Opinie o Saint-Gobain Polska w Dąbrowa Górnicza

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Saint-Gobain Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Saint-Gobain Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Saint-Gobain Polska w Dąbrowa Górnicza

Inzynier centrum technicznego

Pracowalem w Sosnowcu. Slabe zarobki i brak mozliwosci awansu. Dobre miejsce dla mlodego inzyniera aby potem zmienic na cos lepszego. Maksymalnie polecam pracowac 2 lata. Szef tego dzialu to osoba zapatrzona na swoje wyniki, bez empatii czlowiek. Nie polecam z nim wspolpracy. Z kadrami nie rozmawiajcie jak sie wam cos nie podoba bo oni sa tylko na papierze i zrobia wam problemy bonwszystkie skargi sa lekcewarzone. Sporo kierownikow mialo zarzuty o (usunięte przez administratora) Jedna babke z BHP ponoc za to zwolnili ale cala reszta dalej tam pracuje. Doswiadczonym inzynierom nie polecam.

Halo

Z perspektywy czasu uważam że w sumie to sekurit całkiem dobry jest, niezły pracodawca

kojarzysz czy
@Hanu

są teraz do was jakieś przyjęcia?

Drogba

Na jakie widełki może liczyć inżynier procesu?

Tuko
@nad

Wiadomo czy za nie placa czy raczej kaza odbierac te godziny?

kruczki

fajna praca, narobisz sie ale to praca a nie wakacje ; p

Ja Nowy wpis

Witam potrzeba do firmy pracowników do działu pakowania, ponoć nie wymagają doświadczenia, ale czy aby na pewno. Ktoś z państwa nie pracował nigdy przy produkcji a dostał stanowisko i za jakie wynagrodzenie?

Pablo Nowy wpis

Nie trzeba żadnego doświadczenia. Nie wiem ile teraz jest na starcie. Napewno powyżej minimalnej. I nadgodziny

Drogba

Na jakie widełki może liczyć inżynier procesu?

bien
@Drogba

nie znam widełek dla tego stanowiska, ale wiem kto zna - ludzie z rekrutacji

bien

także polecam się skontaktować

@bien

jest jakiś numer bezspośredni, czy jak się zadzwoni na ogólny to przełączą?

tel
@star

zadzwoń na numer ogólny i powiedz ze prosić o połączenie z Dyrektorem od spraw trudnych i beznadziejnych wówczas połączą i otrzymasz stosowną odpowiedź.

Bye

Jak widać trzeba szukać info na własną rękę, bo tu ciężko o merytoryczną pomoc...niestety

@Bye

no trudno tak zrobię

@Bye

po prostu myślałem, że czegoś się tu szybciej dowiem

nick
@star

Raczej marne szanse. ten portal już dawno zaczał służyć głównie wylewaniu frustracji na cały świat

@nick

trudno...

@nick

poszukam odpowiedzi gdzieś indziej

LL
@star

jak czegoś się dowiesz to daj znać

LL

będę wdzięczny

fajans
@LL

A ty już poszukać nie możesz??

inz

3500 netto młodszy do 6500 netto starszy

ju

to całkiem spoko

ju

jest jeszcze ta oferta?

coconut
@ju

Czemu sobie sam nie sprawdzisz?

Iza

A jakieś premie są?

Nik
@Iza

Tak

abc
@inz

3500-6500 netto to nie jest sporo. Tylko przeciętne wynagrodzenie rynkowe. A jak to z przeciętnym bywa będą długo szukać frajera za takie.

kołtun
@abc

To jest spora kwota patrząc jak ciężko teraz o pracę, a to już masz na czysto

mis
@kołtun

Jak sporo to aplikuj, cały czas szukają :) Wiadomo, że dla kogoś kto zarabia mniej to dużo ale żebyś się dostał musisz skończyć 5 lat Politechniki (licz po 2 tys zł miesięcznie na utrzymanie podczas studiów), przez rok czy dwa popracować gdzieś na jakimś podobnym lub trochę niższym stanowisku żeby nabrać doświadczenia i przyjść na inżyniera a nie na staż i finalnie po powyższej 6-7 letniej drodze dostać mniej więcej tyle co w Lidlu bez studiów czy 500-600 zł więcej niż pracownik produkcji z dodatkami (no chyba że myślisz że z miejsca zostaniesz starszym inż ze stawką z max widełek to powodzenia). Dalej atrakcyjne to 3500 ? Więc ogłoszenia wiszą, aplikuj :).

