Opinie o Saint-Gobain Polska w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Saint-Gobain Polska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Saint-Gobain Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Saint-Gobain Polska w Szczecin

Czy Saint-Gobain Polska oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Nowa
@Boss

Czytam ta opinię i chyba pomyliłeś firmy. Można normalnie pracować. Chyba że zwyczajnie nie radziłeś sobie i dlatego taki żal z ciebie wychodzi.

Umowa o pracę. Generalnie jest tak, że przyjmują pod agencję jak się sprawdzisz to po trzech miesiącach przechodzisz pod firmę i dostajesz umowę na 6 miesięcy a po tym okresie na czas niekreślony.

Barbara

a przez agencję to na jakie warunki można liczyć? są one różne w zależności od agencji czy tylko z jedną współpracują?

Boss Nowy wpis

Bo po 6 miesiącach dostajesz na rok a potem znowu na rok i w koło Macieja

Nowa Nowy wpis
@Boss

Jaki jest wkład kierownictwa Saint-Gobain Polska w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Boss Nowy wpis

Firma pozytywną ale o współpracy zapomnij sami leserzy zwłaszcza brygadziści

Szlaccic

Odradzam, ciężka praca, chamska załoga bez kultury ,"brygadzisci " , normy wyśrubowane do granic możliwości, wszytko w biegu, robota ponad wszytko człowieka się nie liczy a "pensja" to 1/4 stawki cywilizowanego człowieka . Trzeba mieć bardzo niską samoocenę żeby się godzić na takie warunki . Ale tak wygląda praca w krajach kolonialnych z ludźmi o mentalności (usunięte przez administratora)

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Saint-Gobain Polska? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
Wiktor

Dobra firma ale jednocześnie wymagająca więc nie każdy radzi sobie dlatego pewnie pozostaje ponarzekać?

kali
@Wiktor

Jak by była dobra firma to nie musiała by zatrudniać ukraińców tylko nie odpędziła by się od chętnych Polaków. Tyle w temacie.

waciano
@Wiktor

Znowu na hali będzie po 40 stopni gorąca a kierownictwo nic nie zrobi żeby zapewnić ludziom pracującym w tropiku żeby mieli możliwość się ochłodzić. sami siedzą w klimatyzowanych pomieszczeniach a na pracowników mają wy....

JH
@Wiktor

Tia, pewnie dlatego zwolnili kierownika po 20 latach pracy.

Zero w byłej firmie
@Wiktor

Stawki minimalne wymagania maksymalne (usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora) Poganianie na każdym kroku.elita bezproduktywna siedząca i nic nierobiąca. Jedynie co potrafią to poganiać. Odradzam tam pracę. wystarczy zapytać ilu tam jest obcokrajowców i będzie wszystko jasne.

Sławomir
@Zero w byłej firmie

Poważnie tak mało się tu zarabia? Ile się wyciągnie bez nadgodzin?

Stinker
@Sławomir

Za mało żeby sobie głowe zajmować

Agnieszka
@Stinker

A to jest tajemnica jakaś żeby coś konkretniej napisać? Jakieś widełki chociaż?

@Wiktor

Dobra bo można zażywać narkotyki w różnej postaci.

@puh

majster zamknie oczy byle linia szła.

@puh

Tak, na pewno... Ja widzę, że to Twój ulubiony temat chyba tutaj na forum. Czy gdyby tak nie było to już policja by się tym nie zajęła?

Czy nowo zatrudnione osoby w Saint-Gobain Polska otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

tak

@ja

A na jaki okres czasu? Bo tu chodzi o próbny, tak?

I przyzwolenie na narkotyki

Natalia

@zxc, może na to, co przedstawiłeś w swojej opinii o Saint-Gobain Polska, wpływ ma aktualna wewnętrzna sytuacja tej firmy? Dysponujesz jakimiś informacjami w tej kwestii? Bardzo Cię proszę o wypowiedź na ten temat. Zainteresuje on również innych użytkowników zaglądających na to forum.

Leti
@Natalia

Pani Natalio, czy dowiedziała się Pani cos więcej na temat pracy w firmie Tadmar, może ma Pani doświadczenie, wie Pani cos więcej jak się tam pracuje ?

iwona
@Natalia

Ne do końca jestem w stanie się wypowiedzieć mam wysoką traume pracując w tej firmie oddział Szczecin.Ukrywanie wypadków znęcanie sie nad pracownikami,chodzi o wymiene uprawianie sexu miedzy górą a pracownikami by utrzymać się w pracy, śmierć byłego poracownika i zmiana okoliczności dla utajnienia,zmuszanie mnie do wpisywania fałszywych danych przez komp dla góry,i oszustw na szkode firmy dla szczecina,sama otarłam się 2 razy z otarcierm się o utratę życia a jeszcze nieprawnie próbowali wywalic. Okradanie z pieniedzy itp nie moge pisac bo wszysko wraca.JaKO FIRMĘ rozwinełam bardzo ale pozbawiono mnie zycia ,walki o zdrowie i zniesławienia. Cierpie bardzo ale nigdy się nie podam dla siebie i innych zastraszonych pracowników.Pozdrowienia dla ksiegowej wróblewskieji kunerta p.miętek za utajnianie informacji na szkodę firmy.

@iwona

Iwona przykro mi, że wywalili Cię za kradzież, nie usprawiedliwisz tego w żaden sposób nawet pomawiając innych. Skorzystaj z pomocy lekarza, dla Twojego dobra.

