Saint-Gobain Polska

Szczecin

Opinie o Saint-Gobain Polska

Natalia

Czy stawki znacząco się różnią? Może zależne to jest od doświadczenia czy wykształcenia? @Slabe zarobki przez ukraincow, co Twoim zdaniem powinno się zmienić? Czego oczekujecie?

były pracownik

Kto to jest ten Daniel ??

Slabe zarobki przez ukraincow

Od kiedy sa ukraincy jest ciezko z kasa. Zamiast dac lepsza stawke polakom to wypelniaja luki obcymi. Szkoda,ze starzy pracownicy musza na tym tracic. Do tego zero wspolpracy i zrozumienia ze strony biura. Kierownik daniel wciska wszystkie zlecenia klamiac klientom,ze sie wyrobimy. W rezultacie jak cos sie nie uda, przekladaja zlecenia mniej waznych lub oddaja do innych zakladow. A potem fizyczni dostaja zjebe,ze cos poszlo nie tak, co z tego,ze maszyna siadla i nie ma czesci zamiennych. A co chwile cos siada, bo eksploatuja na maksa i nie ma kiedy konserwowac, bo zamowienia sa. Niech im ten bajzel padnie, zobaczymy jak beda sie tlumaczyc klientom, jak maszyny w sezonie nie ujada.

Byleco

Slaba placa, slabe kierownictwo. Dyro zmanipulowany przez przybocznych, sam nie uzywa mozgu, nie widzi ich klamstw, knowan, lenistwa i obiboctwa, wykorzystywania reszty pracownikow, ktorych potem dyskredytuja, a zaslugi zgarniaja na wlasne konto. Jesli jestes pracowity,zapomnij,ze ktos to doceni. Naucz sie lepiej dupowlazenia. Pieniadze sa tak kiepskie,ze polacy ich wysmiewaja, a na ich miejsce wchodza ukraincy, ktorzy podstaw obslugi maszyn nie kumaja, co przysparza pracy ocalalym tam polakom. Premie sa smieszne, bo ukraincy sie ociagaja. Odradzam prace w tej firmie na jakimkolwiek stanowisku! W biurze kroluje kiero Daniel. Najwiekszy sciemniacz w tym przybytku. Nie dosc, ze robisz swoja robote, to gonisz nadgodziny za niego, inaczej pan na wlosciach cie wykurzy, jak 3 niedawne pracownice. Dyro oczywiscie klapki na oczach i nie widzi swiata poza swoim klamliwym dupolizem.

Byleco

3er

@tam no w takim razie to duzy plus jest..widze ze teraz szukaja kierownika do spraw BHP w Dąbrowie Gorniczej wazne jest m.in. wykształcenie wyższe techniczne w zakresie bhp , minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,w firmie produkcyjnej

Pyzek

"pogromca" to pewnie pyzkowa kanalia sie odezwala...

kat

generalnie ok, tylko stawki raczej niskie

pierd hartowni

ojj Gorzała, sam zagrożeniem dla innych pewnie byłeś.... może wypadki to jakieś ukryte hobby.

marcin P.

Gorzała, przestań bzdury wypisywać...

miałem dwa wypadki w tej firmie których zabroniono mi zgłosic, dyrektor osobiście szantażował mnie że jeśli zgłoszę wypadek to się pożegnamy ! myślę że nie jestem jedyny ...

marjucin

Ja pracuje w Glassolutions od 3 lat. Jakość umowy jest jedna z lepszych, pensja na czas, premie są na rozsądnym poziomie, stawka mogłaby być większa, ale w porównaniu z sąsiednimi firmami jest OK. dobrze się tam pracuje.

operator

dlaczego w Jaroszowcu nikt nie widzi że błędem było zostawienie starego kierownika w tym zakładzie? on robi wszystko by jego następca nie dał rady , udziela mu tzw "dobrych rad" z nadzieją że ten się wyłoży i z Jaroszowca będą go błagać by z powrotem wrócił na swoje stanowisko, wszystko na łeb na szyje leci, produkcja, godziny, zarobki...majstrowie z byłym kierownikiem zrobili sobie spółdzielnie wewnątrz struktur firmy

były pracownik

rotacje są, stara ekipa wraz z majstrami nie życzą sobie nowych a nabór trwa i kolejni naiwni idą tam myśląc że do pracy a idą po trzy miesiące upokorzeń i do widzenia

Marcin

Jutro mam tam rozmowę o prace w Szczecinie.. Zobaczymy co mi powiedzą ;)

parh

co sie stalo z markiem?

tomek

Cześć, powiedzcie proszę jak jest z tymi premiami? zamierzam pracować w GS szczecin od marca. Podobno do godzinówki jest premia tak? jak to wyglądało przez ostatnie kilka m-cy? bo podstawa + premia do godziny? czy raczej na tą premie nie ma co liczyć

masakra ta firma!!!

okres próbny 3 miesiące , potem umowa na rok ale i tak na zimę większość umów zostaje rozwiązana bądź nieprzedłuzona

bear

startujesz od 8 zl za godzinę Plus bonus. Po okresie próbnym dostajesz podwyżkę, zwykle 1,0 - 1,5 zł do godziny. resztę możesz sobie obliczyć sam :-)

bryllo

jakie stanowiska obsadzasz? Moze Cię wcisna gdzieś na linię? Parę osób się zwolniło. Czemu akurat Szczecin? Nasze miasto nie leży nad morzem :-)

jurek

Nie ściemnij to samo jest u nas cięcia w budżecie.

Janek

Witam Pruszków.U nas od 450 do 600 brutto pozdrawiam.

marek

Siema,u nas bony po 450 tak jak rok temu. Ale was załatwili ...

riki

Czy was też tak [usunięte przez moderatora] .i jak nas w Pruszkowie że nie dostaniem talonów na święta tylko nędzne grosze do wypłaty. Czekam na wiadomość.

nie pracuje w tej firmie juz od dwoch lat i widze ze nic sie nie zmienilo wrecz przeciwnie jest coraz gorzej [usunięte przez moderatora] dalej licza sie tylko uklady i ukladziki

tez zdecydowanie odradzam [usunięte przez moderatora]

zawodowiec

ja pracoawałem w SG 4 lata i nie mogę powiedzieć żaby traktowanie pracownika odbiegało strasznie od innych pracodawców z którymi pracowałem, nie biorąc oczywiście pod uwagę jakości i ilości paczek światecznych - TAKICH NIE MA NIGDZIE !!!!

ja robilem tam 5 lat bo musialem i zadnej satysfakcji , wykorzystuja czlowieka na maksa , po za firma nic dla nich nie istnieje

bryk

Jaka praca, taka płaca. Ja pracuje 8 lat i sobie chwalę.

tez anonim

kolchoz to za malo powiedziane , tam powinni tyrac wiezniowie i najlepiej za darmo

glaspol hahaha

glaspol to typowy (usunięte przez moderatora) gdzie nie maja poszanowania do pracownika zdecydowanie odradzam tam pracować bo się nameczysz i mało zarobisz wiem to po sobie ...

Zostaw opinię o Saint-Gobain Polska - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Saint-Gobain Polska