Dyrkit
@Drogba

Jak bedzie Cie "przesłuchiwało" dwóch typów, jeden mlody z inzynieri, drugi stary z hr to od razu odpuść, byłem kiedyś na rozmowie i straciłem tylko czas.

Żona inzyniera
@abc

Ale dochodzą stażowe premie nadgodziny grusza jak ktoś załapie się sporo można zarobi

nad
@Żona inzyniera

a jak z nadgodzinami? z gory narzucone czy sie zglasza na dorbaianie?

lugo Nowy wpis
@nad

nadgodziny są tylko dla 'chętnych'?

Tuko Nowy wpis
@nad

Wiadomo czy za nie placa czy raczej kaza odbierac te godziny?

On

Czy w tej firmie jest Medicover?

Abc
@On

Tak.Jest dostępna opieka medyczna Medicover

ZiumZium
@Abc

Medicover się czymś różni od Luxmedu? któreś polecacie bardziej czy to bez różnicy?

gola
@Abc

pracownicy cos doplacaja z wlasnej kieszeni za medicovera?

Huragan
@ZiumZium

Chyba niczym za bardzo może są jakieś drobne różnice w zestawie specjalistów aczkolwiek nie wydaje mi się

kociuba

ja tez sie zastanawiam czy ten pakiet medyczny jest od poczatku dostepny czy po okresie probnym dopiero

A ile trwa okres próbny? W trakcie niego można liczyć na jakieś inne benefity, czy raczej wszystko po nim? I czego takiego można się spodziewać? :-)

Morfeusz

Później wiesz możne na ile jest określony wyznaczany?

Natala

O, trochę długo chyba? Myślałam, że tu okres próbny trwa standardowo 3 miesiące ;) No nic, a stawka jakoś ulega zmianie po zakończeniu okresu próbnego? Zastanawiam się tak w sumie czy firma z reguły przedłuża umowy, czy jednak znajdą się osoby, którym tego okresu nie przedłużono? Jak wspominasz swój okres wdrożeniowy?:D

foto
@Natala

wydaje mi się, że w większości firm stawka sie zmienia po okresie próbnym, ale nie wiem jak jest tutaj

Słowik
@foto

Ktoś by mógł coś powiedzieć o tym jak wygląda sprawa pracy po przejściu próbnego?

vibe
@Słowik

przedłużają ci umowę jeśli ogarniasz swoją prace i niczym nie podpadłeś

Sól
@vibe

Ale zmienia sie jakoś diametralnie zakres obowiązków?

pozytywny
@Sól

nie no raczej cię uczą tego, co będziesz robić w dalszym ciągu tej pracy xd ważne żebyś się usamodzielnił

zoom
@Sól

nie, jesteś przygotowywany cały czas do pracy którą będziesz robic juz na stałe

Ajar
@zoom

Dobrze że nie trzeba nastawiać się na ciągłe zmiany, lepsza taka stabilność moim zdaniem.

Śródziemny
@Ajar

Prawda, ja osobiście sobie bardzo cenię w pracy i rutynę i poczucie stabilnego zatrudnienia

lugo
@Śródziemny

a kto sobie nie ceni? chyba dla kazdego to bardzo wazna kwestia aby zatrudnienie było stabilne

Bystry

Ile trwa okres szkoleniowy na stanowisko operatora i pracownika produkcji na katexie?

