Saint-Gobain Polska

Poznań

Opinie o Saint-Gobain Polska

Dominika

Saint-Gobain Polska deklaruje, że zapewnia swoim pracownikom zniżki pracownicze i dofinansowania. Co w praktyce może to oznaczać? O jakich dofinansowaniach konkretnie mowa? Czy benefity w tej firmie układane są indywidualnie?

Dominika

@bari możesz dokładniej napisać, o co dokładniej Ci chodzi jeżeli kpisz o niezadowalających względach finansowych? Udało ci się uzyskać konkretne informacje na temat zarobków w firmie? I

bari

Czytałem sporo na temat firmy bo miałem nadzieję , ze uda się tutaj załapać do pracy.W tej chwili jednak nie do końca jestem do nich przekonany ze względów finansowych

waldek

no chyba nikt nie wie, albo nikt nie chce napisac z tego co mi sie wydaje, firma no raczej nie działa, bo widzicie z jaką czestotliwoscią tutaj ktoś pisze o to tez niekoniecnzie jakies fenomenalne informacje o firmie z tego co udało mi się zauważyć, więc zobaczcie jak mozecie czy da się do nich dodzownić.

PUMek

Saint-Gobain stawia na takich ludzi i wyniki są jakie są,Raaba nie ma,PUMu nie ma a Tadmar kokosów też nie robi i jego przyszłość tak na prawdę jest bliżej nieokreślona.

PUMek

Za dwa tygodnie ostatni PUM zniknie z mapy polski,tak Tadmar pozbywa się wartościowych ludzi,cóż za minimalną krajową też można klepać faktury.

ala

W tej firmie niedługo będzie więcej etatów umysłowych niż fizycznych. Pracownikom tym można tylko współczuć.

ktoś

Trzeba tylko UBOLEWAĆ nad Tymi którzy zdecydują się na przejście do Tadmaru bo to kolejny niereformowalny twór SGDB !!! Wysokie ceny , bardzo ostra polityka kredytowa ogólnie nie przyjazny dla klienta !!!

lago

SGDB doskonale wie jak skutecznie po "kawałeczku" rozłożyć markę bez dodatkowych kosztów zwolnień grupowych. A te propozycje przejścia do TADMAR - u które dostali pracownicy to nic innego tylko rozpoczynający się " wyścig szczurów " Wystarczy popatrzeć na stronę SGDB ilu na obecną chwilę pracowników szuka TADMAR :-) tam dopiero jest rotacja pracowników !!!

x

... i PUM się poszedł cały [usunięte przez moderatora] Dokonał żywota w maju 2013.

swój

gość - 2013-05-17 13:26:27 zyczliwy - 2013-03-07 18:17:38 A co robią ??? Po raz kolejny " super" przemyślana promocja "bardzo" zachęcająca klientów . Jej motto powinno brzmieć " KUP ZA 400 000 PLN NETTO A POJEDZIESZ NIE WIADOMO GDZIE " - śmiechu warte !!! ( zapraszam do lektury regulaminu na stronę firmy )xogólnie w PUM nie było źle, kasa na czas. Załoga wspaniała, kierownik super gość.Takie czasy, zmiany są nieuniknione, podziękujmy władzom.

lol

Przecież niedawno zmienili lokalizację PUM w Łodzi i Wrocławiu z samodzielnych do takich przytulonych przy Raabie,.dla oszczędności, już likwidują ?

Gość- Ktoś

Już zlikwidowali: Łódź, Wrocław, Gorzów

lol

Likwidują coś w najbliższym czasie ?

zyczliwy

lol

kita - 2012-08-07 21:03:31 Pum do zamknięcia w całości do końca 2012.Krecia robota [usunięte przez moderatora] + chora polityka bonusowa..amatorszczyzna i improwizacja w zarządzaniu patrz nowy dyrJak to Pum w całości do zamknięcia?? Wszystkie oddziały w Polsce??

kita

pumpa

skąd wiesz ?

Isia

UWAGA UWAGA !! Nie potwierdzone informację,ale podobno docelowo mają pozostać tylko 3 ,4 oddziały w Polsce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Saint-Gobain Polska - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Saint-Gobain Polska