@iwona
@Marta

Dziewczyno co ty piszesz to co piszesz to bzdura za nieudzielenie pomocy mi łamanie przepisów wypadki itp .Za to co się wydarzyło to kryminał .A każdemu może się przytrafić .Żyje się cieszę i nie popuszczę chodzi o życie .Nie wypisuj bzdór .

Grażyna
@@iwona

Czekaj, te wypadki działy się w firmie? Normalnie w czasie pracy?

Pytam

Witam czy w Glassolutions aktualnie są miejsca aby się zatrudnić ?

lis
@Pytam

Lepiej zastanów się dwa razy,

Witold

@iwona Mocno napisałaś o firmie. Zupełnie jakbym pracował w innym miejscu. Firma ma opinię dobrego pracodawcy ,więc zupełnie nie trzyma się .

Jordi
@Witold

Pracowałem tam w latach 2012-2016, i wiem że w tym czasie doszło do kilku przypadków ukrywania lub też zmieniania klasyfikacji wypadku. Co zabawne, przed halą stała wtedy tablica informująca jak długo nie doszło do poważnego wypadku. Na produkcji było wtedy totalne ciche przyzwolenie na używki. Każdy doskonale wiedział kto jest zajarany a kto wciąga amfe a mimo to nikt nie wyciągał konsekwencji wobec tych ludzi. Tak to też wyglądało jeśli chodzi o alkohol, aczkolwiek pod koniec mojej "kariery" w tej firmie za alkohol zaczęto ludzi zwalniać. O tym drogi Waldku pewnie też nic Ci nie wiadomo.

zxc

jak jesteś ukraińcem i nie umiesz polskiego to możne ci się spodoba :D W przeciwnym wypadku odradzam, zarobki tak niskie że nawet ukraińcy kombinują jak się tylko stad wyrwać. Atmosfera słaba, dużo osób których jedynym celem jest donoszenie i włażenie w (usunięte przez administratora) majstrom. Kierownik pierdoła który nigdy nic nie wie i cały czas udaje że rozmawia przez telefon albo włazi gdzieś tylnymi drzwiami żeby przypadkiem nie rozmawiać z pracownikami. Nie docenia się starych pracowników, ukrainiec zarabia niewiele mniej niż pracownik po 7 latach pracy.

Natalia

Czy stawki znacząco się różnią? Może zależne to jest od doświadczenia czy wykształcenia? @Slabe zarobki przez ukraincow, co Twoim zdaniem powinno się zmienić? Czego oczekujecie?

Kto to jest ten Daniel ??

Slabe zarobki przez ukraincow

Od kiedy sa ukraincy jest ciezko z kasa. Zamiast dac lepsza stawke polakom to wypelniaja luki obcymi. Szkoda,ze starzy pracownicy musza na tym tracic. Do tego zero wspolpracy i zrozumienia ze strony biura. Kierownik daniel wciska wszystkie zlecenia klamiac klientom,ze sie wyrobimy. W rezultacie jak cos sie nie uda, przekladaja zlecenia mniej waznych lub oddaja do innych zakladow. A potem fizyczni dostaja zjebe,ze cos poszlo nie tak, co z tego,ze maszyna siadla i nie ma czesci zamiennych. A co chwile cos siada, bo eksploatuja na maksa i nie ma kiedy konserwowac, bo zamowienia sa. Niech im ten bajzel padnie, zobaczymy jak beda sie tlumaczyc klientom, jak maszyny w sezonie nie ujada.

Byleco

Slaba placa, slabe kierownictwo. Dyro zmanipulowany przez przybocznych, sam nie uzywa mozgu, nie widzi ich klamstw, knowan, lenistwa i obiboctwa, wykorzystywania reszty pracownikow, ktorych potem dyskredytuja, a zaslugi zgarniaja na wlasne konto. Jesli jestes pracowity,zapomnij,ze ktos to doceni. Naucz sie lepiej dupowlazenia. Pieniadze sa tak kiepskie,ze polacy ich wysmiewaja, a na ich miejsce wchodza ukraincy, ktorzy podstaw obslugi maszyn nie kumaja, co przysparza pracy ocalalym tam polakom. Premie sa smieszne, bo ukraincy sie ociagaja. Odradzam prace w tej firmie na jakimkolwiek stanowisku! W biurze kroluje kiero Daniel. Najwiekszy sciemniacz w tym przybytku. Nie dosc, ze robisz swoja robote, to gonisz nadgodziny za niego, inaczej pan na wlosciach cie wykurzy, jak 3 niedawne pracownice. Dyro oczywiscie klapki na oczach i nie widzi swiata poza swoim klamliwym dupolizem.

Byleco

3er

@tam no w takim razie to duzy plus jest..widze ze teraz szukaja kierownika do spraw BHP w Dąbrowie Gorniczej wazne jest m.in. wykształcenie wyższe techniczne w zakresie bhp , minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,w firmie produkcyjnej

Pyzek

"pogromca" to pewnie pyzkowa kanalia sie odezwala...

kat

generalnie ok, tylko stawki raczej niskie

pierd hartowni

ojj Gorzała, sam zagrożeniem dla innych pewnie byłeś.... może wypadki to jakieś ukryte hobby.

marcin P.

Gorzała, przestań bzdury wypisywać...

Zostaw merytoryczną opinię o Saint-Gobain Polska - Szczecin

• Jak się pracuje w Saint-Gobain Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Saint-Gobain Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Saint-Gobain Polska?

Saint-Gobain Polska