Zazu
@Bystry

W sensie o wdrożenie pytasz czy o okres próbny?

zoom

ja bym powiedział że wdrożenie jest podczas okresu próbnego po prostu i też zależy od ciebie jak szybko sie wszystkiego nauczysz

Ajar
@zoom

Okres próbny trwa 3 miesiące?

Śródziemny
@Ajar

Podłączam się do pytania i od razu zapytam na ile jest dawana kolejna umowa po próbnym

Jaca
@Śródziemny

Jak pracowałem to dawali od razu po próbnym na nieokreślony żeby zatrzymać kogo się da.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Saint-Gobain Polska. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Dąbrowa Górnicza
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Tajemniczy klient - zdalnie (tylko dla firm)
QualitySite
Kali
Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 dni.

Czy pracują tam kobiety?

QWERTY

No sporo tych wakatów wpadło do pracy na produkcje:) Zamierzam aplikować, jakbyście mi tylko dali znać czy macie zapewnione te wszystkie premie miesięczne, kwartalne itp. Tyle ich wymienili w ofercie że chyba z 5 różnych. No i czy premia za brak absencji jest cała zabierana za jeden dzień na l4, czy tylko potrącają część.

Olek
@QWERTY

Premie ???????????????? poczytaj sobie na go worku wcześniejsze opinie o tej firmie będziesz miał już zarys tego czym ona jest???????? mnie się na to strzępić jęzora nie chce..

Hab
Użytkownicy czekają na odpowiedź 16 dni.

Na eurescie znowu podwyżki cen a jakość jedzenia jak była mizerna tak jest dalej może by tak pracodawca dał wybór między dotacjami a np kartę z edenred a na niej np. 250 zł do wykorzystania na zakupy ? Jak ocenianie taki pomysł?

Halo

daaaaan
@Halo

jak duża ta perspektywa czasu? coś sie mogło pozmieniać od wtedy.

FFFF
@daaaaan

Podbijam pytanie mógłby ktoś jakieś świeże info zarzucić?

Olej
@FFFF

Moim zdaniem jest gitara, dobra organizacja wypłaty na czas ja tam nie narzekam

foto

ja bym tak chciał ogólnie poczytać o tym jak rekrutacja wygląda, jak ludzie, jak organizacja pracy itp. wiem że już na pewno się te pytania pojawiały ale im więcej opinii tym lepiej

Sól
@Olej

Ludzie byli w porządku? dobrze wspominasz?

Boczny
@Halo

najlepiej iść na mentora BHP. Chodzisz sobie po hali rozmawiasz z ludźmi, nikt wyżej cię nie słucha więc później mówisz że nic nie możesz zrobić. Przychodzisz sobie w sobotę/niedzielę gdzie masz lepiej płatne i nic nie robisz przez cały dzień. A jak tobie zwykłemu pracownikowi wypada wolne w niedzielę to nie możesz przyjść komedia

Hanu
@Sól

Pracownicy są w dużej większości fajni, problemów nie robią i da się pogadać

kojarzysz czy
@Hanu

są teraz do was jakieś przyjęcia?

Witam, jakie zarobki jako operator lub magazynier?

@Zainteresowany

Trochę więcej niż najniższa krajowa

@ja

Trochę więcej, to znaczy ile? Na jaką pensję można liczyć? Jak nie chcesz konkretnie pisać, to podaj takie widełki +/-. Poza tym, jest to goła pensja, czy jakiejś premii można się spodziewać?

Ppp

Daj sobie spokój z tym miejscem dobrze ci radzę niewiem ile teraz jest ale jak ja pracowałem to początkujący operator miał chyba 300 zł brutto więcej niż minimalna krajowa teraz niewiem ile jest.

matok

a ile mógłbyś doprecyzować?

