyby nie te związki to już dawno by tu by [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jedyni co jeszcze starają się coś zmienić.

I love saint gobain
@jano 06.04.2017 09:33
Jestem związkowcem i ubolewam że tak mało nas jest brak siły przebicia,30% teraz masz minimum 13.70 jak ktoś się przyjmuje,nie...

Jano lepiej powiedz dlaczego znowu planuje się w postój nadgodziny skoro nie wolno planować nadgodzin, co z resztą w zeszłym roku związki same przyznały. Ponadto o jakich ty ocenach mówisz. Minął pierwszy tydzień kwietnia i cisza. Czyli dowiemy się z wypłatą w maju. Dzięki. Jak zwykle ma się nas gdzieś, nie trzeba nas informować wcześniej. To właśnie jest szacunek do pracowników, a kto przedewszystkim wypracowuje cały ten zysk dla firmy. Pewnie tylko umysłowi. Pozdrawiam wszystkic co nie muszą pracować w wolne niedziele po 12 godzin itd. Itp.

@jano 06.04.2017 09:33

No [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wypłatą 2100 zl w systemie 4 brygadowym świątek piątek itp a zapomniałem przecież mogłem robić nadgodziny bo mam taką wspaniała możliwość . Lepiej związkowcy już się tu nie wypowiadaj będę namawiał do wypisywania się z tych związków śmiesznych które tylko bajki opowiadają na szczęście ja już dawno wam nie płacę. !!

I love saint gobain

No i masz. Miał być do końca marca plan postoju latem i jest, ale pół, bo podali tylko 9 dni od 29.07 do 06.08 i jakie to jest wywiązanie się z umowy. I znowu będą zaplanowane nadgodziny po 12 przed i po postoju. To ja się pytam, jak mam zaplanować 14 dni urlopu skoro super hiper przewspaniały zakład z równie wspaniałymi związkami zgodnie z umową podali do końca marca cholerny plan ale tylko 9 dni postoju? Nasz cudownu kiero zaś nam wysmoli po urlopie 5 nocek po 12 godzin cobyśmy nie zapomnieli jak cudownie jest pracować i nabijać mu kabze. A jeśli wszyscy zaplanują 14 dni od 29.07 to co wtedy zrobi nasz cudowny zakład. Nie, nie ma takiej opcji. Przecież plebs nie zarabia takiej kasy co by mógł zaplanować sobie 14 dni z wyprzedzeniem wczasów za granicą. My to co innego, my mamy kaskę nawet na DWA razy w roku. Ale plebs też ma swoją wytrzymałość i ona się właśnie kończy. Pozdrawiam wszystkich co nie muszą pracować w " wolne niedziele " po 12 godzin no bo przecież to żaden przymus to tylko standard. Hej.

@I love saint gobain 02.04.2017 01:25

Ja się tylko zastanawiam po co ludzie dalej tkwią w tych śmiesznych związkach i dają im kasę za co ?????

@I love saint gobain 02.04.2017 01:25

xxx

Oferta pracy tymczasowej. Czy jest szansa na dłuższą współpracę czy to jakiś tzw, sezon teraz się zaczął? 3 miechy i do widzenia.

Szachmat
@xxx 30.01.2017 21:17
Oferta pracy tymczasowej. Czy jest szansa na dłuższą współpracę czy to jakiś tzw, sezon teraz się zaczął? 3 miechy i do widzeni...

Teraz to oni biorą ludzi nawet z ulicy bo nie ma kto robić . wszystko agencje i miesięczne umowy nie którzy pracują tak po 3 lata ....

zaciekowiony

podobno jakąś linie likwidują o co chodzi?

Kandydat

Czy firma organizuje jakieś przewozy pracowników?

Rudolf Hess

KAS3 (katex) poszukuje operatora na 5brygadę, wszyscy pracownicy linii już odmówili, ciekawe gdzie znajdą łosia na to stanowisko - nikt o zdrowym umyśle za 14-15 zł nie podejmie tej pracy !!!!!!

zaciekawiona

witam Chciałam dowiedzieć się jak wyglądają rozmowy np. do kadr lub księgowości. Czy można spodziewać się testów?Czy też ze znajomości języków? Jak z zarobkami?2500zł netto jest czy ponad 3000zł netto?

Szachmat

Wczoraj na nocy było zderzenie chłopak uciol sobie kawałki palca i uprosili go żeby nie zgłaszał bo Pan pompek będzie miał awanturę brawo wy!

dance

@stary no tak narzekasz na firmię i lamentujesz, ale jednak przyznajesz że praCUJESZ W NIEJ Dziesięć lat - to jest tak napraedę świetna wizytówka wystawiona pracodawcy moim zdaniem, bo jakby było źle to być tyle nie usiedziała tam

stary

Pracuje tu ponad 10 lat i odkąd są liderzy to takiego dziadostwa nie było dno kompletne największe nieroby na tym zakładzie a stawki po 20 ze ta na godzinę za co ???? siedzenie na necie oglądanie meczów i na palarni już nie wspomnę że niektórym zakład pracy pomylił się z obozem pracy .

Zostaw opinię o Saint-Gobain Polska - Dąbrowa Górnicza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Saint-Gobain Polska