Operator
@Zainteresowany

No jeżeli chodzi o operatora, to jest: operator, operator doświadczony i ekspert i tam powiedzmy ekspert ma z 3 zł maks większą stawkę od zwykłego xd. Zarobki na rękę eksperta to tak w miesiącu bez rozliczenia 5k, z rozliczeniem około 6,5-7k . Pozdrawiam

Ile czeka się na telefon ? Byłam w Dąbrowie górniczej na 3 maja na rozmowie dałam cv powiedziałam że jestem na tak i 0 odpowiedzi

yamame

Odzywali sie do ciebie potem mailowo czy po prostu zadzwonili?

Lindor

Jak szybko po decyzji poszedłeś do pracy? miałeś jakiś okres wdrożeniowy?

Dop
@Lindor

ja zacząłem prace jakoś 2/3 tyg po otrzymaniu decyzji i na początku był oczywiście okres gdzie uczyłem się co i jak więc owszem - było wdrożenie

dejw
@Lindor

oczywiscie, na poczatku jest okres wdrozeniowy i cie przyuczają do wszystkiego

Ciekawy
@dejw

Ile trwa taki okres wdrozeniowy?

Hanu

praca jest ciężka i wymagająca, ale fakt czas szybko leci przynajmniej najgorzej moim zdaniem jak robota jest monotonna nudna i jeszcze fizycznie wymagająca

Chciałbym się zapytać czy są w benifitach kartki żywnościowe albo kara luchowa

Większość benefitów jest zabieranych.Firma ma problemy finansowe i tnie koszty.

Jak wygląda sprawa z czasem pracy i godzinami pracy jeśli chodzi o stanowiska biurowe, księgowość, na ile są one elastyczne, czy można zacząć pracę np w godzinach południowych i popołudniowych?

Nie mam pojęcia o co chodzi. W przypadku mojego komentarza - w zasadzie pytania nie zostało nic wycięte, jest to jedno zdanie. Jakiś automat pomiędzy to jedno zdanie wpisał w nawiasy coś co niby usunął, a nie mam pojęcia co bo nic tam nie było. Może płacą ludziom, którzy koordynują te fora za jakieś działania z ich strony i po prostu nabijają sobie statystyki jakimiś dziwnymi, bezsensownymi ruchami ze swojej strony. Niemniej jednak podtrzymuję swoje pytanie i będę wdzięczny za odpowiedź.

Tomasz

Witam, czy ktoś może pracował w tej firmie na stanowisku elektryka/automatyka w dziale utrzymania ruchu w Dąbrowie Górniczej? Jak wygląda praca i czy warto aplikować na te stanowisko?

Dop
@Tomasz

myśle, że aplikować zawsze warto, a ja sam tutaj pracuję już ponad rok i firme polecam

Wysoki

cześć jeśli chodzi o zatrudnienie na jakimś stanowisku fizycznym tutaj to wie ktoś czy potrzebne jest jakieś wcześniej doświadczenie?

Wysoki
@Wysoki

jeszcze dopytam czy ktoś się orientuje jakie są wtedy godziny pracy? standardowe 3 zmiany?

Xxx
@Wysoki

Potrzebne ci będzie końskie zdrowie psychiczne i fizyczne do tego chęć do pracy za minimalną krajową nic więcej nie trzeba.

JakiTaki
@Wysoki

podbijam pytanie sam się właśnie zastanawiam jak wygląda kwestia doświadczenia w tego rodzaju pracy

JakiTaki
@Wysoki

Składałeś już cv czy tak prewencyjnie pytasz? może podpowiesz gdzie szukać ofert?

manbo
@Wysoki

praca w systemie czterobrygaodwym więc trzy zmiany po 8 godzin w przedziałach 6-14-22

manbo
@JakiTaki

nie jest wymagane na większości stanowisk

berlin4000
@manbo

to ja jeszcze zapytam apropo czasu pracy, czy godziny są elastyczne?

berlin4000
@manbo

tzn wiem ze praca na zmiany ale mam na mysli to, gdybym potrzebowal raz na jakis czas wyjsc wczesniej, mozna to odrobic pozniej?

mineralny

jeśli chodzi o rekrutację to wie ktoś może ile się tutaj czeka na odpowiedź w sprawie pracy?

mineralny
@mineralny

ewentualnie jak prowadzona jest taka rozmowa rekrutacyjna?

hakado

tak szczerze to nie bardzo jest co mówić, rekrutacja dla mnie była taka jak każda, w dobrej atmosferze i bez wymyślnych pytań na szczęście. długo też nie czekałem po rozmowie aż się odezwą

Morfeusz
@hakado

Można spytać jak długo? tydzień? dwa? miesiąc?

bednarz
@hakado

rzeczywiście mogę polecić rekrutacje bardzo w porządku ja rpzeprowadzają

Słowik
@bednarz

Szybko po rozmowie można zacząć pracę?

vibe
@Słowik

ja zacząłem jakieś 2/3 tyg od rozmowy, więc stosunkowo szybko można zacząć, ale to też pewnie zależy od tego jak pracodawca będzie potrzebował

@vibe

Okej, czyli zacząłeś pracę po 2/3 tygodniach od rozmowy. A po jakim czasie od spotkania rekrutacyjnego skontaktowali się z Tobą, aby Cię poinformować, że dostałeś tę pracę? Daj znać, bo sam chcę tutaj aplikować i zbieram różne informacje na temat tego miejsca... :p

imo

moim zdaniem im więcej opinii i komentarzy tym lepiej, możesz je sobie porównywać itd. i wiesz, że nie napisała ich jedna osoba, której się akurat nie podobało

Wnikliwy

Jest ogromny problem logistyczny.Magazyn niedostosowany do ciągle rosnącej wydajności produkcyjnej. Produkt i półprodukt niczym bigos w jednym garze. Ciągłe kopanie i przedstawianie. Suszarnia to klasyczna stajnia Audiasza...

Sa

Szykuja się podwyżki np. dla Inżynierów?

xyz

Cześć, powiecie coś o dziale księgowym? Jak atmofera? Jak zarobki?

fiona
@xyz

Podbijam pytanko :) z chęcią też dowiem się na jakie umowy przyjmują i jakieś info o rekrutacji. Z góry dzięki !

JOJO

Na jakieś stanowiska teraz rekrutują aktualnie?

uczciwy

Tak to trochę wszystko stoi na glowie w tej firmie, na szkoleniu na linii mowia mi na przyklad ze zeby napelnic primer musze swoim telefonem odczytac kod, po czym zmienic w nim date i wygenerowac na nowo na ekranie telefonu zeby skaner przeczytal, dopiero wtedy moge nalewac. Nie mozna dac primera z wlasciwym kodem, po co takie kombinowanie? A jak trzeba to nie moge do tego dostac telefonu sluzbowego, czemu mam uzywac swoj?

John

a skąd ta cenzura ostatnio? Piszę same sprawdzone i potwierdzone rzeczy odnośnie pracodawcy odnośnie paczek, sytuacji z łamaniem prawa pracy, oraz dziwactw które proponuje pracodawca i opinie znikają. Czyżby pracodawca opłacał możliwość usuwania niewygodnych opinii?

Xxx

Bo myśla że jak usuną negatywne opinie to ktoś im tu jeszcze przyjdzie do pracy. Ta firma jest od dawna skończona a ich reputacja jest powszechnie znana.

Kandydatka do księgowości

Cześć! Czy orientuje się tutaj ktoś z obecnych, jaka jest sytuacja w księgowości? Chodzi mi o stawki na stanowiskach młodszego księgowego ora księgowego. Czy mógłby ktoś podać widełki płacowe? Czy praca faktycznie możliwa jest w 100% zdalna? Jak z nadgodzinami i atomosfera? Pytam, bo nie chciałabym trafić do typowego korpomordoru ????

Zostaw merytoryczną opinię o Saint-Gobain Polska - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Saint-Gobain Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Saint-Gobain Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 316.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Saint-Gobain Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 164, z czego 9 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 118 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Saint-Gobain Polska